رفتن به مطلب

شخصیت شناسی از روی انگشت شست


پست های پیشنهاد شده

در این مطلب می‌توانید از روی فرم انگشت شست به ویژگی‌های شخصیتی خود پی ببرید.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  از روی شکل دست‌ها می‌توان به ویژگی‌های شخصیتی افراد پی برد حتی از روی فرم انگشت‌ها. در ادامه می‌توانید از روی فرم انگشت شست به ویژگی‌های شخصیتی خود پی ببرید.

شخصیت شناسی از روی انگشت شست

فرم A

شخصیت شناسی از روی انگشت شست

اگر هر دو بند انگشت شبیه هم هستند فرد متعادلی هستید که سعی می‌کند همیشه به دنبال آرامش و تعادل باشد. فن بیان و تدریس خوبی دارید و تجربیات زیادی را از زندگی به دست آورده اید. دوستان و اطرافیان تان به توجه و توصیه‌های شما نیاز دارند.

فرم B

شخصیت شناسی از روی انگشت شست

اگر اولین بند انگشت تان بلندتر از دومین بند است فرد کمال گرایی هستید. روی ایده‌ها و نظریات خود بسیار پایبند هستید و همه چیز باید نظم و ترتیب داشته باشد. همیشه هدفی برای رسیدن به آن دارید. ایده‌های شما فقط در حد حرف نیست بلکه ترجیح می‌دهید وارد عمل شوید. مردم به شما بخاطر صداقتی که دارید احترام می‌گذارند و روی حرف‌های شما حساب می‌کنند.

فرم C
شخصیت شناسی از روی انگشت شست
اگر بند دوم انگشت تان بلندتر از بند اول است آدم سخت کوشی هستید. گاهی اوقات رسیدن به هدف کار راحتی نیست، اما همیشه به موانع غلبه کرده و بهترین راه‌ها را پیدا می‌کنید. شما فرد باهوش و با اعتماد به نفسی هستید. همیشه ایده‌های خوبی دارید و هیچ چیزی باعث سردرگمی شما نمی‌شود به همین دلیل است که در محل کار همه به شما اعتماد دارند.
 
فرم D
شخصیت شناسی از روی انگشت شست
اگر انگشت شست انعطاف پذیری دارید فردی عاطفی و احساساتی هستید. مردم شما را دوست دارند، زیرا به راحتی خودتان را با شرایط جدید وفق می‌دهید. بسیار خلاق و هنرمند هستید. روحیه کنجکاوی دارید و همیشه بهترین راه‌ها را برای حل مشکلات و رسیدن به هدف پیدا می‌کنید.
 
فرم E
شخصیت شناسی از روی انگشت شست
اگر انگشت شست انعطاف پذیری ندارید فرد لجبازی هستید که دوست دارید به همه چیز تسلط داشته باشد. به خاطر چهره بی احساسی که دارید دیگران شما را مثل سنگ می‌بینند، اما می‌دانند که همیشه به وعده‌های تان عمل می‌کنید به همین دلیل می‌توانند به شما تکیه کنند. گاهی اوقات مردم از اعتماد شما سوءاستفاده می‌کنند، اما بیشتر اوقات راه درستی را انتخاب می‌کنید که خودتان صدمه نبینید.

انگشت شست شما شبیه کدام یک از موارد بالاست

  • تشکر 1
  • عالی 1
لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
×
×
  • اضافه کردن...