رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

پست های پیشنهاد شده

بچه ها سلام همینکالان بهم خبر دادن بهترین دوستم و از دست دادم یعنی چی من دیروز باهاش بیرون بودم هیچیش نبود میگن سکته کرده آخه چرا فقط 23 سالش بود چرا اینجوری شد کلا اعصابم ریخته بهم حالم خوش نیست مگه میشه؟:frustratedf::cry: الانم نمیتونم برم خونشون ببینم چه خبره اخه دخترم تنها میمونه یعنی دارم دیوونه میشم یکی بهم.بگه چیکار کنم

• تشکر 16

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. متاسفانه سکته تو سن پایین خیلی زیاد شده. دقیقا نمی دونم علتش چیه ولی زندگی ماشینیه و مشکلاتش دیگه.

متاسفم از این بابت و بهتون تسلیت می گم. مرگ عزیز، هرچند تلخ و غیر قابل باوره اما طبیعیه و باید باهاش همینطوری که هست کنار اومد. من طبق تجربه ی شخصی توصیه می کنم گریه کردن تو هر موقع و هر فرصتی بهترین راه برای غلبه به مرگ عزیزه.

گریه شاید خیلی مواقع توصیه نشه اما از معدود مواقعی که میتونه مفید باشه، موقع مرگ عزیزه. اگه می بینید حتی نمی تونید اونجا حضور داشته باشید، این راه رو امتحان کنید. چون تا حدی دل رو تسکین میده. اگرم مذهبی هستید خوندن قرآن برای از دنیا رفته، آرامش دو طرفه ای رو به همراه داره. 

بازم بهتون تسلیت می گم. روحشون شاد باشه.

:gol:

• تشکر 10

لینک به ارسال

خدا بهت صبر بده واقعا نمی دونم چی بگم بهت امیدوارم خدا دوستت و بیامرزه توام بهتره برای آمرزشش دعا و فاتحه بخونی و برای آروم کردن دل خودتم میتونی گریه کنی عزیزم بازم بهت تسلیت می گم امیدوارم زودتر به حالت طبیعی زندگیت برگردی:t(17):

• تشکر 8

لینک به ارسال

نمی دونم چی باید بگم !

دلم به درد اومد ...

خدا بهتون صبر بده ...

• تشکر 7

لینک به ارسال

مهدیه جونم نمیخوام الکی شعار بدم که باگدرزملن حل میشه و مرگ دست خداست و...

ولی واقعا کاری از دستت ساخته نیست این اتفاق افتاده.استرس نگیرجو متشنج نکن برای کوچولوت.

منم توی این برهه زمانی بودم واقعا خیلی سخته ولی میگذره عزیزکم.

شایدخیلی طول بکشه که برات جابیفته ولی بلاخره باهاش کنار میای.

امیدوارم غم اخرت باشه مامان کوچولو:unsure:

• تشکر 6

لینک به ارسال

ممنون از همتون واعا هنوز باورنکردم آخه تازه فراربود نامزد کنه میخواستیم بریم لباس بخریم. برای نامزدیش یعنی دنیا خیلی بی رحمه برح ار از اون چیزی که فکرشو بکنیم باید قدر عزیزتمونو تا هستن بدونیم یه دفعه اینجوری خدا گلچین میکنه نمیفهمیم چی شده خدا همه عزیزانتونو براتون بگه داره دوستای گلم ممنون از همدردیتون من هنوز گیجم فکر میکنم شوخی بوده سرم داره سوت میکشه 

در 11 دقیقه قبل، Reyhanehkh گفته است :

نمی دونم چی باید بگم !

دلم به درد اومد ...

خدا بهتون صبر بده ...

در 18 دقیقه قبل، Ali.He گفته است :

سلام. متاسفانه سکته تو سن پایین خیلی زیاد شده. دقیقا نمی دونم علتش چیه ولی زندگی ماشینیه و مشکلاتش دیگه.

متاسفم از این بابت و بهتون تسلیت می گم. مرگ عزیز، هرچند تلخ و غیر قابل باوره اما طبیعیه و باید باهاش همینطوری که هست کنار اومد. من طبق تجربه ی شخصی توصیه می کنم گریه کردن تو هر موقع و هر فرصتی بهترین راه برای غلبه به مرگ عزیزه.

گریه شاید خیلی مواقع توصیه نشه اما از معدود مواقعی که میتونه مفید باشه، موقع مرگ عزیزه. اگه می بینید حتی نمی تونید اونجا حضور داشته باشید، این راه رو امتحان کنید. چون تا حدی دل رو تسکین میده. اگرم مذهبی هستید خوندن قرآن برای از دنیا رفته، آرامش دو طرفه ای رو به همراه داره. 

بازم بهتون تسلیت می گم. روحشون شاد باشه.

:gol:

در 12 دقیقه قبل، marjoosh گفته است :

خدا بهت صبر بده واقعا نمی دونم چی بگم بهت امیدوارم خدا دوستت و بیامرزه توام بهتره برای آمرزشش دعا و فاتحه بخونی و برای آروم کردن دل خودتم میتونی گریه کنی عزیزم بازم بهت تسلیت می گم امیدوارم زودتر به حالت طبیعی زندگیت برگردی:t(17):

ممنون از همتون

در 2 دقیقه قبل، Lunatic گفته است :

مهدیه جونم نمیخوام الکی شعار بدم که باگدرزملن حل میشه و مرگ دست خداست و...

ولی واقعا کاری از دستت ساخته نیست این اتفاق افتاده.استرس نگیرجو متشنج نکن برای کوچولوت.

منم توی این برهه زمانی بودم واقعا خیلی سخته ولی میگذره عزیزکم.

شایدخیلی طول بکشه که برات جابیفته ولی بلاخره باهاش کنار میای.

امیدوارم غم اخرت باشه مامان کوچولو:unsure:

مرسی عزیز جانم میدونم مرگ حقه ولی باور این یه مورد خیلی سخته خیلی بیشتر از اون چیزیکه فکر کنی  نه خواهر داشت نه برادر تنها بود میدونی الان مادرپدرش چی میکشن فقط من باهاش رفت و امد داشتم خواندش انقدر بهش وابسته بودن نمیذاشتن باهر کسی بگرده این خیلی درد داره که الان به جای جشن تو خونشون عزاست به جای لباس عروس کفن پوشیده خداجون شکرت

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام عزیزم اول از همه تسلیت میگم و امیدوارم غم آخرت باشه.

من وقتی خیلی ناراحتم و خیلی حالم گرفتست مثل وقتی که پدربزرگم فوت شدند شروع میکنم به نوشتم هرچی تو دلم هست رو مینویسم همه ی ناراحتی ها رو بعد که نوشتنم تموم میشه خیلی سبک میشم نمیدونم واسه بقیه هم جواب میده یا نه اما من باهاش اروم میشم .

امیدوارم هرچی زود تر از غم و ناراحتی خارج بشی :gol:

• تشکر 4

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، m15 گفته است :

سلام عزیزم اول از همه تسلیت میگم و امیدوارم غم آخرت باشه.

من وقتی خیلی ناراحتم و خیلی حالم گرفتست مثل وقتی که پدربزرگم فوت شدند شروع میکنم به نوشتم هرچی تو دلم هست رو مینویسم همه ی ناراحتی ها رو بعد که نوشتنم تموم میشه خیلی سبک میشم نمیدونم واسه بقیه هم جواب میده یا نه اما من باهاش اروم میشم .

