رفتن به مطلب
Added by Amir

Behdis97

خنده دارترین اتفاقی که تاحالا براتون افتاده؟

پست های پیشنهاد شده

یه روز بعداز حدود ده یایازده روز ازمسافرت اومدیم خونه.خسته کوفته رفتم سمت دسشویی تا آبی به دست و صورتم بزنم؛درو که باز کردم چشمم به جمال یه موش گنده(گرزه)افتاد.:wow: پریدم از دسشویی بیرون و جیغ و داد کردم:tantrumsmiley: موشه هم دنبال من اومدبیرون،هرکدوم از اعضای خانواده یه جا پناه آوردن:kap:خلاصه سرتونو درد نیارم،اومدیم همه دراتاقارو بستیم و جلو ورودی آشپزخونه رو هم گرفتیم که مجبورشدبرگرده داخل دستشویی اونجا بود که یه فکر خوب به سرداداشم که سر اپن نشسته بود زد اومد :003:منو خالم که ۲سال ازم بزرگتربودو فرستاد داخل دسشویی یهویی درو قفل کرد رومون و ازپشت در دادمیزد بکشینشوبکشینش:chase:.حالا وضعیت ماتودسشویی:005:ما بدو وموشه هم دنبال ما ایقد دوییدیم که موشه بیخیال شدو ازپنجره دسشویی فرار کرد:t(1)::t(1)::loudlaff::smile:

کاملا واقعی بود اتفاقای خنده دارتری هم دارم .که اگ بازدید خورد اوناروهم میزارم:heartshape2:خاطرات خنده دارتونو باهام به اشتراک بزارید.

قلب یادتون نره:loveshower:                     :t(38):

ویرایش شده در توسط Behdis97
  • تشکر 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متنی بسیار عالی و زیبا بود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی