رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

Giso

دانلود کتاب میدل مارچ | جورج الیوت

پست های پیشنهاد شده

Book-Midel-Marchb8f929.jpg

 

در مورد کتاب و نویسنده: ميدل مارچ: دوروتي، جواني‌اش را پاي دانشمند پير و غريبي مي‌ريزد. ليدگيت با رزاموند زيبا و خودپسند ازدواج مي‌كند. شخصيت‌هاي جورج اليوت، مرتكب خطاهاي وحشتناكي مي‌شوند؛ اما هرگز حس همدردي‌مان را با آنها از دست نمي‌دهيم.

ميدل مارچ اولين بار در سال 1871 به چاپ رسيد و سپس بارها از سوي ناشران مختلف از جمله پنگوئن منتشر شد. اين رمان چندين بار به فيلم برگردانده شده است. ميدل مارچ كه ويرجينيا وولف، آن را يكي از نادرترين رمان‌ها خوانده بود، در سال 2007 به عنوان يكي از 10 رمان برتر تمام اعصار شناخته شد. قهرمان اصلي داستان، دختر جوان و خيال‌پردازي است كه جلوه‌اي از خصوصيات اخلاقي نويسنده را در خود دارد. اليوت در اين كتاب 6 ازدواج موفق و ناموفق را مورد بررسي قرار مي‌دهد. در سال 1871 زماني كه انتشار رمان ميدل مارچ در مجله بلك وود آغاز شد، خوانندگان بسياري را به خود جذب كرد كه بي‌صبرانه در انتظار چاپ قسمت بعدي داستان بودند؛ اما هيچ‌يك از آنها نمي‌دانستند نويسنده‌اي كه اين چنين آنها را شيفته خود كرده است، خانمي است به نام مري آن اوانز كه از نام مستعار مردانه جورج اليوت استفاده كرده است.

 

جلد اول

جلد دوم

  • تشکر 2

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×