رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

پست های پیشنهاد شده

درود و خدا قوت به همه ی شما عزیزان .:gol2:

از امروز به مدت یک هفته رو صندلی داغ نقدانه ی ما  کاربر عزیزمون :t(9):

@Hadiseh

عزیز مینشینند و شما میتونین هر گونه نقدی که دارید از رفتار و اخلاق شخصیت

@Hadiseh

گرفته تا نوع فعالیتشون توی انجمن این جا بیان کنین البته قابل به ذکرهست که یک سری قوانین باید رعایت بشه :

1-بدون هیچ بی احترامی و استفاده از الفاظ نا مناسبنقد کنین.

2-یک پست بیشتر در این تاپیک هر فرد نمیتونه ارسال کنه .

@Hadiseh

تا انتهای یک هفته حق اظهار نظر و ارسال پست در این تاپیک رو ندارن .

انتهای هفته

@Hadiseh

عزیزبا نقل قولمیتونن دربرابر تک تک نقد ها از خودشون دفاع کنن و نظر خودشون رو محترمانه بیان کنن

• تشکر 4
  • عالی 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شما دوست عزیز:gol2:

زیاد شما رو نمی شناسم ولی طی چندین برخوردی که باهم داشتیم،فهمیدم شما خیلی مهربون ، خوش قلب و بسیار صمیمی هستین.یادمه رنگ نمایه تون عوض شده بود.توی یکی از تاپیکا براتون آرزو کردم برگردین به همون رنگ نمایه قبلی.خدا هم جواب دعاهامو داد:winking:امیدوارم به هدفی که دارید برسید.

براتون آرزوی تندرستی و موفقیت دارم دوست عزیز:)

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام حدیث عزیزم...

اگه ۲۸ دی برسه، یک ساله که با هم دوستیم! یکی از بهترین دوستامی و اینم دلیلی نداره! هر چقدر که فکر می‌کنم دلیلی نداره... تا الان که شناختمت، می‌دونم عاشق خوناشام ها و این جور داستانا هستی، خیلی مهربونی و در جای خودش دلسوز. قلبت خیلی بزرگه! اینو درک کردم که :اونقدر قوی هستی، در برابر هر مشکلی با صبوری و به بهترین شکل اونو حل می‌کنی! 

یه چیزی که خیلی توی رفتارات دوست دارم اینه که فراموشم نکردی و هر چیزی رو هم فراموش نمی کنی و بسییی راستگویی. به نظرم واقعا لایق این هستی که همکار انجمن باشی چون هم خیلی فعالی و هم واقعا کمک می‌کنی!

اممم... رفتار بدی ازت ندیدم... آرزو می‌کنم در هر مقطع از زندگیت، شاد، سلامت و موفق باشی! در یک خانواده گرم... امیدوارم به اونچه که می‌خوای برسی. فعلا! 

دوستدارت پرنیان:gol2:

• تشکر 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی