رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

پست های پیشنهاد شده

سریال کره ای من ربات نیستم It’s not a Robot 2017

I%E2%80%99m-Not-a-Robot-694x1024.jpg

عنوان فارسی : ربات نیست

عنوان انگلیسی : It’s not a Robot

عنوان هانگول : 로봇이 아니야

روز های پخش : چهارشنبه و پنج شنبه ها

ژانر : علمی – تخیلی | عاشقانه l فانتزی

شبکه پخش کننده : MBC

تعداد قسمت ها : ۳۲

سریال جایگزین : کشتی بیمارستانی

بازیگران : Yoo Seung Ho l Chae Soo Bin l  Kang Ki Young l Hwang Seung Eon l Uhm Ki Joon

Capture-9-500x133.png

خلاصه داستان:

“کیم مین گیو”هم دارای ثروت و هم موفقیت است،اما به علت حساسیتش به مردم یک زندگی تنها دارد. اما او دختری را ملاقات میکند و عاشقش میشود که آن دختر برای دوست پسر سابقش که یک نابغه پروفسور رباتها است،وانمود میکند که یک ربات است!

مترجم: مونیکا

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خودم که خیلی دوست دارم ببینم .. از بعد بخاطر بیار کاری ازسئونگ هو ندیدم .. برادر کوچک کره  : )

• تشکر 5
  • عالی 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من قسمت۱ رو دیدم، جالب بود، منو جذب نکرد... یه سریال تاریخی هم داشت که با پادشاه عاشق تداخل پیدا کرد ندیدم ادامه شو! ماسک پادشاه یا یه همچین چیزایی بود اسمش

به یاد آور رو هم نصفه ول کردم... کلا طلسم شده این سئونگ هو‎:|‎

• تشکر 4

لینک به ارسال
در هم اکنون، hipasos گفته است :

من قسمت۱ رو دیدم، جالب بود، منو جذب نکرد... یه سریال تاریخی هم داشت که با پادشاه عاشق تداخل پیدا کرد ندیدم ادامه شو! ماسک پادشاه یا یه همچین چیزایی بود اسمش

من که کلا تاریخی نمیبینم .. پادشاه صاحب ماسک بود .. حس میکنم در آینده تلوزیون بدش !

ولی بخاطر بیار ... عاشقشم .. فکر کنم اولین سریالی بود بین درحال پخشا که نصفه ولش نکردم

اینم دارم دان میکنم .. میام نظرمو میگم

بین جدیدا ، این و کلوپ و دادگاه و سیاه  تو لیستن ...هنوز فقط یکی دو قسمت از سیاه رو دیدم !

در 4 دقیقه قبل، hipasos گفته است :

برعکس تو من سئونگ هو رو دوست دارم .. بازی تو سن 19 سالگی در نقش هریه 26 ساله برام جذاب بود .. واقعا پیداست از بچگی بازی کرده.. مثلا یه عکس ازش دیدم حدودا  تو 12 سالگی با کیم هی سان تو سریال داستان غم انگیز عشق بازی کرده

• تشکر 4

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، niya99 گفته است :

من که کلا تاریخی نمیبینم .. پادشاه صاحب ماسک بود .. حس میکنم در آینده تلوزیون بدش !

ولی بخاطر بیار ... عاشقشم .. فکر کنم اولین سریالی بود بین درحال پخشا که نصفه ولش نکردم

اینم دارم دان میکنم .. میام نظرمو میگم

بین جدیدا ، این و کلوپ و دادگاه و سیاه  تو لیستن ...هنوز فقط یکی دو قسمت از سیاه رو دیدم !

برعکس تو من سئونگ هو رو دوست دارم .. بازی تو سن 19 سالگی در نقش هریه 26 ساله برام جذاب بود .. واقعا پیداست از بچگی بازی کرده.. مثلا یه عکس ازش دیدم حدودا  تو 12 سالگی با کیم هی سان تو سریال داستان غم انگیز عشق بازی کرده

اوهوم منم بعد از سریال سرکاری یونا خانوم دیگه تاریخی نمیبینم... منم سیاه و غیرملموس و دو پلیس و چیزی برای از دست دادن نیست رو میبینم فعلا

این سریاله... چیزی برای از دست دادن نیست، من عاشق اون پسره ام که اسمشو نمیدونم، خیلی قاتل خوبیه( همون قاتل توی شریک مشکوک و سه روز) سریالش خیلی به دلم نشسته

• تشکر 2

لینک به ارسال

قسمت اول ( درواقع دو قسمت نیم ساعته ) رو دیدم

این اطلاعات برای کسانی که می خوان شروع کنن

خلاصه داستان : کیم مین کیو ( سئونگ هو ) یه فرد ثروتمنده که یه اختلال خاص داره .. اون به انسان ها حساسیت داره یعنی تماس با دیگران ممکنه باعث مرگش بشه

هونگ بک گیون ( کی جون ) هم یه دانشمند که  برا برگشتن به اوج یه ربات به نام آجی 3 ساخته .. مین کیو این ربات رو می خره اما درست یک روز قبل از تست ، بر اثر یه سانحه ربات دچار مشکل  میشه و بک گیون مجبور میشه سراغ دوست دختر سابقش یعنی جیا بره و ازش بخواد تا زمان تعمیر آجی3 ، نقش اون رو بازی کنه ( چون جیا مدل آجی 3 هست ) بی خبر از اینکه جیا و مین کو قبلا همو دیدن !

نظر من : سریال داستان جالب و جدیدی داره و سئونگ هو متفاوت ظاهر شده اما مثل همیشه عالیه .. من سریال رو ادامه خواهم داد و به شما هم پیشنهادش می کنم

Image result for من ربات نیستم

• تشکر 4

لینک به ارسال

به شدت عاشق این سریال و شخصیت هاش شدم .. حال خوبی داره

پیشنهاد میکنم ببینید

• تشکر 1

لینک به ارسال

من یه قسمتشو دیدیم خوشم نیومد 

• تشکر 2

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Reyhanh گفته است :

من یه قسمتشو دیدیم خوشم نیومد 

سریالش کم کم اوج میگیره... در حال حاضر از محبوب ترین سریال های در حال پخشه

اما ممکنه باب طبع همه نباشه

• تشکر 1

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، niya99_HANA گفته است :

سریالش کم کم اوج میگیره... در حال حاضر از محبوب ترین سریال های در حال پخشه

اما ممکنه باب طبع همه نباشه

حالا باقیشم میبینم شابد خوشم بیاد 

• تشکر 2

لینک به ارسال

منم این بنده خدا سیونگ هو رو نمیپسندم بازیش خیلی یخه هیچی ت**** برای بازی درست و منطقی هم نمیکنه توی دونگ بک سو دلاور و توی پادشاه ماسک خیلی مصنوعی بازی میکنه این بنده خدا بعد از لی مینهو بدترین بازی رو داره بماند که روند سریال هم بی منطقه یه جاهایی و ادم براش باور پذیر نیست 

• تشکر 2

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، benevis گفته است :

منم این بنده خدا سیونگ هو رو نمیپسندم بازیش خیلی یخه هیچی ت**** برای بازی درست و منطقی هم نمیکنه توی دونگ بک سو دلاور و توی پادشاه ماسک خیلی مصنوعی بازی میکنه این بنده خدا بعد از لی مینهو بدترین بازی رو داره بماند که روند سریال هم بی منطقه یه جاهایی و ادم براش باور پذیر نیست 

برخلاف نظر شما بنظرم بازی روانی داره... من تاریخی نمی بینم اما سریال های مدرنش مثل دلم برات تنگ شده، خواستگاری عاشقانه، بخاطر بیار و من ربات نیستم رو دوست داشتم

• تشکر 2

لینک به ارسال

سریال باحال و بانمکیه. دوسش داشتم. یکم تلخی سریال remember رو شست. ولی بازی سونگ هو، تو به یاد بیاور یه چیز دیگه بود. در کل من روبات نیستم رو پیشنهاد می کنم. خیلی متفاوته.

• تشکر 3

لینک به ارسال

سریال خیلی قشنگی بود ... شاید مثل پادشاه صاحب ماسک خیلی قوی نبود ولی در ژانر خودش خیلی خوب بود ...

فانتزی بود و نمیشه انتظار صحنه های احساسی قوی ازش داشت ولی بازم اون احساس غم و عشق رو میشه درک کرد فقد و فقد هم بخاطر بازی عالی بازیگراش بود ...

خیلی طبیعی و جذاب بازی میکردن ..

و بنظر من سئونگ هو به همچین سریال با این موضوع و ژانر نیاز داشت تا خودشو توی ژانر های دیگم نشون بده ... همه سریال هاش درام عاشقانه بودن و ناراحت کننده ..

• تشکر 3

لینک به ارسال

عالی بود

البته من تا قسمت 19 نگاه کردم ولی بقیشم نگاه میکنم

حتما ببینید 

• تشکر 3

لینک به ارسال

چه جالب! نمیدونستم این سریال هم به فارسی ترجمه شده و طرفدار داره. من زمان پخش دیدمش، سریال خوب و متفاوتی بود. بیشتر جنبه ی فانتزی داشت و از دسته دراماهای صورتی محسوب میشد، اما خوشم اومد. چه سو بین در نقش انسان و روبات خیلی خوب عمل کرده بود. :JC_cupidgirl:

• تشکر 3

لینک به ارسال

سریال من ربات نیستم:

از همون سکانس های ابتدایی هم گیرایی موضوع رو نشون میده و هم حضور متفاوت یوسئونگ هو رو... ولی خب از اون سریال هایی هست که کم کم اوج میگیرن.
کمدیه سریال جدید و خوبه.
بازی همه ی بازیگرا رو دوست داشتم. یوسئونگ هو با وجود فانتزی بودن سریال ، خیلی خوب تونست درکنار بخش های فانتزی بخش های رئال رو هم به تصویر بکشه؛ مثلا تونست ابعاد مختلف مین کیو رو( غرور و بی اعتمادیش؛ عشق و مهربونیش؛ بازگشت دوباره ی غرور با فهمیدن حقیقت) خوب و طبیعی به تصویر بکشه... چائه سوبین هم تونست شخصیت های آجی3 و جیا رو مستقل و متفاوت از هم به تصویر بکشه که بنظرم این بزرگترین نقطه ی قوت بازیش بود...
مکمل ها هم هر کدوم به نوبه ی خودشون خوب بودن... هم بازی خوبی ارائه دادن و هم شخصیت پردازیشون خوب بود... سعی شده بود که عشق مکمل ها هم به دور از کلیشه باشه.
البته در رابطه با بازی بازیگر ها نمیشه نقش مهم سناریو و تاثیرش روی کیفیت بازی ها رو نادیده گرفت. سناریو با وجود فانتزی بودن پر از مفاهیم ارزشمند بود مثلا اعتماد که مفهوم کلیدی در سریال بود، شخصیت پردازی ها ملموس بود ، ایده ی کار بکر بود و این ایده ی بکر به خوبی پردازش شده بود.
گریم و طراحی چهره رو دوست داشتم... مثلا به باور پذیر شدنه تفاوت آجی3 و جیا کمک کرد و مدل موهای پروفسور هونگ در پذیرش کی جون به عنوان یه دانشمند موثر بود.

یکم قسمت های آخر از ریتم افتاد اما در کل پایان بندیه خوبی داشت مثلا آجی 3 که نقش مهمی در اتفاقات سریال داشت و مثل عضوی از خانواده ی سانتاماریا بود، در طول روند یجورایی زیر سایه ی جیا موند اما در قسمت های پایانی سعی شد رو فلسفه ی ساختش تمرکز بشه که نکته ی خوب و مهمی بود و اهمیت آجی3 رو بیشتر نشون داد و داستان رو پخته تر کرد.
ایده ی سکانس پایانی هم خوب بود... سکانس ابتدایی رو به پایانی گره زدن و رفتن مین کیو به سربازی نشونه خوب شدن بیماریش بود.
یکی از ایرادات بنظرم این بود که رئیس هونگ از موضوع جانگ دوسام خیر داشت اما به اندازه ی مین کیو تلاش نکرد... این یکم عجیب بود.
در کل خیلی سریالش رو دوست داشتم. خواستم نقدش رو بنویسم اما قسمت نشد... یه سری یادداشت برداری داشتم از این سریال که دیدم حیفه اگر بی استفاده بمونه.

• تشکر 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی