رفتن به مطلب
Added by Amir

F.Ghorbaniniya

معرفی کتاب «دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد»

پست های پیشنهاد شده

معرفی کتاب:دوست داشتم_کسى جایى منتظرم باشد

8022Dust-Dashtam-Kasi-Dar-Jaee-Montazera

دوست داشتم کسى جایى منتظرم باشد
آنا گاوالدا
ترجمه: الهام دارچینیان

تعداد صفحه: ٢٠٠
نشر: قطره
“دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد”
نوشته ی آناگاوالدا، در سال ۸۵ با ترجمه ی الهام دارچینیان از نشر قطره منتشر شد.
بد نیست کمی هم از جوایز و جایگاه کتاب حرف بزنیم. این کتاب در سال ۲۰۰۷ میلادی، در همان ماه های اولین انتشارش فروش بی نظیری را تجربه کرد، چیزی در حدود صد هزار نسخه. بعد از آن نیز به زبان های دیگر نیز ترجمه شد و جوایزی را از فرانسه و بلژیک دریافت کرد.

این مجموعه که شامل ۱۲ داستان کوتاه است، همگی هول محور زندگی، عشق و مسائل انسانی و احساسی می چرخد.

اگر با سبک نوشتاری آناگاولدا آشنایی داشته باشید باید بدانید که آنا از هر اتفاق و رویدادی می تواند یک داستان با جزئیات فراوان بنویسد. داستان هایی که برخی شان را می توانید بدون اینکه حتی برایشان زحمتی بکشید و فکر کنید، براحتی درک و لمس کنید.

.

.

.

-می‌خواستم بپرسم دوست دارید امشب با هم شام بخوریم؟…
با خودم فکر می‌کنم “چه‌قدر رمانتیک است…” اما جواب دادم: خیلی سریع پیشنهاد می‌دهید، این‌طور نیست؟
– بله موافقم، سریع است. اما وقتی در بلوار دیدم دور شدید، به خودم گفتم: خیلی احمقانه است با زنی در خیابان برخورد کنم، به او لبخند می‌زنم، او به من لبخند می‌زند، و دیگر همدیگر را نمی‌بینیم…خیلی احمقانه است، حتی باید گفت پوچ و بی معنی است.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی