رفتن به مطلب
Added by Amir

istadoor

تازه وارد
 • تعداد ارسال ها

  2
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

1 بار تشکر شده

درباره istadoor

 1. آیا درب ضد حریق برای کلیه ساختمان ها لازم است درب ضد حریق برای ساختمان های بالای شش طبقه به صورت اجباری باید نصب شود. همچنین تمامی بیمارستان ها مدارس شرکت های بزرگ و هر ساختمان دیگری که دارای تعداد افراد و اتاق های زیادی است به درب ضد حریق نیاز دارد. درب ضد حریق با ایجاد عایقی بین اتاقی که در حال سوختن است و الباقی ساختمان به ساکنین اجازه می دهد که از محل خارج شده و نیروهای آتش نشانی به راحتی حریق را محار کنند. درب ضد حریق علاوه بر جلوگیری از عبور آتش و حرارت می تواند از عبود دود جلوگیری کرده و راهروها کاملا قابل استفاده می شوند. درب ضد حریق مانند بیمه ایست که بجای جبران خسارت های آتش سوزی از خود آتش سوزی و سرایت آن جلوگیری می کند و می تواند بسیاری از ایجاد خسارت های مالی و جانی جلوگیری کند. با نصب درب ضد حریق و همچنین درب ضد سرقت استاندارد در منزلتان جلوی حادثه و خسارت را از ابتدا بگیرید.
 2. istadoor

  آشنایی با درب های ضد سرقت

  کاردبرد درب های ضد سرقت؟ درب ضد سرقت باعث افزایش زمان سرقت شده و بسیاری از سارقین به دلیل نداشتن تجهیزات پیشرقته از باز کردن آن عاجزند و یا زمان بسیار زیادی را باید صرف بازکردن آن کنند که موجب خستگی و یا جلب توجه آنان می شود هزینه درب ضد سرقت؟ ما به التفاوت هزینه درب ضد سرقت و درب معمولی در خانه های نوساز کاملا دارای توجیه اقتصادی است و همچنین تعویض درب معمولی با درب ضد سرقت با توجه به ماهیت این درب ها و منافعی که در برابر سرقت دارا هستند بسیار ناچیز است انواع درب ضد سرقت؟ درب های ضد سرقت در انواع وارداتی و تولید داخل عرضه می شوند. درب های وارداتی عمدتا از کشور های ترکیه و چین وارد می شوند که درب های ترک کیفیت بالاتری نسبت به درب های چینی دارند. در داخلی کشور نیز کارخانه های زیادی اقدام به تولید درب ضد سرقت ایرانی می کنند. کیفیت درب های ایرانی؟ درب های ضد سرقت اگر دارای استاندارد های جهانی باشند همیشه حداقل کیفیت استاندارد را رعایت می کنند. در داخل کشور اکثر تولید کننده های درب اقدام به تولید درب های بی کیفیت بدون استاندارد با قیمت پایین می کنند که وجهه درب های ضد سرقت ایرانی را زیر سوال برده است درب ایرانی با کیفیت؟ معدود کارخانه هایی در ایران با واردات تجهیزات پیشرفته تولید درب ضد سرقت اقدام به تولید درب های با کیفیتی می کنند که می توانید با انتخاب آنان از خرید خود مطمئن شوید توصیه ما؟ خرید درب ضد سرقت ایستادر که با واردات تجهیزات پیشرفته از کشور آلمان و اخذ انواع استاندارد های تولید درب و در حدود دو دهه سابقه توانسته تولید کننده یکی از بهترین درب های ضد سرقت در ایران باشد. ایستادر همچنین در زمینه تولید درب ضد حریق و درب داخلی ساختمان نیز تولید کننده ای معتبر و مناسب می باشد

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×