رفتن به مطلب

sanich

کاربر عادی
 • تعداد ارسال ها

  59
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

187 بار تشکر شده

4 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

588 بازدید کننده نمایه
 1. sanich

  مشاعره با جملات انگلیسی

  The earth opens her warm arms to embrace me The earth is my mother She understands the sorrow of my wandering
 2. sanich

  کنه های مغز

  سلام بچه ها... تا حالا شده یه جمله توی مغزتون، هزار و سیصد بار تکرار بشه و ول کنتون نباشه ~_~ (مخصوصا سر امتحانا!!!!) اینجا اگر از این چیزا داشتید میتونید بزارید تا یکم با هم بخندیم P: شاید فرجی شد و از مغز پاک شد!!! خب خودم اول شروع میکنم... امروز سر جلسه ی امتحان حسابان، اهنگ پارسال بهار دسته جمعی افتاد توی مغزم! >\< و من هم خیلی زیبا، ناخوداگاه زیر لب می خوندمش یکسره و ازونجایی که معلم نمی فهمید چی میگم، فکر کرد دارم با آهنگ مثلا به بقیه ی بچه ها تقلب می رسونم! و خلاصه که چه زیبا در واقع از وسط، به دو قسمت مساوی تقسیم شدم :')
 3. اره شاد بودن در ازای زیبایی چهره
 4. sanich

  بره به سلاخ | Sanich

  شاد و سرزنده ولی با صدایی کمی عجیب گفت: سلام سَم کمی سیب زمینی و یک قوطی نخود فرنگی می خوام… اره همین رو اگه میشه بده بعد از کمی صحبت کردن تن صدا و لبخندش طبیعی تر و بهتر شده بود. چند دور دیگر هم تمرین کرد و وقتی از خود مطمئن شد، با دو به طبقه ی پایین رفت. کتش را برداشت و همانطور که به سمت در خروجی می رفت، آن را پوشید. ساعت شش بود و هنوز آفتاب غروب نکرده بود. به مرد پشت پیشخوان لبخند زد و با صدای قبراقی گفت: سلام سم. سلام خانوم مالونی، عصرت به خیر. همه چی خوبه؟ اره همه چیز خوبه. کمی سیب زمینی و یک قوطی نخود فرنگی می خوام... اره همین رو
 5. Closer (با بازی ناتالی پورتمن) 10
 6. sanich

  مشاعره

  یاد باد آنکه سر کوی توام منزل بود دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود
 7. sanich

  مشاعره

  دردم از یار است و درمان نیز هم دل فدای او شد و جان نیز هم
 8. sanich

  مشاعره

  یاد باد آنکه سر کوی توام منزل بود دیده را روشنی از خاک درت حاصل بود
 9. پدربزرگم دلم میخواد برگرده و پیشم باشه.. حداقل برای اون لحظه =)
 10. sanich

  معرفی فیلم های توپ

  به نظر من یک سری فیلم ها هستن که در تاریخ فیلم سازی موندگار میشن مثلا Lion, Leon the professional, The Notebook, Forrest Gump این ها رو به شدت توصیه میکنم ببینید:)
 11. Forrest Gump این فیلم در مورد یک فرد هست که از هوش کمی برخوردار هست که همین موضوع باعث سخت شدن زندگیش میشه. توی این فیلم مشکلات این فرد به زیبایی تمام، از زبان همین فرد که حالا تقریبا میان سال شده بیان میشه. جزو بهترین فیلم هایی بود که در تمام عمرم دیدم. خخخیییللییی بازی تام هنکس (که نقش اصلی هم هست) رو دوست داشتم. به غیر از تام هنکس، رابین رایت هم بازی میکنه در این فیلم..
 12. fail is foul and foul is fail William Shakespeare, Macbeth شکست ناپاکیست و ناپاکی شکست است.
 13. you can go higher, you can go deeper, there are no boundaries above and beneath you, brake every rule 'cause there's nothing between you and your dreams میتونی به بالا ها بری، میتونی به قهقرا ها بری، هیچ مزری برای تو وجود نداره. همه ی قانون ها رو بشکن چون هیچ چیزی بین تو و رویا هات قرار نگرفته no boundaries, Adam Lambert
 14. sanich

  مشاعره

  شکر شکن شوند همه طوطیان هند زین قند پارسی که به بنگاله می رود
×
×
 • اضافه کردن...