امیدوارم هرچی زود تر از غم و ناراحتی خارج بشی :gol:

ممنون عزیزجانم ممنون از لطفت 

• تشکر 5

لینک به ارسال

براش الرحمن و یس بخون...وقتی یه نفر برای همیشه میره...تنها کاری که میشه براش کرد...اینه که با خوندن قرآن ، روحشو تسکین بدیم...خودم عزیز از دست دادم...با تمام وجودم...حالتو میفهمم...برای همین میگم...قرآن بخون براش...چون خودتم آروم میشی خواهری:daghon::gol:

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام

روحشون قرین رحمت

شما باید اول آرامش خودتون رو حفظ کنید، شاید به نظر سخت برسه ولی باید به احساسات خودتون مسلط باشید.

یاد خدا همیشه آرامش رو به قلب وارد میکنه، با خدا صحبت کنید، برای آرامش دوستتون دعا کنید، همه ی ما یک روز این لحظه رو تجربه می کنیم، عزیز از دست رفته در این لحظات بیشتر از همیشه به دعای ما نیاز داره، یس و الرحمن بخونید.

حواستون به خانواده و خودتون هم باشه، اجازه ندید ماتم توی فضای خونه پخش بشه، مرگ هم یک جور مهمونیه، برای انسان های دوست داشتنی، به ملاقات غایت هستی رفتنه و زیباترین لحظه برای نیکو خصال ها.

• تشکر 4

لینک به ارسال

امیدورام روحشون قرین آرامش و رحمت باشه.

راستش دوست دارم چیزی بگم، شاید حرفی که کمی تسکین دهنده باشه ولی، میدونم که بعضی چیزها به این راحتی ها تسکین پیدا نمیکنه.

مهدیه جان برای تو، خانوادش و نامزدش آرزوی صبر و آرامش دارم. میدونم نیاز به زمان داری تا کمی آروم شی اما یادت باشه که حال خرابت میتونه روحیه ی کوچولوت رو هم خراب کنه.

من حتی با شنیدن  این خبر، با اینکه دوستت رو نمیشناسم، بخاطر جوونیش و روزهایی که می تونست پیش رو داشته باشه غمگین شدم و دلم گرفت. میتونم تصور کنم این غم چقدر برای تویی که دوستش بودی و نزدیک بهش، سنگینه. قوی باش خانومی. دنیا بیرحمه! 

• تشکر 5

لینک به ارسال

چی بگم... توی این زمونه هر مرگی اتفاق میوفته... یکسال پیش تو شهرمون یه زوج (تازه ازدواج کرده) که رفته بودن سفر و داشتن میومدن شهر، نزدیکای  شهر (3 کیلومتر) تصادف میکنن و متاسفانه به همرا بچه چند ماهه تو شیکم مادر فوت میکنن.

خدا به شما خانوادش صبر بده.

• تشکر 5

لینک به ارسال

خدا به خانوادش صبر بده

واقعا ناراحت شدم

اگه این اتفاق برای دوست من میوفتاد دیوونه میشدم

خدا به تو هم صبر بده

امیدوارم که بتونی آروم بشی

زیاد بلد نیستم همدردی کنم

ببخشید

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام تسلیت میگم به شما دوست خوب که به یاد دوستتون هستین و دغدغه مندین.خدا بیامرزشون به نظرم بهترین چیز اینه که با خوندن یک فاتحه روحشون شاد کنیم.

• تشکر 2

لینک به ارسال

ممنون از همتون واقعا با خرفای قشنگتون کنی اروم شدم ایشالا هیچکدومتون غم نبینید بچه ها همیشه لبخند رولباتون باشه

• تشکر 2

لینک به ارسال

داغ دوست خیلی بده. مثل عزیزت می مونه. تجربه نکردم ولی حتی تصورشم برام وحشتناکه. تسلیت میگم.

• تشکر 2

لینک به ارسال
در در 9 آذر 1396 در 20:22، afsa گفته است :

داغ دوست خیلی بده. مثل عزیزت می مونه. تجربه نکردم ولی حتی تصورشم برام وحشتناکه. تسلیت میگم.

مرسی هلیای هزیز ایشالا هیچ وقنت داغ عزیز نبینی

• تشکر 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی