رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

rahanourozi19z

گوینده
 • تعداد ارسال ها

  5
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

4 بار تشکر شده

12 دنبال کننده

درباره rahanourozi19z

 • درجه
  گوینده

مشخصات کاربر

 • جنسیت
  خانم
 • علایق
  گویندگی،خوانندگی،نویسندگی و سایر موارد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

762 بازدید کننده نمایه
 1. rahanourozi19z

  دفتر اشعار علیرضا آذر

  تندی نڪن اِی عشقِ ڪافر کیش ... خیزابِ غم،گردابه ی تشویش من آیه های دفترت بودم... عمری خدا پیغمبرت بودم حالا مرا ناچیز می بینی؟ دیوانگان را ریز می بینی؟
 2. rahanourozi19z

  اشعار رهی معیری

  آرزو مُرد و.. جوانی رفت و.. عشق از دل گریخت، غم نمیگردد جدا.. از جان مسکینم هنوز! رهی معیری
 3. rahanourozi19z

  دفتر اشعار علیرضا آذر

  افتضاحم،تنشم،مثلِ دو شب مانده به عید مثلِ دستان پدر در افقِ فقر و سکوت مثلِ تنگِ عطشِ ماهی و اعصاب سگی مثلِ خمیازه ی مادر وسط سیب و سقوط #علیرضا_آذر
 4. rahanourozi19z

  دفتر اشعار علیرضا آذر

  آینده‌ی خیلی دور،ماضیِ بعیدی بود ... پشت درِ آرامش طوفانِ شدیدی بود آن خاطره‌های خشک در متنِ عطش مانده ... آن نیمه‌ی پُررنگم در کودکی‌اش مانده اما منِ امروزی،کابوسِ پُر از خواب است ... تکلیف شب و روزم با با دکتر اعصاب است نفرینِ کدام احساس خون کرد جهانم را؟ ... با جهدِ چه جادویی بستند دهانم را؟
 5. rahanourozi19z

  اشعار فاضل نظری

  بیگانه ماندی و نشدی آشنا تو هم بیچاره من! اگر نشناسی مرا تو هم دیدی بهای عشق به جز خون دل نبود آخر شدی شهید در این کربلا تو هم آیینه ای مکدّرم از دست روزگار آهی بکش به یاد من، ای بی وفا تو هم چندی است از تو غافلم ای زندگی ببخش چنگی نمی زنی به دل این روزها تو هم ای زخم کهنه ای که دهان باز کرده ای چون دیگران بخند به غم های ما تو هم تاوان عشق را دل ما هر چه بود داد چشم انتظار باش در این ماجرا تو هم #فاضل_نظری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×