رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

پست های پیشنهاد شده

براي تسخير کردن همزاد بايستي اتاقي را انتخاب کنيد که کاملا ساکت و آرام باشد و هيچ کسي ‏به آنجا رفت آمدنکند . اتاق را کاملا تميز کرده و در صورت امکان محل را خوشبو کنيد . ‏ديوارهاي اتاق ( بخصوص ديوار طرف غربي و طرف قبله ) را کاملا تميز کرده و در صورت ‏امکان، اتاق چند ساعتي بايد آفتاب بخورد.‏بايد فرد دوش گرفته و کاملا لخت شده و يک لنگ به خود پيچيده و از بخورات خوشبو استفاده ‏نمايد .
طريقه عمل به اين صورت است که يک شمع ( يا چراغ ) روشن کرده و پشت سر خود مي ‏گذاريد ، به طوري که
سايه شما روي ديوار کاملا ديده شود. سپس به پيشاني سايه خود نگاه ‏ميکنيد. به مدت يک ساعت ( در بعضي
اشخاص ممکن است از يک ساعت بيشتر و يا کمتر ‏باشد).

‏پس از خيره شدن هر وقت که پلک زديد به بالاي سر خود نگاه کنيد. پس از مدتي يک نور يا ‏روشنايي به شکل دايره خواهيد ديد. اين نور ممکن است تغيير رنگ داده و به رنگهاي ‏مخطلفي درآيد و گاهي محو شده و دوباره ظاهر ميشود ، ولي شما بايد به تمرين خود ادامه ‏داده به هيچ عنوان نبايد به افکار پليد فکر کنيد. ( فکر و نيتتان پاک باشد)‏بايد توجه داشته باشيد که همزاد در قيافه اصلي خود ظاهر مي شود و گاهي هم ترسناک ‏ميباشد، به همين دليل انجام اين عمل براي کساني که نمي توانند بر ترس و وحشت خود غلبه ‏کنند، به هيچ عنوان توصيه نمي شود.

‏(اين عمل بايد در اولين شب ماه قمري شروع شود تا باعث ضرر و زيان نشود )

 

 

 

عمليات تسخير همزاد
كسانيكه نبايد به عمل تسخير همزاد دست بزنند.
1.   زنان باردار
2.   اشخاص بيمار وكسانيكه بيماري دماغي داشته وداراي اعصاب ضعيفي مي باشند.
3.   شخصيكه دست و پاهايش درد وناراحتي داشته باشد
4.   كسانيكه سابقة سكته يا صرع دارند وبهبودي كامل نيافته باشند.
5.   اشخاص مبتلا به بواسير
6.   مبتلايان به بيماري چشمي
7.   اشخاصي كه نميتوانند جلوي هوي وهوس ولذات وشهوات را بگيرند.
خطرات همزاد
بايد طبيعت اورا شناخته وبر طبق آن از او در خواست كاري بكنبد.
بادر نظر داشته باشيد كه طبق قرار دادي كه با همزاد ميگذاريد به او فرمان داده وطلب چيزي نمائيد.
از او در خواست كار ناشايست نكنيد.او سعي ميكند شمارا از انجام كار منع كند.كه در صورت انجام كار ناشايست همزاد به شما ضرر زده واين ضررقابل جبران نخواهد بود.نبايد همزاد را مجبور به بيان اسرار نمود .بايد با او طرح دوستي بريزيد در اين صورت او هر چيزي را برايتان فراهم مينمايد.
كارهاي همزاد
1.   هر كاري هر چقدر سخت و مشكل هم باشد و به نظر غير ممكن باشد.

اعمالي كه در دوران چله بايد رعايت كرد.
2.   عدم صحبت و معاشرت با ديگران
3.   عدم مصرف حيواني وخوراكي هاي بودار وباد دار
4.   استفاده از غذا هاي زود هضم
5.   مالشت دادن روزانة سر وگردن
6.   اگر در شب عمل ميكنيد روز را خوب استراحت نمائيد وگرنه عمل باطل خواهد شد.
7.   در زمان چله از هرگونه شك وترديد دوري نمائيد.
8.   حفاظ وحصار(تحصين) خود را كامل نمائيد.
9.   در دوران چله احتياجات خود را آماده كنيد وكناروجاي خود بگذاريد.
10.   با هيچ كس بحث ومجادله نكنيد.
11.   در مواقع بيكاري با مطالعه خود را سرگرم نمائيد.
عمل شمارة 1:
درچلة41روزه نشسته و بهنگام روز، بيرون ودر جائي كه آب باشدبه شكلي كه ساية خودرا درآب ببينيد. سورة شريفه يس از آية نفخ في الصور .الي محضرون را حفظ كرده روزانه 1100(هزاروصد)بار تلاوت كرده بعداز هر 100مرتبه اين دعا خونده شود(اللهم ا نّا أعظمُ فإنه يُذِلّ ُ ويُظاهرُ والاياتِ اُنصُرْنا يا قَومِ همزاد)
عمل شمارة2:
درچلة41روزه نشسته اتاق مناسب وتميزي را از قبل آماده نمائيدواز هر گونه رفت وآمد خود داري نمائيد.چراغي را مهيا كرده وآنرا طوري پشت سرخود قرار دهيد كه بتوانيد ساية خود را در مقابلتان ببينيد. سپس خوب تمركز كرده و به ساية خود خيره شويدو به تسخير همزاد فكر كنيد.بعد 371 مرتبه آية ذيل را بخوانيد.
(قل رب اعوذ بك من همزات الشياطين واعوذ بك رب ان يحضرون)
همزادبه چه شكلي ظاهر مي شود؟
ابتدا آرام آرام ساية روشني به نظر شما مي آيد كه از جلو چشمتان مي گذرد وبعد از چندروز به شكل بخار يا ابر ديده مي شود  اين بخار يا ابربه مرورمتشكل شده واندام آدمي را بخود ميگيرد.اين شكل يك نور يا روشنائي به همراه دارد تا زمانيكه پلك هايتان را بهم نزده يا به جاي ديگري نگاه نكنيد در مقابل شما خواهد بودوبعد ناپديد ميشود و مجدداً ظاهر ميگردد.زمانيكه ظاهر ميگردداگر نگاهتان را به بالاي سر خود بيندازيد خواهيد ديدكه نور در بالا هم نمايان است اين بخار يا ابر شكل يك انسان را دارا ميباشد.ولي هنوز صورت او نمايان نبوده وتار است.در اين قسمت شما قدم هاي اوليةموفقيت را برداشته ايد.زيرا هر لحظه ممكن است اين شكل به صورت يك جسم عادي در مقابل شما ظاهر شود وبا شما صحبت كند.از اين لحظه به بعد سعي كنيد از صحبت كردن و ملاقات با ديگران جداً خودداري نمائيد.تمركزو هواس خود را بر روي عمل متمركز كنيدو از فكر كردن به مسائل خارجي خوداري كنيد.بايد مانند عاشقي باشيد كه منتظر ديدار معشوقه اش ميباشد.بعداز گذشت 15روز همزاد پيش شما ظاهر خواهد شد.چه شب باشد ياروز تاريك باشد يا روشن فرقي نميكند او ظاهر ميشود.از لحظه اي كه اين شكل را ديديددر خواب هم آن را مشاهده خواهيد كردبدين ترتيب زماني كه از خواب بيدار ميشويد مشاهده خواهيد كرد همزاد يا جلو شما ويا اطرافتان قرار دارد.
بايد كاملاً هوشيار باشيد وبجز او به چيز ديگري فكر نكنيدودر اين رابطه با هيچ كس صحبتي نكنيدوبه عمل خود مشغول شويد وتنها به ظاهر شدن او واينكه ميخواهد با شما صحبت نمايد فكر كنيد توجه داشته باشيد كه با او صحبت نكنيد تا او خود با شما صحبت كند وبراي وادار كردنش به صحبت يكي از اسماءنيكوي خداوند يايك آية شريفه را تلاوت نمائيد.مطمئن باشيد كه نتيجة مطلوب حاصل خواهد شد.

  • تشکر 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×