رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

Amir

فراخوان تست صدا و گویندگی

پست های پیشنهاد شده

من باز هم فرستادم میشه پاسخ بدید ؟

• تشکر 6

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من رد شدم:smile:

من صدام نازک بود میدونستم واسه راوی رد میشم اما فک کردم حداقل کارکتر بچه بهم بدن  کلی هم تقلید صدا انجام دادن ولی خوب ردشدم:D

• تشکر 6

لینک به ارسال

من نمی دونم رد شدم یا نه

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام ببخشید مثلا من به ای دی تست صدام رو بفرستم شما از کجا میفهمید اون کسی که فرستاده چه کاربریه

منظورم اینه که باید نام کاربریمون روهم بفرستیم؟

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام حتما بايد با ويس تلگرام باشه ؟ 

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام...میشه صدامونو ضبط کنیم بعد به تلگرام بفرستیم یا نه حتما باید ویس از تلگرام باشه؟

کل رمانو باید بخونیم یا یه قسمتیشو؟

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام. سوالی که من داشتم شاید کمی غیرمعمول باشه، شاید هم البته جای دیگه ای مطرح شده و من ندیدم. اگر سوال تکراریه  پیشاپیش معذرت :hanghead:

اما میخواستم بدونم ما (اگر من تو تست صدا رد شدم، همون دوستانِ گوینده :smile:) قراره فقط رمانهای نودوهشتیا رو صوتی کنیم؟ امکانش هست آیا که کتاب ها و یا داستانک هایی که به زبان های دیگه هست رو هم صوتی کرد؟

به نظرم این کار میتونه حرکت خوبی باشه برای هم گوش دادن به کتاب های کشورهای دیگه و هم بهبود لهجه و تلفظ در زبانهای دیگه. 

البته گفتم شاید این پیشنهاد کمی غیرمعمول به نظر بیاد، اما وقتی که من دیروز داشتم یک رمان میخوندم و نویسنده محترم از واژه های انگلیسی استفاده کرده بود (که البته تلفظ فارسیشون رو نوشته بود نه خود واژه با حروف انگلیسی رو) و متوجه شدم با وجود معلومات بالا در سطح زبان، اشتباهاتِ تلفظیِ محسوس و باورنکردنی ای داره، به فکر همچین چیزی افتادم. :blush:

• تشکر 2

لینک به ارسال
در در 20 آبان 1396 در 01:00، sahardadsetan گفته است :

سلام...میشه صدامونو ضبط کنیم بعد به تلگرام بفرستیم یا نه حتما باید ویس از تلگرام باشه؟

کل رمانو باید بخونیم یا یه قسمتیشو؟

سلام

میتونین از قبل ضبطش کنین بعد بفرستید

با هر نرم افزاری هم میتونید ضبطش کنید!

کی گفته من عاشقتم؟! من فقط وقتی می بینمت نفسام تند میشه و دست و پامو گم میکنم.... فقط عادت کردم وقتی حواست بهم نیست از دور بهت خیره بشم و چشم ازت برندارم.... فقط از دیدن لبخندت لذت میبرم... فقط طاقت دیدن ناراحتیت رو ندارم ... 

متن بالارو هم باید ضبط کنید:t(37):

در در 23 آبان 1396 در 21:53، SabaZz گفته است :

سلام. سوالی که من داشتم شاید کمی غیرمعمول باشه، شاید هم البته جای دیگه ای مطرح شده و من ندیدم. اگر سوال تکراریه  پیشاپیش معذرت :hanghead:

اما میخواستم بدونم ما (اگر من تو تست صدا رد شدم، همون دوستانِ گوینده :smile:) قراره فقط رمانهای نودوهشتیا رو صوتی کنیم؟ امکانش هست آیا که کتاب ها و یا داستانک هایی که به زبان های دیگه هست رو هم صوتی کرد؟

به نظرم این کار میتونه حرکت خوبی باشه برای هم گوش دادن به کتاب های کشورهای دیگه و هم بهبود لهجه و تلفظ در زبانهای دیگه. 

البته گفتم شاید این پیشنهاد کمی غیرمعمول به نظر بیاد، اما وقتی که من دیروز داشتم یک رمان میخوندم و نویسنده محترم از واژه های انگلیسی استفاده کرده بود (که البته تلفظ فارسیشون رو نوشته بود نه خود واژه با حروف انگلیسی رو) و متوجه شدم با وجود معلومات بالا در سطح زبان، اشتباهاتِ تلفظیِ محسوس و باورنکردنی ای داره، به فکر همچین چیزی افتادم. :blush:

سلام

توی گروه گویندگان پیشنهادتون رو مطرح کنید:gol:

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام همه میگن من صدای خاصی دارم تست صدا پیش استاد مدقالچی دادم و کلاس گویندگی هم پیش ایشون رفتم الان میتونم تست صدا بدم مثل اینکه برای سال گذشته است ؟؟؟؟

• تشکر 3

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، Tah.N گفته است :

سلام همه میگن من صدای خاصی دارم تست صدا پیش استاد مدقالچی دادم و کلاس گویندگی هم پیش ایشون رفتم الان میتونم تست صدا بدم مثل اینکه برای سال گذشته است ؟؟؟؟

درود

بله میتونین

• تشکر 3

لینک به ارسال

من میدونم صدام بده اما امتحانش ضرری نداره خو :smile:

• تشکر 3

لینک به ارسال

خب من تست صدا را فرستادم به صدام امیدی نیست من که میدونم 

• تشکر 4

لینک به ارسال

با صدای خاصی تست بدیم که خوبه دیگه☺

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام من هم میخوام تست بدم

عنوان منتقد رو از دست میدم؟ دیگه نمیتونم نقد کنم؟

• تشکر 1

لینک به ارسال

یه تیری در تاریکی میفرستم..

بسم الله..منم موخوام..به کی چیرو بفرستم یکی راهنمایی کنه با این نت ضعیییف...

• تشکر 1

لینک به ارسال

سلام من صدامو ارسال کردم ولی جواب ندادین؟؟

• تشکر 1

لینک به ارسال

علیک السلام

منم می خوام شرکت کنم ولی یه نرم افزار برای گرفتن صدا و نحوه ارسالش رو برام توضیح بدید

• تشکر 2

لینک به ارسال

منم میخوام شرکت کنم...راهنمایی پلیز :abnabat:

• تشکر 2

لینک به ارسال

من تست صدا را حدود یه ماه پیش فرستادم به تلگرام (میدونم قبول نشدم) و دیلیت اکانت زدم میخوام جوابشو بدونم چه کنم 

• تشکر 3

لینک به ارسال

من تست رو فرستادم ولی آیدی اصلا پاسخگو نیست و اخرین بازدیدش مال یک ماه پیشه ؛ تکلیف چیه ؟

• تشکر 1

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، zahra.rahimi گفته است :

سلام من هم میخوام تست بدم

عنوان منتقد رو از دست میدم؟ دیگه نمیتونم نقد کنم؟

درود مشکلی نیست میتونید تست ارسال کنید

هر دو عنوان رو میتونید بگیرید

در 20 ساعت قبل، 2G_ONE گفته است :

یه تیری در تاریکی میفرستم..

بسم الله..منم موخوام..به کی چیرو بفرستم یکی راهنمایی کنه با این نت ضعیییف...

در 18 ساعت قبل، Mhds142 گفته است :

سلام من صدامو ارسال کردم ولی جواب ندادین؟؟

در 5 دقیقه قبل، Hadiseh گفته است :

من تست رو فرستادم ولی آیدی اصلا پاسخگو نیست و اخرین بازدیدش مال یک ماه پیشه ؛ تکلیف چیه ؟

در 5 ساعت قبل، Reyhanh گفته است :

من تست صدا را حدود یه ماه پیش فرستادم به تلگرام (میدونم قبول نشدم) و دیلیت اکانت زدم میخوام جوابشو بدونم چه کنم 

درود

تستتون رو برای آیدی @Yeganeh_Baghi ارسال کنید

در 6 ساعت قبل، hedeyh2002 گفته است :

علیک السلام

منم می خوام شرکت کنم ولی یه نرم افزار برای گرفتن صدا و نحوه ارسالش رو برام توضیح بدید

نکته : دوستانی که تست صداشون مورد قبول باشه , عنوان کاربریشون به عنوان گوینده تغییر پیدا میکنه

- افرادی که عنوان گوینده رو دریافت میکنن - به مرور زمان باید کتاب های پرطرفدار رو به کتاب های صوتی تبدیل کنن - دوستانی که فعالیت نکنن عنوانشون به حالت قبلی برمیگرده

- کتاب های پرطرفدار به کتاب صوتی تبدیل و برای فروش قرار داده خواهد شد 30% درصد از هزینه فروش کتاب به گوینده کتاب اهدا میشه

- اگر کتاب مورد نظر نوشته کاربران انجمن باشه 70% از هزینه فروش کتاب به نویسنده و 30% به گوینده کتاب اهدا میشه

نکته مهم : نویسنده هایی که تازه کار هستند و کتابشون دارای غلط های املائی و نگارشی هست کتابشون به کتاب صوتی تبدیل نمیشه 

نکته نویسندگان تازه کار در صورتی میتونن کتاب هاشون رو به کتاب صوتی تبدیل کنن که 10% از هزینه فروش کتاب رو به گوینده کتاب اهدا کنن و در کل 30% از هزینه فروش کلی کتاب بهشون اهدا میشه

برای درخواست عنوان گویندگی باید متن زیر رو با حوصله بدون غلط و تپق زدن ظبط کنن در تلگرام یا با برنامه های ضبط صدا ,, ضبط و برای ما ارسال کنن :

متن مورد نظر مقدمه کتاب ( داستان یک احساس نوشته Negah79 کاربرانجمن نودهشتیا ) 

کی گفته من عاشقتم؟! من فقط وقتی می بینمت نفسام تند میشه و دست و پامو گم میکنم.... فقط عادت کردم وقتی حواست بهم نیست از دور بهت خیره بشم و چشم ازت برندارم.... فقط از دیدن لبخندت لذت میبرم... فقط طاقت دیدن ناراحتیت رو ندارم ... 

نکته خیلی مهم : دوستان اگر دارای لهجه هستن و نمیتونن کلمات رو صحیح بیان کنن به هیچ عنوان درخواست ارسال نکنن

دوستان عزیزی که می خوان تست صدا بدن این برنامه خیلی براشون مفیده:http://forum.98ia.co/topic/5779-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B6%D8%A8%D8%B7-%D8%B5%D8%AF%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF/

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام خوبین ... من قبلا گوینده بودم الان نیستم باید برای گویندگی دوباره تست بدم

• تشکر 1

لینک به ارسال

هنوزم می شه تست داد ؟

• تشکر 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی