رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

پست های پیشنهاد شده

"غيرمنتظره"تمديدشد 
کوروش ساسانیان از بازیگران گیم تئاتر «غیرمنتظره» از تمدید این نمایش تا شش بهمن‌ماه خبر داد.

کوروش ساسانیان در گفت‌وگو با ایسنا علت تمدید اجرای این اثر نمایشی را استقبال تماشاگران دانست و اظهار کرد: بازی در این گیم تئاتر که به صورت انفرادی برای تماشاگران اجرا می‌شود، تجربه جذاب و عجیبی بود، زیرا که در این گیم تئاتر تماشاگر و بازیگر در صحنه تنها هستند و تماشاگر برخلاف تئاترهای مرسوم می‌تواند با بازیگر بازی و گفت‌وگو کند.

او همچنین از محسن احتشامی کارگردان و نویسنده این گیم تئاتر تشکر کرد که برای اولین بار این گونه تئاتر را به صحنه آورده است و خواستار حمایت بیشتر از طرف مسئولین از اینگونه کارگردان‌ها شد.

نمایش «غیرمنتظره» گیم تئاتری است که در آن تماشاگر علاوه بر تماشای نمایش، درگیر بازی در آن هم می‌شود و از یک جایی باید دست به انتخاب بزند؛ انتخابی که اگر اشتباه باشد تماشاگر را از بازی خارج می‌کند و فقط انتخاب درست می‌تواند او را تا انتهای نمایش برای تماشا نگه دارد.

بازیگرانی که در این نمایش ایفای نقش می‌کنند شامل آرمان اهورا، کوروش ساسانیان، صیاد آیینه‌وند، دانیال ابراهیمی، النا آهی، کیارش سرابی و محمدرضا قلمبر می‌شود و هر تماشاگر به تنهایی به تماشای نمایش می‌نشیند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: نویسنده، طراح و کارگردان: محسن احتشامی، مدیرفرهنگی و مشاور رسانه:‌ مریم نراقی، طراح لباس: حنانه بابایی، ساخت تیزر: میلاد احتشامی، مدیر اجرایی: مهیار ابوالفتحی، مدیر صحنه: پدرام احتشامی، امور رایانه‌ای: ماهان موسوی، طراح پوستر و بروشور: النا آهی، عکاس : نیما علیزادپورسعیدی.

گیم تئاتر «غیرمنتظره» تا شش بهمن ماه در شهرکتاب دانشگاه واقع در خیابان انقلاب خیابان قدس نبش خیابان بزرگمهر اجرا می‌شود و تهیه بلیط این گیم تئاتر نیز از سایت تیوال و گیشه محل اجرا امکان پذیر است.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×