رفتن به مطلب

♡خدای شما چجوریه؟!♡

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستای گلم امیدوارم که حالتون تو این روزگار خوب باشه:JC_cupidgirl:

امروز یه تاپیک متفاوت براتون زدم که اینجا همگی با خدای دیگران آشنا بشن:hanghead:

اول از خودم شروع میکنم میگم 

~~میخوام از خدام بگم که چه شکلیه~~

خدای من از نظر من برای من یه مرده 

خوش قیافه و قد بلند و چهارشونه که نه سیبیل داره ریش صورتش صافه مثله آینه 

با یه لبخند خیلی قشنگ که اصلا نظیرشو ندیدم :wetkissf:یه ماچ گنده براش میفرستم از همینجا

با یه چهره فوق العاده نورانی چشم ابرو مشکی خدای من خیلی زیبا و مهربونه 

هرچی بهش گفتم و ازش خواستم یا خیلی زود براورده کرده یا یه چند وقتی صبر کرده که وقتی مصلحتم بوده بهم داده :angel2:

دوستانم دوست دارم شماهم از تصوراتتون و خدای خودتون بهم بگید ممنون میشم بنویسید:yess:

غار پروهودنا یا چشم خدا در بلغارستان/ 

تصویر لینک

• تشکر 1
لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 1 month later...

خدای من یه دونه ست

معرکه ست

عاشقشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

خدای من نیازی نداره ولی من خیلی قربون صدقه ش میرم. باخدای خودم راحتم. خدای من خیلی مهربونه و از هر رفیقی رفیق تره.  و اصلا نیاز  نیست  که قلمبه سلمبه حرف بزنی تا بهت گوش بدهـ چون  به دلت  نگاه میکنه..تو هزار جمله هم اگه قلمبه سلمبه  باهاش  حرف بزنی  ولی روشنایی دلت کم باشه  بی فایده ست..سر خدارو که نمیشه کلاه گذاشت.. حرفایی که نمیشه  به دیگران گفت خدای من با جون و دل گوش میده بهشون. 

اینقدر  هوامو داشته و مراقبم  بوده که  تا زمانی نفس بکشم شرمنده ش هستم..                

• تشکر 1
لینک به ارسال
در در 23 اسفند 1399 در 20:58، Gisoo گفته است :

خدای من یه دونه ست

معرکه ست

عاشقشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

خدای من نیازی نداره ولی من خیلی قربون صدقه ش میرم. باخدای خودم راحتم. خدای من خیلی مهربونه و از هر رفیقی رفیق تره.  و اصلا نیاز  نیست  که قلمبه سلمبه حرف بزنی تا بهت گوش بدهـ چون  به دلت  نگاه میکنه..تو هزار جمله هم اگه قلمبه سلمبه  باهاش  حرف بزنی  ولی روشنایی دلت کم باشه  بی فایده ست..سر خدارو که نمیشه کلاه گذاشت.. حرفایی که نمیشه  به دیگران گفت خدای من با جون و دل گوش میده بهشون. 

اینقدر  هوامو داشته و مراقبم  بوده که  تا زمانی نفس بکشم شرمنده ش هستم..                

عزیزم امیدوارم نگاه خداوند همیشه به تو باشه خیلی خوبه که با خدای خودت اینقدر راحتی دقیقا عین من 

تازه گاهی اوقات من ناز میکنم و قهر اون میاد ناز منو میکشه و آشتی میکنیم

میدونی از کجا میفهمم اونروزی که ازش ناراحت باشم و قهر کنم یه دفعه تو همون روز یه اتفاق خوب یا یه خبر خوب بهم میرسه که میفهمم :JC_cupidgirl:

• عالی 1
لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...