رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

admin

انتقادات و پیشنهادات

پست های پیشنهاد شده

بسم الله الرحمن الرحیم 

در این تاپیک میتوانید انتقادات و پیشنهادات خودتون رو فقط در مورد انجمن و سایت ارائه بدید , نظر پیشنهاد و انتقاد در مورد مدیران فقط از طریق پیام خصوصی به پروفایل Admin صورت میگیره و از مطرح کردن هرگونه مطلبی در مورد مدیران انجمن خودداری کنید

• تشکر 31

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه میشه واسه انجمن چتروم نواری بزارید و کنار ارسال پاسخ ارسال موضوع جدید باشه تا پست گذاشتن راحت تر شه 

فک کنم بهتر باشه بخش انیمیشن و سریال اینا در انجمن مالتی مدیا قرار بگیرن ... و همین دیه 

• تشکر 9

لینک به ارسال

در بخش شعر و ادبیات و یا هر بخشی که خودتون میدونین مرتبط تره، بخش خاطرات روزانه رو هم اضافه کنید. مرسی

• تشکر 12

لینک به ارسال

در بخش شعر و ادبیات و یا هر بخشی که خودتون میدونین مرتبط تره، بخش خاطرات روزانه رو هم اضافه کنید. مرسی

سلام ممنون از توجه شما 

در بخش نوشته های کاربران میتونید تاپیک خاطرات روزانه ایجاد کنید

• تشکر 8

لینک به ارسال

راستش به نظرم بهتره امکان ایجاد گروه رو هم ایجاد کنید.گروه های طرفداری و عکس شخصیت ها و ......

و راستش یه نکته ای راجع به مشخصات کاربری.من تاریخ تولدم رو وارد کردم اما توی صفحه مشخصات کاربریم میزنه وارد نشده..........

• تشکر 12

لینک به ارسال

می خواستم بگم هیچ راهی وجود نداره که کاربرای سایت قبلی از راه اندازه دوباره سایت با خبر بشن؟؟؟
سایت خیلی خلوته کابرایی هم که هستن خیییلی کم فعالیت می کننن...
اگه سایت شلوغ تر بشه خیلی بهتره...
راهی هست؟؟؟؟

• تشکر 14

لینک به ارسال

می خواستم بگم هیچ راهی وجود نداره که کاربرای سایت قبلی از راه اندازه دوباره سایت با خبر بشن؟؟؟

سایت خیلی خلوته کابرایی هم که هستن خیییلی کم فعالیت می کننن...

اگه سایت شلوغ تر بشه خیلی بهتره...

راهی هست؟؟؟؟

به زودی برای سایت تبلیغات میشه 

دوستانی ام که فعلا در انجمن هستن در شبکه های اجتماعی خودشون یا در وبلاگ و ... مطالب سایت یا انجمن رو به اشتراک بذارن تا دوستان بیشتری به جمع ما اضافه بشن  :loveshower:

• تشکر 16

لینک به ارسال

قبلا به عنوان مهمان که وارد میشدیم و می رفتیم توی صفحه ی رمانها، اون صفحه برامون بسته بود اما الان که امتحانش کردم دیدم برای مهمان هم باز شده تاپیک. اینطوری خیلی بهتره چون خیلی از دوستان قبل از اینکه عضو بشن اول به عنوان مهمان یه چرخی تو انجمن میزنن و با در دسترس بودن تعداد صفحات بیشتر، بیشتر جذب میشن.

انتقاد نبود خواستم تشکر کنم فقط :D

درمورد تبلیغات واسه سایتم بگم که ما بی صبرانه منتظریم:)

• تشکر 15

لینک به ارسال

به نظر من یه بخشی رو ایجاد کنیم که درباره رمانهایی که در حال تایپه صحبت کنیم و نویسنده ها عکس شخصیت ها و نظر سنجی هایی که برای رمان هاشون میخوان رو اونجا مطرح کنن

• تشکر 12

لینک به ارسال

به نظر من یه بخشی رو ایجاد کنیم که درباره رمانهایی که در حال تایپه صحبت کنیم و نویسنده ها عکس شخصیت ها و نظر سنجی هایی که برای رمان هاشون میخوان رو اونجا مطرح کنن

تاپیک نقد رمان ها به همین منظور ایجاد میشن , شما میتونید توی تاپیک نقد رمان نظرسنجی هم ایجاد کنید یا در مورد اون رمان نظر بدید  :gol:

• تشکر 11

لینک به ارسال

سلام

به نظرم اگه یه تاپیک راه اندازی بشه که اعضا بتونن سوالات خودشونو اونجا بنویسن

یا توش سوالات متداول پاسخ داده بشه خیلی خوبه

من خودم میخواستم همچین تاپیکی بزنم تو قسمت سوالات

اما اجازه دسترسی نداشتم

ممنون

• تشکر 10

لینک به ارسال

سلام

به نظرم اگه یه تاپیک راه اندازی بشه که اعضا بتونن سوالات خودشونو اونجا بنویسن

یا توش سوالات متداول پاسخ داده بشه خیلی خوبه

من خودم میخواستم همچین تاپیکی بزنم تو قسمت سوالات

اما اجازه دسترسی نداشتم

ممنون

سلام ممنون , سعی میکنیم قسمت راهنما انجمن رو به زودی تکمیل کنیم و تاپیک سوالات متداول رو ایجاد کنیم  :gol:

• تشکر 9

لینک به ارسال

يه انتقاد: چرا براي درخواست طراحي جلد رمان بايد تقربا تا اخرش رو بنويسم تا بتونيم درخواست بديم؟ توي نگاه دانلود بايد 15 تا پست از رمان رو بذاري بعد درخواست بدي

پيشنهاد: لطفا كاري كنيد كه زودتر بشه درخواست داد. :smile::gol:

• تشکر 8

لینک به ارسال

يه انتقاد: چرا براي درخواست طراحي جلد رمان بايد تقربا تا اخرش رو بنويسم تا بتونيم درخواست بديم؟ توي نگاه دانلود بايد 15 تا پست از رمان رو بذاري بعد درخواست بدي

کاملا موافقم... اگه جلدهامون زودتر آماده میشد بهتر بود... خصوصا الان که سر طراحها هم یکمی خلوت تره...

• تشکر 10

لینک به ارسال

کاملا موافقم... اگه جلدهامون زودتر آماده میشد بهتر بود... خصوصا الان که سر طراحها هم یکمی خلوت تره...

سلام , برای من مشکلی نداره که جلد هارو موقع شروع رمان طراحی کنم یا موقع پایان , ولی یه سری دوستان رمانشون رو نیمه کاره رها میکنن , علاوه بر اینکه وقت خودشون رو هدر دادن , وقتی که من و دوستانی ام که در اینده گرافیست انجمن میشن رو هم هدر میدن برای طراحی جلد   :gol:

در ضمن فکر میکنم اگر رمانتون رو در سایت دیگه ای هم قرار بدید در انتها روی سایت نره 

• تشکر 12

لینک به ارسال

سلام پس اگر مطمئن باشیم که رمان رو تا اخر مینویسیم میشه ابتدای داستان درخواست بدیم ؟؟ :rolleyes:

• تشکر 8

لینک به ارسال

سلام ...من یک پیشنهاد داشتم خدمت مدیر  عزیز انجمن ...

ای کاش بشه در بخش کتاب قسمتی هم باشه برای معرفی و تبلیغ رمان های کاربران سایت ...

به این صورت که تو اون بخش هر نویسنده که رمانش رو این انجمن قرار داده تاپیکی ایجاد میکنه و رمانش رو معرفی میکنه و در اون تاپیک رمان خودش رو تبلیغ میکنه حالا میتونه ازطریق تیم تبلیغاتی باشه یا عکس و دلنوشته و متین و هرچیزی ...ممنون میشم اگر راجبش فکر کنید

• تشکر 8

لینک به ارسال

سلام.
میشه برای اگاه کردن کاربرای سابق سایت از طریق ایمیل اقدام کنین؟ اون زمان خیلی از دوستان از طریق ایمیلشون کتابا رو دریافت میکردن.
راستش خودمم فکر میکردم هر زمان کتاب جدیدی به دستم برسه مشکل سایت حل شده.
یه درخواستم از دوستان دارم، اگه مایل هستن با همون نام کاربری قبل ثبت نام کنن. اینطوری زودتر همو میشناسیم.

یه سوال برای من پیش اومده؟؟
سایتی که با ادرس ghessesara در حال فعالیت هست و مدیرانش هم از مدیران سابق نودهشتیا هستن، چرا وجود هر سایتی به جز انجمن قصه سرا رو تکذیب کردن؟؟؟؟؟

• تشکر 9

لینک به ارسال

یه سوال برای من پیش اومده؟؟

سایتی که با ادرس ghessesara   در حال فعالیت هست و مدیرانش هم از مدیران سابق نودهشتیا هستن، چرا وجود هر سایتی به جز انجمن قصه سرا رو تکذیب کردن؟؟؟؟؟

نودهشتیا فعلی نیاز به تایید یا تکذیب سایت یا اشخاصی که شایعه درست میکنن نداره ,  تاپیک اطلاع رسانی درباره نودهشتیا رو مطالعه کنید  , توضیح دادیم که این سایت نودهشتیا قبلی نیست و همچین ادعایی هم نداشته و نداره , این سایت رو کاربران نودهشتیا و علاقمندان به رمان نویسی و کتابخوانی تاسیس کردن  با این هدف که کتابخوانی و کتابخانه مجازی از بین نره , هر شخصی میتونه یه سایت مثل سایتی که شما معرفی کردید ایجاد کنه و دیگران رو تکذیب کنه , ولی مسئله اینجاس چه کسی خود اونارو تایید کرده ؟!! غیر اینه که خود اونا هم سایت نودهشتیا نیستن ؟ چون یه سری از دوستان که خودشون رو مدیران نودهشتیا میدونن و دوست نداشتن اینجا فعالیت کنن و سایت دیگه ایجاد کردن , این صلاحیت رو دارن دیگران رو تکذیب یا تایید کنن ؟ قطعا نه ,  پس یعنی ما هم باید اونارو تکذیب کنیم و در موردشون شایعه پراکنی کنیم ؟ 

علاوه بر اینکه ما این کارو نمیکنیم از همه سایت ها و نویسنده هایی که در این موضوع فعالیت میکنن حمایت میکنیم  :)

موفق باشید  :gol:

• تشکر 11

لینک به ارسال

سلام ...من یک پیشنهاد داشتم خدمت مدیر  عزیز انجمن ...

ای کاش بشه در بخش کتاب قسمتی هم باشه برای معرفی و تبلیغ رمان های کاربران سایت ...

به این صورت که تو اون بخش هر نویسنده که رمانش رو این انجمن قرار داده تاپیکی ایجاد میکنه و رمانش رو معرفی میکنه و در اون تاپیک رمان خودش رو تبلیغ میکنه حالا میتونه ازطریق تیم تبلیغاتی باشه یا عکس و دلنوشته و متین و هرچیزی ...ممنون میشم اگر راجبش فکر کنید

خب در این صورت 3 تاپیک برای هر رمان ایجاد بشه , یکی برای نقد , یکی برای خود رمان , یکی برای تبلیغ ؟!

3 تاپیک زیاد نیست برای هر رمان ؟ در واقع تاپیک نقد رمان به همین منظور که هم تبلیغ باشه هم معرفی کنه رمان رو , هم در مورد رمان بحث و گفتگو کنن ایجاد شده و نیاز به تاپیک تبلیغات نیست  :gol:

سلام پس اگر مطمئن باشیم که رمان رو تا اخر مینویسیم میشه ابتدای داستان درخواست بدیم ؟؟ :rolleyes:

به دلیل اینکه خیلی از دوستان امکان داره رمان خودشون رو رها کنن , در انتهای رمان که اماده برای انتشار بود جلد طراحی بشه بهتره ولی حتما برای مدیران و نویسنده های انجمن امکانات بیشتری در نظر گرفته میشه که اگر رمان در حال تایپ داشتن بتونن سفارش طراحی جلد بدن  :gol:

• تشکر 9

لینک به ارسال

میگم من میتونم ی نظر بدم فقط برسیش کنین...
این ک ی تایپک دیدم یکی از کاربرای سایت گفته بود ک چت روم بزارین واسه سایت خوبه و شماهام ی تایپک باعنوان چت گذاشتین... خب من میگم با یه سری قوانین ی گروه تلگرام بزاریم ک همه بتونن با آی دی و شماره خود فرد جوین بشه اگه حرفا یا خب خلاف قوانین وضع شده کسی چیزی گفت اخراجش کنین و واسه اد ممبرهاشم فقط مدیر مثل شما یا چن نفر دیگه بتونن اد کنن و بتونن حذف کنن بعد توی تلگرامم راحت تر میشه راجب انجمنا و...صحبت کرد این بهتر نیس؟!

منظورم انجمن فقط نیس خب اینجوری تبادل نظر راجب مساعل مختلف واسه گرافیستا مطالب برنامه ها و... خیلی راحت تر صورت میگیره..

• تشکر 7

لینک به ارسال

تا اونجایی که من اطلاع دارم، انجمن همین الانشم تلگرام داره

ولی خودم به شخصه با همین مثلا چت روممون بیشتر موافقم... بهتره... و حداقلش اینه که برای سر زدن بهش، باید اول به خود سایت سر بزنیم... و این برای مایی که اول کاریم خیلی مهمه...

• تشکر 8

لینک به ارسال

خب میشه لینکشو بدین ک ماهام بتونیم بیایم داخل گروه؟! ب نظر من گروه خوبه نه کانال چون توی گروه همه باهم میتونن صحبت کنن..

چت رومم از نظری ک شما میگین عالیه ک همه بیان داخل سایت اما سرعت چت روم کمه نسبت ب تلگرام من تلگرامو میگم واسه بحثای خودمونی...فراخانو مطالب اینجور چیزارو ک باید بیان از توی سایت بگیرن...

اما خب سایت نودوهشتیا مث قبلی ی چت روم باشه و تلگرام خییلی بهتره...

• تشکر 9

لینک به ارسال

اگه ادمین راضی باشه من میتونم یک گروه بزنم و لینکشو قرار بدم اینجا!

هرکی خواست عضو گروه بشه

• تشکر 8

لینک به ارسال

اگه ادمین راضی باشه من میتونم یک گروه بزنم و لینکشو قرار بدم اینجا!

هرکی خواست عضو گروه بشه

خیلی ممنون دوست خوبم..

• تشکر 6

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی