رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

Amir

سوالات متداول ( پرسش و پاسخ )

پست های پیشنهاد شده

در 3 ساعت قبل، selin گفته است :

برای منم هر از گاهی میاره که حساب کاربری قفل شده و بعد از 15 دقیقه یه بار دیگه بیا!!!

برای منم هر از گاهی میاره که حساب کاربری قفل شده و بعد از 15 دقیقه یه بار دیگه بیا!!!

آهه باشه مرسی

• تشکر 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و وقت بخیر،میخواستم بدونم که قابلیت ویرایشگر برای موبایل کی فعال میشه؟

• تشکر 4

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب.

سوال: اگر بخوام رمانی که در حذفیاته رو ادامه بدم باید چیکار کنم؟

1-اگر نویسنده اش خودمون باشیم(محروم شدیم و...)=>این محرومیته بخشش نداره؟یه ارفاقی،چیزی!:smile:

2-اگر نویسنده اش خودمون نباشیم و بخوایم از ایده ای که حذف شده استفاده کنیم.(در هر صورت الان حذف شده دیگه...مثل اینکه هرگز نبوده!)

یاعلی

خداحافظ

ویرایش شده در توسط Zephyer
  • تشکر 3

لینک به ارسال

و یه سوال دیگه!

اتفاقی افتاده؟

1-چرا یه مدت نبود انجمن...؟ چرا فیلتر بود؟چرا هی میره ....دوباره میاد!

2-چرا فعالیت ها مثل اول شور نداره؟ قبلا خیلی گرم تر نبود؟ 

3-فکر میکنید چرا نویسنده ها بعضی هاشون گمان کردن سایت از اونا مثل سابق حمایت نمیکنه؟درحالی که میدونیم قبل اینطوری نبوده!(منظورم حتی نودهشتیا ی سابق نیس .همین فروم با طراحی جدید...فعالیت های سال96 و الان رو با هم مقایسه کنین)

شرمنده زیاد شد سوالام!بیشتر از یکی!!:smile::hanghead:

ویرایش شده در توسط Zephyer
  • تشکر 3

لینک به ارسال
در در 8 خرداد 1397 در 10:58، ferdows.sh گفته است :

سلام ببخشید، میخواستم بدونم چرا من نمیتونم توی خوراک عمومی پیام ارسال کنم اصلاً ارسال نمیشه؟ حتی پیام خصوصی هم که میخوام بفرستم ارسال نمیشه. اولش که پست اول رو می‌فرستادم مشخص نمیشد پیام ارسال شده باید صفحه رو دوباره ریویو(بازبینی) میکردم بعد پست سوم استاپ میشد. الان که دیگه اصلاً ارسال نمیشه... این مشکل منه یا همه؟ 

سلام وقت بخیر , اگر خوراک عمومی منظور وضعیت هست , این قابلیت برای کاربران تازه وارد امکان پذیر نیست برای جلوگیری از تبلیغات یا استفاده نادرست ... بعد از 50 پست که به رتبه بعدی ارتقاع پیدا کنید این قابلیت برای شما آزاد میشه 

در در 8 خرداد 1397 در 16:34، hhhmmm گفته است :

سلام ! یه سوال ! یه چند وقتی هستش که وقتی میام وارد یکی از رمان ها بشم با این روبرو میشم :

aton_picture1.png

و فقط هم برای همین رمان اتفاق می افته . یعنی می تونم وارد رمان های دیگه بشم ولی وارد این رمان هرچقدر تلاش می کنم نمی تونم بشم . مشکل از چیه ؟ 

با توجه به فیل-تر شدن سایت و مشکلاتی که برای ما به وجود اورد سایت برای مدتی مشکلاتی از این دست داشت که به امید خدا رفع شده

در در 18 خرداد 1397 در 18:40، Nafas-80 گفته است :

سلام ببخشید حدودا یک ساعت پیش میخواسم وارد سایت بشم  یک پیغام برام روی صفحه باز مشد . نوشته بود حساب کاربری معلق است .بعد نیم ساعت درست شد . میشه دلیلشو بدونم ؟

جواب این سوال رو به دوستمون در سوال بالا دادم 

در در 5 مرداد 1397 در 03:47، sheidashahangi گفته است :

سلام و وقت بخیر،میخواستم بدونم که قابلیت ویرایشگر برای موبایل کی فعال میشه؟

قابلیت ویرایشگر برای موبایل فعال هست فقط امکانات اضافی رو برای بارگذاری سریعتر نداره مثل چپ چین راست چین و ...

در در 8 مرداد 1397 در 11:56، Zephyer گفته است :

سلام و عرض ادب.

