رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

Reyhaneh.kh

" نودهشتیا و نودهشتیایی ها زیر ذره بین 96 "

پست های پیشنهاد شده

هوالحق

سلام و صد سلام خدمت همه! خوبید؟خوشید؟ سلامتید؟ خوش می گذره بدون ما؟ خوب بنده یک مدتی سعادت حضور در انجمن رو نداشتم اما حالا برگشتم و فکرشم نکنید که بتونید از زیر ذره بین من قصر در برید:axesmileyf::woow:

قراره این جا هم یه قولی به هم بدیم هم یادی کنیم از همه ی زحمت کشای سال نود و شش تو نودهشتیا! :hapy:

به به :abnabat:

سال جدید و عیدی :lovecoffee:و مسافرت:sportcar3:و لباس نو، دلای نو:badaf: و خوددرگیریامون برای این که سه تا بوس بکنیم تو عیددیدنی ها یا دوتا :kissing::smile: و یه سریا باید درس بخونن :mbscq8::bookworm: و یه سریا هم با خانواده خوشن :cheers1:

تو این مدت، تو این چند ساعت باقی مونده به سال تحویل، بیاین یه قولی به هم بدیم:

نه زلزله زده های کرمانشاه یادمون بره، نه کشته و زخمی های چهارشنبه سوری نه کشتی سانچی و هواپیمای کوه دنا و نه سالگرد شهادت آتش نشان های حادثه ی پلاسکو.

و حالا یادی کنیم از بچه های نودهشتیا خودمون. :woow:

از ابتدای سال نود و شش باهاش همراه بودیم و یک لحظه هم ازش غافل نشدیم. و چه بسیار افرادی که این انجمن اون ها رو داشت، داره، و خواهد داشت. کسایی که همه مون به یاد داریم چه کار هایی برای انجمن کردن و زحمات شون غیرقابل انکاره:

@Amir مدیر کل محترم عزیز سایت که بالای سه بار انجمن رو بروز کردند تا فضای هیچ انجمنی به پای انجمن ما نرسه:JC_cupidgirl:

@DrAlireza دکتر علیرضای عزیز که در نبود آقا امیر بار ها و بار ها انجمن رو هدایت کردند و از هیچ کمکی دریغ نکردند.:301:

@YeGaNeH بعید می دونم کسی یگان ویژه مونو نشناسه! یگانه ای که با ورودش تیم ترجمه اومد تو سایت و بعد از گسترش تیم ترجمه سر و سامونی به تیم ویرایش و تیم نقد داد. کسی که دیدیم چطور از ابتدای مدیر بخش شدنش شروع به فعالیت های مفیدی تو انجمن کرد و حالا هم شاهد زحماتش هستیم. :bollywood1:

@Negin فکر نمی کنم نیازی به توضیح و شرح دادن کار های مهمی که به عنوان مدیر کل سایت کردن، باشه. امیدواریم یه روزی دوباره برگردن و باز هم شاهد درخشش شون باشیم. :gn:

@paria80 یکی از بهترین و فعال ترین پیشکسوتان نودهشتیا :smile:که همه مون شاهد فعالیت هاش بودیم و این که چطور مدیر کل شد این بانو ولی حالا از لطفش محرومیم! 

@KIMIA کیمیا جانم که باز هم بعید می دونم کسی نشناستش. فعالیتش از بخش علمی شروع شد و حالا مدیر ارشد ماست.:lovecoffee:

@Ghazaaleh بنظرم بی انصافیه که ازش یادی نکنیم. شروع کارش از گویندگان نودهشتیا بود و بعد طراحی جلد ها رو به عهده گرفت. با استعداد بالایی که داشت تونست سرپرست گرافیست ها بشه و بعد به مدیر ارشد تبدیل شد. هر چند که حالا از وجودش بی بهره ایم... :sagittariuss:

@Mozhgan کارشون رو از بخش گویندگان شروع کردن و بدلیل صدای فوق العاده شون تونستن سمت مدیر گویندگان رو دریافت کنن و بعد به مدیر ارشد سایت دراومدن اما حالا از وجودشون بی بهره ایم. :ha:

و اما مدیران بسیار عزیزی که امسال به جمع تیم مدیریت جدید انجمن پیوستن از جمله خودم:laugh2: که با اجازه تون دیگه ازشون نام نمی برم. (یه فکری به حال دست و انگشتای بیچاره ی من بکنید آخه :fingersmiley:)

نویسنده های عزیز

گوینده های خوش صدامون

گرافیستای خلاقمون

مترجمای با دقتمون

ویراستارای ریزبین مون

منتقد های سخت گیرمون

و همه ی کاربرای عزیزی که برای نودهشتیا زحمت کشیدن.

امیدواریم سالی سراسر موفقیت و نشاط رو تجربه کنید و سگِ خوشبختیِ نودوهفت پاچه تونو بگیره و ول نکنه:mistlsmile:

ببخشید وقت نشد از همه ی عزیزان زحمت کش نام برده بشه. سال نو رو به همه ی شما عزیزان تبریک می گم. و در آخر عیدی من به شما تو انجمن:

منتظر بخش جدید "ذره بین نودهشتیا در بین نودهشتیایی ها" در 97 باشید:airplane:

سال نو مبارک. 

یا حق. 

"همکار بخش عمومی-Reyhaneh" 

• تشکر 10
  • عالی 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی