رفتن به مطلب
Added by Amir

mahya619

فقط یک دلار

پست های پیشنهاد شده

جانی ساعت 2 از محل کارش خارج شد و چون نیم ساعت وقت داشت تا به محل کار دوستش برود، تصمیم گرفت با همان یک دلاری که در جیب داشت ناهار ارزان قیمتی بخورد و راهی شرکت شود.
چند رستوران گران قیمت را رد کرد تا به رستورانی رسید که روی در آن نوشته شده بود: ”ناهار همراه نوشیدنی فقط یک دلار”.
جانی معطل نکرد، داخل رستوران شد و یک پرس اسپاگتی و یک نوشابه برداشت و سر میز نشست.
گارسون برایش دو نوع سوپ، سالاد، سیب زمینی سرخ کرده، نوشابه اضافه، بستنی و دو نوع دسر آورد و به اعتراض جانی توجهی نکرد که گفت: ”ولی من این غذاها رو سفارش ندادم.”
گارسون که رفت جانی شانه ای بالا انداخت و گفت: ”خودشان می فهمند که من نخوردم!”
جانی وقتی که فهمید این شیوه آن رستوران برای کلاهبرداری است رفت جلوی صندوق و متصدی رستوران پول همه غذاها رو حساب کرد و گفت" 15 دلار و 10 سنت."

جانی معترض شد: ”ولی من هیچکدوم رو نخوردم!”

مرد پاسخ داد ”ما آوردیم! می خواستین بخورین!”:001:

جانی که خودش(بچه زرنگ تهران بود:t(1):) ، سری تکان داد و یک سکه 10 سنتی روی پیشخوان گذاشت و وقتی متصدی اعتراض کرد، گفت: ”من مشاوری هستم که بابت یک ساعت مشاوره 15 دلار می گیرم.”B)

متصدی گفت: ”ولی ما که مشاوره نخواستیم!”

و جانی پاسخ داد: ”من که اینجا بودم! می خواستین مشاوره بگیرین!”:4fvfcja:

و سپس به آرامی از آنجا خارج شد.

• تشکر 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی