رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

Hobab

نظر شما در مورد بهترین راه تقلب

پست های پیشنهاد شده

حتما برای شما هم پیش اومده که تو ایام امتحانات بخواهید تقلب کنید یا برسونید به نظر شما کم خطر ترین روش تقلب چیه؟

• تشکر 4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظرم کم خطرترین میتونه نوشتن کف دستت باشه . برای کسی برسونیا .

• تشکر 2

لینک به ارسال

نوشتن رو مچ و ساقِ پا و کفِ دست و ساعد

چپوندن کاغذِ تقلب تو لوله ی خودکار به طوری که قابل خوندن باشه(خودم این کارو کردم شدنیه)

اگر صندلی باشه نوشتن روی تکیه گاهه صندلی جلویی

نوشتن روی دسته ی صندلی با مداد که اگرم شک کردن با یه دست کشیدن روش پاک شه

فعلا دیگه چیزی یادم نمیاد هروقت دوباره چیزی به ذهنم رسید میگم:smile::abnabat:

• تشکر 3

لینک به ارسال

:من برای تقلب برای خودم یه زبان قراردادی درست کرده بودم.بعد با خیال راحت رو دفتر و کتاب و روی میز مینوشتم.فقط هم خودم میفهمیدم چی نوشتم.:reading:

• تشکر 3

لینک به ارسال

من یک بار خواستم یکی از معلمای سیریشمون رو دک کنم ، بعد گفتم چه کاریه..

موقع امتحان الکی رو دستمو پامو میدیدم و خلاصه ضایع بازی در می آوردم ، بعد همین معلمه شک کرده بود و منم به ضایع بازیم ادامه میدادم که یهو اومد.

سعی کردم خودمو رنگ پریده و ترسیده نشون بدم ، بعد یهو داد زد دستتو نشون بده.

منم با ترس و لرز دستمو جلو بردم و دیدم که هنگ کرد.

کل بچه های کلاس زدن زیر خنده از اینکه ضایع شده بود!!

از اون به بعد هر چقدرم ضایع بازی تو امتحاناش در می آوردم فک می کرد اینم کلکیه واسه ضایع شدنش ( چقد ضایع ضایع کردم:cry:)

البته اینم بگم همچین کاری رو هر معلمی جواب نمیده ، چون بستگی به جنبه اش داره...

البته منم دختر خوبی بودم بعدش رفتم کلی حلالیت طلبیدم:ale:

• تشکر 2

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Hild_a گفته است :

من یک بار خواستم یکی از معلمای سیریشمون رو دک کنم ، بعد گفتم چه کاریه..

موقع امتحان الکی رو دستمو پامو میدیدم و خلاصه ضایع بازی در می آوردم ، بعد همین معلمه شک کرده بود و منم به ضایع بازیم ادامه میدادم که یهو اومد.

سعی کردم خودمو رنگ پریده و ترسیده نشون بدم ، بعد یهو داد زد دستتو نشون بده.

منم با ترس و لرز دستمو جلو بردم و دیدم که هنگ کرد.

کل بچه های کلاس زدن زیر خنده از اینکه ضایع شده بود!!

از اون به بعد هر چقدرم ضایع بازی تو امتحاناش در می آوردم فک می کرد اینم کلکیه واسه ضایع شدنش ( چقد ضایع ضایع کردم:cry:)

البته اینم بگم همچین کاری رو هر معلمی جواب نمیده ، چون بستگی به جنبه اش داره...

البته منم دختر خوبی بودم بعدش رفتم کلی حلالیت طلبیدم:ale:

مرسی روش جالبی هست منم کلی خندیدم

• تشکر 2

لینک به ارسال

سال پیش نه سال قبلش،سر امتحانای خرداد سوالا ی امتحان دینی و ریاضی،به دستان پر توان اکیپ ما لو رفت .سخت بود ولی نتیجه ی خوبی داشت.تو امتحانای عادی کتاب باز می کنم.اینم خیلی سخته ولی تضمین شدس!

• تشکر 2
  • عالی 1

لینک به ارسال

من تو امتحانای خرداد ده بیست تا دستمال کاغذی برمیداشتم و بعد از مچاله کردنشون، کاغذی که توش تقلب نوشتم رو میچپوندم توش و بعد دستمالا رو میذاشتم تو جیبم..موقع بازرسی بدنی هم خودم قبلش دستمالا رو از تو جیبم برمیداشتم تو دستم میگرفتم تا معاونین محترم راحت تر بازرسی کنن.:smile:

توی امتحانات کلاسی هم همیشه زیر دستم، پوشه ی بی رنگی بود. کاغذ تقلب رو خیلی راحت میذاشتم توش و تقلب میکردم. اما خب فقط یه بار بدشانسی آوردم و تو یکی از امتحانا به جای اینکه دبیرمون مراقب باشه، معاونمون اومد. همونطور که بین بچه ها راه میرفت، اومد سمت من و کنارم وایساد. ضربان قلبم رفته بود رو دو هزار. گوشه ی امتحانمو بالا زد و کاغذ تقلب رو که تو پوشه و زیر دستم گذاشته بودم دید و بدین ترتیب پوشه مو از زیر دستم کشید و من امتحانمو تا جایی که تونستم فاتحه کردم. :daghon: ولی خب روش کارسازیه.

اگر هم بخوام به کسی برسونم یا طرف به من برسونه، از روش غلط گیر استفاده میکنیم. اینجوریه که کاغذو دور غلط گیر میپیچونیم و همونطور که دستمون رو کاغذه، غلط گیرو میگیریم سمت کناری و میگیم مثلا "-بیا غلط گیر میخواستی؟!" طرف هم جریانو میگیره و غلط گیرو میگیره و به همون ترتیب به من میرسونه. (البته این روش فقط شامل حال کسایی هستش که دبیر با استفاده از غلط گیر تو امتحانش، مشکلی نداشته باشه)

و روش بعدیم روش عمده ی کاغذ مچاله پرت کردنه. زمانی که دبیر در هپروت سیر میکند و حواسش نیست.

یه روش خطرناکیم هست اونم برگه جا به جا کردنه. من هیچوقت از این روش استفاده نمیکنم ولی دوستام که اینکارو کردن، جواب گرفتن. اما خب ریسکش بالاست.:excl:

تا کلاسی دیگر بدرود:dancegirl2:

• تشکر 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی