رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

YeGaNeH

قوانین تالار ویرایش | ویژه نویسندگان

پست های پیشنهاد شده

قوانین بخش ویرایش؛ ویژۀ نویسندگان "

(تمامی کاربرانی که رمان هایشان به تالار ویرایش منتقل می‌شود، مطالعه و رعایت قوانین زیر برای ایشان الزامی بوده و در صورت رعایت نکردن، مجوز رمان برای دانلود از سوی تیم ویرایش صادر نخواهد.)

 

قانون شمارۀ 1 :
نویسنده باید در زمان ویرایش رمان، تماماً با ویراستار مربوطه از طریق گفت و گوی خصوصی در ارتباط باشد تا ضمن راهنمایی ویراستار، پاسخ‌گوی برخی از سؤالات احتمالی وی نیز باشد.

 

قانون شمارۀ 2 :
هر رمان تنها و تنها به یک شیوه ویرایش خواهد شد.

 

قانون شمارۀ 3 :
تمامی انتقادات، پیشنهادات و اعتراضات  باید در پروفایل یا گفت و گوی خصوصی مدیران تیم ویرایش گفته شود!
در غیر این صورت پاسخی دریافت نخواهید کرد!

 

قانون شمارۀ 4 :
اگر نویسنده نسبت به ویرایش رمان اعتراضی داشت، با ذکر صفحه، پست و خط مورد اعتراض، مدیر بخش ویرایش را از اعتراض مطلع فرماید. (اعتراض به ویراستار ممنوع می‌باشد!)

 

قانون شمارۀ 5 :
هیچ نویسنده‌ای حق دعوا و درگیری با ویراستاران را نخواهد داشت. تمامی بحث‌ها با مدیریت تالار ویرایش درمیان گذاشته خواهد شد.

 

قانون شمارۀ 6 :
چنانچه در رمان  اشتباهات غیرقابل اغماض نظیر یکسان نبودن لحن، تغییر زمان افعال( به گونه‌ای که مشخص نشود رمان بر اساس گذشته نوشته شده یا حال ) و اشتباهاتی از این قبیل مشاهده شود، خود نویسنده موظف به برطرف کردن این خطاها هست.

 

قانون شمارۀ 7 :
بعد از پایان ویرایش هر صفحه از رمان، نویسنده توسط ویراستار مطلع و موظف به بررسی صفحات ویرایش شده می‌شود. چنانچه خطا یا اشتباهی در ویرایش دیده شد، از طریق گفت و گوی خصوصی که ایجاد شده، ویراستار را مطلع می‌کند. اگر نویسنده ای از این کار سرباز زند، حق هیچ گونه اعتراضی در خصوص ویرایش رمانش را ندارد؛ چون کوتاهی از جانب شخص خودش صورت گرفته است!(در ضمن دوستان عزیز نویسنده، ویراستار داره به شما لطف می‌کنه تا پیشرفت کنید. اگر با ویراستار بد رفتاری بشه، مدیر تالار ویرایش دستش باز هست که رمان های نویسنده رو از ویرایش محروم کنه. همچنین اگر ویراستار با نویسنده بد رفتاری کنه، عنوان ویراستاری ازش گرفته میشه).

 
"موفق باشید"
  • تشکر 6
  • خوب 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آخرین بروزرسانی در " 28 دی"

  • تشکر 3

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×