رفتن به مطلب
Added by Amir

Ava.dehghan23

هری استایلز

پست های پیشنهاد شده

ام و نام خانوادگی : هرولد ادوارد استایلز معروف به هری استایلز
تاریخ تولد : ۱  ماه فوریه ۱۹۹۴
محل تولد : ایوشام، ورسترشایر

خلاصه مختصر از زندگی هری استایلز

هری استایلز بعد از تولد در هولمز چیپیل چشیرو انگلستان بزرگ شد او یک خواهر به نام جما دارد که از خودش بزرگتر است . وقتی هری ۷۷ سالش بود مادرش خانم آن از پدرش دس استایلز جدا شد و چندی بعد با رابین تویست ازدواج کرد که هری از این اتفاق بسیار خرسند بود.

شروع فعالیت هنری هری استایلز
هری از دوران مدرسه علاقه زیادی به خوانندگی داشت او به همراه  دو نفر از دوستانش که گیتاریست بودند گروه اسکیموی سفید را تشکیل دادند و در مسابقات باند ها شرکت کرده وبرنده شدند. گروه اسکیموی سفید را هری استایلز رهبری می کرد.
در هفتمین دوره اکس فکتور انگلستان در سال ۲۰۱۰ هری شرکت کرد تا نظر کارشناسان را درباره صدایخود بداند او ابتدا آهنگ  isn’t she lovlyرا خواند که باخورد مثبت دو تن از داوران به نام سایمون و نیکول شرزینگر را به همراه داشت ولی لویی والش دچار شک و تردید در اطمینان به هری بود. در بوت کمپ هری آهنگ stop  crying your heart out  را خواند که زیاد چنگی به دل نمیزد و در نهایت به پیشنهاد یکی از داوران به خانه داوران راه پیدا کردند در آنجا علاوه بر هری ۴ خواننده جوان دیگر نیزبه اسم های نایل هوران، زین مالک، لیام پین، هری استایلز و لوئی تاملینسون حضور داشتند که در نهایت تشکیل یگ گروه را دادند و هری استایلز نام گروه را وان دایرکشن انتخاب کرد.

هری استایلز , عکس هری استایلز , بیوگرافی هری استایلز

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×