رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

fazel-19

نیروی های ماورالطبیعه و قدرت های نهفته در انسان

پست های پیشنهاد شده

نیروی های ماورالطبیعه و قدرت های نهفته در انسان و روشهای فعال کردن نیروهای ماورایی

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نیروی فراطبیعی یا قدرت فراطبیعی انسان که اشاره به قدرت بیش از حد معمول نهفته در بدن انسان دارد.این نیرو به صورت نرمال در بدن انسان وجود دارد.

طبق برخی از شواهد این نیرو هنگامی به وجود می آید که انسان در وضعیتی بغرنج قرار می گیرد وطی واکنشی آنی که مغز در اجام آن دخالتی ندارد یا به عبارت دیگر بدون تفکر واندیشه به این که آیا این کار برای انسان ممکن است،دست به انجام کراری می شود که در حالت عادی از عهده یک انسان عادی خارج است. 

 


به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سایکوکینزی کنترل یا تغییر دادن وضعیت با استفاده از نیروی ذهن به تنهایی می باشد.

سایکو کینزی انواع مختلفی دارد:

تله کینزی:[حرکت اجسام یا نیروی ذهن]

پیرو کینزی:[کنترل آتش]

کرایو کینزی:[کنترل یخ]

هیدرو کینزی:[کنترل آب]

الکترو کینزی[کنترل الکتریسیته]

اگر ما ذهن خود را بر همه چیز جهان باز نگهداریم، می توانیم خیلی چیز ها را یاد بگیریم.اما اگر ذهن خود را نسبت جهان پیرامون بسته نگهداریم چگونه می توانیم بیاموزیم؟

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تله کینزی وانواع آن

تله کینزی به معنی استفاده از قدرت ذهن در کنترل وحرکت اشیا است!این قدرت می تواند مادرزادی یا بعد ها با تمرین ایجاد شود!

یکی از آسان ترین کینزی ها (metakinesis)است یعنی حالت دادن به فلز به وسیله قدرت ذهن، فرد قادر به خم کردن و یاشکل دادن به هرگونه فلزی خواهد بود.

یکی از عجیب ترین و سخت ترین کینزی ها کنترل سایه هاست!(Umbrakinesis)

با این قدرت میتوانید نور و سایه را تحت کنترل گرفته، حتی با سایه خودتان کمی تفریح کنید!

توپ انرژی(psi-ball) یکی از کینزی هاست مربوط با انرژی، برای گرما خورشید و برای سرما ماه تصور میشود فرد بعداز تمرین بسیار قادر به حس انرژی خواهد بود.

 

این کینزی (lunarkinesis) به معنی استفاده از انرژی تاریک است. فرد با جمع آوری انرژی منفی آنرا به شکل (psi.ball) درآورده و سمت دیگران پرتاب میکند.

این قدرت در کینزی ها شخصی است به آن(biyokinesis) میگویند فرد قادر به تغییر دراندامهای بدنش است. مانند تغییررنگ چشم، التیام سریع زخمها،‌ شنیدن اصوات خارج از فرکانس گوش بشر.

سونو کینزی یعنی کنترل صدا به وسیله ذهن، دراین مورد صدای اطراف راجمع کرده به شکل توپ در میاورند وآنرا پرتاب میکنند! شیشه ها شکسته و گوشها آسیب میبیند!

قدرت تسلط بر الکتریسیته در حقیقت موردی است که در بدن همه وجود دارد. اما شدت و افت آن متفاوت است. الکترو کینزی کنترل الکتریسیته به وسیله نیروی ذهن است.

بعضی اوقات اجسام اطرافتان حرکت میکنند اغلب تصورمیکنید اشتباه دیده اید اما دلیل آن تله کینزی است انرژی شما (نیروی فکرتان) قادر به حرکت اجسام است این توانایی در همه انسانها وجود دارد. 

یکی اززیر مجموعه های تله کینزی(pyrokinezi)است. کسانی که از این قابلیت برخوردارند بر آتش حکم میرانند! یعنی قدرت کنترل آتش به وسیله قدرت ذهن…

  • عالی 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×