رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

پست های پیشنهاد شده

به نام سلام مهربان

بنده حقیر سعی دارم توی این پست اهمیت آشنایی شما با کار آفرینی رو با شما مرور کنم.البته حقیر تر از اون هستم که بخوام حق استادی به گردنتون داشته باشم.

مطالبی که میخوام بگم خیلی باحال بیانشون کردم.اگه حال نداری هم به حال میای اگه بخونیش دوست گلم.

آقا از مهم ترین چیزی که توی روز شاید بیشتر از 4-3 بار توی تلویزیون میشنوید و شاید معنیشو نمیدونید شروع میکنم، دانش بنیان :اره دانش بنیان،درسته کلمش یخورده غلط اندازه اما کاملا مربوط به کار آفرینیه.دانش بنیان و یا شرکت های دانش بنیان به شرکت هایی میگن که  در زمینه فعالیت های کارآفرینی خدمات و امتیازاتی به کار آفرینان میدن.برای مثال شما ی ایده داری که میخوای با دریافت ی هزینه اولیه عملیش کنی.این شرکت ها هم مکان اولیه و هم هزینه اولیه رو در اختیارت میزارن دوست عزیز.(تا اینجا شد یکی)شما تلویزیونو روشن کنی دو سه بار به گوشت میخوره این کلمه رو حداقل،و این خودش نشونه اهمیت بالای این موضوع(کار آفرینی) هستش.

بریم سراغ بعدی حالا،تا حالا شده با خودتون فکر کنید که اگه من درسمو خوندم و بعدش مثل خیلی جوونای الانی بیکار شدم چیکار باید بکنم(یا از همون جوونای بیکارید) یا هم اصن شغل دارید اما خیلی از زیر دست بودن و حقوقتون راضی نیستین.(مگه میشه فکر نکرده باشید؟)جواب چی به خودتون دادین؟ قانع شدین یا پیچوندین خودتونو.شاید به ی نتیجه نسبی رسیده باشید اما کافی نیست.با من باشید بهتون یاد بدم چجوری حداقل شما تمام تلاشتونو بکنید.را حل این موضوع کار آفرینیه.حداقل این موضوعو بدونید نیاز نیست تا دانش کافی ندارید دست به کاری بزنید.حرف برا زدن خیلی دارم،ولی خب هم بیانش بصورت کتبی سخته و هم وقت کم.تا اینجا بصورت خلاصه متوجه شدید که چقد اهمیت داره کار آفرینی،از اینجا به بعدش با شما.تحقیق کنید تا هم خودتون بفهمید و هم همون چیزی که خوندیدو فقط ی کپی کنید اینجا تا مکمل گفته های من شه:gol:

برادر کوچیک شما سینا صیفوری:):gol:(راه ارتباطی با بنده حقیر    [email protected] در تلگرام)

ویرایش شده در توسط over79sina

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی