رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

olivia_roman

معرفی فیلم های توپ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز . 

خوب هستین ؟ 

شما وقتی حوصلتون سر میره دنبال یه فیلم یا سریال نمی گردید ؟ 

خ ب من هم اومدم اینجا یه موضول زدم تا بیایم و بهم دیگه فیلم ها و سریال های توپ رو معرفی کنیم ... 

هم من و هم شما ... 

از این به بعد فیلم های توپ معرفی می کنیم ، دانلود می کنیم و می بینیم !!!

• تشکر 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه فیلم خیلی قشنگ می خوام بهتون معرفی کنم ... به نام ( تقدیر - peredestination ) که در سال 2014 ساخته شده . 

خلاصه فیلم : 

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که اول مرغ بوده یا تخم مرغ ؟ 

این فیلم درباره همین سوال که بدون پاسخ است ساخته شده . 

این فیلم روایتگر زندگی مردمی می باشد که در آخرین ماموریت خود ، به پیدا کردن یک جنایتکار که در زمان سفر می کند فرستاده می شود و در زمان آینده به دنبال آن جنایتکار سر سخت می گردد . او در زمان آینده گیر می افتد و نمی تواند ارتباط خود را با زمان حال برای برگشتن برقرار کند و ...

( حتما این فیلم رو ببینید ... کاملا گیجتون می کنه ... اونقد که تا چند روز درگیر این فیلم می شید ... حالا به نظر شما ... اول مرغ بوده یا تخم مرغ ؟ ) 

دانلود فیلم با کیفیت فول اچ دی

دانلود زیر نویس فارسی فیلم

• تشکر 3

لینک به ارسال

Transcendence

Transcendence

خلاصه:

جانی دپ نقش ویل کَستِر،نابغه کامپیوتری را بازی می کند که در آستانه ایجاد پیشرفتی بزرگ در زمینه هوش مصنوعی است.این مسئله او را تبدیل به هدف گروهی تروریستی می کند که اعتقاد دارند پیشرفت کامپیوترها زوال بشر را به هم راه خواهد داشت 

Inception

Inception

دام کاب یک دانشمند علمی است که البته چندان در راه پیش بردن علم تحقیق نمی کند. او موفق می شود که به تکنولوژی دست پیدا کند که از طریق آن موفق می شود به رویاها و و ذهن ها انسان ها نفوذ کند و از این طریق اطلاعات آنها را برباید. فن آوری که کاب به آن دست پیدا کرده است شرکت ها و افراد زیادی را وسوه کرده است تا آن را در اختیار داشته باشند …

Amélie

ÙتÛج٠تصÙÛرÛ

داستان زندگی املی در این فیلم از پیش از تولدش به نمایش گذاشته می‌شود یعنی با نمایش پروسه لقاح و پس از آن تشکیل یک جنین تا تولد املی. پدر و مادر املی دچار نوروزه هستند و حتی او را در آغوش نمی‌گیرند. او با همین تنهایی بزرگ می‌شود و خانه را ترک می‌کند و به پاریس می‌رود.

When We First Met

When We First Met

نوآه، پسر جوانی است که در شب اول با دختر رویاهایش، آوری، به خوبی خوشگذرانی میکند. ولی ناگهان وارد منطقه دوستی با آوری میشود و سه سال آینده را به این فکر میکند که مشکل آن شب چه بود. تا اینکه او شانس غیرمنتظره‌ای برای تصحیح کردن اشتباه آن شب خود پیدا میکند و با سفر در زمان، برای بدست آوردن دختر رویاهایش دست به کار میشود ...

Three Billboards Outside Ebbing Missouri 

Three Billboards Outside Ebbing Missouri

سه بیلبوردهای خارج افول، میسوری یک درام تیره کمیک از برنده جایزه اسکار مارتین مکدونا (در بروژ) است. پس از ماه ها بدون مقصر در پرونده قتل دخترش گذشت، ...

ویرایش شده در توسط AGH
  • تشکر 3

لینک به ارسال

سریال friends

Ûادداشت زÙÙجÛ: Úرا سرÛا٠Friends اÛÙâÙدر پرطرÙدار استØ

ویرایش شده در توسط AGH
  • تشکر 3

لینک به ارسال

فیلم split

راجع به یه مرد به نام کوینه که دچار بیماری چند شخصیتیه. این مرد ۲۳ تا شخصیت متفاوت داره و برای پیدا کردن شخصیت چهارم که یه هیولاست، سه تا دختر رو میدزده. 

این داستان یه حالت جنایی و فضایی ترسناک داره. یه فیلم فوق العاده و روانشناختی و غیر قابل پیش بینی. همچنین با بازیگران و کارگردان درجه ۱

• تشکر 3
  • عالی 1

لینک به ارسال

توپ؟

راستش این اسمو که می شنوه آدم، بیشتر فیلمای هیجانی و اکشن میاد تو ذهنش.

اما برای من، درام ها به معنای واقعی « توپن »

اخیرا لاوین رز ( = گنجشکک ) با بازی عالی ماریون کوتیار خیلی به دلم نشست.

• تشکر 2

لینک به ارسال

به نظر من یک سری فیلم ها هستن که در تاریخ فیلم سازی موندگار میشن

مثلا Lion, Leon the professional, The Notebook, Forrest Gump 

این ها رو به شدت توصیه میکنم ببینید:)

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام دوستان .. 

ممنونم ازتون که همراهی کردین و خیلی از فیلم های جذاب و توووپ رو معرفی کردین ... بازم تشکر می کنم ...

خوب ، ایک بار هگ اومدم با یه فیلم خیییلییی تووپ و قشنگ دیگه ...

نام فیلم : قهرمانان شرور نیستند ( Ra.one )

Ra.One-2011-poster.jpg

این فیلم هندی ، درباره پسری هست که به بازی های کامپیوتری علاقه فراوانی داره و همیشه هم معتقد هست که همیشه شخصیت های شرور بازی ، برنده هستن ... برای همین پدرش یه بازی در این باره براش میسازه که دو شخصیت شرور ( راوان ) و یه شخصیت قهرمان ( جی وان ) توشون نقش داره . 

وقتی این بازی اکشک ، یکی از برترین بازی ها میشه ، پسرش میاد بازی می کنه . این بازی سه مرحله داره و باید تا آخر این بازی پیش برین ... این پسر تا مرحله 2 پیش میره و بازی رو ول می کنه . شخصیت شرور بازی ( را وان ) به خاطر این کار به دنیای واقعی پا می زاره تا اون پسر رو نابود کنه ..........

( عالیییییی هست .... من دیدم و معتادش شدم ... اگه ببینید دلتون می خواد هر روز و هر وقت دوباره ببینین !!! ) 

دانلود فیلم با کیفیت 1080p

دانلود زیرنویس فرسی فیلم

ویرایش شده در توسط olivia_roman
  • تشکر 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی