رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

Serenity

نویسنده
 • تعداد ارسال ها

  374
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

آخرین بار برد Serenity در 25 بهمن 1396

Serenity یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

9,538 بار تشکر شده

درباره Serenity

 • درجه
  نویسنده

اطلاعات تماس

مشخصات کاربر

 • علایق
  T.me/liiveon

آخرین بازدید کنندگان نمایه

36,929 بازدید کننده نمایه

بروزرسانی وضعیت تکی

نمایش تمام بروز رسانی های وضعیت توسط Serenity

 1. سلام. 

  یه صحبت کوتاهی دارم، اصلانم ربطی به دوستان و کاربران اینجا نداره ها ولی شاید خوندنی باشه.

  ببینید خیلی وقتا، سر یه کدورت خیلی کوچیک، شاید بی دلیل، دوستیمون رو با یکی قطع می کنیم و یا کمرنگ می کنیم. سرد پاسخش رو می دیم، خیلی وقتا از پاسخ دادن و هم صحبت شدن باهاش فرار می کنیم و همین کم کم آدما رو از هم دور می کنه.

  منظورم اصلا این دوستی های بی اساس و به دور از خیر نیست؛ بسیاری از دوستی ها ارزشش سوای از این حرف هاست. احترامی که وجود داره، اعتمادی که هست و خیلی ارزش های بالای دیگه.

  من معتقدم اگه هر کدوم از این ارزش ها زیر سوال بره، باید دوستی رو قطع کرد. ولی باور کنید خیلی وقتا زیر سوال نرفته، خیلی وقتا یه قضاوت یا سوتفاهم کوچیک، ریشه یه دوستی با ارزش رو قطع کرده.

  و این دیگه بر نمی گرده. میگن آشتی و احیای دوستی، اما باور کنید مثل اولش نمیشه. آدما به یادشون می مونه و اینو فراموش نمی کنن. دوست ها، به گردن هم حق دارن. کسی که بی قصد سو، دلسوزانه طرف مقابل رو دوست خودش می دونه، این آدم ارزش داره. برای من لااقل ارزش داره.

  خرابش نکنید. اشتباهه. اگه می بینید ناراحتتون کرد، اگه کاری کرد که انتظارشون رو نداشتید، ترجیحتون بر حفظ روابط باشه و از خودش بخواید که توضیح بده دلیل کاراش رو.

  و بازم میگم منظورم هیچ کدوم از دوستان اینجا نیستن؛ کلی عرض کردم.

  بیدار باشید که کدوم دوستی رو باید قطع کرد، کدوم فرد رو باید طرد کرد و جواب چه کسی رو سر بالا داد.

  یقین دارم در این مورد، اشتباه آدما، فقط به خودشون ضرر نمی زنه. دوستشون رو هم نابود می کنه. هی تو فکر می گه خدایا من چیکار کردم که اینطوری رفتار می کنه، آیا تقصیر منه، آیا ایراد از منه؟ 

  ببخشید که وقتتونو گرفتم. قدر چیزای با ارزش و مقدس زندگی رو بدونید و دوستان خوبتون رو حفظ کنید. زیادش مهم نیست؛ خوبیش مهمه.

  این غرور بی خودم بذارید کنار. اینکه با خودتون بگید اگه من قدمی بردارم طرف فکر می کنه به دوستیش احتیاج دارم و این حرف ها. ببینید خیلی خوب می دونید همه. پشت سر بعضی آدمای خوب، خیلی حرفا هست. ولی یکی هست که از این آدمای خوب راضیه. همون یکی کافیه براش. 

  روزگارتون شاد و زندگی تون پر از دوستای خوب.

   

  1. mohadeseh.f

   mohadeseh.f

   واقعا لایک

  2. YeGaNeH
  3. Outis

   Outis

   والا به بعضیا رو بدی همون سوتفاهم کوچیک رو بزرگترش میکنن...

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×