رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

iranembberlin

فیلم کوتاه 999999999 بهترین فیلم تجربی جشنواره اطراف آلمان

پست های پیشنهاد شده

فیلم کوتاه 999999999 بهترین فیلم تجربی جشنواره اطراف آلمان
 
[IMG] 
 
کریم عظیمی فیلمساز موفق  و تهیه کننده فیلم 999999999 در انجمن سینمای جوانان استان اردبیل توانست جایزه بهترین فیلم تجربی جشنواره اطراف آلمان را به دست بیاورد.
 
 
به گزارش خبرنگارگروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوانازاردبیل، میر دولت موسوی، مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل گفت: اینفیلم کوتاهپیش از این نیز چندین جایزه ازجشنواره های معتبر ملی و بین المللیکسب کرده است.
 
وی بیان کرد: جشنواره اطراف آلمان که جشنواره مستقل آنلاین می باشد فیلم‌های کوتاه، مستند، ‌انیمیشن، موزیک ویدیو و... را به صورت ماهیانه در شهرهای مختلف اروپایی به رقابت می‌گذارد.
 
وی اضافه کرد: فیلم 999999999همچنین درجشنواره بین المللیرم ایتالیا نیز جز آثار راه یافته به بخش مسابقه بوده و به نمایش در آمده است .
 
فیلم ۹۹۹۹۹۹۹۹۹ ساخته کریم عظیمی در جشنوارهفیلم طلاییلندن نیز به عنوان بهترین فیلم ماه می انتخاب شد.
 
جشنواره فیلم طلایی لندن ماهانه برگزیدگان خود را معرفی می‌کند و برگزیدگان هر ماه به رقابت اصلی که در ماه ژانویه برگزار می‌شود، راه پیدا می‌کنند.
 
سفارت ایران در برلین این موفقیت را به ایشان و جامعه هنری ایران تبریک می گوید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×