رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

پرچمداران

 1. mahya619

  mahya619

  همکار انجمن


  • امتیاز

   6

  • تعداد ارسال ها

   2,464


 2. m15

  m15

  گوینده


  • امتیاز

   3

  • تعداد ارسال ها

   220


 3. Gisoo

  Gisoo

  کاربر فعال


  • امتیاز

   2

  • تعداد ارسال ها

   2,266


 4. namebaroon

  namebaroon

  کاربر فعال


  • امتیاز

   1

  • تعداد ارسال ها

   692مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز از زمان شنبه, 28 اردیبهشت 1398 در همه بخش ها

 1. 2 امتیاز
  ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست
 2. 2 امتیاز
  دردم از یار است و درمان نیز هم دل فدای او شد و جان نیز هم
 3. 2 امتیاز
  یا رب اندر کنف سایه آن سرو بلند گر من سوخته یک دم بنشینم چه شود؟
 4. 1 امتیاز
  کاردبرد درب های ضد سرقت؟ درب ضد سرقت باعث افزایش زمان سرقت شده و بسیاری از سارقین به دلیل نداشتن تجهیزات پیشرقته از باز کردن آن عاجزند و یا زمان بسیار زیادی را باید صرف بازکردن آن کنند که موجب خستگی و یا جلب توجه آنان می شود هزینه درب ضد سرقت؟ ما به التفاوت هزینه درب ضد سرقت و درب معمولی در خانه های نوساز کاملا دارای توجیه اقتصادی است و همچنین تعویض درب معمولی با درب ضد سرقت با توجه به ماهیت این درب ها و منافعی که در برابر سرقت دارا هستند بسیار ناچیز است انواع درب ضد سرقت؟ درب های ضد سرقت در انواع وارداتی و تولید داخل عرضه می شوند. درب های وارداتی عمدتا از کشور های ترکیه و چین وارد می شوند که درب های ترک کیفیت بالاتری نسبت به درب های چینی دارند. در داخلی کشور نیز کارخانه های زیادی اقدام به تولید درب ضد سرقت ایرانی می کنند. کیفیت درب های ایرانی؟ درب های ضد سرقت اگر دارای استاندارد های جهانی باشند همیشه حداقل کیفیت استاندارد را رعایت می کنند. در داخل کشور اکثر تولید کننده های درب اقدام به تولید درب های بی کیفیت بدون استاندارد با قیمت پایین می کنند که وجهه درب های ضد سرقت ایرانی را زیر سوال برده است درب ایرانی با کیفیت؟ معدود کارخانه هایی در ایران با واردات تجهیزات پیشرفته تولید درب ضد سرقت اقدام به تولید درب های با کیفیتی می کنند که می توانید با انتخاب آنان از خرید خود مطمئن شوید توصیه ما؟ خرید درب ضد سرقت ایستادر که با واردات تجهیزات پیشرفته از کشور آلمان و اخذ انواع استاندارد های تولید درب و در حدود دو دهه سابقه توانسته تولید کننده یکی از بهترین درب های ضد سرقت در ایران باشد. ایستادر همچنین در زمینه تولید درب ضد حریق و درب داخلی ساختمان نیز تولید کننده ای معتبر و مناسب می باشد
 5. 1 امتیاز
  حق بدهیم... یک وقت هایی آدم‌ها حوصله‌ی خودشان را هم ندارند. نباید توقعی داشت وگرنه دیوار حرمت ها فرو می‌ریزد! کاری به کار بی حوصلگی آدم‌ها نداشته باشیم. بابت حال بدشان توضیح نخواهیم. هر آدمی حق دارد گاهی از قوی بودن انصراف دهد؛ خلوتی بی واسطه بخواهد. جایی که هیاهوی هیچ بشری نباشد. جایی در سکوت و تنهایی بنشیند و خودش را پیدا کند!
 6. 1 امتیاز
  هرگز نمیرد آن که دلش زنده شد به عشق ثبت است بر جریده عالم دوام ما
 7. 1 امتیاز
  من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنه تیرم به خطا میرود اما به هدر نه
 8. 1 امتیاز
  گاهی اوقات یه جمله‌ی حرفتون که توی ' یه ثانیه ' به ذهنتون رسید و گفتین تا ' آخر عمرمون ' ممکنه تو ذهنمون موندگار باشه... پس بیشتر دقت کنید رو حرفایی که میزنید مبادا یه جمله حرفتون باعث شه؛ ذهنیت دیگران تا آخر عمرشون زمین تا آسمون نسبت بهتون عوض بشه.
 9. 1 امتیاز
  فال حافظ دوشنبه - 24 اردیبهشت 98
 10. 1 امتیاز
  حس خونه های متروکه حس آدم های رفته و گمشده حس اینکه باید تو این جای متروکه که کسی نیست دنبال اون آدما بگردم ... حس اینکه یه امیدواری ته دلم هست که یه روزی دوباره پیدات میکنم
این صفحه از پرچمداران بر اساس منطقه زمانی تهران/GMT+04:30 می باشد

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×