رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

پست های پیشنهاد شده

مقدمه:

توجه: نمام مطالب بی طرفانه و تئوری توطئه هستند و تایید یا رد نمی شوند پس کسانی که این مطالب را یک مشت چرندیات فرض میکنن نظر ندن

همه چیز از جایی شروع شد که بعد از جنگ جهانی اول رییس جمهور وودرو ویلسون طرح یک جامعه بین المللی را ارائه داد. بعد از جنگ جهانی دوم دوباره این موضوع مطرح شد و بعد از جنگ سرد شدت گرفت. کشور های قدرتمند میزگردی تشکیل دادند و طرحی را ارائه دادند که به نظم نوین جهانی معروف شد و سیاست آن کشور ها بر اساس همین طرح انجام شد. نظم نوین جهانی یعنی یک حکومت تمامیت خواه تک حزبی که شامل تمام دنیا می شود و توسط سازمان های صوری که کاملا محرمانه و مخفی هستند تحقق می شود.  طبق تئوری در این حکومت قشر مردمی فقط کار میکنند تا برای حکومت منافعی را به وجود بیاورند و حقوق آنها به صورت کاملا برابر توسط حکومت داده میشود یعنی یک چیزی شبیه کمونیسم که تمام مردم برابر هستند.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تمپلار ها: شوالیه های معبد یا تمپلارها گروهی بودند که به فرمان کلیسای کاتولیک به وجود آمدند و وظیفه آنها محافظت از مسیحیان زائر اورشلیم در برابر مسلمانان بود. آنها که حمایت کلیسا را داشتند روز به روز ثروتمند تر می شدند و همچنین قدرتمند تر. تا جایی که کلیسا و قدرت های اروپایی از آنها می ترسیدند و سرانجام  فعالیت انها توسط پاپ کلمنت پنجم و فیلیپ چهارم پادشاه فرانسه غیر قانونی اعلام شد و به بهانه بدعت گذاری در دادگاه تفتیش عقاید محاکمه شدند و به همراه رهبرشان ژاک دو موله به قتل رسیدند. وجه تسمیه آنها به علت مقر آنها، معبد سلیمان است.

دلیلی که  انها به بدعت گذاری محکوم شدند بسیار مورد بحث است که یکی از مهم ترین آنها جادوگری و شیطان پرستی بود. 

جالب است بدانید ژاک دو موله قبل از اعدام این دعا را خواند :«خدا می‌داند چه کسی اشتباه کرده و گناهکار است به زودی یک فاجعه برای کسانی که ما را به مرگ محکوم کرده‌اند، رخ خواهد داد» پاپ کلمنت یک ماه پس از آن اتفاق و فیلیپ چهارم در همان سال مردند.

طبق تئوری آنها اشیایی مقدس را از معبد هیکل ( معبدی که حضرت سلیمان ساخت) استخراج کردند مانند جام مقدس که ( همان جامی که عیسی در شام آخر از آن نوشید و خون مسیح را در آن ریختند) گفته می شود خواص جادویی دارد.

انها پس از منحل شدن به لژ های فراماسونی بزرگ اروپا پیوستند. یکی از عجیب ترین چیز ها در باره انها جادوی کابالا است که در مطلب بعدی دربارش صحبت میکنم

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×