رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

Andia77

نویسنده
 • تعداد ارسال ها

  40
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

481 بار تشکر شده

درباره Andia77

 • درجه
  نویسنده

مشخصات کاربر

 • جنسیت
  Female

آخرین بازدید کنندگان نمایه

678 بازدید کننده نمایه
 1. Andia77

  تسخیر | Andia77

  ...
 2. Andia77

  تسخیر | Andia77

  ...
 3. Andia77

  معرفی و نقد رمان تسخیر | Andia77

  سلام دوست خوبم. مرسی از نقد جامع و دقیقی که انجام دادی حتما نکاتی که گفتی رو در نظر می گیرم و پست ها رو ویرایش می کنم. فقط درباره ی ژانر رمان باید بگم که رمان درباره ی جن نیست و این روند در ادامه مشخص میشه برای همینه که از تخیلی استفاده کردم. اتفاقات دیگه ای قراره بیفته که چندان طبیعی نیس. بازم ازت ممنونم و خوشحالم که نظر مثبتی راجع به رمان داشتی.
 4. Andia77

  معرفی و نقد رمان تسخیر | Andia77

  سلام دوست خوبم. مرسی از نقد جامع و دقیقی که انجام دادی حتما نکاتی که گفتی رو در نظر می گیرم و پست ها رو ویرایش می کنم. بازم ازت ممنونم و خوشحالم که نظر مثبتی راجع به رمان داشتی. سلام دوست خوبم. مرسی از نقد جامع و دقیقی که انجام دادی حتما نکاتی که گفتی رو در نظر می گیرم و پست ها رو ویرایش می کنم. بازم ازت ممنونم و خوشحالم که نظر مثبتی راجع به رمان داشتی.
 5. Andia77

  تسخیر | Andia77

  .....
 6. Andia77

  تسخیر | Andia77

  ...
 7. Andia77

  تسخیر | Andia77

  ...
 8. Andia77

  تسخیر | Andia77

  ...
 9. Andia77

  تسخیر | Andia77

  ...
 10. سلام دوست عزیز. خسته نباشین. آفاق جان به من گفتن برای نقد رمان به شما مراجعه کنم.

  1. hila

   hila

   سلام عزیزم،وقت بخیر.

   شرمندت شدم بابت این تاخیر چندین ساعته.درخدمتم بفرمایید

 11. Andia77

  تسخیر | Andia77

  ...
 12. Andia77

  ☆☆فراخوان شرکت درشهرک رمان☆☆

  سلام خسته نباشین. نام رمان: تسخیر نام نویسنده: Andia77 لینک: رمان تسخیر | Andia77
 13. Andia77

  تسخیر | Andia77

  ...
 14. Andia77

  مصاحبه با نویسنده ی عزیز انجمن Andia77

  1. بظر شما چه جور رمانی ترسناک هس؟ رمان ترسناک رمانیه که خارج از انتخاب عناصر وحشتش بتونه به بهترین نحو صحنه سازی های لازمو داشته باشه و خواننده رو از ترس تو جای خودش میخکوب کنه... به عقیده ی من رمانی ترسناکه که شخصیت اول هیچوقت نفهمه از چی میترسه و داره فرار می کنه یعنی عنصر ترسناک داستان نامرئی باشه اگر که اون عنصر قابل مشاهده باشه از شدت ترسناک بودن داستان کاسته میشه... امیدوارم تونسته باشم منظورمو به خوبی برسونم... 2. اگه بخواین یه رمان ترسناک بنویسین ترجیح میدین جن باشه یا خون آشام؟ با وجود رمان هایی که در دنیای امروز وجود دارن خون آشام دیگه یک عنصر ترسناک به حساب نمیاد بلکه بیشتر در ژانر های تخیلی و عاشقانه ازش استفاده میشه برای همین به نظر من نمی تونه زیاد ترسناک باشه... جن می تونه انتخاب خوبی باشه... فقط باید از قبل اطلاعات زیادی نویسنده در این زمینه کسب کنه چون اعتقاد به واقعی بودن این عنصر بر خلاف سایر عناصر بیشتره و گزینه ی بهتریه... 3. ما نویسنده های کم سن و سال چه طوری میتونبم اعتماد به نفس داشته باشیم؟ به نظر من نویسندگی هیچ ربطی به سن و سال نداره و تمامش به مهارت فرد بر می گرده... هرکسی با کسب مهارت و اطلاعات لازم می تونه نویسنده ی خوبی باشه اگر که کار فرد در ابتدا ضعیفه مطمئنا با گذشت زمان و کسب تجربه بهتر میشه خود من از نثر رمان اولم زیاد راضی نبودم و حالا دارم تمام تلاشمو برای بهبود نثر رمان در حال تایپم می کنم و برای همین به نظر من اون چیزی که مهمه اشتیاق یک نویسنده است که باعث بهتر شدن کارش میشه.... خواهش می کنم عزیزم... امیدورام جواب سوالاتو گرفته باشی... مرسی عزیزم... باید همیشه اینو مد نظر داشت که بزرگ ترین نویسنده های دنیا هم در آغاز فقط یک مبتدی بودن و این گذشت زمان و کسب تجربه و تلاش بود که بهشون کمک کرد به جایی که الان هستن برسن بنابراین هیچوقت نباید نا امید شد اگر که اشتیاقی وجود داشته باشه همه چیز حل میشه...
 15. Andia77

  مصاحبه با نویسنده ی عزیز انجمن Andia77

  1.نویسنده های خارجی کدوم رو میپسندید؟ در ژانر وحشت من رمان ریچارد ماتسونو خوندم که فیلمش هم به نام من افسانه هستم جزو فیلم های خوب سینماست... در سایر ژانر ها من نویسنده ی رمان های هری پاتر رو واقعا ستایش می کنم چون این نویسنده به حدی قوه ی تخیل پیشرفته ای داشت که تونست یک دنیای متفاوت رو به تصویر بکشه که تاثیر زیادی روی جوامع مختلف گذاشت و هر کسی از پس این بر نمیاد... در ژانر عاشقانه هم نویسنده ی رمان برباد رفته، مارگارت میچل، و نویسنده ی رمان غرور و تعصب، جین آستین، فوق العاده عمل کردن... 2.رمان های استفن کینگ رو خوندید؟ تا به حال این افتخار رو نداشتم که کتاب های فوق العاده ی این نویسنده ی ماهر و توانا رو بخونم ولی در فرصتی مناسب حتما توی برنامم قرار داره... 3.تا چه حد به این گفته روانشناسی با نوشتن رابطه متقابل داره عقیده دارید بهش؟ به عقیده ی من نوشته های یک شخص واقعا می تونن ریشه در عقاید و نحوه ی تفکر اون شخص داشته باشن چون یک نویسنده کاملا مطابق با نظرات و تجربه ها و مشاهداتی که در رابطه با اتفاقات اطرافش داره و برداشت شخصی خودش از اونا می نویسه... یک نوسنده خالق شخصیت های رمانش هست پس مطمئنا اون شخصیت ها از اون نویسنده تاثیر می گیرند... بنابراین من کاملا با این گفته موافقم...

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×