رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان گرامی , این تاپیک برای پاسخگویی به سوالات نودیسندگان , بحث و گفتگو , تبادل نظر و موضوعات روز نویسندگی ایجاد شده 

در صورتی که سوالی درباره نویسندگی و بخش کتاب داشتید میتونید در این بخش ارسال کنید تا از مدیران انجمن یا نویسندگان عزیز راهنمایی دریافت کنید

• تشکر 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من تایپینگ رو فرستادم مدیر هم تایید کرده اما اینکه چجوری فایل اصلی رو بفرستم خیلی گشتم ولی متوجه نشدم

• تشکر 4

لینک به ارسال

سلام :)

اسمشو نذار صفحه حروم کردن.شاخ و برگ اضافی بهتره! یه نویسنده هیچوقت صفحه حروم نمی کنه...و به نظر من اینکه شخصیتش مثل بقیه مغرور نیست خیلی عالیه!

موفق باشی

• تشکر 6

لینک به ارسال

نظرتونو در مورد رمان نسیم بگید

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام اگه لطف کنین نظرتون و درمورد رمان تلخ بگین ممنون میشم البته درحال تایپ لطفا نظرتونو بگین که اگه مشکلی داره توی ادامه رمان اونو جبران کنمhttp://forum.98ia.co/index.php?app=forums&module=post&section=post&do=edit_post&f=7&t=6046&p=99198&page=

اینم لینک

• تشکر 3

لینک به ارسال

دوستان عزیزم این تاپیک برای تبادل اطلاعات و رفع مشکلات مختلف حین نوشتن رمانه! لطفا به توضیحات امیر عزیز توجه داشته باشین!

تاپیک برای نظر دادن راجع به رمان هامون نیست! ما فقط میتونیم توی امضا و خود تاپیک رمان، رمانمونو تبلیغ کنیم... تبلیغ رمان هامون و یا تاپیک نقد رمان هامون توی همچین تاپیک های عمومی که اصلا با همچین هدفی ساخته نشدن، کمی حق سایر نویسنده ها رو زیر سوال میبره...

فضای مجازی، شاید مجازی باشه اما حق و ناحق که مجازی نیست...

موفق باشید : )

• تشکر 17

لینک به ارسال

ارتیمیس عزیز من به شخصه نظر دوستان باتجربه وخواستم که اگر مشکلی هست رفع بشه چون اولین تجربه منه نه قصدتبلیغ داشتم نه چیزی فقط خواستم از تجربه ی دیگران و نظراتشون استفاده کنم قصدمم این نبود حق کسی و پایمال کنم :)

• تشکر 5

لینک به ارسال
ارتیمیس عزیز من به شخصه نظر دوستان باتجربه وخواستم که اگر مشکلی هست رفع بشه چون اولین تجربه منه نه قصدتبلیغ داشتم نه چیزی فقط خواستم از تجربه ی دیگران و نظراتشون استفاده کنم قصدمم این نبود حق کسی و پایمال کنم :)

میدونم عزیزم منم منظورم شخص خاصی نبود و میدونم که دوستان هیچ کدوم قصدی نداشتن فقط گاهی اوقات یه تلنگر لازمه، حتی وقتایی که آدم غیرعمد یه کاری رو انجام میده : )

دوست گلم میتونی توی تاپیک های سوالات تخصصی نویسندگان، من یک نویسنده هستم و... سوالاتت رو مطرح کنی و از تجربه و نظرات دیگران استفاده کنی.اون دو تاپیک به قصد بهره مند شدن از تجربه هاست و ... خب این تاپیک نیست! اونجا بحثهای خیلی خیلی مفیدی داریم و همگی کنار هم پیشرفت می کنیم و به مطرح تر شدن انجمنمون کمک می کنیم : )

خوشحال میشم اونجام ببینمت... موفق باشی

• تشکر 9

لینک به ارسال

منم می  خوام رمان بفرستم چی مار کنم

• تشکر 2

لینک به ارسال

منم می  خوام رمان بفرستم چی مار کنم

راهنمای ارسال کتاب

• تشکر 2

لینک به ارسال

اکه حس تایپشو نداشتم چه کنم

• تشکر 2

لینک به ارسال

میدونم عزیزم منم منظورم شخص خاصی نبود و میدونم که دوستان هیچ کدوم قصدی نداشتن فقط گاهی اوقات یه تلنگر لازمه، حتی وقتایی که آدم غیرعمد یه کاری رو انجام میده : )

دوست گلم میتونی توی تاپیک های سوالات تخصصی نویسندگان، من یک نویسنده هستم و... سوالاتت رو مطرح کنی و از تجربه و نظرات دیگران استفاده کنی.اون دو تاپیک به قصد بهره مند شدن از تجربه هاست و ... خب این تاپیک نیست! اونجا بحثهای خیلی خیلی مفیدی داریم و همگی کنار هم پیشرفت می کنیم و به مطرح تر شدن انجمنمون کمک می کنیم : )

خوشحال میشم اونجام ببینمت... موفق باشی

ممنونم ازکمکتون :)

ویرایش شده در توسط shabzadeh
  • تشکر 2

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز صد در صد رمانی پربازدید و موفق خواهد بود که واسش وقت گذاشته بشه

• تشکر 7

لینک به ارسال

سلام سلام...

چ جمع خوبی!من تاحالاسه تاداستان نوشتم یکیشونم بداهه نوشتم.یعنی بهش فکرنکردم که میخوام چه اتفاقی بیفته...ی چیزکلی توذهنم بودوهربارمیومدم سراغ نوشتن هرحسی ک میومدوهراتفاقی ک دلم میخواست میفتاد...

اینکارخیلی تمرین خوبی برام بود,ذهنمم راحت تررویاپردازی کرد...حالامیخوام داستانموتموم کنم ..

امیدوارم یه روزی انقدرخوب بشم ک بتونم اینجاداستان بزارم وخونده بش:-)

• تشکر 4

لینک به ارسال

خیلی جالبه که مشکل اکثر نویسنده ها اینه که یا حوصله ی شروع کردن رمان رو ندارن یا اگه شروعش میکنن حوصله ادامه دادنش رو ندارن

خوب به نظر من گروه اول خیلی قابل احترامن

چون خودشون میدونن که حوصله ادامه دادن رمان رو ندارن پس یه عده آدم مشتاق رو درگیر رمان نمیکنن و بعد از چند وقت یهو ولش کنن

خوب یه راه حل که قبلا گفتم برای این که چجوری رمانو ول نکنیم

از چند تا دوست و آشنا که میدونیم از سبک رمان ما خوششون میاد خواهش کنیم رمان ما رو دنبال کنن

همین بقیش با اوناست

خودشون دیگه نمیزارن شما رمانو نصفه رها کنید انقدر بهتون غر میزنن تا مجبور شید ادامش بدید

اما دوستایی که کلا حوصله شروع کردن رمان رو ندارن...

خوب اگه واقعا فکر میکنید رمانتون خایده ی نابیه دو تا کار میتونید انجام بدید

یکی این که ایدتون رو به یه نویسنده دیگه بسپرید

یا این که شروع کنید به نوشتن دیگه

((به جز این دو راه که راهی نیست؟؟؟))

آهان چرا یه راه سومیم هست که کلا بیخیال ایدتون شین

((به جز این سه راه که راهی نیست؟؟))

آهان یه راه دیگه  هم هست که راه جنوبه که همیشه بازه!!!!((به قول داوود زی توی دزد و پلیس))

مطمئنا اگه رمان اولتون باشه پستای اول فوق العاده نخواهد شد ولی این هنر شماست که ناامید نشید و ادامه بدید همین.......

امیدوارم حرفام مفید واقع شده  باشه

• تشکر 7

لینک به ارسال

من تایپینگ رو فرستادم مدیر هم تایید کرده اما اینکه چجوری فایل اصلی رو بفرستم خیلی گشتم ولی متوجه نشدم

متوجه منظورتون نمیشم

اگه رمانتون کامل شده که ورد رو توی یکی از سایت های آپلود فایل آپلود کنید و لینکش رو برای Amir بفرستید

اگه هم رمانتون در حال تایپه که باید هر پستتون رو ادامه ی تاپیکتون((اگه تایید شده ))بفرستید

برای راهنمایی بیشتر به تاپیک های

ارسال رمان های تکمیل شده

و یا

ارسال کتاب در حال تایپ

مراجعه کنید

• تشکر 2

لینک به ارسال

دوستان قسمت اخر رمان ام رو نمی دونم خوب نوشتم یا نه :

ریحانه ـ امید چرا گفتی دکلته بپوشم ؟

ـ چون امشب تولد شروین ...

ـ چییییی ؟؟؟؟؟؟ کنار یه کتابفروشی وایسا...

ـ برای چی ؟

ـ وایسا می فهمی

از ماشین پیاده می شوم . دیوان حافظی از فروشنده می گیرم و نامه ای این چنین برای شروین می نویسم :

بسمه تعالی

هیچ گاه عطر نباش .

زیرا واسطه ای ، برای شروع رابطه ، و واسطه ای برای اتمامش .

انوقت است که مانند عطر تمام می شوی .

و دیگر جز شیشه ی خالی چیزی از تو نمی ماند .

مانند سازی که صدا ندارد ....

---------------------------------------

خواهشا نظر تون رو بگین . به کمک تون نیاز دارم

• تشکر 2

لینک به ارسال
دوستان قسمت اخر رمان ام رو نمی دونم خوب نوشتم یا نه :

ریحانه ـ امید چرا گفتی دکلته بپوشم ؟

ـ چون امشب تولد شروین ...

ـ چییییی ؟؟؟؟؟؟ کنار یه کتابفروشی وایسا...

ـ برای چی ؟

ـ وایسا می فهمی

از ماشین پیاده می شوم . دیوان حافظی از فروشنده می گیرم و نامه ای این چنین برای شروین می نویسم :

بسمه تعالی

هیچ گاه عطر نباش .

زیرا واسطه ای ، برای شروع رابطه ، و واسطه ای برای اتمامش .

انوقت است که مانند عطر تمام می شوی .

و دیگر جز شیشه ی خالی چیزی از تو نمی ماند .

مانند سازی که صدا ندارد ....

---------------------------------------

خواهشا نظر تون رو بگین . به کمک تون نیاز دارم

برای چند هزارمین بار...

دوست عزیزم این تاپیک برای این قبیل سوالها نوشته نشده میتونین این سوالتونو توی بخش نقد کتابتون بپرسین یا اگه سوال کلی تری دارین از بخش من یک نویسنده هستم و... استفاده کنین. دقت کنید که بقیه نویسنده ها هم میتونن بخشی از رمانشونو قرار بدن و نظرخواهی کنن ولی این کار درستی نیست! تبلیغ فقط از طریق امضا یا خود تاپیک رمان میتونه صورت بگیره!

لطفا توضیحات amir عزیز رو توی پست استارت مطالعه کنین.

موفق باشید : )

• تشکر 5

لینک به ارسال

این مشکلیه که ممکنه اول هر کاری به وجود بیاد. آدم میخواد درس بخونه، ممکنه حسشو نداشته باشه.

میخواد کانال تی ویو عوض کنه حسشو نداره... میخواد آب بخوره حسشو نداره... میخواد.... =))))

و تنها راه حل ممکن مشترک، اینه که خودمونو مجبور کنیم که حسشو داشته باشیم... یکم همت و اراده میخواد، با یکم انگیزه.

=)

سلام سلام...

چ جمع خوبی!من تاحالاسه تاداستان نوشتم یکیشونم بداهه نوشتم.یعنی بهش فکرنکردم که میخوام چه اتفاقی بیفته...ی چیزکلی توذهنم بودوهربارمیومدم سراغ نوشتن هرحسی ک میومدوهراتفاقی ک دلم میخواست میفتاد...

اینکارخیلی تمرین خوبی برام بود,ذهنمم راحت تررویاپردازی کرد...حالامیخوام داستانموتموم کنم ..امیدوارم یه روزی انقدرخوب بشم ک بتونم اینجاداستان بزارم وخونده بش:-)

چه جالب منم یکی از رمانامو دقیقا همینجوری نوشتم=)

البته نیاز بود یکمم حواسم به سر و تهش باشه که زیادی توی حاشیه نرم و کشش ندم... ولی هم تجربه خوبی بود هم خروجی بدی نداشت.

منتظرش هستیم دوست عزیزم =)

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام

علی رادفر هستم.

تازه عضو انجمن شدم و خیلی وقته می نویسم؛

بنظرتون خانما نوشته های یه مرد سی ساله رو می خونن؟

• تشکر 8

لینک به ارسال
سلام

علی رادفر هستم.

تازه عضو انجمن شدم و خیلی وقته می نویسم؛

بنظرتون خانما نوشته های یه مرد سی ساله رو می خونن؟

سلام

چرا نباید بخونن؟ مگه به سن مرتبطه؟ تازه آدم هرچه سنش بالاتر میره ناخودآگاه (حتی اگه تجربه نوشتنشم کمتر باشه)، چون تجربه زندگی کردنش بیشتره پخته تر و با مفهوم تر مینویسه... =)

البته از اونجایی که اغلب بچه های نودهشتیا دخترای نوجوون هستن ممکنه با رمانتون ارتباط برقرار نکنن اولش، اما این فقط اولشه ... مهم موضوع مناسب و قلم پخته و روونه ...

موفق باشین : )

• تشکر 9

لینک به ارسال

سلام کسی نشریه ای تو کرج میشناسه معرفی کنه؟

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام میشه نظرتونودرباره رمان دختری ازتبارغم بگین

اینم لینک http://forum.98ia.co/topic/5799-دختری-ازتبارغم-mahnazk77/#comment-115113

ویرایش شده در توسط Mahnazk77
  • تشکر 2

لینک به ارسال

سلام من یه داستان تو ذهنمه و میخوام کامل بنویسم و بعد بذارم تو انجمن، ولی نمیدونم دقیقا چطور و کجا بنویسم و چطور تبدیل به فایل ورد کنم، کسی میدونه کمک کنه ممنون میشم.

در ضمن با گوشی میام.

• تشکر 2

لینک به ارسال
در در 1/4/2017 در 22:01، Mozhgan گفته است :

سلام من یه داستان تو ذهنمه و میخوام کامل بنویسم و بعد بذارم تو انجمن، ولی نمیدونم دقیقا چطور و کجا بنویسم و چطور تبدیل به فایل ورد کنم، کسی میدونه کمک کنه ممنون میشم.

در ضمن با گوشی میام.

سلام 

برای گذاشتن یک رمان کامل نیاز به فایل  ورد هست که همه ی ویندوز ها این برنامه رو شامل هستن

به تازگی در برخی گوشی های اندروید هم قابلیت استفاده از برنامه های آفیس مثل ورد اضافه شده...

• تشکر 3

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی