رفتن به مطلب
Added by Amir

پست های پیشنهاد شده

معرفی کتاب بعد از من

کتاب بعد از من رمانی جذاب، عاطفی و تاثیرگذار از امیلی بلیکر و از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌ تایمز است. داستان این کتاب در مورد خانواده‌ای است که از طریق غم و اندوه، در اطراف رمز و رازهای فراوانی قرار گرفته‌اند.

کتاب بعد از من (When I'm Gone) پس از مدت کوتاهی از انتشار، توانست با محبوبیت و موفقیت زیادی رو به رو شود. امیلی بلیکر (Emily Bleeker) در این کتاب تعلقات داخلی، احساسات، خانواده و اسرار نهفته بین شوهر و همسر را نمایان می‌کند.

داستان این کتاب از ناتالی ریچاردسون می‌گوید که پس از یک سال نبرد با سرطان فوت می‌کند. شوهرش لوک اکنون با وظیفه وحشتناکی روبه‌روست. ناتالی سه فرزند خود را تنها گذاشته و لوک در حالی که همه با غم و اندوه بسیار زیادی رو به رو هستند مواجه شده است. وقتی که لوک از مراسم تشییع جنازه ناتالی باز می‌گردد، نامه‌ای بر روی زمین از ناتالی وجود دارد! این نامه در روز اول درمان سرطان نوشته شده بود. نامه‌ها در تمام طول سال ادامه دارند و برای لوک منبعی عالی برای راحتی هستند. اما با گذشت زمان، محتویات، حروف و رمز و راز کسانی که آن‌ها را فرستادند، لوک و کل زندگی که او و ناتالی با هم ساخته‌اند را مورد سوال قرار می‌دهند.

در بخشی از کتاب بعد از من می‌خوانیم:

دوست داشته شدن توسط یک زن جذاب بسیار هیجان‌انگیز به نظر مى‌رسید و او از بازى سرانگشتان فلیسیتى با پشت دستش احساس خوبى داشت، اما انگار بخشى از مغزش که آن را مدت‌ها قبل خاموش کرده بود، همان بخشى که به او مى‌گفت مى‌تواند دست زنى غیر از همسرش را در دست بگیرد، هنوز نمى‌دانست که ناتالى مرده است.

وقتى فلیسیتى دستش را جدا کرد تا رودوشى بافت بزرگش را روى شانه‌هایش بیندازد، لوک احساس کرد دستش سرد و خالى شده است. اما درعین‌حال، سنگینى آزاردهنده گناه تقریباً بلافاصله از سینه‌اش کنار رفت. او در شیشه‌اى گالرى را براى فلیسیتى باز کرد و وقتى با سرماى ملایم اوایل شب روبه‌رو شد، دستانش را در جیب لباسش پنهان کرد.

7746808834887222.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی