رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

parya

چرا حجم نت، سریع تموم می شه؟

پست های پیشنهاد شده

سلام؛

راستش یه مشکلی جدیدا برام پیش اومده. مبنی بر اینکه حجم نتم خیلی زود تموم می شه. من قبلا با 25 گیگ خیلی راحت چند تا سریال کوتاه در حد 20 قسمت نگاه می کردم، کلی آهنگ دانلود می کردم، مدام هم تو انجمن آنلاین بودم و دانلود فیلم سینمایی هم بعضی وقتا تو برنامم بود.

الان وقتی یه فیلم سینمایی دانلود می کنم که تو سایتش نوشته 900 مگابایته و موقع دانلود، دانلود منیجر هم می نویسه 900 مگ، یکدفعه بعد از اتمام دانلود پنج گیگ از حجمم می پره! (سایتش هم خارجی نبوده که بگم به خاطر اونه)

یا آنلاین بودن تو انجمن حجم آنچنانی نمی بره، اما حالا فقط برای چند ساعت حضور در اینجا، 4 گیگ (!!!) از حجمم کم شده. (این خیلی زیاده! اونم فقط برای حضور توی انجمن)

کسی می دونه دلیلش چیه؟ 

لطفا راهنمایی کنین.

سپاسگزارم :) 

• تشکر 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. این سوال منم هست. حجم منم با اینکه ماهانه‌ست و قبلا تا چند هفته می‌تونستم نگهش دارم الان به زور تا یه هفته می‌مونه!!

من شخصا اطلاع دقیقی ندارم. فقط از یکی شنیدم مثل اینکه قیمت استفاده از برنامه‌ها، اپ‌ها و سایتای خارجی مثل گوگل و یوتیوب و... دو برابر شده.

تو گفتی اومدن به همین انجمن کلی حجمتو مصرف کرده پس لابد کلا قیمت نت زیاد شده. نمی‌دونم تخصصیش چی میشه. مثلا اگه قبلا به ازای هر مگابایت ۱۰زیال کم میشد الان ۲۰ ریال کم میشه.

البته بازم میگم این حرفام منبع موثقی نداره و فقط شنیدم.

• تشکر 1

لینک به ارسال

من از یکی از اقوام شنیدم، که نت تو بعضی از ساعت ها، ارزون تر درمیاد. کسی می دونه دقیقا چه ساعتهایی؟ 

لطفا ما رو راهنمایی کنین. :) 

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی