رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

selin

نویسنده
 • تعداد ارسال ها

  803
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  23

آخرین بار برد selin در 22 خرداد

selin یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

6,821 بار تشکر شده

درباره selin

 • درجه
  نویسنده

مشخصات کاربر

 • جنسیت
  خانم
 • علایق
  سکوت باشه
  تنهایی باشه
  اهنگ باشه
  من باشه

آخرین بازدید کنندگان نمایه

10,636 بازدید کننده نمایه
 1. زیباترین نام ها ازنظرشما؟

  آی پارا سلین افسون
 2. داخل انجمن کیو بیشتر دوس داری؟

  قربونت نفسم، منم عاشق توام عزیزم. ممنون که منو دوست داری!
 3. سلااام سلین خانم خوبی چه خبر؟

  1. selin

   selin

   سلام ریحانه جون، ممنون تو خوبی؟؟

 4. سوالات متداول ( پرسش و پاسخ )

  برای منم هر از گاهی میاره که حساب کاربری قفل شده و بعد از 15 دقیقه یه بار دیگه بیا!!! برای منم هر از گاهی میاره که حساب کاربری قفل شده و بعد از 15 دقیقه یه بار دیگه بیا!!!
 5. بهانه اشک هایم | selin

  پارت 9: - لیلی بانو؟ آقا هیچ خانواده ای نداره؟ چرا تنها زندگی می کنه؟ در ظرف آبلیمو رو گذاشت و برگشت سمتم. نفسش رو داد بیرون و با ناراحتی گفت: - نه عزیزم، مادرش رو که تو بچگی از دست داده؛ بیچاره سکته مغزی کرد، پدر خیر ندیده اش هم هنوز چهلم زنش نشده بود که رفت یه عفریته رو آورد خونش؛ گفت زنمه! آقا هم تا وقتی که منو استخدام نکرده بود تو خونه خاله اش زندگی می کرد ولی از ده سال پیش مستقل شده و با پدرش هم هیچ رابطه ای نداره! سرم رو تکون دادم و آروم زیر لب گفتم: - پس حتما خیلی سختی کشیده! خواستم سوال دیگه ای بپرسم که با لرزش گوشیم تو جیبم منصرف شدم. سریع دستای گوجه ایم رو شستم و گوشیم رو درآوردم که با دیدن اسم محمد روش چشمام گشاد شد و چند لحظه نفس نکشیدم! تماس رو برقرار کردم که صدای سرحالش اومد و من نفسم رو راحت بیرون دادم! - سلام رها خانوم! خوبی؟ - سلام محمد، ممنون؛ من خوبم، تو خوبی؟ چیکارا می کنی؟ با همون صدای مهربونش گفت: - من زنگ نزنم یادی از ما نمی کنی دیگه! نه؟ تبسمی رو لبام نشست! سعی کردم بحث رو عوض کنم. - چیکارا می کنی؟ شنیدم که با آمین راه اومدی؟! خندید و گفت: - خودتی! که منم خندم گرفت ولی با شنیدن لحن آروم و غم بارش؛ لبخندم محو شد. - اره! تصمیم گرفتم به خودم و اون یه فرصت بدم. صداش دوباره شاکی شد. - رها تو نمی گی کارای دفتر مونده! کجایی آخه؟ چرا نمیای سرکار؟ چقدر می ری مرخصی خانوم منشی؟!
 6. شخصیت شناسی با چند سوال کوتاه

 7. اگه یه روز بگن.......

  موسیقیدان میتونم تمام احساسم رو با موسیقی بگم کاری که بعد از نوشتن میتونه منو آروم کنه!
 8. پس چرا قسمت جدید رمان رو نمینویسی

  1. selin

   selin

   وای ریحانه کلا موندم توش

   به خدا چیزی به ذهنم نمیرسه! انگار کلا از اول ایده این رمان رو نداشتم!!!

   چیکار کنم؟؟

  2. Reyhanh

   Reyhanh

   پوف من کلی ایده دارم 

   بزا قسمت بعدم خودم مینویسم 

  3. selin

   selin

   باش

   دستت طلا مرسی

 9. محل قرارگیری نقد رمان کاربران

  سلام خسته نباشی آرمیتا جان، واقعا دستت طلا با این رمان نوشتنت. من نتونستم چیزی پیدا کنم که بشه گفت نقد! فقط چند تا نکته خیلی خیلی کوچیک رو باید بهت بگم. راستش اولین و شاید بزرگترین مشکل رمانت این بود که مونولوگ هات خیلی بیشتر از دیالوگ هات بود، طوری که ممکنه خواننده رو زده کنه. دومین مورد هم استفاده نادرست از علائم نگارشی بود؛ طبق اون چیزی که من خوندم و خودم هم بهش پایبندم اینه که علائم رو اینطور استفاده میکنن: کلمه- علامت نگارشی- فاصله- کلمه بعدی اما تو رمانت بین کلمه اول و علامت نگارشی هم فاصله گذاشته بودی. سومین مورد هم تغییر زمان فعل هاست که من کلا نفهمیدم چرا عوض می شن. بعدی هم غلط های املای خیلی کمه. اگه بخوام زیبایی ها و مثبت های رمانت رو بگم خیلی زیاد میشه، اول از همه من اسم رمانت رو خیلی دوست دارم، یه اسم تکه! و خیلی خوب تونسته موضوع رمانت رو به نمایش بذاره. دوم جلدت بود که زیبا بود ولی احساس می کنم که به موضوع رمان اصلا ربطی نداره، نمی دونم چطور بگم، جلدت، اسم رمان رو نشون نمیده! ولی خیلی زیبا طراحی شده بود و فونتی که استفاده شده خیلی زیباست، سوم توصیفات عالیه تو هست، خیلی عالی مکان ها و اشخاص رو توصیف میکنی که من واقعا خودم به شخصه به این استعدادت غبطه می خورم! بیشترین امتیازی که رمانت داره، از نظر من، موضوع تازه و خیلی زیباشه، خیلی خوب تونستی با قلم زیبات، این موضوع رو بیان کنی. در کل من بهت میگم که ..... تو فوق العاده ای دختر، دست راستت زیر سر من! خخخ موفق باشی عزیزم.
 10. معرفی و نقد رمان بهانه اشک هایم | selin

  اصلاح رمان تموم شد طبق گفته هات رمان رو درست کردم پرنیان جان.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×