رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

Hanibal

نظرسنجی ایده و نظرات برای بخش کتاب

نظرسنجی برای ایده های عنوان شده بخش  

37 کاربر تاکنون رای داده است

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز طبق معمول اومدم بخش کتاب و دیدم داره خاک میخوره میخواستم ببینم مشکل کجاست از نظر شما؟چرا فعالیت کمه تو بخش کتاب سایت فرهنگی؟ومهم تر از اون میخواستم ببینم دوستان چه ایده و طرحی دارن که اضافه بشه به بخش کتاب دوست دارن چه بخش هایی بیاد که راحت تر فعالیت کنن:gol:امیدوارم دوستان شرکت کنن.

• تشکر 29

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من اگر کلا آپدیت کتاب و صفحه های نقد کتاب میومدن تو صفحه ی اصلی خیلی این قضیه تغییر می کرد . اگر برای نویسنده های انجمن هم یه سری امکانات بیشتری بود می تونست کمک کنه 

• تشکر 18

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، hhhmmm گفته است :

به نظر من اگر کلا آپدیت کتاب و صفحه های نقد کتاب میومدن تو صفحه ی اصلی خیلی این قضیه تغییر می کرد . اگر برای نویسنده های انجمن هم یه سری امکانات بیشتری بود می تونست کمک کنه 

دقیقا منم با نظر شما موافقم و این قضیه رو به مدیرا گفتم قرار شد درست بشه الان به علت یه سری مشغله ای که دارن نرسیدن ولی در اسرع وقت حتما .چون معضل اصلی همینه .نقد و معرفی اکثر رمانا خالیه واقعا دوستان کم لطفی میکنن بهم دیگه حیفه این همه نویسنده با استعداد که کسی کمکشون نمیکنه .چه امکاناتی مد نظر شماست؟

• تشکر 15

لینک به ارسال

البته این نظری ک میدم رو نمیدونم درسته یا نه. ولی به نظرم مثل هر دانش اموز ک یه پروژه تو کلاس بر میداره برای جلو گیری از اجبار هر کاربری ک یه نویسنده رو حمایت کنه مثلا کارشو بخونه و کلا کمکش کنه تو تاپیک نقد و غیره یه امتیازی کسب بکنه. 

برای بخش کتاب و بخش های مهم دیگه هم ک فک کنم همه اعلام کردن به مدیرا ک لازمه پست هاش در اولویت و بالای صفحه ی اصصلی ظاهر شه. این دومی خودش حلال همه ی مسایله

• تشکر 14

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، ASHVA گفته است :

البته این نظری ک میدم رو نمیدونم درسته یا نه. ولی به نظرم مثل هر دانش اموز ک یه پروژه تو کلاس بر میداره برای جلو گیری از اجبار هر کاربری ک یه نویسنده رو حمایت کنه مثلا کارشو بخونه و کلا کمکش کنه تو تاپیک نقد و غیره یه امتیازی کسب بکنه. 

برای بخش کتاب و بخش های مهم دیگه هم ک فک کنم همه اعلام کردن به مدیرا ک لازمه پست هاش در اولویت و بالای صفحه ی اصصلی ظاهر شه. این دومی خودش حلال همه ی مسایله

کاملا حق با شماست ولی وقتی نویسنده ها با هم تعامل نمیکنن تقصیری کسی نیست دوست عزیز.یه نویسنده ارزوش اینه خوانندش بیاد نقداش رو بهش بگه ولی دوستان یا نمیرن تو صفحه ی نقدش یا اگر برن با چه چه به به میخوان تمامش کنن ببخشید هممون بلدیم تعریف کردن رو ولی باید برای نقد کردن بیرحم و دلسوز بود.الان اکثر فعالیتا شده خیلی بخش های دیگه واقعا تاسف برانگیزه وقتی دوستان به خودشون هم ظلم میکنن.ما یه تاپیک نقد راه انداختیم من به شخصی همه رفتم دعوتشون کردن بیان نیومدن دیگه باید مدیرا چیکار کنن؟الانم این طرز فکر جا افتاده فلانی رمان من رو نخوند منم مال اونو نمیخونم.با حرفام موافق هستید؟

• تشکر 13

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، Hanibal گفته است :

کاملا حق با شماست ولی وقتی نویسنده ها با هم تعامل نمیکنن تقصیری کسی نیست دوست عزیز.یه نویسنده ارزوش اینه خوانندش بیاد نقداش رو بهش بگه ولی دوستان یا نمیرن تو صفحه ی نقدش یا اگر برن با چه چه به به میخوان تمامش کنن ببخشید هممون بلدیم تعریف کردن رو ولی باید برای نقد کردن بیرحم و دلسوز بود.الان اکثر فعالیتا شده خیلی بخش های دیگه واقعا تاسف برانگیزه وقتی دوستان به خودشون هم ظلم میکنن.ما یه تاپیک نقد راه انداختیم من به شخصی همه رفتم دعوتشون کردن بیان نیومدن دیگه باید مدیرا چیکار کنن؟الانم این طرز فکر جا افتاده فلانی رمان من رو نخوند منم مال اونو نمیخونم.با حرفام موافق هستید؟

بله خوب حرف منم همین بوده و هست. اتفاقا تلاش برای تعامل هم کردم ولی خوب جواب نداشت واقعا. موافقم کاملا

• تشکر 9

لینک به ارسال
در هم اکنون، hhhmmm گفته است :

نودهشتیای قبلی این ویژگی رو داشت و خیلی خوب بود

• تشکر 13

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، niya99 گفته است :

انشالله درست میشه یکم زمانبره اولین چیزی که باید رسیدگی بشه همین قضیست

• تشکر 11

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، niya99 گفته است :

حرف همه همینه. تو صفحه ی انتقادات و پیشنهادات هم زیاد قید شده

• تشکر 10

لینک به ارسال

بنظرم بخش های برجسته از کتاب های پرطرفدار سایت تا به الان  رو به صورت یه فایل واحد pdf  دربیاریم و بزاریم برای دانلود مثلا کانال تلگرام سایت و ...

یه جور تبلیغ میشه  شاید نویسنده های قوی تر هم جذب شدن و خواننده ها و دنبال کننده ها بیشتر شدن

• تشکر 9

لینک به ارسال

نگاه کنید بعید میدونم مشکل اصلی این باشه این به نظرم مهم هست ولی نه زیاد ببخشید کسی که واقعا بخش کتاب رو دنبال کنه همیشه بهش سر میزنه شما الان ببینید پست های ما چقدر بازدیدکننده داشته؟50تا پست ما مساوی یه تاپیک مخاطب خاص.این درسته واقعا؟دوستان خودشون هم بیخیالن.الان هرکی نویسنده تازه وارد باشه دیگه واویلاست تا بتونه جا بیفته اگر تا اون موقع که دلسرد نشه 

• تشکر 12

لینک به ارسال
در هم اکنون، niya99 گفته است :

بنظرم بخش های برجسته از کتاب های پرطرفدار سایت تا به الان  رو به صورت یه فایل واحد pdf  دربیاریم و بزاریم برای دانلود مثلا کانال تلگرام سایت و ...

یه جور تبلیغ میشه  شاید نویسنده های قوی تر هم جذب شدن و خواننده ها و دنبال کننده ها بیشتر شدن

در هم اکنون، Hanibal گفته است :

نگاه کنید بعید میدونم مشکل اصلی این باشه این به نظرم مهم هست ولی نه زیاد ببخشید کسی که واقعا بخش کتاب رو دنبال کنه همیشه بهش سر میزنه شما الان ببینید پست های ما چقدر بازدیدکننده داشته؟50تا پست ما مساوی یه تاپیک مخاطب خاص.این درسته واقعا؟دوستان خودشون هم بیخیالن.الان هرکی نویسنده تازه وارد باشه دیگه واویلاست تا بتونه جا بیفته اگر تا اون موقع که دلسرد نشه 

منظور من هم از پیشنهادی که دادم همین بود ... باید بچه ها بتونن خودشون رو ثابت کنن و به حمایت هم نیاز دارن همچنین اگه بتونیم کاربرای سابق رو دوباره جذب کنیم خیلی خوبه

• تشکر 9

لینک به ارسال

به نظر منم فعالیت ها کم شده چون کسی وقت نمیذاره برای نویسنده که بخواد کتابشو بخونه و بیاد نقد کنه،وقت نمیذاره که بره چهارتا کتاب درباره نویسندگی بخونه و بیاد اینجا معرفیش کنه البته اینم بگم نه اینکه شخص بره تو وب بگرده و کتاب و نخونده و نشناخته پیدا کنه و صرفا برای اینکه بگه من یه فعالیتی کردم تو این زمینه بیادو اون کتاب و کپی کنه و معرفیش کنه درحالی که هیچ چیزی دربارش نمیدونه. این قضیه برای خود من پیش اومده که از یه شخصی درباره کتابی که معرفی کرده بود سوال کردم و خیلی راحت گفتن میتونین مطالعه اش کنین و جواب سوالتونو بگیرین. اگه که کسی تو زمینه ای مهارت نداره بهتره که کتابی هم در اون باره معرفی نکنه یا که حداقل یه پنج خط ازشو خونده باشه.فعالیت کم شده چون همه فقط وفقط تمرکزشون رو رمان خودشونه ،نمیگم اصلا تمرکز نکنن روی رمان خودشون،اما اینی که تو بحث ها شرکت کنن و نقد کنن هم خیلی خوبه. نقد خیلی کمک میکنه باعث میشه روش عینکی نوشتن یا به زبان ساده تر ریز بینی  آدم تقویت بشه. یه چند نفر هم که هستن تو این سایت فعالیت میکنن ،کسی بهشون اهمیت نمیده و سراغ مطالبی که گذاشتن نمیرن چرا؟ چون بیش تر گرایش بقیه به سمت گفت و گو های قبلی و بعدی.بازهم نمیخوام بگم اینا بده نه،خیلی هم خوبه خودمن همیشه بهشون سر میزنم اما فقط سر این چیزا بودنم خوب نیست.

• تشکر 11

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، niya99 گفته است :

منظور من هم از پیشنهادی که دادم همین بود ... باید بچه ها بتونن خودشون رو ثابت کنن و به حمایت هم نیاز دارن همچنین اگه بتونیم کاربرای سابق رو دوباره جذب کنیم خیلی خوبه

دوستان هرسوالی داشتن که ما همه جوره جوابگوشون بودیم.الانم هدف از این تاپیک اینه دوستان چه مشکلاتی دارن چه بخشهایی رو دوست دارن اضافه بشه بلکه فعالیت بیشتر بشه.انشالله یکم رونق بگیره سایت و دوستان استقابل کنن خوب میشه.همین تاپیک هم استقابل نمیشه با اینکه چندجا تبلیغش رو کردم

• تشکر 8

لینک به ارسال

درسته اما

من سایت های زیادی هستم که ذپر طرف دان و حتی شایت زیر ساخت سایت بهتر از اینجا نباشه ولی رماناشون پر طرف دارن

منم می خوام اونجا رمانمو بزارم جون اینجا دل سرد شدم به ولا

اما می کم اکثر رماناشون رو تبلیغ می کنن و حتی مدیرای سایت هم یه سردیر از بهترین رمان های سایت داره

ما بهتر قبل از این که به فکر چرا ها باشیم به فکر کارای خودمون باشیم

ما باید یه سر تیتر از بهترین رمان هامونو سر در انجمن بزاریم تا خواننده جذب بشه

در 5 دقیقه قبل، sadeghi گفته است :

به نظر منم فعالیت ها کم شده چون کسی وقت نمیذاره برای نویسنده که بخواد کتابشو بخونه و بیاد نقد کنه،وقت نمیذاره که بره چهارتا کتاب درباره نویسندگی بخونه و بیاد اینجا معرفیش کنه البته اینم بگم نه اینکه شخص بره تو وب بگرده و کتاب و نخونده و نشناخته پیدا کنه و صرفا برای اینکه بگه من یه فعالیتی کردم تو این زمینه بیادو اون کتاب و کپی کنه و معرفیش کنه درحالی که هیچ چیزی دربارش نمیدونه. این قضیه برای خود من پیش اومده که از یه شخصی درباره کتابی که معرفی کرده بود سوال کردم و خیلی راحت گفتن میتونین مطالعه اش کنین و جواب سوالتونو بگیرین. اگه که کسی تو زمینه ای مهارت نداره بهتره که کتابی هم در اون باره معرفی نکنه یا که حداقل یه پنج خط ازشو خونده باشه.فعالیت کم شده چون همه فقط وفقط تمرکزشون رو رمان خودشونه ،نمیگم اصلا تمرکز نکنن روی رمان خودشون،اما اینی که تو بحث ها شرکت کنن و نقد کنن هم خیلی خوبه. نقد خیلی کمک میکنه باعث میشه روش عینکی نوشتن یا به زبان ساده تر ریز بینی  آدم تقویت بشه. یه چند نفر هم که هستن تو این سایت فعالیت میکنن ،کسی بهشون اهمیت نمیده و سراغ مطالبی که گذاشتن نمیرن چرا؟ چون بیش تر گرایش بقیه به سمت گفت و گو های قبلی و بعدی.بازهم نمیخوام بگم اینا بده نه،خیلی هم خوبه خودمن همیشه بهشون سر میزنم اما فقط سر این چیزا بودنم خوب نیست.

اصلا این طور نیست

من همین حالا دارم یه رمان رو انلاین داخل یه انجمن دیکه می خونم

• تشکر 7

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، hedeyh2002 گفته است :

اصلا این طور نیست

من همین حالا دارم یه رمان رو انلاین داخل یه انجمن دیکه می خونم

خودتم میگی یه انجمن دیگه

• تشکر 4

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، sadeghi گفته است :

من هرچی کتاب به شخصه معرفی کردم خوندن چون باید جوابگو بود یه کتاب هم همیشه در مورد نویسندگی به همه معرفی میکنم مخصوصا بچه های تاپیک نقد.چهارتا کتاب برای دانلود گزاشتم ببخشید کی استقبال کرد؟الان نویسنده ه ااکثرا مشکلشون اینه که خواننده ندارن نقد کننده ندارن با این که قلمشون عالیه ولی همه چیز تقصیر سایت نیست{نمیگم بی نقصه نه من خودم یکی از کسایی هستم که معتقدم جا برای پیشرفت داره}ولی دوستان به شخصه هیچ حمایتی نمیکنن من که نه منتقدم و نه نویسنده بیشتر از عزیزان هوا نویسنده ها رو دارم اقا با هم گروهی بشینین بحث کنید مشکلات همدیگه رو بهم بگید کسایی که تازه واردن رو راهنمایی کنید نقد نمیکنین لااقل یه پسندی بزنین روی رمانش نویسنده لااقل یه قوت قلبی بگیره.ولی  الان مخاطب خاص من کیه؟چی بپوشم؟و خیلی تاپیک های بیهوده دیگه الان طرفدارشون از بخش کتاب ما بیشتره.ببخشید منم میبینم نویسنده و کاربر بیخیالن برای چی من همش زحمت بکشم براشون وقتی خودشون نمیخوان؟

• تشکر 6

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، sadeghi گفته است :

خودتم میگی یه انجمن دیگه

جون اونجا تبلیغ شده و با وردم به اونجا تونستوم رمان رو ببینم و طرف دارش شم

به همون دلیلی که گفتم

در 1 دقیقه قبل، Hanibal گفته است :

من هرچی کتاب به شخصه معرفی کردم خوندن چون باید جوابگو بود یه کتاب هم همیشه در مورد نویسندگی به همه معرفی میکنم مخصوصا بچه های تاپیک نقد.چهارتا کتاب برای دانلود گزاشتم ببخشید کی استقبال کرد؟الان نویسنده ه ااکثرا مشکلشون اینه که خواننده ندارن نقد کننده ندارن با این که قلمشون عالیه ولی همه چیز تقصیر سایت نیست{نمیگم بی نقصه نه من خودم یکی از کسایی هستم که معتقدم جا برای پیشرفت داره}ولی دوستان به شخصه هیچ حمایتی نمیکنن من که نه منتقدم و نه نویسنده بیشتر از عزیزان هوا نویسنده ها رو دارم اقا با هم گروهی بشینین بحث کنید مشکلات همدیگه رو بهم بگید کسایی که تازه واردن رو راهنمایی کنید نقد نمیکنین لااقل یه پسندی بزنین روی رمانش نویسنده لااقل یه قوت قلبی بگیره.ولی  الان مخاطب خاص من کیه؟چی بپوشم؟و خیلی تاپیک های بیهوده دیگه الان طرفدارشون از بخش کتاب ما بیشتره.ببخشید منم میبینم نویسنده و کاربر بیخیالن برای چی من همش زحمت بکشم براشون وقتی خودشون نمیخوان؟

درسته

• تشکر 6

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، hedeyh2002 گفته است :

درسته اما

من سایت های زیادی هستم که ذپر طرف دان و حتی شایت زیر ساخت سایت بهتر از اینجا نباشه ولی رماناشون پر طرف دارن

منم می خوام اونجا رمانمو بزارم جون اینجا دل سرد شدم به ولا

اما می کم اکثر رماناشون رو تبلیغ می کنن و حتی مدیرای سایت هم یه سردیر از بهترین رمان های سایت داره

ما بهتر قبل از این که به فکر چرا ها باشیم به فکر کارای خودمون باشیم

ما باید یه سر تیتر از بهترین رمان هامونو سر در انجمن بزاریم تا خواننده جذب بشه

یه سوال از شما میپرسم من میگید انجمن دیگه من صادقانه دوست دارم جواب بدید.شما به شخصه کی رمان نویسنده هارو خوندید و پسند زدید؟کی تو بخش نقد کتاب کاربران فعالیت کردید؟هرکس هرمشکلی از من دیده بیاد به من بگه تا بتونم بهتر کار کنم

• تشکر 6

لینک به ارسال

اول از همه یه تشکرحسابی داشته باشم ازاقامیلاد به خاطر توجهشون به این بخش.:gol:

ماتونمایه یه سری از کاربراقسمتی میبینیم به اسم "برد"......این بردچه جوریه؟هرکی پست بیشتری بزاره که پسندهای بیشتری دریک روزجمع کنه برنده میشه.این قسمت میتونه یه تشویق باشه برای اشخاصی که رمان های بیشتری میخونن وتعدادنقدهای بیشتری دارند.

قسمت دومی که به نظرم باعث میشه اشخاص این سمت کشیده بشن،امکاناتی هستش میشه براشون درنظرگرفت.خیلی ازاشخاص برای اینکه کاوربرای نمایه اشون بزارن سعی میکن فعالیتشون روبالاببرن تابه کاربرعادی برسن واینکار انجام بشه...درصورتی که میشه این قسمت کاور،قسمت اهنگ نمایه و...خیلی چیزهای دیگه روبرای اشخاصی که رمان میخونن لحاظ کرد.

به نظرم این دوموردبیشترین حول روبه کاربرهاواردمیکنه.

• تشکر 9

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Hanibal گفته است :

یه سوال از شما میپرسم من میگید انجمن دیگه من صادقانه دوست دارم جواب بدید.شما به شخصه کی رمان نویسنده هارو خوندید و پسند زدید؟کی تو بخش نقد کتاب کاربران فعالیت کردید؟هرکس هرمشکلی از من دیده بیاد به من بگه تا بتونم بهتر کار کنم

نخوندم چون اکثرشون رو یا نمیشناسم یا فرصت نمی کنم

صادقانه می کم

من هر رمانی رو نمی خونم من به رمانی نظر می دم که فرق کنه که جذبم کنه

من وقتی رفتم وفقط صفحه اول اون رمان ها رو خوندم جذلشون شدم

اما اینجا من چقدر می تونم سر بزنم من چند تا رمان رو میشناسم

• تشکر 7

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Hanibal گفته است :

درسته شما درست میگید حق باشماست

بنده که تو نقد رمان ها شرکت میکنم و فعالیت داشتم،همیشه هم به نویسنده ها کمک میکنم. من نگفتم کتاب هایی شما معرفی میکنید مورد داره یه شخصی بودن که اعصاب منو خورد کردن.نگفتم همه ی مشکلاتو شما حل کنید منظور من هم نویسنده ها بودن که بهم صادقانه کمک کنن.فکر نکنم چیز بدی گفته باشم که شما تا این حد عصبی میشین.

• تشکر 6

لینک به ارسال
در هم اکنون، hedeyh2002 گفته است :

نخوندم چون اکثرشون رو یا نمیشناسم یا فرصت نمی کنم

صادقانه می کم

من هر رمانی رو نمی خونم من به رمانی نظر می دم که فرق کنه که جذبم کنه

من وقتی رفتم وفقط صفحه اول اون رمان ها رو خوندم جذلشون شدم

اما اینجا من چقدر می تونم سر بزنم من چند تا رمان رو میشناسم

نگاه کنید افرین عالی گفتید و صادقانه نمیشناسم.ببخشید کسی که تازه میاد و با هزار ذوق و شوق میخواد بنویسه و دوست پیدا کنه چطور میتونه خودشو به ماها اثبات کنه وقتی هیچکدوممون محلی به اون نمیزاریم؟اونم دلسرد میشه دیگه نمینویسه.من خودم حقیقتش رو بهتون بگم متنفرم از سبک عاشقانه حاضرم هرچیزی بخونم به جز اون ولی میام رمان دوستان رو میخونم و نقدشون میکنم چرا؟چون احترام میزارم به نویسنده باید یه جور فرصت و براش فراهم کنیم که تشویق به برای ادامه کار

در 5 دقیقه قبل، sadeghi گفته است :

درسته شما درست میگید حق باشماست

بنده که تو نقد رمان ها شرکت میکنم و فعالیت داشتم،همیشه هم به نویسنده ها کمک میکنم. من نگفتم کتاب هایی شما معرفی میکنید مورد داره یه شخصی بودن که اعصاب منو خورد کردن.نگفتم همه ی مشکلاتو شما حل کنید منظور من هم نویسنده ها بودن که بهم صادقانه کمک کنن.فکر نکنم چیز بدی گفته باشم که شما تا این حد عصبی میشین.

نه خانم صادقی من دارم کلی میگم گزاشتم ولی بازم کسی نگاه نمیکنه اصلا با شما نبودم شرمنده بد برداشت کردید:gol:

• تشکر 8

لینک به ارسال

سلام .. امیدوارم خوب باشید ..

خیلی سال پیش بین دوستان وبلاگ نویس که دست به قلم بودن صحبت این انجمن بود ، یادمه تنها مرجع مهم و معروف برای نوشتن داستان محسوب می شد و علاقمندان خیلی زیادی داشت ، تو همون سال ها چند باری هم سر زده بودم و عظمت و کاستی هاش رو دیده بودم ولی تمایلی به ورود نداشتم ، بعد از سال ها که حالا وارد شدم یه جورایی شوکه شدم که این واقعا همون انجمنه ؟! 

انجمنی که با ویژگی هایی که داشت و شناس بودنش می تونست الان مرجع اصلی داستان نویسی در ایران باشه . می تونست با شناختی که بر بازار نشر کتاب داشت بازار هفتگی کتاب رو بررسی کنه ، چه کتاب هایی تالیف شده ، چه کتاب هایی ترجمه شده ، چه نقد هایی وجود داره ، چه مسابقاتی ، چه جوایزی .. می تونست با نویسندگان بزرگ تعامل داشته باشه ، دعوتشون کنه ، همینطور منتقدانی که وجود دارن .. می تونست همکاری هایی با سازمان هایی داشته باشه ، مسابقاتی با همکاری اون ها ترتیب بده و خودش رو از قالب یه انجمن اینترنتی مجازی صرف خارج کنه .. می تونست مرجعی باشه برای تمام کسانی که قلم به دست دارن و دانش و اطلاعات به روز خودشون رو از اینجا کسب کنن .. این انجمن با جایگاهی که داشت می تونست همه این کار ها رو انجام بده ..

ولی الان که مشاهده می شه رنج سنی بسیار پایین اومده ، نه اینکه این رنج سنی بد باشه ولی کاملا مشخصه که برای رنج سنی بالاتر جذابیتی نداره .. ببخشید که صریح می گم ولی به نظر می رسه که این انجمن از طرف مدیران سایت هم ول شده .. 

• تشکر 10

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Hanibal گفته است :

نه خانم صادقی من دارم کلی میگم گزاشتم ولی بازم کسی نگاه نمیکنه اصلا با شما نبودم شرمنده بد برداشت کردید:gol:

شرمنده بد برداشت کردم:gol:

• تشکر 6

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی