رفتن به مطلب
Added by Amir

پست های پیشنهاد شده

بسم تعالی

سلام خدمت خوانندگان عزیز:smile: همانطور که میدونید من امروز اومدم راه های از بین بردن عنواع جوش های صورت رو بهتون بگم که واقعا برای خودمم اثر کرد !دلم نیومد این شانس رو از شما بگیرم !در صورتی که سوالی داشتید خاله ی بنده متخصص پوست هستن و حتما سعی میکنم جواب سوالاتتون رو در اسرع وقت بدم!

• تشکر 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روش اول!

مواد لازم: خمیر دندان ،صابون، دستمال کاغذی

1. اول از همه بعد از ابکشی صورت در وقتی که حموم هستین خمیر دندان رو به خوبی مثل یک ماسک روی سرتاسر صورتتون بمالید!
  2. سپس شروع به حموم کنید و تا آخرین لحظه مواظب باشید پاک نشه(ممکنه چشم هاتون بسوزه اما این رو بدونین نتیجه داره و اگر اشکتون رو خمیردندان ریخت مشکلی نیست!)در آخر صورتتون رو با آب سرد بشورید!
  3. حداکثر  وقت پیشنهادی 20 دقیقه هستش! وقتی صورتتون رو اب میکشید مشاهده میکنید که پوستتون قرمز شده نگران نشید و با اب سرد بشوریدش وقتی از حموم درمیاید اثری از قرمزی رو پوستتون نیست! 
  4. حالا بعد از اینکه مطمئن شدید اثری از خمیردندان روی پوستتون نیست با اب ولرم صورتتون رو بشورید چون جوش های باز شده چرک های سفید بیرون زده ای دارن که ممکنه هر لحظه جاسازی برای جوش بعدی کنن
  5. حالا وقتشه با صابون صورتتون رو بشورید (البته بدون لیف) سعی کنید اگه از روی صابون استفاده کنید برای بار بعد از پشت صابون استفاده کنید
  6. وقتی از حموم بیرون اومدید صورتتون رو به خوبی با دستمال کاغذی خشک کنید و درصورتی که صورتتون پوسته پوسته شد نگران نباشید این نشون میده که نشون دهنده اینه صورتتون داره کارش رو میکنه و اگر اب سردی روش بکشید خوب میشه!

این عمل رو یک روز درمیان انجام بدید (در صورتی که پوستتون حساسه 2 بار در هفته کافیه) و تا 2 هفته تاثیرات رو میبینید باور کنید برای من نتیجه داد و سرکاری نیست چون خمیردندان خاصیت بازی خوبی داره زد جوش ها عمل میکنه و حتی جوش های سرسیاه رو هم از بین میبره!

امیدوارم مفید و کاربردی بوده باشه!:angel2:

• تشکر 1

لینک به ارسال

روش دوم!

ساخت ماسک !:ph34r:

مواد لازم:ماست ، 2خیار،2 قاشق غذاخوری عسل ،یک قاشق غداخوری گل محمدی ، 2 لیوان اب گرم ، 1صابون تازه، 3 پرتقال خونی ،یک قاشق غذاخوری خمیردندان

1. ابتدا 2 لیوان اب گرم را اورده و عسل را دران حل میکنیم!
  2. خیار را رنده زده و با محلول مخلوط میکنیم!
  3. اب پرتقال خونی رو درش میزاریم!
  4. خمیر دندان رو همراه با 1 لیوان اب گرم مخلوط میکنیم! و گل محمدی رو در اخر میریزیم!
  5. بعد از اینکه به خوبی مخلوط کردیم اون رو روی پوستمون قرار میدیم!بعد گذشت نیم ساعت اون رو با اب سرد و صابون تازه میشوریم!:badaf:

مواظب باشید اب خیار رو هم بزارید!

هر 2 روز درمیان این کار به پوستتون برای بهبود کمک میکنه!

موفق باشید!:626gdau:

• تشکر 1

لینک به ارسال

لطفا 

1. نظرات
  2. انتقادات
  3. پاسخ ها
  4. سوالاتتون

رو اینجا بزارید!

اگر مایل به گذاشتن روش های دیگه و ادامه ی این تاپیک دارید نیاز به همایتتون دارم!

دوست دار شما پرنیان!

• تشکر 1

لینک به ارسال

اقا چرا خودتون رو دق می دید راه کارش برا صورت های چرب صابون عروس هستش صورت رو نیمه خشک می کنه و باعث از بین رتن جوش میشه

البته صابون های دیگری هم هستند که اگه در موردشون سوال داشتید در خدمتم

• تشکر 1

لینک به ارسال

به نظر من برید پیش متخصص پوست که کلا از ریشه قطع شه اینا موقتی و کمه اثرش

ممکنه جوش یه علتی داشته باشه مثل کیست ..! 

• تشکر 1

لینک به ارسال

با روش استفاده از خمیر دندان کاملا موافقم چون نتیجه ش عالی بوده.

• عالی 1

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، hedeyh2002 گفته است :

اقا چرا خودتون رو دق می دید راه کارش برا صورت های چرب صابون عروس هستش صورت رو نیمه خشک می کنه و باعث از بین رتن جوش میشه

البته صابون های دیگری هم هستند که اگه در موردشون سوال داشتید در خدمتم

نشنیدم اما برای امتحان بد نیست مرسی که نظرت رو گفتی ولی واسه من جز مواردی که گفتم اثری نداشت هزار تا کرم و صابون خریدم از بین نرفتن حالا که شما توصیه میکنید بد نیست بقیه بهره ببرن!

در 55 دقیقه قبل، namebaroon گفته است :

به نظر من برید پیش متخصص پوست که کلا از ریشه قطع شه اینا موقتی و کمه اثرش

ممکنه جوش یه علتی داشته باشه مثل کیست ..! 

اره خوب من منظورم جوش بلوغ بود اخه اون عادیه!:t(12):

در 56 دقیقه قبل، Nazii_z گفته است :

با روش استفاده از خمیر دندان کاملا موافقم چون نتیجه ش عالی بوده.

نظرتون خیلی ارزشمنده ممنون!

• تشکر 1

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، parnian.k گفته است :

اره خوب من منظورم جوش بلوغ بود اخه اون عادیه!:t(12):

بله بله ..

راستی یه نکته بگم راجع به خمیر دندون .. زیاد استفاده نکنین ردش میمونه وحشتناک .. ولی برای دفعه های اول تاثیرش عالیه جوش رو خشک میکنه و زود از بین میبره ...

ماسک پودر جوانه گندم و ماست هم تاثیرش فوق العادس ..

• عالی 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی