رفتن به مطلب
Added by Amir

ati_heureux

رمانتون رو اینجا تبلیغ کنید

پست های پیشنهاد شده

در هم اکنون، Hanibal گفته است :

بهتره با دوستان به یه نتیجه ای برسیم چون من شرمنده دوستان نشم چون شخصی هیچکس بهش نمیگم ایراداتش رو .عذر میخوام از دوستان:gol:

مثل اینکه حریف شما نمی تونم بشم ! اینجا قراره یه فضای دوستانه باشه اگه توی شخصیش نمی فرستید حداقل بنده خدا رو نقل قول کنید

• تشکر 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، ati_heureux گفته است :

من خودمم با این موافقم ! ولی ببینید بین کامنتا یکی در میون بحث عوض میشه ! یه چیز جامعه تحویل نویسنده نمیشه داد . منم مثل شمام اگه هم موافق این قضیه ان من ساز مخالف نیستم . قبوله 

حق باشماست موضوع بحث عوص میشه.امابایددوستانی روهم که باشخصی رفتن مشکل دارن درنظربگیریم.

موافقین که این دوست عزیزیه تایپیک نقدبزن ودوستان ازفرداشروع به فعالیت کنن؟؟

• تشکر 6

لینک به ارسال

دوستان از فردا یه ساعتی مشخص کنید هیچکس به جز نقد این رمان حق فرستادن چیز دیگه رو تو این تاپیک نداره.من که با کسی دعوا ندارم دوست عزیز شماها زحمت کشید همه کارا رو کردید ولی باید شفاف سازی بشه.نویسنده باید مثل اهن باشه.دوستان هم حتما مراعات میکنن

• تشکر 7

لینک به ارسال
در هم اکنون، Lunatic گفته است :

حق باشماست موضوع بحث عوص میشه.امابایددوستانی روهم که باشخصی رفتن مشکل دارن درنظربگیریم.

موافقین که این دوست عزیزیه تایپیک نقدبزن ودوستان ازفرداشروع به فعالیت کنن؟؟

نه پست رو اصلاح کردم و خواستم  همه همین جا نقد کنن . حرفشون منطقیه ! همین جا نقد کنیم بهتره . زیاد این تایپک اون تایپک نریم بهتره

دوستان از فردا یه ساعتی مشخص کنید هیچکس به جز نقد این رمان حق فرستادن چیز دیگه رو تو این تاپیک نداره.من که با کسی دعوا ندارم دوست عزیز شماها زحمت کشید همه کارا رو کردید ولی باید شفاف سازی بشه.نویسنده باید مثل اهن باشه.دوستان هم حتما مراعات میکنن

حالا که بیشتر فکر می کنم حرفتون منطقیه ! خواستم همه اینجا نقد کنن ! حالا چه تایپک نقد دارن چه نه ! مرسی از ایده تون 

• تشکر 4

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، ati_heureux گفته است :

نه پست رو اصلاح کردم و خواستم  همه همین جا نقد کنن . حرفشون منطقیه ! همین جا نقد کنیم بهتره . زیاد این تایپک اون تایپک نریم بهتره

حالا که بیشتر فکر می کنم حرفتون منطقیه ! خواستم همه اینجا نقد کنن ! حالا چه تایپک نقد دارن چه نه ! مرسی از ایده تون 

مرسی ممنون

• تشکر 5

لینک به ارسال

مرسی ممنون

خواهش

• تشکر 3

لینک به ارسال

دوستان سعی کنید از این به بعد توی این تایپک فقط راجع به رمان بحث کنید سوالات متفرقه رو توی شخصی یا نمایه من و نیلا جون بپرسید . دوباره هم می گم که رمانی که در حال حاضر داریم می خونیم رمان از این ساعت هستش

• تشکر 11

لینک به ارسال

فقط سه روز برای نقد رمان (از این ساعت) فرصت هست دوستانِ گرامی لطفا با نهایت توجه مطلب پی گیری بشه و پس از ذکر نقداتون در نمایه بنده یا @ati_heureux رای خودتون رو نسبت به این رمان از شماره 1_10 اعلام کنین....تا پس از پایانِ دوره ی اول بهترین رمان از نظر مخاطبین و منتقدین تا هر قسمتی که نوشتن مشخص بشه..... دوستان توجه کنین که حتما نمایه ی ما باشه نه خصوصی تا هرکسی که وارد نمایه میشه بتونه رای شمارو ببینه ...دلیل اینکه عرض میکنم رای گیری اینجا نباشه شلوغی پستا هست که بی نظمی ایجاد میشه و باعث میشه که موضوع اصلی که همون رفع اشکال و نقد هست گم بشه!! و درضمن هرکسی که رمان رو نخونده و نقد نکرده حق رای نداره!! امیدوارم که این کار باعث ایجاد ذوق مضاعف در نویسنده های عزیزمون بشه!!  در قسمتی از نمایه بنده و یا @ati_heureuxقسمتی که رای به رمان از این ساعت قرار داده شده میتونین در قسمت پاسخ رای خودتونو اعلام کنین.... خیلی ممنون از توجهتون دوستان:gol:

• تشکر 5

لینک به ارسال

خب خودم اولین نقد رو انجام میدم ! فقط قبل از نقد دوستان یه موردیو باید بگم اونم اینه که رمان رو تا جایی که نویسنده پست گذاشته بخونید بعد نقد کنید چون یه سری از ابهامات رمان ممکنه اون اوایل براتون رفع و رجوع نشه و سر همین اینو به عنوان یه مشکل در نظر بگیرید . شاید نویسنده قصدی داشته که یه جا رو بر خلاف میل شما اونطوری نوشته ! بریم سراغ نقدمون !

نقد رمان از این ساعت 

نویسنده ی عزیز ایراداتی که از نظر من به رمانت وارده اینا هستش ! 

1. کشیدگی بیش از حد کلمات ! شما مجازید برای هر کلمه فقط سه بار shift+j  رو استفاده کنید . بیشتر از این زیبایی متن رو کم میکنه . غلط املایی و نگارشی که داشتید اصلا قابل چشم پوشی نیست ! علاوه بر غلط املایی خیلی از فعل ها و کلمات رو به صورت شکسته به کار برید ! مثلا اصلا رو نوشتید اصن !

2. استفاده از کلماتی که حداقل از نظر من متنون رو خراب کرده ! مثل واژه های دخمل و پسمل ! توی دیالوگ باز قابل چشم پوشیه ولی توی مونولوگ استفاده ازش یکم غیر حرفه ای هستش !

3. خیلی شخصیت ها رو ناگهانی معرفی کردید . معرفی کردن این همه ادم با هم دیگه یکم باعث ازار خواننده میشه . هیچ موردی نداشت که شما اول رمان کل طایفه ی تپش رو معرفی کنید . اسم های غیر متعارف و نا اشنایی هم که به کار برده بودید به این سردرگمی خواننده اضافه می کرد . قرار نیست همه ی شخصیت ها اسم های عجیب داشته باشن ! جدیدا خواننده ها از اسم های ملموس تر بیشتر خوششون میاد .

4.این مورد توی رمانتون واقعا ازار دهنده است . جدا از ازار دهنده بودنش کاملا غیر حرفه ایه ! شما اجازه ندارید اینقدر توی رمان فحاشی کنید خصوصا که شخصیت ها این فحش رو به مادر و پدرشون بر می گردونن وقتی توی رمان یکی فحش میده و اون یکی میگه ننته ( عذر می خوام البته) خب این فرهنگ غلط هستش . هدف از رمان اینه که یه چیزی به خواننده یاد بده نه اینکه فرهنگ فحاشی و باحال بودن رو باب کنه ! کسی فحش میده اصلا ادم باحالی نیست !

5.پاراگراف بندی بدی داشتید . شما باید منسجم بنویسید نه اینکه برای هر جمله یه enter بزنید . 

6. امیدوارم ناراحت نشید که اینو میگم ولی شخصیت تپش یه شخصیت ایده ال نیست . من نمیگم همه چی تموم معرفیش کنید ولی شما با تمام نواقصی که داشته مثل فحاشی یا همون بی ادبی خودمون ، سبک باز هایی که در شان یک دختر خانم نیست و بی پروا بودن بیش از حدش شما اون یه دختر کاملا ایده ال و خوشگل و همه چی تموم معرفی کردید . نوشتن از یه شخصیت کامل جالب ترین کار دنیاست چون لازم نیست خودتونو خیلی اذیت کنید ولی این کنکاش توی رمان هستش که خواننده رو جذب میکنه . متاسفانه شخصیت تپش شخصیت جذابی نیست . شایدم از قصد این کار رو کردید که توی ادامه ی رمان تغیراتی رو توی تپش به وجود بیارید که به چشم خواننده بیاد . هر چی هست امیدوارم اصلاحش کنید .

7. دیالوگ هاتون رو پشت سر هم ننویسید . این باعث میشه خواننده نتونه حالت شخصیت ها رو درک کنه مثلا به جای اینکه این دیالوگ رو بنویسید :

- ازت بدم میاد !

- توی چی فکر کردی ؟ فکر کردی من کشته مرده اتم ؟

بنویسید :

با عصبانیتی که روی تک تک اعضای صورتم قابل مشاهده است دم میزنم : ازت بدم میاد !

پوزخند اشکارایش مثل مته ای قلبم را سوراخ می کند . با تمسخر لب می زند : تو چی فکر کردی ؟ فکر کردی من کشته مرده اتم ؟

8.معمای داستان رو لو دادید اون هم توی پست اول ! این قضیه که دختر رمان همیشه با کسی که باهاش سر لج داره زورکی ازدواج میکنه یکم لوس شده . البته شما این قسمت از رمان رو فعلا نذاشتید ولی کاملا مشخصه که ارمیا و تپش با هم ازدواج می کنن! اونم به زور پدربزرگشون !

9.نیاز نیست همه ی صحنه های ارایش کردن تپش رو توضیح بدید . این یه رمانه نه یه مجله ی میکاپ ! شما در صورتی می تونی این صحنه رو توصیف کنی که شخصیت داستانت توی یه موقعیت استرس زاست و براش تیپ و ظاهرش خیلی مهمه ! اون موقع خواننده میفهمه که اره الان اون چه قدر استرس داره ! در مورد انالیز تیپ و ظاهرم همین صادقه ! انالیز کردن ناگهانی و پشت سر هم لباس و صورت خواننده رو خسته میکنه !

10.متاسفانه چندتا دیالوگ کلیشه ای و تکراری توی رمانت دیدم . همه رمان قرار نبود رو خوندن . اونجا که ترسا با ارتان میره لباس عروسی بگیره و فروشنده میگه این لباس فقط مخصوص مانکن های ایتالیایی هستش و جالبه که سایز شما شده صحنه ی جالبی برای خواننده توی اون برهه ی زمانی بود ولی الان دیگه نیست . شما با خرید لباس تپش و گفتن فروشنده که اره سایزتون سایز مانکنه یکم رمان رو لوس کردید . 

خب منفیا رو گفتم بریم سراغ مثبتا و پیشنهادات !

1. سر قضیه ی طوطی خیلی خندیدم ! شاید به خاطر اینه که من خیلی حیوون دوست دارم و همه حرکتاشون برام جالبه ولی در کل باعث خنده ام شد !

2. حسی به من میگه که شایان هم عاشق تپش هستش اگه اینطوریه خیلی مواظب باش چون کار از مثلث عشقی می گذره و به مربع عشقی تبدیل میشه !

3. رمانت میتونه بهتر از این حرفا باشه به شرطی که یه نکاتی رو رعایت کنی ! غلط ننوشتن اولین قدم به سمت یه نویسنده ی خوب شدنه !

4. موضوع رمانت رو هیجانی تر کن ! معما بذار تا خواننده حلش کنه ! یه معما که خواننده اشتباه حدسش بزنه و بتونی غافلگیرش کنی!

5. میدونم که استعدادشو داری که بنویسی فقط سر سری می گیری ! یکم تلاش میتونه تو رو موفق کنه !

به امید خوندن رمان هایی بهتر از شما دوست عزیز

• تشکر 9

لینک به ارسال

دوستان این دوتا لینکی که گذاشتم مطالب خوب و مفیدی راجع به شخصیت پردازی داره . لینکش رو صرفا برای تبلیغ تایپک های خودم اینجا نذاشتم . فقط می خوام وقتی از نویسنده ایراد می گیریم یه کمکی هم بهش بکنیم . مولف این نوشته ها هم من نیستم که بخوام تبلیغی بکنم . فقط و فقط برای بهبود قلم و داستان شماست . 

دوستان دیگه چرا نقد نمی کنید ؟ چرا نمی خونید ؟ این بود ارمان های ما ؟<_<

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام عرض میکنم خدمت خانم احمدی عزیز و خسته نباشید بابت نوشتن رمانشون:gol:به امید پیشرفت روزافزونشون.یه چندتا سوال دوست داشتم بپرسم اینا  نقد نیستن و شخصین دوست داشتین جواب بدین دوست نداشتین هم که تصمیمتون قابل احترامه برای من.سوال اولم اینه که میتونم بپرسم دلیل این اسم رمانتون چیه؟و دومی هم اینکه در خلاصه نوشتین:دختری بنام تپش که خیلی شر و شیطونه توی مهمونی تولد پسر خالش خبری رو از زبون پدربزرگش میشنوه که باعث میشه دنیا روی سرش خراب بشه ....پایان خوش.دوست دارم بدونم منظورتون از پایان خوش چیه؟و سومین سوالم هم اینه که شما تا حالا کتاب در مورد نویسندگی خوندید دوست عزیز؟

نقد1:شما از همون اول کار و در سخن نویسنده اشتباه املایی داشتین و حمایت رو نوشتین همایت و چند جایی دیگه بود ولی مسیله {چون با سیستم تایپ میکنم بعضی از کلمات رو نمیتونم خوب بنویسم شرمنده دوستان} مهمی نیست فعلا چون شک ندارم بعد از این که به یه حدی رسید خودتون حتما برمیگردید و ویرایش رو انجام میدید .

نقد 2:شما اصلا نه فضاسازی انجام دادید نه شخصیت پردازی انجام دادید دوتا اصل مهم نویسندگی رو خیلی ساده ازش گذشتید.چون خود شخصیت پردازی خودش چندین مرحله داره شما گذشته و پیشینه شخصیت ها رو باید برای خواننده توضیح میدادید به ندرت.

نقد 3:من واقعا انتظار نداشتم و شوکه شدم حقیقتا وقتی اینقدر الفاظ رکیک دیدم اونم این که این الفاظ رو بکار میبردید بدون هیچ فکری:مثل اون قسمت چیز تو هیکلشون-مثل اون قسمت گ.ه-وشاهکارشون اون قسمت بود که اول داستان کلی شخصیت میرن دربند اونجا که برای بازی مشاعره یه شعر برای این شخصیتمون شایان خوند اونجا که بلا نسبت جمع من شرمندم گفت الاغ و دست تو.... و بعدش که حتی پارو فراتر گزاشتید و خانواده هم وارد طنزتون کردید که برای من به شخصه این قسمت فحش به پدر و مادر بدترین و دردناک ترین قسمت رمانتون بود.

نقد4:خیل عظیم شخصیت ها اول داستان به نظرم اصلا جالب نبود و کاشکی هر کدوم رو برای یه قضیه ای دخیل میدادید نه به یک باره همشون بیان تو متن ماجرا که مخاطبتون گیج بشه.

نقد5:این نقد نیست بر خلاف دوست عزیزمون که بالا نقد کرد ازشما من حمایت میکنم  چون اسم شخصیت ها رو نویسنده طراحی میکنه وسلیقه ایه پس احترام میزارم به تصمیمتون.

نقد6:در مورد دیالوگ ها باید بگن اصلا من به شخصه لذتی نبردم مثلا مثانه ام داره میترکه و جوجه های ترم اولی و بیاد اینجور به استاد بگه و بیاد جای اساتید پارک کنه اینا  یه مقدار داستانتون رو از حالت طنز به تخیلی میرسونه عزیز. چون ما خودمونیم دانشجو هستیم میدونیم عواقب این کارا یعنی چی کاشکی یکم مطالعه میکردید یا از چند نفر پرس و جو میکردید در مورد شرایط دانشگاه و این قضایا.

توصیه:دوتا توصیه هم براتون دارم دوست عزیز شاید به کارتون اومد در ادامه ماجرا.1:موضوع رمانتون رو از اجتماعی و طنز و عاشقانه و کلکلی بزارید فقط طنز.چون شما دارید در حیطه ادبیات فعالیت میکنید و باید فرهنگ سازی کنید برای خواننده ها اگر اجتماعیه پس چرا این قدر الفاظ رکیک داره؟نباید انتظار داشته باشید کسی چیزی یاد بگیره از این همه الفاظ رکیک.2:من خودم این کتاب رو خوندم و دوست داشتم بهتون معرفی کنم اسمش هست داستان نویسی:اثر رندی اینگرمنسن و پیتر انوکومی ترجمه خانم سارا کاظمی منش.

نکات مثبت:با عرض پوزش و شرمندگی من نکته مثبتی ندیدم تو رمانتون:gol:

براتون ارزوی موفقیت دارم و امیدوارم چه در این رمانتون و چه در رمان های بعدی موفق باشید خانم احمدی عزیز:gol:

• تشکر 7

لینک به ارسال

_نقد رمان از این ساعت:

دوست گلم اول از همه جا داره که بگم خسته نباشی....

1_ غلط املایی های محسوسی به چشمم خورد که دوست داشتم بهتون بگم که درست کنین

2_فضا و شخصیت داستان تکراریه اما اگه تو بعضی چیزا دقت کنین به نظرم میتونه داستان جالبی از آب دربیاد.

3_ لطفا هرچه سریع تر فوحش و کلمات بد و چیزایی که بی بندوباری رو جلوه میده رو حذف کنین  چون عوضه اینکه جذاب تر نشون بده باعث زننده نشون دادن داستان میشه مخصوصا جاهایی که میگفتن بیشعور ننته و طرف برمیگشت میگفت اون که آره!! واقعا جلوه ی بدی به داستانتون میده

4_ درسته که خواستین تپش رو دختری آزاد و شوخ طبع جلوه بدین اما با بعضی کلمات تپش دختری کاملا بی ادب و دختری غیرقابل تحمل جلوه داده شده که مطمئن باشین برای مخاطب جذابیت نداره ، شوخ طبعی رو یه جور به دل نشین تر هم میشه نشون داد که جذاب تر باشه! مثلا یه دختر تو دانشگاه حالا استادش هرکی که میخواد باشه نمیتونه بگه که مثانه ام داره منفجر میشه!

5_ بعضی قسمتا پوشش جلف رو  جوری گفتین که مثلا خیلی جذابه درحالی که تو زندگی روز مره هم افراد جلف اصلا هم جذاب نیستن بلکه کاملا بد و حال بهم زنن! اینطور نیست؟

6_عاشق کادوی تپش شدم...یکی از آرزوهام اینه که یکی بهم حیوون خانگی کادو بده ! طوطی شیطون هم که دیگه نگو!!

7_ وسط هر جمله و هر کلمه اینتر زدین ، بعضی از کلمه هارو برای نشون دادن شدت جلمه چندتا کلمه رو پشت سرهم تکرار کردین مثل: خووووووووب!! اینا هرکدوم از زیبایی نوشته تون کم میکنن

8_ درکل اگه اینارو رعایت کنین به نظرم میشه که داستان پر مایه از درست کنین....

* دوست گلم به یاد داشته باشین که تا پایان روز سوم البته تا ساعته 12 بعد از ظهر نمیتونین رمانتونو ویرایش کنین @pardis.ahmadi

به امید روزای بهتر و بهتر تر برای شما و قلم خوبتون:gol:

• تشکر 7

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، Hanibal گفته است :

سلام عرض میکنم خدمت خانم احمدی عزیز و خسته نباشید بابت نوشتن رمانشون:gol:به امید پیشرفت روزافزونشون.یه چندتا سوال دوست داشتم بپرسم اینا  نقد نیستن و شخصین دوست داشتین جواب بدین دوست نداشتین هم که تصمیمتون قابل احترامه برای من.سوال اولم اینه که میتونم بپرسم دلیل این اسم رمانتون چیه؟و دومی هم اینکه در خلاصه نوشتین:دختری بنام تپش که خیلی شر و شیطونه توی مهمونی تولد پسر خالش خبری رو از زبون پدربزرگش میشنوه که باعث میشه دنیا روی سرش خراب بشه ....پایان خوش.دوست دارم بدونم منظورتون از پایان خوش چیه؟و سومین سوالم هم اینه که شما تا حالا کتاب در مورد نویسندگی خوندید دوست عزیز؟

نقد1:شما از همون اول کار و در سخن نویسنده اشتباه املایی داشتین و حمایت رو نوشتین همایت و چند جایی دیگه بود ولی مسیله {چون با سیستم تایپ میکنم بعضی از کلمات رو نمیتونم خوب بنویسم شرمنده دوستان} مهمی نیست فعلا چون شک ندارم بعد از این که به یه حدی رسید خودتون حتما برمیگردید و ویرایش رو انجام میدید .

نقد 2:شما اصلا نه فضاسازی انجام دادید نه شخصیت پردازی انجام دادید دوتا اصل مهم نویسندگی رو خیلی ساده ازش گذشتید.چون خود شخصیت پردازی خودش چندین مرحله داره شما گذشته و پیشینه شخصیت ها رو باید برای خواننده توضیح میدادید به ندرت.

نقد 3:من واقعا انتظار نداشتم و شوکه شدم حقیقتا وقتی اینقدر الفاظ رکیک دیدم اونم این که این الفاظ رو بکار میبردید بدون هیچ فکری:مثل اون قسمت چیز تو هیکلشون-مثل اون قسمت گ.ه-وشاهکارشون اون قسمت بود که اول داستان کلی شخصیت میرن دربند اونجا که برای بازی مشاعره یه شعر برای این شخصیتمون شایان خوند اونجا که بلا نسبت جمع من شرمندم گفت الاغ و دست تو.... و بعدش که حتی پارو فراتر گزاشتید و خانواده هم وارد طنزتون کردید که برای من به شخصه این قسمت فحش به پدر و مادر بدترین و دردناک ترین قسمت رمانتون بود.

نقد4:خیل عظیم شخصیت ها اول داستان به نظرم اصلا جالب نبود و کاشکی هر کدوم رو برای یه قضیه ای دخیل میدادید نه به یک باره همشون بیان تو متن ماجرا که مخاطبتون گیج بشه.

نقد5:این نقد نیست بر خلاف دوست عزیزمون که بالا نقد کرد ازشما من حمایت میکنم  چون اسم شخصیت ها رو نویسنده طراحی میکنه وسلیقه ایه پس احترام میزارم به تصمیمتون.

نقد6:در مورد دیالوگ ها باید بگن اصلا من به شخصه لذتی نبردم مثلا مثانه ام داره میترکه و جوجه های ترم اولی و بیاد اینجور به استاد بگه و بیاد جای اساتید پارک کنه اینا  یه مقدار داستانتون رو از حالت طنز به تخیلی میرسونه عزیز. چون ما خودمونیم دانشجو هستیم میدونیم عواقب این کارا یعنی چی کاشکی یکم مطالعه میکردید یا از چند نفر پرس و جو میکردید در مورد شرایط دانشگاه و این قضایا.

توصیه:دوتا توصیه هم براتون دارم دوست عزیز شاید به کارتون اومد در ادامه ماجرا.1:موضوع رمانتون رو از اجتماعی و طنز و عاشقانه و کلکلی بزارید فقط طنز.چون شما دارید در حیطه ادبیات فعالیت میکنید و باید فرهنگ سازی کنید برای خواننده ها اگر اجتماعیه پس چرا این قدر الفاظ رکیک داره؟نباید انتظار داشته باشید کسی چیزی یاد بگیره از این همه الفاظ رکیک.2:من خودم این کتاب رو خوندم و دوست داشتم بهتون معرفی کنم اسمش هست داستان نویسی:اثر رندی اینگرمنسن و پیتر انوکومی ترجمه خانم سارا کاظمی منش.

براتون ارزوی موفقیت دارم و امیدوارم چه در این رمانتون و چه در رمان های بعدی موفق باشید خانم احمدی عزیز:gol:

ممنون يكم كوبنده بود

در 24 دقیقه قبل، nilla66 گفته است :

_نقد رمان از این ساعت:

دوست گلم اول از همه جا داره که بگم خسته نباشی....

1_ غلط املایی های محسوسی به چشمم خورد که دوست داشتم بهتون بگم که درست کنین

2_فضا و شخصیت داستان تکراریه اما اگه تو بعضی چیزا دقت کنین به نظرم میتونه داستان جالبی از آب دربیاد.

3_ لطفا هرچه سریع تر فوحش و کلمات بد و چیزایی که بی بندوباری رو جلوه میده رو حذف کنین  چون عوضه اینکه جذاب تر نشون بده باعث زننده نشون دادن داستان میشه مخصوصا جاهایی که میگفتن بیشعور ننته و طرف برمیگشت میگفت اون که آره!! واقعا جلوه ی بدی به داستانتون میده

4_ درسته که خواستین تپش رو دختری آزاد و شوخ طبع جلوه بدین اما با بعضی کلمات تپش دختری کاملا بی ادب و دختری غیرقابل تحمل جلوه داده شده که مطمئن باشین برای مخاطب جذابیت نداره ، شوخ طبعی رو یه جور به دل نشین تر هم میشه نشون داد که جذاب تر باشه! مثلا یه دختر تو دانشگاه حالا استادش هرکی که میخواد باشه نمیتونه بگه که مثانه ام داره منفجر میشه!

5_ بعضی قسمتا پوشش جلف رو  جوری گفتین که مثلا خیلی جذابه درحالی که تو زندگی روز مره هم افراد جلف اصلا هم جذاب نیستن بلکه کاملا بد و حال بهم زنن! اینطور نیست؟

6_عاشق کادوی تپش شدم...یکی از آرزوهام اینه که یکی بهم حیوون خانگی کادو بده ! طوطی شیطون هم که دیگه نگو!!

7_ وسط هر جمله و هر کلمه اینتر زدین ، بعضی از کلمه هارو برای نشون دادن شدت جلمه چندتا کلمه رو پشت سرهم تکرار کردین مثل: خووووووووب!! اینا هرکدوم از زیبایی نوشته تون کم میکنن

8_ درکل اگه اینارو رعایت کنین به نظرم میشه که داستان پر مایه از درست کنین....

* دوست گلم به یاد داشته باشین که تا پایان روز سوم البته تا ساعته 12 بعد از ظهر نمیتونین رمانتونو ویرایش کنین @pardis.ahmadi

به امید روزای بهتر و بهتر تر برای شما و قلم خوبتون:gol:

در 29 دقیقه قبل، Hanibal گفته است :

چشم من حتما ويرايش خواهم كرد.

مرسي از نقدتون

• تشکر 7

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، pardis.ahmadi گفته است :

ممنون يكم كوبنده بود

چشم من حتما ويرايش خواهم كرد.

مرسي از نقدتون

دوست عزیز مرسی از انتقاد پذیری ولی باید انتقاد رو گفت به نظرم هرکسی مشکلی رو مثلا میگم میبینه و نمیگه به نویسنده این خیانت در حق نویسندست.طرز نقد هرکدوممون هم فرقی میکنه ولی بازم اگر فکر میکنید نقدم خوب نبود و یا ناراحت شدید من شرمنده شما هستم.نباید طوطی وار یه حرف و ملکه ذهنمون کنیم که وای نویسنده ناراحت میشه اگر این و گفتم و این حرفا نه اتفاقا نویسنده باید محکم باشه جلو انتقادات شما اینجا صرفا شنونده نیستین میتونن هرکدوم از نقدهای مارو نقد کنید و از خودتون دفاع کنید شاید ما اشتباه میکنیم.موفق باشی دوست عزیز:gol:

• تشکر 5

لینک به ارسال

خب ،اول ازهمه سلام، و خسته نباشی گلم 

1:خب بریم سراغ نقد رمانت:رمانت خیلی عالیه و روند جالبی داره،اما اگه نکاتی که دوستان گفتن و رعایت کنی،بهتر میشه،

2:به نظر من نباید همون اول داستان کل کل هارو شروع میکردین ،درسته که فضای داستان کل کلی،اما شما دراین یک مورد بسیار عجله کردین

3:اینکه یکسری کلمات و فحش هایی که زیبایی متن و کم میکنه هم بهتر کمتر استفاده بشه،

4:شخصیت پسر داستان و ای کاش همون اول کاری وارد داستان نمیکردین،یکم شاخ و برگ دادن ها رو بیشتر کنین بهتر میشه

5: غلط های املایی که دو ستان گفتن هم رعایت کنین و برگردین و یک دور کامل رمانتون رو برای خودتون بخونین و مشکلاتشو خودتون هم  پیدا کنین،اونوقته که نقد هایی که دوستان میکنن و میپذیرین

6:امیدوارم از دستم ناراحت نشده باشین و من و عین دوست خودتون بدونین،واینکه هر رمانی یه نقد هایی داره که باعث پیشرفت اون فرد میشه،درکل داستان خوب و طنزی داری که باعث خنده ی آدم میشه،این نکته ها رو هم رعایت کنی، رمانت عالی میشه.

• تشکر 5

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، sadeghi گفته است :

خب ،اول ازهمه سلام، و خسته نباشی گلم 

1:خب بریم سراغ نقد رمانت:رمانت خیلی عالیه و روند جالبی داره،اما اگه نکاتی که دوستان گفتن و رعایت کنی،بهتر میشه،

2:به نظر من نباید همون اول داستان کل کل هارو شروع میکردین ،درسته که فضای داستان کل کلی،اما شما دراین یک مورد بسیار عجله کردین

3:اینکه یکسری کلمات و فحش هایی که زیبایی متن و کم میکنه هم بهتر کمتر استفاده بشه،

4:شخصیت پسر داستان و ای کاش همون اول کاری وارد داستان نمیکردین،یکم شاخ و برگ دادن ها رو بیشتر کنین بهتر میشه

5: غلط های املایی که دو ستان گفتن هم رعایت کنین و برگردین و یک دور کامل رمانتون رو برای خودتون بخونین و مشکلاتشو خودتون هم  پیدا کنین،اونوقته که نقد هایی که دوستان میکنن و میپذیرین

6:امیدوارم از دستم ناراحت نشده باشین و من و عین دوست خودتون بدونین،واینکه هر رمانی یه نقد هایی داره که باعث پیشرفت اون فرد میشه،درکل داستان خوب و طنزی داری که باعث خنده ی آدم میشه،این نکته ها رو هم رعایت کنی، رمانت عالی میشه.

مرسي عزيزم

در 4 دقیقه قبل، Hanibal گفته است :

دوست عزیز مرسی از انتقاد پذیری ولی باید انتقاد رو گفت به نظرم هرکسی مشکلی رو مثلا میگم میبینه و نمیگه به نویسنده این خیانت در حق نویسندست.طرز نقد هرکدوممون هم فرقی میکنه ولی بازم اگر فکر میکنید نقدم خوب نبود و یا ناراحت شدید من شرمنده شما هستم.نباید طوطی وار یه حرف و ملکه ذهنمون کنیم که وای نویسنده ناراحت میشه اگر این و گفتم و این حرفا نه اتفاقا نویسنده باید محکم باشه جلو انتقادات شما اینجا صرفا شنونده نیستین میتونن هرکدوم از نقدهای مارو نقد کنید و از خودتون دفاع کنید شاید ما اشتباه میکنیم.موفق باشی دوست عزیز:gol:

بله درست ميفرماييد.

واقعا دلسرد شدم

• تشکر 5

لینک به ارسال

نقد رمان از این ساعت خانم پردیس احمدی

دوست عزیزم سلام

بابت نوشتن این رمان بهت خسته نباشید میگم اما ما برای نقد اومدیم پس باید نگاه منتقدانه داشته باشیم.

در مورد نام رمان: اسمش خوبه اما آیا به خاطر آهنگ این اسم روشه؟

خلاصه:خوبه ولی ای کاش نمینوشتی پایان خوش اینطوری مخاطب بیشتر کنجکاو میشه.

مقدمه: برگرفته از یک آهنگ  و چندان جالب نبود(ببخشید یکم تند اومدم)

غلط املایی:زیاد نبود اما بیشتر دقت کن عزیزم

در مورد نوع نوشتنت:راستش فکر نمیکنم استفاده از کلمات رایج امروز ی القاب نا مناسب و حرکات نا مناسب در مکان های عمومی چندان مناسب باشه.روی پست هاییکه میذاری بیشتر دقت کن چون بیشتر دیالوگ هستن.

شخصیت تپش خوبه اما ارمیا نمیدانم واقعا بده یا اینطوری نشون داده میشه.

امیدوارم ناراحت نشی

موفق باشی پردیس جان

• تشکر 7

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، pardis.ahmadi گفته است :

مرسي عزيزم

بله درست ميفرماييد.

واقعا دلسرد شدم

من تعجب میکنم دوست عزیز به چه دلیل دلسرد شدید؟

• تشکر 2

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Hanibal گفته است :

من تعجب میکنم دوست عزیز به چه دلیل دلسرد شدید؟

چون نكته مثبتي نداره قلمم

در 2 دقیقه قبل، elina گفته است :

نقد رمان از این ساعت خانم پردیس احمدی

دوست عزیزم سلام

بابت نوشتن این رمان بهت خسته نباشید میگم اما ما برای نقد اومدیم پس باید نگاه منتقدانه داشته باشیم.

در مورد نام رمان: اسمش خوبه اما آیا به خاطر آهنگ این اسم روشه؟

خلاصه:خوبه ولی ای کاش نمینوشتی پایان خوش اینطوری مخاطب بیشتر کنجکاو میشه.

مقدمه: برگرفته از یک آهنگ  و چندان جالب نبود(ببخشید یکم تند اومدم)

غلط املایی:زیاد نبود اما بیشتر دقت کن عزیزم

در مورد نوع نوشتنت:راستش فکر نمیکنم استفاده از کلمات رایج امروز ی القاب نا مناسب و حرکات نا مناسب در مکان های عمومی چندان مناسب باشه.روی پست هاییکه میذاری بیشتر دقت کن چون بیشتر دیالوگ هستن.

شخصیت تپش خوبه اما ارمیا نمیدانم واقعا بده یا اینطوری نشون داده میشه.

امیدوارم ناراحت نشی

موفق باشی پردیس جان

ممنون نقدت واقعا درسته الي

• تشکر 5

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، pardis.ahmadi گفته است :

چون نكته مثبتي نداره قلمم

ممنون نقدت واقعا درسته الي

من این نقدم نظر شخصیم بود دوست عزیز شما من قبلا هم این حرف و زدم نمیتونید همه رو راضی نگهدارید از خودتون پس نباید زیاد خودتون رو درگیر این قضیه کنیدو به جاش بگید الان که اشکالام رو فهمیدم وقتشه یه تغییراتی بدم تو نوشتنم.  ولی فکر کنم ناراحت شدید

• تشکر 4

لینک به ارسال

من این نقدم نظر شخصیم بود دوست عزیز شما من قبلا هم این حرف و زدم نمیتونید همه رو راضی نگهدارید از خودتون پس نباید زیاد خودتون رو درگیر این قضیه کنیدو به جاش بگید الان که اشکالام رو فهمیدم وقتشه یه تغییراتی بدم تو نوشتنم.  ولی فکر کنم ناراحت شدید

همه حرفاتون رو قبول دارم.و دارم ويرايش ميكنم.

ولي خب حق بدين به منم همه به جز الينا كوبنده نقد كردن
شايد بعد از اين بگم رمانو حذف كنن

• تشکر 4

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، pardis.ahmadi گفته است :

مرسي عزيزم

بله درست ميفرماييد.

واقعا دلسرد شدم

ای وای نه!! دلیل این تاپیک ایجاد دلسردی نیست..اولا اینکه شما تجربه ی اولتونه ثانیا هنوز قسمت خیلی کمی از رمانتوننوشته شده....عزیزم دل سرد نشو فقط ایرادتت رو بدون و بعد از اتمام روز سوم اصلاحشون باورکن بعد از اتمام رمانت از همه ی کسایی که بی رحمانه نقدت کردن تشکر خواهی کرد!

• تشکر 5

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، nilla66 گفته است :

ای وای نه!! دلیل این تاپیک ایجاد دلسردی نیست..اولا اینکه شما تجربه ی اولتونه ثانیا هنوز قسمت خیلی کمی از رمانتوننوشته شده....عزیزم دل سرد نشو فقط ایرادتت رو بدون و بعد از اتمام روز سوم اصلاحشون باورکن بعد از اتمام رمانت از همه ی کسایی که بی رحمانه نقدت کردن تشکر خواهی کرد!

نيلا هييييچ نكته مثبتي اين وسط وجود نداره اينجور كه دوستان ميگن

• تشکر 3

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، pardis.ahmadi گفته است :

مرسي عزيزم

بله درست ميفرماييد.

واقعا دلسرد شدم

• تشکر 4

لینک به ارسال

چرا دلسرد شدی پردیس جان؟

رمانت خیلی خوبه فقط یه اشتباهات خیلی کوچولو داره،که چون هرکدومو زیاد دربارش نوشتن دوستان و خودم نوشتم،حس میکنی الان افتضاح ترین رمانو داری ،درحالی که فضای رمانت،فضایی که مورد پسند هر کسیه و هر رمانی نقد هایی داره،قرار نیست که آدم همه چیو بدونه و دست به قلم بشه،خود منم که دارم درباره رمانت نظر میدم کلی اشتباه تو رمانم دارم،که دارم برای روز نقد رمانم خودم و آماده میکنم که سریع جا نزنم و گریم نگیره.:D

• تشکر 4

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی