رفتن به مطلب
Added by Amir

پرچمداران

 1. mahya619

  mahya619

  همکار انجمن


  • امتیاز

   3

  • تعداد ارسال ها

   2,548مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز در جمعه, 8 آذر 1398 در همه بخش ها

 1. 1 امتیاز
  ای گلبن جوان بر دولت بخور که من در سایه تو بلبل باغ جهان شدم اول ز تحت و فوق وجودم خبر نبود در مکتب غم تو چنین نکته دان شدم
 2. 1 امتیاز
  دردی که انسان را به سکوت وا می‌دارد بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریاد وا می‎دارد و انسان ها...فقط به فریادِ هم می‌رسند نه به سکوت هم سکوت کن؛ بگذار انسان ها تا انتهای قضاوت اشتباهشان نسبت به آنچه هستی برود! بگذار نیت های تو را اشتباه بگیرند... خیره نگاهشان کن... مگر چقدر مهم است درست شناخته شدن در ذهن دیگران، چه فرقی میکند تو را فرشته خطاب کنند یا شیطان؛ وقتی آن ها از درونت بی خبرند! اگر این دنیا غریب است تو آشنا بمان،تو پای خوبی هایت بمان!
 3. 1 امتیاز
  اولین بار که کم میاری،گریه میکنی. دومین بار، به دوستت میگی. سومین بار، سعی میکنی خودت حلش کنی. چهارمین بار، میریزی تو خودت. اخرین بار دیگه هیچی مهم نیست! فقط لبخند میزنی... پ.ن1: دلم تنگته اما این فاصله،بهم اجازه نمیده حتی تولدتو تبریک بگم... پ.ن2: میشه یه بارم که شده، تو به سمتم قدم برداری؟ پ.ن3: میشه دوستم داشته باشی؟
این صفحه از پرچمداران بر اساس منطقه زمانی تهران/GMT+04:30 می باشد

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×