رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

iDeniz

علوم انسانى و علوم پايه

پست های پیشنهاد شده

دانشكده علوم پايه ، رشته هاى علوم پايه را شامل مى شوند و رشته هاى علوم انسانى در دانشكده هاى مشروح زير قرار دارند:
(جهت آشنايى بيشتر با هر دانشكده و گروه روى نام آن كليك نماييد)

  1. دانشكده علوم پايه

دانشكده علوم با زيربنايى بالغ بر 7هزارمتر مربع در 4 ساختمان داراى دانشجو مى باشد كه در مقاطع كاردانى ، كارشناسى ، كارشناسى ارشد و دكتراى تخصصى مشغول به تحصيل مى باشند.

 گروههاى آموزشى مستقر در اين دانشكده شامل :

 است .

اختصاص 29 فضاى آموزشى به منظور تشكيل آزمايشگاه ، نمازخانه ، كتابخانه اختصاصى با بيش از 30هزار نسخه كتاب و … از جمله امكانات موجود در اين دانشكده است .

2.گروه آموزشى علوم تربيتى

ساختمان اين گروه با 1200 متر مربع فضاى آموزشى در چهار طبقه تا پذيراى  دانشجو در رشته آموزشى ابتدائى در مقطع كاردانى و كارشناسى ناپيوسته است كتابخانه اين گروه داراى بيش از 8هزار نسخه كتاب مى باشد.


3.دانشکده حقوق، علوم سياسى و زبان هاى خارجه

دانشكده حقوق ، علوم سياسى و زبان با زيربناى ببش از 5هزارمتر مربع داراى دانشجو مى باشد كه در مقطع كارشناسى و کارشناسى ارشد مشغول به تحصيل مى باشند. كتابخانه اختصاصى اين دانشكده داراى بيش از 27 هزار نسخه كتاب بوده و تعداد مجلات قابل دسترس شامل 16 عنوان مجله فارسى است.

 

 4. مجتمع علوم انسانى

 شامل : 

 مى باشد.

 اين مجتمع با بيش از 10هزارمتر مربع زير بنا در 4 طبقه احداث گرديده دانشجويان اين مجتمع در رشته هاى الهيات و معارف اسلامى – مطالعات خانواده – دينى عربى و مديريت دولتى – حسابدارى – زبان وادبيات فارسى و جغرافیا در مقاطع کاردانى – کارشناسى پيوسته و ناپيوسته – کارشناسى ارشد و دکتراى تخصصى تحصيل مى نمايند .

 اين مجتمع داراى کتابخانه اختصاصى با بيش از 44هزار نسخه کتاب و 2 سالن مطالعه ( خواهران و برادران ) مى باشد .

 

5. گروه تربيت بدنى و علوم ورزشى

اين گروه در ساختمانى بازيربناى بالغ بر 2هزارو400 متر مربع داراى دانشجو مى باشد كه در مقاطع كارشناسى ارشد و كارشناسى پيوسته و نا پيوسته مشغول به تحصيل مى باشند.كتابخانه اختصاصى اين دانشكده داراى حدود 6هزارنسخه كتاب مى باشد.

 لازم به ذکر است که پروژه مجموعه فرهنگى دانشگاه شامل مسجد و آمفى تآتر و فضاهاى جنبى شامل نمايشگاه ، سالن پذيرايى و بخشهاى فرهنگى با زيربنايى معادل  6386 نيز در اين مجتمع احداث گرديده است.

  • تشکر 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×