سوال: اگر بخوام رمانی که در حذفیاته رو ادامه بدم باید چیکار کنم؟

1-اگر نویسنده اش خودمون باشیم(محروم شدیم و...)=>این محرومیته بخشش نداره؟یه ارفاقی،چیزی!:smile:

2-اگر نویسنده اش خودمون نباشیم و بخوایم از ایده ای که حذف شده استفاده کنیم.(در هر صورت الان حذف شده دیگه...مثل اینکه هرگز نبوده!)

یاعلی

خداحافظ

نام کاربریتون رو در پیام خصوصی ارسال کنید

در در 8 مرداد 1397 در 12:11، Zephyer گفته است :

و یه سوال دیگه!

اتفاقی افتاده؟

1-چرا یه مدت نبود انجمن...؟ چرا فیلتر بود؟چرا هی میره ....دوباره میاد!

2-چرا فعالیت ها مثل اول شور نداره؟ قبلا خیلی گرم تر نبود؟ 

3-فکر میکنید چرا نویسنده ها بعضی هاشون گمان کردن سایت از اونا مثل سابق حمایت نمیکنه؟درحالی که میدونیم قبل اینطوری نبوده!(منظورم حتی نودهشتیا ی سابق نیس .همین فروم با طراحی جدید...فعالیت های سال96 و الان رو با هم مقایسه کنین)

شرمنده زیاد شد سوالام!بیشتر از یکی!!:smile::hanghead:

به لطف بعضی افراد و فیل-تر شدن سایت مدتی نودهشتیا از دسترس خارج شده بود که متاسفانه باعث شد دوستانی که درکنار ما بودن کمتر همراهی کنن انجمن رو

سایت همواره در حدتوان و به صورت یکسان برای معرفی کتاب کاربران  از همه دوستان حمایت کرده و تا زمانی که بتونیم به حمایت از دوستانی که تازه نویسندگی رو شروع کردن ادامه میدیم

• تشکر 5

لینک به ارسال

ببخشید چرا من هرچی می خوام واکنش نشون بدم ، ارور می ده ؟

• تشکر 3

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، Rising گفته است :

ببخشید چرا من هرچی می خوام واکنش نشون بدم ، ارور می ده ؟

بعد از ارسال سوال 72 ساعت صبر کنید اگر پاسخی دریافت نکردید دوباره سوالتون رو با نقل قول به پست هایی جدید اضافه کنید !

منظور شما از واکنش پسند های پست هاست ؟ اگر بله , به صورت دستی اکانت شما چک شد و مشکلی نداشت , با اکانت شما پست بالایی که ارسال کردید لایک شد ! , توجه داشته باشید اگر یک مشکل به وجود بیاد برای همه کاربران ایجاد میشه , با مرورگر دیگه تست کنید , یا صفحه رو رفرش کنید :gol:

• تشکر 3

لینک به ارسال

آخه من مثلا ده تا واکنش ارسال می کنم از یازدهمی به بعد ارور می ده ://

ببخشید نمی دونستم 

• تشکر 3

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، Rising گفته است :

آخه من مثلا ده تا واکنش ارسال می کنم از یازدهمی به بعد ارور می ده ://

ببخشید نمی دونستم 

درود ,

با اکانت شما تعدادی تاپیک به صورت تصادفی لایک شدن اما مشکلی مشاهده نشد , اگر مشکل دیگه ای وجود داشت اسکرین شات بگیرید به اکانت پشتیبانی در تلگرام پیام بدید :gol:

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام من یه داستان کوتاه تکمیل شده دارم ولی نمیدونم کجا باید داستان تکمیل شدرو بفرستم:padded: میشه راهنمایی کنید؟

• تشکر 2

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mohdsesh گفته است :

سلام من یه داستان کوتاه تکمیل شده دارم ولی نمیدونم کجا باید داستان تکمیل شدرو بفرستم:padded: میشه راهنمایی کنید؟

درود 

میتونید به اکانت پشتیبانی پیام بدید

• تشکر 3

لینک به ارسال

ببخشیدمن دوروزه که خلاصه رمانمو فرستادم ولی خبری نشدهمیشه دلیلشوبدونم وچقدرطول میکشه تاجواب بدید

• تشکر 3

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، Mahdiyh گفته است :

ببخشیدمن دوروزه که خلاصه رمانمو فرستادم ولی خبری نشدهمیشه دلیلشوبدونم وچقدرطول میکشه تاجواب بدید

سلام رمان شما به دلیل تکیمل نبودن محتویات آن، بر اساس قوانین حذف گردید.

قبل از ایجاد تاپیک رمان در حال تایپ این موضوع را مطالعه فرمائید:

• تشکر 4

لینک به ارسال

ببخشيد يكم نا معقول من ٣٤ صفحه بخونم تا برسم به اينكه آيا سوال من مطرح شده يا نه.حداقل بايد دسته بندى صورت بگيره.

من رمانى به اسم تنهايى داليا فرستادم چرا به رنگ قرمزه ؟؟؟؟

واينكه من قبلاً به اسم كاربرى samamini عضو اينجا بودم و هركارى كردم نمى تونستم وارد بشم مدام اخطار خطا در نام كاربرى ميداد و مجبور شدم اسمم رو عوض كنم.خانوم زهرا مشكات هم اين مشكل رو دارن الان!!

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام..خسته نباشید از دیروز من با چند مشکل مواجه شدم..یکی اینکه دو قسمت از رمانم که ارسال کرده بودم یکدفعه حذف شد الان هر کاری میکنم اون قسمتا برگردونده نمیشن بعدم اینکه تعداد تشکر هایی که خورده بودم پایین اومدن   مشکل از چیه؟

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشيد خدمت مدیران عزیز... 

راستش من دیروز حدود ده پارت از رمانم و چند پست مختلف در تاپیک های مختلف گذاشتم و حتی حدود 90 نفر رو هم فالو کردم و 50 اعتبار از کاربران عزیز گرفتم ؛ اما امروز وقتی آنلاين شدم خبری از هیچکدوم نبود،  حتی پیام های خصوصیمم فرستاده نشده بودن، حالا دوباره دارم اون کارارو انجام ميدم؛مشکل از چی ميتونه باشه؟

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام. من توی نمایه ام قسمت موزیک من رو دارم اما هرچی دنبال گزینه ای برای تغییرش میگردم وجود نداره. چه باید کرد؟

یه چیز دیگه اینکه رمان من خیلی وقته تموم شده و ویرایشش هم توی تاپیک اعلام کردن که انجام شده، اما هنوز برای دانلود نرفته. میخوام بدونم این وقفه برای مشغله ی زیاده؟ در اینصورت میتونم رمانم رو خودم ویرایش کنم و فایل ورد نهایی رو توی قسمت رمان های تکمیل شده ی کاربران بفرستم؟ 

• تشکر 2

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، sarvenazz گفته است :

سلام. من توی نمایه ام قسمت موزیک من رو دارم اما هرچی دنبال گزینه ای برای تغییرش میگردم وجود نداره. چه باید کرد؟

یه چیز دیگه اینکه رمان من خیلی وقته تموم شده و ویرایشش هم توی تاپیک اعلام کردن که انجام شده، اما هنوز برای دانلود نرفته. میخوام بدونم این وقفه برای مشغله ی زیاده؟ در اینصورت میتونم رمانم رو خودم ویرایش کنم و فایل ورد نهایی رو توی قسمت رمان های تکمیل شده ی کاربران بفرستم؟ 

برای تغییر آهنگ پروفایل گوشه سمت چپ آخرین گزینه رو انتخاب کن... رو عکس کاور، توی نمایه ی خودت... می تونی حذف، یا تعویضش کنی.

لینک به ارسال
در در 27 مرداد 1397 در 15:05، aminian گفته است :

ببخشيد يكم نا معقول من ٣٤ صفحه بخونم تا برسم به اينكه آيا سوال من مطرح شده يا نه.حداقل بايد دسته بندى صورت بگيره.

من رمانى به اسم تنهايى داليا فرستادم چرا به رنگ قرمزه ؟؟؟؟

واينكه من قبلاً به اسم كاربرى samamini عضو اينجا بودم و هركارى كردم نمى تونستم وارد بشم مدام اخطار خطا در نام كاربرى ميداد و مجبور شدم اسمم رو عوض كنم.خانوم زهرا مشكات هم اين مشكل رو دارن الان!!

دوست عزیز قرمز نیست! اون رنگ گروه کاربری آخرین نفری هست که در تاپیک رمان شما پاسخی ارسال کرده. مدیران انجمن موظفن تاپیک های رمان رو بعد از ارسال پست اول تایید کنن تا روی صفحه اصلی و بخش رمان های در حال تایپ قرار بگیرن، که برای این کار پست تاییدی ارسال می شه و شما می تونید رمانتون رو ادامه بدید. در حال حاضر هم به دلیل ارسال پست تاییدی توسط ‌@yeganeh ، یکی از مدیران انجمن، رنگ گروه کاربری ایشون نمایش داده می شه و مشکلی نداره... شما می تونید ادامه ی رمان خودتون رو توسط گزینه " ارسال پاسخ به این موضوع " در تاپیک رمانتون ارسال کنید... بعد از ارسال پستی توسط شما رنگ گروه کاربری مدیران کل ( قرمز) به رنگ گروه کاربری شما ( خاکستری) تغییر پیدا می کنه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی