رفتن به مطلب
Added by Amir

ati_heureux

رمانتون رو اینجا تبلیغ کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستای خوشگل خودم !:rolleyes:

اقا ما یه تایپک زدیم که چرا رمانای در حال تایپ خواننده نداره :cry:! یادتون اومد ؟ ما به یه نتیجه ای رسیدیم و با کسب اجازه از مدیر کل انجمن تصمیم به گرفتن این تایپک بسی مورد نیاز گرفتیم !^_^

قضیه از این قرار نیست که شما دم به ثانیه بیاید اینجا اسم رمانتون رو تبلیغ کنید :003:! ما یه فهرست حروف الفبایی در نظر گرفتیم که مطابق اون رمان هاتون رو معرفی می کنیم و از خواننده ها می خوایم علاوه بر فشردن دکمه ی پر افتخار پسندیدم از رمانتون یه نقد جانانه هم بکنه :pc:! طوری نقد بکنه که دیگه نتونید بلندشید:tantrumsmiley: ! خب مزاح فرمودم ! بنده مسئولیت قبول کردم و باید جوابگو باشم ! شما اینجا می تونید اسم رمانتون رو بدید ما هم توی فهرست الفبایی مون وارد می کنیم و به ترتیب اعلام می کنم که کدوم رمان رو بخونید و نقد بکنید فقط چندتا قانون کوچولو داره:newspaper: !

قوانین 

1. مدت خوندن و نقد هر رمان بسته به تعداد صفحات رمان محاصبه و اعلام میشه.

2. هر کسی بیشتر از یه رمان داره فقط اجازه داره یه رمانش رو معرفی کنه و بقیه اش رو بذاره واسه دور دوم .

3. نقد باید کاملا مودبانه صورت بگیره !

4. اونایی که رمانشون رو واسه نقد و خوندن اینجا داوطلب کردن باید بدونن که باید توی نقد بقیه رمانا شرکت کنن و گرنه انتظار نداشته باشن بقیه براشون سنگ تموم بذارن !

افرادی که شاغل ، خانه دار و ..هستن و ممکنه در اون تعداد روز محدود نتونن رمان رو کامل بخونن و یا نقد کنن، قبلش باید حتما به یکی از چهار سرپرست تاپیک ( @Hanibal @ati_heureux @nilla66 @Yeganeh ) خصوصی اعلام کنن و سرپرست مذکور باهاشون صجبت میکنه و اون شخص چند روز تا یک هفته فرصا داره رمانو بخونه و نقدش رو میتونه به صورت خصوصی یا توی نمایه ی نویسنده یا توی صفحه ی نقد اصلی اون رمان انجام بده و حتما به همون سرپرست که باهاش هماهنگ بوده اطلاع بده که نقدش رو انجام داده و وظیفه اش تموم شده ، بعد بره سراغ رمان بعدی.

5.بعد از خوندن پست های رمان حتما باید دکمه ی پسندیدم فشرده بشه !!! چون هدف این تایپک افزایش تعداد خواننده ها هم هست !سرپرست ها، پسند های رمان هایی که نوبت نقدشون رسیده و بقیه ی شرکت کنندگانباید بخونن رو چک میکنن، پس لطفا یادتون نره پسند رو بزنین

6. دوستان به یاد داشته باشید که اگه همکاری نکنید ( یعنی به اندازه ی کافی همکاری نکنید ) اسم رمانتون از لیست خط می خوره ! 

7-طی تعداد روی که برای نقد هر رمان گذاشته میشه؛ دیگر شرکت کنندگان میتونن تنها در یک پست تمامی نقد و نظرات سازنده و محترمانه شون رو بنویسن و ارسال کنن، مثلا برای رمان دوروز فرصت نقد در نظر گرفته شده، هر شرکت کننده طی دو روز تنها حق ارسال یک پست در این تاپیک رو داره، و دیگر پست هاش اسپم محصوب شده و حذف میشه؛ میتونه بحث های خصوصی و دیگر صحبت هاش با نویسنده رو توی خصوصی یا نمایه ی نویسنده ادامه بده .

8-سرپرست ها در انتهای زمان نقد هر رمان، نقد و نمره ی شرکت کنندگان رو بررسی میکنن، و هر شرکت کننده ای که توی نقد اون رمان شرکت نکرده بود ، از دوره حذف شده و حق شرکت در دوره های بعد رو نداره، ( مگر در صورتی که از قبل با سرپرت ها هماهنگ شده باشه)

9-حداقل تعداد پست های یک رمان کاندید شده برای نقد باید ده قسمت بوده و حداکثر میزان نداره.

10_احترام و دوستی و رفاقت بین کاربر های سایت بدون توجه به عنوان و نوع فعالیت مهم ترین عنصر هست برای موفقیت و پیشرفت تک تک ما که در نهایت موجب پیرشفت سایت خواهد شد، امیدوارم این قانون مهم رو فراموش نکنیم، برخوردی محترمانه ، دوستانه و خیر خواهانه داشته باشیم همه!

همینا فقط !فقط لازمه بدونید که اینجا جز اسم رمان و لینکش حق گذاشتن هیچ پست دیگه ایو ندارید و اگه سوالی هست شخصی و نمایه ی من و نیلا جون ( nilla66@) در اختیارتونه !

یه چیز دیگه ایم که لازم به ذکر هستش اسم و لینک رمانتون رو حتی اگه توی امضاتون هم هست باز بنویسید چون قاطی پاتی میشه اون وقت ناراحت نشید از دست ما 

لیست رمانامون تا الان بدین صورته 

ا       از این ساعت (55 امتیاز)- انگشترم رو پس بده (69 امتیاز )

ب      بمان برایم ( اخر صف :|)

پ      

ت      تا بی  نهایت - تاوان عاشقی

ث      

ج        جراحت

چ      

ح     

خ      

د        داستان یک خوناشام

ذ       

ر       راز گردنبند

ز        زره پوش

ژ      

س      سراب رد پای تو - سرنوشت شوم - سلحشور جوان

ش    شطرنج زندگی

ص     

ض

ط       

ظ       

ع       عشق به سبک نرسیدن

غ       

ف       فابرکستل

ق

ک      

گ      گذشته ی بی پایان من

ل        لبخندی به پهنای عشق

م        مرا غزاله بنام

ن       نیش پروانه

و

ه      

ی

رمانای به اخر صف فرستاده شده 

1.بمان برایم 

به امید این که روزی ، یک سایت کتاب و رمان، کاربرانی با همین هدف بزرگ داشته باشه، امیدوارم بتونیم قدمی برداریم بریا دیده شدن رمان نویسندگان جوان و خوش ذوقی که روزی ذوق و استعدادشون کور نشه، ما همه در قبال این نویسنده ها و قلمشون مسئول هستیم.:gol2:

کلی فضا داریم ! زود باشید بیاید ! دیگه اینجا اسم رماناتون رو بگید ! توی تایپک قبلی هم اعلام می کنم !

یه چیزیم که یادم رفت اعلام کنم اینه که تا 12 شب شنبه بیشتر وقت ندارید ! زودتر اسم رماناتون رو بذارید

• تشکر 28

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینجا باید اسم رمان و لینک و بفرستم؟؟

ببخشید پرسیدم:blush:

• تشکر 8

لینک به ارسال
در هم اکنون، sadeghi گفته است :

اینجا باید اسم رمان و لینک و بفرستم؟؟

ببخشید پرسیدم:blush:

بله ! خواهش می کنم ولی لطفا فقط لینک و اسم رمان رو اینجا قرار بدید سوالی داشتید نمایه یا شخصی

• تشکر 7

لینک به ارسال

لینک به ارسال

رمان منتظر تایید به اسم تا بی نهایت

• تشکر 5

لینک به ارسال

اینم لینک رمان من

غلط زیاد داره اما به خوبی خودتون ببخشید

تازه اول راه هنوز هیچ کدوم از اتفا قا نیتاده

اینم لینگ نقد رمانم دوستان

اینم لینگ رمتان گروهی ماست هنوز شروع نشده ولی یه رمان فوقولاده می شه

• تشکر 6

لینک به ارسال

این تاپیک با کدوم مدیر هماهنگ شده دوستان؟

• تشکر 8

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، KIMIA13 گفته است :

اونجوری که بالا نوشته شده با نگین خانوم ( مدیر کل )

• تشکر 7

لینک به ارسال
در هم اکنون، KIMIA13 گفته است :

با مدیر کل 

• تشکر 7

لینک به ارسال

سلام . اسم رمانم " نیش پروانه " ست 

• تشکر 9

لینک به ارسال

لینک به ارسال

نام رمان:سراب رد پای تو 

• تشکر 8

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ati_heureux گفته است :

با مدیر کل 

کدوم مدیر کل؟

۳ تا مدیر کل داریم ..

آقا علی؟ 

یا نگین خانم؟

• تشکر 6

لینک به ارسال
در هم اکنون، Ghazaaleh گفته است :

کدوم مدیر کل؟

۳ تا مدیر کل داریم ..

آقا علی؟ 

یا نگین خانم؟

نگین خانم :|

• تشکر 8

لینک به ارسال

رمان عشق به سبک نرسیدن

ویرایش شده در توسط mz1379
  • تشکر 7

لینک به ارسال

فقط لازم به ذکر هست دوستانی که رمانشون رو اینجا میذارن باید تقبل کنن که نهایت همکاری رو با ما داشته باشنا ! ما رمانای شما رو می خونیم و نقد می کنیم در نتیجه انتظار متقابل داریم و خواهشا قبل از اینکه اسم رمانتون رو بدید به این نکته توجه کنیم ! چه خوب میشه که همه شرکت کنن ! اینطوری خیلی بهم دیگه کمک می کنیم

• تشکر 10

لینک به ارسال

لینک به ارسال

بچه ها خیلی عذر می خوام ولی به دلیل سوالات زیادی که در این باره از من پرسیده شد مجبور شدم یه قانون دیگه رو هم به قوانین اضافه کنم ! باور کنید قصدم فقط اینه که یکم سطح رمانامون رو ببریم بالا ! هیچ دشمنی در کار نیست !چون می خوام حق کسی این وسط ضایع نشه ! تعدا رمانا زیاد هستش و وقت میبره ! نمی خوام کسی دلسرد بشه خدای نکرده !

• تشکر 8

لینک به ارسال

سلام عزیزانم 

اسم رمانم سرنوشت شوم هست امیدوارم خوشتون بیاد حتما همکاری خواهم کرد ایشالا بقیه هم همکاری کنن ...دوستون دارم :gol::gol:

اینم لینک رمانمه دوستان به همکاری و همیاریتون شدیدا نیازمندم :gol2:

عزیزانم اینم لینک نقد رمان سرنوشت شوم 

• تشکر 9

لینک به ارسال

می بینم که رمانای بخش سین همین طوری داره بالا میره ! دوستان بیشتر بشتابید بعضی از حروف هنوز خالی هستن

• تشکر 6

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، ati_heureux گفته است :

می بینم که رمانای بخش سین همین طوری داره بالا میره ! دوستان بیشتر بشتابید بعضی از حروف هنوز خالی هستن

گلم شرنوشت  شوم باید قبل سلحشور باشه:gol:

• تشکر 4

لینک به ارسال

لطفا کسایی که قراره وسط راه ، وفتی کارشون تموم شد بزنن زیر قولشون نیان اصلا !!چون اینجوری ظلم بزرگی به بقیه میشه و مطمئن باشین به شدت با همچین آدمایی برخورد میشه!!

با همه جوری برخورد کنین که دوست دارین با شما برخورد بشه!!

• تشکر 7

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید...

من خیلی دوست دارم شرکت کنم و رمانم مورد نقد قرار بگیره اما متاسفانه با شرایطی که گذاشتید اصلا وقتشو ندارم سرم حسابی شلوغه....واسه همتون آرزوی موفقیت میگنم اما خودم به شخصه رمان مریم جون اتاق دریا و سرنوشت شوم را ادامه میدم و میخونم امیدوارم وقت پیدا کنم رمان بقیه را هم بخونم

• تشکر 6

لینک به ارسال

لینک به ارسال

من رمان درحال تایپ ندارم ولی خوشحال میشم شرکت کنم :)

• تشکر 7

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی