رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

پرچمداران

 1. hipasos

  hipasos

  همکار انجمن


  • امتیاز

   3

  • تعداد ارسال ها

   241


 2. Aylin.exo

  Aylin.exo

  مدیر آزمایشی


  • امتیاز

   3

  • تعداد ارسال ها

   1,756


 3. Gisoo

  Gisoo

  کاربر فعال


  • امتیاز

   2

  • تعداد ارسال ها

   2,266


 4. Reyhaneh.kh

  Reyhaneh.kh

  کاربر عادی


  • امتیاز

   2

  • تعداد ارسال ها

   435مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز در سه شنبه, 6 فروردین 1398 در همه بخش ها

 1. 1 امتیاز
  هر وقت اتفاق مهمی می افته بارون میاد. اما اون روز برف اومد. وقتی اولین بار با دوستام قرار گذاشتیم بارون اومد،وقتی با هم پیوند خوهری بستیم هم بارون اومد،حتی یه بار تو مرداد بارون گرفت،چون ما تصمیم گرفتیم گروه مون رو درست کنیم و من همون روز تصمیم گرفتم کتابم رو بنویسم،اما روز عروسی برف اومد. می گن به خاطر این بود که داماد ته دیگ رو می خورده،ولی من می گم به خاطر این بوده که من و بهترین دوستم بعد از هفت ماه قهر باهم آشتی کردیم، دونه های برف انقدر درشت بودن که نگو، تازه،اول های بهارم بود، شب مجبورشون کردم نون بزارن ته دیگ، جفتمون همه ی ته دیگ ها رو لمبوندیم، اگه شب عروسیِ ما هم برف بیاد(حالا بارون هم قبوله) واسه یتیم ها مهمونی می دم و ته دیگ ها رو هم بینشون پخش می کنم،نا گفته نماند،تاریخ عروسیمون دوازده مرداد ماهه! (من اهل پول خرج کردن نیستم،اونم برای هفتصد نفر!ولی قول قوله و معامله معامله است!)
 2. 1 امتیاز
  مثل هر روزم بی هدف زندگیم رو میگذرونم انگار نه انگار یه نوجونم انگار شدم یه پیرزن 50 ساله که منتظر مرگه
 3. 1 امتیاز
  هوالحق و باز هم خودم باید خاطره بنویسم!! =)) خوب، می دونی، بعضی وقتا فکر می کنم که زندگی، مثل یه پلنر رنگی رنگیه که با کلی شوق و ذوق سفارش دادی، سیصد و شصت و پنج تا برگ داره و هر برگ واسه یه روز از سال جدیده! هر روز می ری سراغش و برگ می زنی و به این فکر می کنی که کی ممکنه این پلنر تموم بشه و تو خاطرات یک سالت رو بنویسی؟! =)) اما می دونی حقیقت چیه؟ اون پلنر هیچوقت تموم نمی شه...! بلکه فقط تو شاهد روز به روز خالی رد کردن صفحه ی جدیدی! برای همینه که الان بعد از یکسال، پلنر من کمتر از بیست برگش سیاه شده!! =)) زندگی ام همینه... هر روز به امید گذشت زمان، رویا بافی می کنیم که سال صمیمیت و اوضاع اقتصادی و احساسی و روحی-روانی مون بهتر می شه، اما هر روز بدون هیچ ت**** برای ثبت یه برنامه یا حتی یه خاطره ی بی ارزش، اون و رد می کنیم! =)) به قول یکی: احمقانه تر از گذروندن احمقانه ی لحظه ها؟!
 4. 1 امتیاز
  هوالحق "یک... دو... سه... می دود..."، تا جایی که می دونم، این چند کلمه، اولین چیزایی بودن که از همون دست نوشته ی اولم تو دفترچه خاطراتم می نوشتم، و البته، هنوزم می نویسم...! =)) انگار که این روند دویدن تمومی نداره... آنقدر باید بری تا برسی به یه جایی که شاید مثل یه فنر، کشش خودت و به حداکثر ممکن برسونی و بعد، دو حالت داره: 1- یا می بُری و رها می شی تا هر چقدر که خواستی خودت و بکشی... 2- یا هم که دقیقا مثل یه روند تله پورت کاملا ماهرانه، به سر جای اولت برمی گردی...! خوب... فکر کنم من دو سه روزی هست که دارم تو حالت اول خودم به سر می برم...! =)) می دونی، حالت قشنگ و غیرعادی و ملموس و در عین حال، ناملموسیه! انگار آدم داره دست و پا می زنه...! حسش مثل وقتایی که هی دلت می خواد بری جلو و از میون خط اخم پیشونی اش، خستگی اش و بکشی بیرون؛ ولی، یه چیزی اون ته مهای وجودت هی جیغ و داد می کنه که "بابا دختر! یکم اون غرورت و جدی بگیر!"، و بعد تو با دلی گرفته از دلِ گرفته ی خودت، راهی همون نیمچه صبرِ جامونده توی روانت می شی... اما باز هم دلت پیش اون خط عمیق و حک شده ی روی پیشونی اش، می مونه...! می دونی، این مثال خیلی طولانیه ها! اما خوب، مگه داریم عزیز تر از کسی که دلت برای رفع خستگیش پر می زنه؟! حالا اون عزیز، می تونه پدرت باشه... یا مثلا... نمی دونم! در هر حال، بریدن فنرِ آدم کار ساده ای نیست! درد داره بریدن و دست کشیدن از همون چیزی که ازش همیشه پیروی می کردی و بهش وابسته بودی، با تون معیار و ملاک هات و تعیین می کردی و با اون خودت و می سنجیدی، ولی درست همون لحظه، به خودت میای و می بینی که حالا داری راحت تر زندگی می کنی! ************ پ. ن: از رده نوشته های بی سر و تهی که خود کسی که نوشته اون رو هم، نمی تونه بفهمتش!! =))
 5. 1 امتیاز
  امروز قراره برم کتابخونه مبینا به گفت دنبال رویا هام و هدفام برم هرچند دست نیافتنی ان
 6. 1 امتیاز
  خدایا اعصاب ندارم کاری کن امروز حسین و زهرا نزدیکم نیان یا حد اقل امیر عباس بیاد
 7. 1 امتیاز
  خدایا! عذاب وجدان دارم! نمی خواستم موهای خواهرمو خراب کنم خودش گفت کوتاهشون کنم!
 8. 1 امتیاز
  چه حس خوبیه وقتی خودت میل به زدن حرفای رمانتیک داری، ولی اون بجای اینکه پررو بشه بعد از یه مکث فقط بگه: "سرت سلامت بانو"
 9. 1 امتیاز
  خیلی سخته که واسه چندمین بار نا امید بشی.... نه هدفی داری نه زندگی . . . . نه کسی
 10. 1 امتیاز
  فکر کنم این اولین خاطره‌ام توی این نودهشتیا باشه. پس سلام به همه! امروز زیاد جالب شروع نشد. یکی یه چیزی گفت که نباید و یکی چیزی نگفت که باید می‌گفت. قضاوت شدم. چندین بار و اینجوری شد که حوصله هیچ کاری رو نداشتم. حالا با این حال باید کلاس زبان هم می‌رفتم و حتی نمی‌تونستم غیبت کنم چون امتحان و رایتینگ داشتیم. حتی حوصله نداشتم به فیدیبو سر بزنم و کتابی که تازه شروع کرده بودم رو ادامه بدم! آخر بعد چند دقیقه رفتم سراغ گوگل و درباره موضوع رایتینگم جستجو کردم. کلاس مثل همیشه خوب بود. خوشحال بودم که رفتم. نمی‌دونم چرا سر کلاس زبان اصلا نمی‌تونم ناراحت یا عصبانی باشم. همیشه بهم خوش می‌گذره. کم پیش میاد خلافش اتفاق بیوفته. امتحان رو هم خوب دادم. حداقل از نظر خودم. تا الان هم اتفاق خاصی نیوفتاده. یکی دو نفر ناراحتم کردن ولی به نظرم به اندازه کافی اهمیت دادم و دیگه باید تمومش کنم واسه همین غصه نمی‌خورم و ناراحت نیستم. آها! رفتم فیدیبو دیدم ۳۰% تخفیف گذاشته واسه کتاباش. هر روز هم واسه کتابای مختلف این کار رو می‌کنه. خیلی گیج شدم الان. می‌خوام کلی کتاب الکترونیکی بخرم ولی پول ندارم و کم دارم. می‌خوام بخرم اما انتخابام اونقدر زیاده که موندم توش. اسیر شدیم نصف شبی همین دیگه... شبتون بخیر و رنگی مخملی! پ.ن: فیدیبو یه اپ هست که می‌تونین کتابای الکترونیکی رو توش قانونی بخرین. قیمتاش هم چون کاغذی درکار نیست خیلی خوبه. پیشنهاد میشه خیلی.
 11. 1 امتیاز
  گونگ شیم زیبا یه درسی بهم داد... استرس کشنده است... وقتی برمیگردم به اون روزای سخت، میبینم زندگی چقدر گذراست و واقعا ارزش رنجش و رنجوندن نداره. فقط باید یاد گرفت که چجور زندگی کرد. موهامم دیگه یاریم نمیکنن! و صورتی که به جای ۱۹ ساله بودن ۲۷ ساله است! خوشم میاد از این آرامش غمگین...
 12. 1 امتیاز
  چرا خونتون نمیام؟ عزیزم این چه سوالیه؟ بگم تحمل حرفای پوچتون برام آزاردهنده ست ناراحت نمیشید!؟
 13. 1 امتیاز
  چند وقت یه به این موضوع فکر میکنم که... چرا همش ناله میکنیم که روزهامون تکراریه، ساکته، بدون تنوعه، بدون هیجانه؟ با اینکه میدونیم یه عده هستن که آرزوی یک زندگی ساده و بی هیجان و آروم و حتی تکراری رو دارند. با اینکه میدونیم وقتی پیر میشیم حسرت همین روزها رومیخوریم؟ چرا بعضی وقت ها اینقدر از اعضای خانواده مون دلخور میشیم که ته دلمون میگیم کاش برم یه جای دوری که دیگه نبینمتون؟ یا حرفی میزنیم که دلشون میشکنه؟ با اینکه میدونیم تا ابد با هم نمی مونیم و دلمون نمیاد خار تو پاشون بره چرا اینقدر به همنوعانمون آزار میدیم با اینکه میدونیم یه دنیای دیگه ای هم هست که باید جواب پس بدیم؟ چرا به کسی ظلم میکنیم با اینکه میدونیم خدامون یکیه؟ چطور رومون میشه از همون خدا کمک بخوایم که بنده اش رو اذیت کردیم؟ به کجا چنین شتابان؟
 14. 1 امتیاز
  کلا ۲ دسته ادم هست اونایی که میبینن و اونایی که میشنون و چقدر بده جزو دسته ی دوم باشی... و چقدر بده... //وقتی که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود//
 15. 1 امتیاز
  امروز سگی ترین روز عمرم بود. صبح وقتی همه خواب بودن پاشدم.. رفتم مدرسه سر کلاس زیستتت... بعدم خوابم میومد حسابی یه لحظه سرمو گذاشتم رو کتاب بغلی ام کتابو کشید با کله خوردم به میز.. معلم زیستمونم یه نگاه بهم کرد و گفت: خوبه! خوابیدنم خوبه! منم گفتم: نه خانومم.خواب نبودم به ولله.. اخماشو کشید تو هم و گفت برو بیرون! منم بقیه کلاس رو پشت درای بسته سپری کردم.. ولی جاتون خالی اینقدر خوابیدممم خیلی چسپید
 16. 1 امتیاز
  با توام مرگِ پس از زنده به گوری و جنون با توام گوش بده حرف زیاد است هنوز... غم فراگیر:) عیبی نداره من از اهنم:)
این صفحه از پرچمداران بر اساس منطقه زمانی تهران/GMT+04:30 می باشد

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×