رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

yasna

درخواست کمک برای تنظیم ورد

پست های پیشنهاد شده

سلام. خسته نباشید. من یه مشکل اساسی با برنامه ی ورد گوشیم دارم. نوشته ها کاملا به هم ریخته است. از چند نفر پرسیدم، گفتن که به خاطر فونته؛ باید فونتو تغییر بدی.

نمی دونم چه جوری باید فونت فارسی برای ورد موبایل، دانلود و نصب کنم. هرچی تو اینترنت سرچ کردم، برای کامپیوتر رو آورد.

ممنون می شم راهنماییم کنید.

• تشکر 6

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ! یه سر برو تو بازار یا اپل استور ( البته چون فونت فارسی می خوای بازار بهتر جواب میده . ) یا می تونی سرچ کنی  فونت فارسی برا موبایل .

اینم لینک یکیش :http://dl.androidkade.com/2016/December/software/FontSara-v2.2.1_ANDROIDKADE.COM.apk

• تشکر 4

لینک به ارسال
در 37 دقیقه قبل، hhhmmm گفته است :

سلام ! یه سر برو تو بازار یا اپل استور ( البته چون فونت فارسی می خوای بازار بهتر جواب میده . ) یا می تونی سرچ کنی  فونت فارسی برا موبایل .

اینم لینک یکیش :http://dl.androidkade.com/2016/December/software/FontSara-v2.2.1_ANDROIDKADE.COM.apk

سلام عزیزم. دانلود کردم ولی فقط برای تغییر فونت گوشیم کار می کنه، تو لیست فونت های وردم نمیاد که بتونم اونجا ازش استفاده کنم.

• تشکر 3

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، yasna گفته است :

سلام عزیزم. دانلود کردم ولی فقط برای تغییر فونت گوشیم کار می کنه، تو لیست فونت های وردم نمیاد که بتونم اونجا ازش استفاده کنم.

نمی دونم ... ببین توی تنظیمات وردت چیزی به نام فونت نداری ? شاید از توی خود ورد بتونی درستش کنی .:huh:

• تشکر 3

لینک به ارسال

اول اینکه باید تمام ابزار های گوگل پلیت اپ دیت باشه و اندرویدت بالای 4.2 باشه 

اگه بازم مشکل بود احتمالش هست به خاطر این باشه که گوشیت  توسط شرکت های ایرانی تایید نشده ... می تونه اپل باشه یا گوشی قاچاق ... البته منظور بدی ندارم قاچاق یعنی یه مغازه دار وارد کرده و ایدی فیک براش ساخته 

اشکال دیگه می تونه ای خود برنامه وردت باشه ....  وردت ورد افیسه ؟ من تو بازار چیزی ندیدم که ورد افیس باشه ولی تو ایران اپ می تونیپیداش کنی 

احتمال می دم تو تو ویندز تایپ کردی و حالا فایلشو با گوشی باز کردی که خب اگه با هم هماهنگی نداشته باشن به مشکل بر می خوری و جمله ها قاطی می شه 

می تونی جمله ها رو تو تلگرام برای خودت بفرستی و تو گوشیت قسمت به قسمت کپی کنی به وردی که دانلود کردی 

در در 27 خرداد 1396 در 00:45، yasna گفته است :

سلام. خسته نباشید. من یه مشکل اساسی با برنامه ی ورد گوشیم دارم. نوشته ها کاملا به هم ریخته است. از چند نفر پرسیدم، گفتن که به خاطر فونته؛ باید فونتو تغییر بدی.

نمی دونم چه جوری باید فونت فارسی برای ورد موبایل، دانلود و نصب کنم. هرچی تو اینترنت سرچ کردم، برای کامپیوتر رو آورد.

• تشکر 5

لینک به ارسال

بفرست برای من تا درستش کنم

• تشکر 3

لینک به ارسال
در در 26 تیر 1396 در 21:46، afagh7fth گفته است :

اول اینکه باید تمام ابزار های گوگل پلیت اپ دیت باشه و اندرویدت بالای 4.2 باشه 

اگه بازم مشکل بود احتمالش هست به خاطر این باشه که گوشیت  توسط شرکت های ایرانی تایید نشده ... می تونه اپل باشه یا گوشی قاچاق ... البته منظور بدی ندارم قاچاق یعنی یه مغازه دار وارد کرده و ایدی فیک براش ساخته 

اشکال دیگه می تونه ای خود برنامه وردت باشه ....  وردت ورد افیسه ؟ من تو بازار چیزی ندیدم که ورد افیس باشه ولی تو ایران اپ می تونیپیداش کنی 

احتمال می دم تو تو ویندز تایپ کردی و حالا فایلشو با گوشی باز کردی که خب اگه با هم هماهنگی نداشته باشن به مشکل بر می خوری و جمله ها قاطی می شه 

می تونی جمله ها رو تو تلگرام برای خودت بفرستی و تو گوشیت قسمت به قسمت کپی کنی به وردی که دانلود کردی 

مرسی عزیزدلم. بله، فایل رو قبلا تو لپ تاپ تایپ کرده بودم. بازم مرسی از راهنماییت.

• تشکر 2

لینک به ارسال
در در 27 خرداد 1396 در 13:15، yasna گفته است :

ببین.ورد گوشی ورژن چنده

از توی کامپوتر یه سیو از ورد ورژن گوشین بگیر. همین درست میشه.

مثلا اگه2007 هست باید سیو 2007 بگیری

• تشکر 2

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی