رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

Amir

سوالات متداول ( پرسش و پاسخ )

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و احترام خدمت تمامی کاربران و همراهان نودهشتیا 

با توجه به زمان محدود حضور بنده و دوستان در انجمن تصمیم گرفته شد این بخش رو فعال کنیم تا دوستان سوالاتشون رو مطرح کنن و مدیران یا کاربرانی که 100 % جواب سوال رو میدونن راهنمایی درست انجام بدن برای مثال : چطوری عکس پروفایلمو عوض کنم ؟ چطور مطالبی که ارسال کردمو پیگیری کنم ؟

شاید سوال شما دوستان سوال کاربران تازه وارد هم باشه , در پست اول سوالات متداول و عمومی به مرور زمان قرار داده شده و پاسخ داده میشه در ادامه تاپیک هم کاربران میتونن سوالات خودشون رو ارسال کنن و جواب بگیرن , از ارسال اسپم خودداری کنید !

کاربرانی که جواب سوال خودشون رو دریافت کردن , نیاز به ارسال پست دوباره برای تشکر نیست , باعث شلوغ شدن تاپیک میشن ! در صورت تمایل فقط از گزینه تشکر زیر هر پست استفاده کنید ! 

- نام کاربری امکان تغییر دارد ؟ 
در حالت معمول خیر ولی کابران VIP امکان تغییر نام کاربری را دارند ! 

- کاربران VIP چطور نام کاربری خود را تغییر دهند ؟

با مراجعه به تنظیمات حساب کاربری متوجه اضافه شدن یک گزینه با عنوان نام کاربری هستید , از طریق این گزینه میتوانید نام کاربری خود را تغییر دهید

- چطور باید رمان ارسال کنم ؟ 

این تاپیک رو مطالعه کنید : 

قوانین و راهنمای ارسال کتاب در حال تایپ

- رمان من تکمیل شده چطور باید در انجمن ارسالش کنم ؟

این تاپیک رو مطالعه کنید : 

راهنمای ارسال رمان تکمیل شده

- چطور میتونم رمانی که ترجمه کردم در انجمن ارسال کنم ؟

با توجه به قوانین تایپ رمان , اگر تکمیل شده در قسمت : ترجمه کاربران سایت - تکمیل شده اگر کتاب در حال ترجمه هست و کامل ترجمه نشده در قسمت : ترجمه كاربران سايت

توجه داشته باشید که کتاب های ترجمه شده , در صورت رعایت اصول نگارشی و ترجمه روان قابلیت فروش رو دارن 

مطالبی که ارسال کردم چطور مشاهده کنم ؟ 

نشانه گر ( ماوس ) را بر روی نام کاربری خودتون برده تا مشخصات خودتون رو مشاهده کنید , یک گزینه زیر این مشخصات وجود داره با عنوان یافتن مطالب , این گزینه تمام مطالبی که از ابتدا تا کنون ارسال کردید رو نمایش میده

اکانت من بدون تایید ایمیل و توسط مدیران تایید شده , حالا نمیتونم از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده کنم 

به مدیریت انجمن پیام ارسال کنید , یک ایمیل فعال ارسال کنید , تا ادرس ایمیل شما تصحیح شود , برای تسریع در روند کار از طریق اکانت پشتیبانی تلگرام پیام بدید

برای مدیریت انجمن چطور درخواست بدم ؟ 

در صورت نیاز تاپیک اطاعیه ارسال میشه و شما باید اطلاعیه ها و اخبار فراخوان هارو دنبال کنید 

چطور میتونم رمان خودم رو در نودهشتیا برای فروش قرار بدم ؟

فعلا قابلیت پرداخت آنلاین در نسخه قدیمی سایت موجود نیست و در نسخه جدید ایجاد خواهد شد , اما تمام اصول نگارشی همانند کتاب چاپی در نظر گرفته میشه و کتاب شما باید از هر نظر بی نقص باشه تا اگر قسمت فروش الکترونیک راه اندازی شد کتاب شما برای فروش مناسب باشه

چطور میتونم رمانم رو تبلیغ کنم ؟  

تبلیغ فقط در امضا کاربران و چت روم مجازه و ارسال هرگونه تبلیغ در پیام خصوصی یا تاپیک دیگران ممنوعه 

قبلا در نودهشتیا رمان در حال تایپ داشتم برای برگشتنش چیکار کنم ؟

ما به آرشیو سایت نودهشتیا قدیم دسترسی نداریم و اطلاعات احتمالا از بین رفتن با توجه به اینکه نودهشتیا فعلی یک سایت جدید هست , در صورت تمایل میتونید کتابتون رو دوباره ارسال کنید

طراحی جلد برای رمان ها هزینه داره ؟

طراحی جلد رمان فقط توسط گرافیست های انجمن انجام میشه و هزینه ای نداره 

اگر رمانم رو بخوام حذف کنم باید چی کار کنم ؟

در پیام خصوصی برای مدیران درخواست ارسال کنید , بعد از درخواست در پیام خصوصی تاپیک کتاب شما قفل و به حذفیات منتقل میشن ولی به صورت کامل حذف نمیشن ! کاربرانی که کتاب های خودشون رو حذف میکنن از ارسال کتاب جدید محروم میشن

چطور در انجمن عکس قرار بدم ؟ 

کافیه لینک عکس مورد نظر رو در ویرایشگر قرار بدید و مطلب رو ارسال کنید نیاز به انجام کار خاصی نیست

• تشکر 37
  • خوب 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید خدمت جناب مدیر

تاپیک هایی که درست کردیم و بازخورد خوبی نداشت چطور حذف یا قفل میشه ؟

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام بر مدیران و کاربران زحمت کش و خوش برخورد خوب انجمن نودهشتیا!

بنده یه سوالی درگیرم کرده ، اگه کسی با گوشی بیاد انجمن ممکنه شکلک ها و انواع و اقسام فونت ها و خیلی چیز های جزعی دیگه براش هویدا نشه؟؟ یا کلا مشکل از یه جای دیگست؟

با عرض سلام و احترام

نسخه موبایل انجمن برای بارگذاری سریع و بدون امکانات اضافی طراحی شده که فقط قبلیت های پایه و ارسال متن رو داره

قالب اصلی انجمن رسپانسیو هست و برای تمام سایز های تبلت و تلفن همراه مناسبه ولی در هر 2 صورت امکان استفاده از ویرایشگر در قالب موبایل وجود نداره 

برای استفاده بدون مشکل از قالب اصلی در موبایل اخرین نسخه یکی از مرورگر های ( chrome , firefox , opera )  رو برای تلفن همراه دریافت و نصب کنید 

سلام و خسته نباشید خدمت جناب مدیر

تاپیک هایی که درست کردیم و بازخورد خوبی نداشت چطور حذف یا قفل میشه ؟

با عرض سلام و احترام

در صورتی که تایپکی بازخورد مورد نظر شمارو نداشت , نمیتونید حذف یا قفلش کنید , میتونید تاپیک رو رها کنید 

• تشکر 10

لینک به ارسال

سلام منم یه سوال داشتم؛ :)

کاربرایی که تازه ثبت نام کردن بعد از چند ساعت به عنوان کاربر سایت تایید میشن؟؟؟  :huh:

• تشکر 7

لینک به ارسال

سلام منم یه سوال داشتم؛ :)

کاربرایی که تازه ثبت نام کردن بعد از چند ساعت به عنوان کاربر سایت تایید میشن؟؟؟  :huh:

با عرض سلام و احترام

کاربرانی که تازه ثبت نام میکنن , یک ایمیل حاولی لینک فعال سازی اکانتشون به ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد کردن ارسال میشه ممکنه 1 دقیقه تا 30 دقیقه طول بکشه این ایمیل رو دریافت کنن , بعد از دریافت ایمیل با کلیک روی لینک فعال سازی در همون لحظه حساب کاربریشون از " در انتظار تایید " به " کاربر سایت " تغییر پیدا میکنه  :gol:

در صورتی که کاربران ایمیل خودشون رو اشتباه وارد کنن مثلا هر روز حداقل 20 نفر ایمیل اشتباه وارد میکنن به این صورت 

gmil.com

jmail.com

yaho.com

gamil.com

gmail.co

یا اینکه ابتدای ادرس ایمیلیشون www وارد میکنن ! 

ما به صورت دستی این لینک هارو تصحیح میکنیم و دوباره لینک فعال سازی براشون ارسال میکنیم و حداکثر تا 1 روز بعد اکانتشون رو فعال میکنیم !

دوستانی که توسط ما اکانتشون تایید شده , باید درخواست بدن ایمیلیشون تصحیح بشه , یا خودشون از پنل کاربری ایمیلشون رو تغییر بدن , تا در صورتی فراموشی رمز عبور به مشکل بر نخورن

• تشکر 11

لینک به ارسال

سلام.خسته نباشید اساتید...

یه سوال...چطور میشه تاپیک یا یه پستی رو بزاریم؟!

• تشکر 6

لینک به ارسال

با توجه به موضوع مورد نظرتو وارد یکی از انجمن ها بشید و ارسال موضوع جدید رو بزنید

میتونید تاپیک مورد نظرتون رو ایجاد کنید :)  :gol:

• تشکر 8

لینک به ارسال

سلام.

تو بخش طراحی جلد یه قسمتیش خوندم رمانایی که تو انجمن تموم میشن  حداقل باید ۲۰۰صفحه باشن. :huh: واقعا باید ۲۰۰صفحه باشن؟؟؟

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام ببخشید من نمیدونم چطور وارد چت روم بشم !!!لطفا یه راهنمایی بکنین بابت سایت قشنگتون ممنون

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام ببخشید من نمیدونم چطور وارد چت روم بشم !!!لطفا یه راهنمایی بکنین بابت سایت قشنگتون ممنون

سلام , چت روم در واقع نام تاپیک هست و با تاپیک های دیگه فرقی نداره ولی صحبت های روزمره ازاده

برای ورود به این تاپیک به قسمت بحث و گفتگو مراجعه کنید و روی اسم تاپیک مورد نظر کلیک کنید

سلام.

تو بخش طراحی جلد یه قسمتیش خوندم رمانایی که تو انجمن تموم میشن حداقل باید ۲۰۰صفحه باشن. :huh: واقعا باید ۲۰۰صفحه باشن؟؟؟

سلام کتاب ها باید حداقل 400 صفحه باشن ولی کتاب هایی که 200 صفحه هستن هم مورد قبوله ( صفحه منظرو تعداد صفحات کتاب در برنامه word هست )

کمتر از این مقدار به عنوان داستانک حساب میشه و در سایت منتشر نمیشه

سلام ,

برای ایجاد تاپیک

در هر تالار قسمت بالا سمت چپ یک گزینه با عنوان " ارسال موضوع جدید " وجود داره که میتونید تاپیک ارسال کنید

برای ارسال پست , به همین صورت که در همین تاپیک پست ارسال کردید در تاپیک های دیگه هم میتونید پست ارسال کنید

• تشکر 8

لینک به ارسال

سلام 

ببخشید از کجا رمان های در حال تایپو پیدا کنم؟

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام 

ببخشید از کجا رمان های در حال تایپو پیدا کنم؟

قسمت کتاب > تایپ رمان

اگر منظورتون تاپیکی هست که خودتون ایجاد کردید 

مطالبی که ارسال کردم چطور مشاهده کنم ؟ 

بر روی نام کاربری خود در پنل بالا سمت چپ انجمن کلیک کنید , در منو باز شده روی گزینه مطالب شما کلیک کنید 

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلامی دوباره...ببخشید من رمانم تایید شده اما الان3 روزه اولین پست رمانمو فرستادم و هنوز تایید نشده...چرا؟؟؟ایا مشکلی داشته باشه به خودمون میگن؟

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلامی دوباره...ببخشید من رمانم تایید شده اما الان3 روزه اولین پست رمانمو فرستادم و هنوز تایید نشده...چرا؟؟؟ایا مشکلی داشته باشه به خودمون میگن؟

سلام بررسی و تایید شد , اگر حذف بشه دلیلش در پیام خصوصی اطلاع داده میشه  :gol:

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام ببخشید میخواستم بدونم وقتی تایپک اغاز رمانو میزنم گفته بودید اگر خلاصه ای که برای خواننده ها میذارم کامل نباشه باید برای مدیر یه خلاصه کامل بزارم که بعد حذف میشه. 

خود مدیر اون خلاصه رو حذف میکنه یا بعد از تاییدش خودم باید پاکش کنم؟

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام.خسته نباشید.حیف شد که سایت قبلی بستن.چه جوری میتونم با نویسنده رمان ها ارتباط برقرار کنم؟؟

• تشکر 4

لینک به ارسال

سلام.خسته نباشید.حیف شد که سایت قبلی بستن.چه جوری میتونم با نویسنده رمان ها ارتباط برقرار کنم؟؟

از طریق صفحه های شخصیشون در شبکه های اجتماعی یا پروفایلشون در انجمن

سلام ببخشید میخواستم بدونم وقتی تایپک اغاز رمانو میزنم گفته بودید اگر خلاصه ای که برای خواننده ها میذارم کامل نباشه باید برای مدیر یه خلاصه کامل بزارم که بعد حذف میشه.

خود مدیر اون خلاصه رو حذف میکنه یا بعد از تاییدش خودم باید پاکش کنم؟

اگر صبر کنید به سوالتون پاسخ داده میشه نیاز نیست اسپم ارسال کنید ,

خلاصه 2 خط هم باشه قبوله , ولی در اخر که روی سایت میره یک خلاصه کامل باید ارسال کنید

خلاصه ای ام که برای مدیران ارسال میشه , موقع تایید حذف میشه

• تشکر 4

لینک به ارسال

از طریق صفحه های شخصیشون در شبکه های اجتماعی یا پروفایلشون در انجمن

میخوام با خانم مهسا زهیری صحبت کنم ولی نمیتونم پیداش کنم

• تشکر 3

لینک به ارسال

میخوام با خانم مهسا زهیری صحبت کنم ولی نمیتونم پیداش کنم

متاسفانه راه ارتباطی با ایشون نداریم , شاید در سایت یا انجمن های دیگه فعال هستن  :gol:

• تشکر 4

لینک به ارسال

سلام ببخشید میخواستم بدونم یه تایپک اغاز رمان چقدر ممکنه در انتظار تایید بمونه؟ یعنی رد نشه تایید هم نشه؟

• تشکر 4

لینک به ارسال

درود
در چند تاپیک به دلیل مشکلی که برای سیستمم به وجود اومده دوبار نظرم ثبت شده ، نتونستم اون رو پاک کنم و برای اینکه هشدار نگیرم نمیدونم باید چه کاری انجام بدم.
سپاس

• تشکر 4

لینک به ارسال

درود

در چند تاپیک به دلیل مشکلی که برای سیستمم به وجود اومده دوبار نظرم ثبت شده ، نتونستم اون رو پاک کنم و برای اینکه هشدار نگیرم نمیدونم باید چه کاری انجام بدم.

سپاس

سلام روزبخیر , برای 2 بار ارسال شدن مطالب به کاربران هشدار داده نمیشه  :gol:

کافیه هر مطلبی که به اشتباه ارسال شده بود رو گزارش کنید تا حذف بشه 

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام خیته نباشید

من وقتی می خوام رمانو ارسال کنم عملا نمی تونم هیچ گونه تغییراتی اعمال کنم نه رنگ عوض میشه نه سایز بعدشم نمی تونم واسه امضا لینک بزارن مشکل چیه؟؟ لطفا راهنمایی کنید

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام، خسته نباشید !

همونطور که گفتید میخواید با مدیرِ سایت های مشابه برای بخشِ "کتاب صوتی" صحبت کنید و به نتیجه برسید ..

یه سوال برام پیش اومده ، اونم اینکه ،

هر وقت به نتیجه ای رسیدید اعلام میکنید که نیاز به گوینده و تستِ صدا هست ،

یا داوطلب ها از الان باید اعلامِ آمادگی کنن ؟

متشکرم .

• تشکر 4

لینک به ارسال

سلام، خسته نباشید !

همونطور که گفتید میخواید با مدیرِ سایت های مشابه برای بخشِ "کتاب صوتی" صحبت کنید و به نتیجه برسید ..

یه سوال برام پیش اومده ، اونم اینکه ،

هر وقت به نتیجه ای رسیدید اعلام میکنید که نیاز به گوینده و تستِ صدا هست ،

یا داوطلب ها از الان باید اعلامِ آمادگی کنن ؟

متشکرم .

دوستانی که تمایل دارن توی بخش کتاب صوتی فعالیت کنن میتونن از همین الان برای تست صدا و گویندگی اقدام کنن و کتاب های پر بازدید یا پر فروش چاپی یا نوشته کاربران رو به صورت صوتی ضبط کنن

کاربران میتونن با پرداخت وجه به گویندگان کتاب های عادی یا تازه منتشر شده رو هم به کتاب صوتی تبدیل کنن

• تشکر 8

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی