رفتن به مطلب
Added by Amir

admin

انتقادات و پیشنهادات

پست های پیشنهاد شده

درود

خسته نباشيد

من چند تا انتقاد از انجمن داشتم:

١-در سر اغاز انجمن،دو جا زديد اطلاعيه هاي انجمن و اين تكراري!

٢-بخش مسابقات بايد در تالار سر اغاز باشه باشه!تا در ديد و دست رس كاربران باشه!

٣-اسامي مديران تالار ها و يا بخش ها يا در صفحه ي اصلي و در كنار بخش باشه و يا در خود بخش و بالا ي صفحه!

٤-بخش نقد يك بخش كاملا جداست و بايد همانند بخش تايپ  فقط خودش قرار داده بشه!

٥-براي بخش هايي مثل ويرايش ، نقد و گرافيك در بخشمربوط قسمت فراخوان در نظر گرفته بشه!

٦-در تالار كتاب دوبار تكرار شده (اصول نويسندگي ) و (اموزش نويسندگي) اين دوبخش يكي و بايد در بخش تايپ باشه!

٧-براي تالار هايي مثل كتاب و سرگرمي ناظر انتخاب بشه!(در بخش سرگرمي براي هر موضوعي تاپيك زده شده و اين مورد باعث ازار مي شه! در بخش كتاب هم  علاوه بر تيم نقد ناظر لازم تا اگر نكته ايي وجود داشت به نويسنده ياداور بشه!)

٨-براي بخش نقد تاپيك نقد كده در نظر گرفته بشه!

٩-تمامي مسابقات و فراخوان ها در كانال انجمن نيز اعلام 
بشه!
١٠-هر تاپيكي كه به روز شد مثل تاپيك هاي بخش سرگرمي  مشخص شه!
با تشكر!

ویرایش شده در توسط Elena-night
  • تشکر 8

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید

من چند تا انتقاد داشتم

1-تعداد پاپ آپ های سایت(تبلیغات)خیلی زیاد هست و وارد شدن از طریق گوشی به سایت به همین دلیل خیلی سخت هست

2-تعداد رمان های تکراری و خیلی کلیشه ای بسیار بسیار زیاد شده.پیشنهاد من اینه که برای کسانی که میخوان رمان بنویسن یک آزمون برگزار کنید تا فقط کسانی که توی آزمون قبول میشن بتونن رمان بنویسن اینطوری هم مخاطب رمان ها افزایش پیدا میکنه و هم خیلی ها الکی وقتشونو برای نوشتن متن های تکراری تلف نمیکنن.

• تشکر 10

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

انجمن خیلی کند شده !

صفحه رو بارگزاری نمی کنه !

مشکل از نت هم نیست چون وبسایت های دیگه رو براحتی باز می کنه

لطفا رسیدگی کنید ...

مرسی

• تشکر 7

لینک به ارسال

تبلیغات انجمن خیلی خیلی زیاده لطفا به فکر کاربرا باشید

هممون نا راضی هستیم

• تشکر 8

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید خدمت شما

یه پیشنهاد داشتم که امیدوارم حتما اجرایی بشه چون قطعا این سایت از سایت های خوب و

پر طرفدار  و معتبر رمان دوستان هست

میخواستم که رمان های نویسندگان معروف ایرانی مثل خانم فهیمه رحیمیء جلال ال احمد و ...رو داخل سایت قرار بدین تا کسایی مثل من که

پی گیر این کتاب ها هستن با سایتای تقلبی و لینکای تقلبی تردست و پنجه نرم نکنن  و از دانلود کتاب

منصرف نشن البته میدونم که در قسمت دانلود رمان این کار انجام شده اما قابلیت انتخاب کتاب نداره و اکثرا هم به توضیح کتاب 

پرداخته شده تا لینک  دانلود

امیدوارم که خونده بشه و اگه امکانش باشه حتما عملی بشه

ممنون 

ویرایش شده در توسط neginibanoo
  • تشکر 10

لینک به ارسال

سلام. 

ببخشید ولی تبلیغات خیلی رو اعصابن.. 

با گوشی اگه بخواهیم وارد سایت بشیم خیلی اذیت میکنه .. 

تعداد pop up ها خیلی خیلی زیاده .. و گاهی به جای اینکه تو یه صفحه جدا وارد بشه از طریق همون صفحه اصلی که وارد کردیم میخواد بره تو سایت.. که محبوریم چندین و چند بار رفرش کنیم تا از شر تبلیغات راحت بشیم و تازه وارد سایت بشیم . 

درسته حق دارید . به هر حال سایت داری هم خرج داره .. ولی خب به نظرم یه زیاده روی شده توی تبلیغات . 

بازم ببخشید .

• تشکر 9

لینک به ارسال

من فقط دوتا پیشنهاد دارم...

۱-اگه میشه یه کاری کنین بشه کسایی که دنبال میکنیم رو لیستش رو داشته باشیم...

۲-اگه بشه پیام های چتروم رو فوروارد کرد خیلی خوب میشه...

• تشکر 10

لینک به ارسال

سلام خدمت مدیرای عزیز

یه انتقاد کوچولو داشتم

نمیشه یکم این مسابقات رو با فاصله برگذار کرد؟

الان فکر کنم پنج تا یا بیشتر مسابقه با هم در حال برگذاریه... اینطوری یه مدت هیجان زیاده و بعد آبا از آسیاب می افته.

لطفا یه فکری واسش بکنین:)

• تشکر 11

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، divergentluna گفته است :

سلام خدمت مدیرای عزیز

یه انتقاد کوچولو داشتم

الان فکر کنم پنج تا یا بیشتر مسابقه با هم در حال برگذاریه... اینطوری یه مدت هیجان زیاده و بعد آبا از آسیاب می افته.

کاملا موافقم باهات :/

علاوه بر اون زمان مسابقه ها هم یکیه و وقت نمی شه :/

• تشکر 11

لینک به ارسال

درود

لطفا تبلیغات پاپ آپ رو حذف کنید رو اعصابن!

من قبلا توی انجمن بودم خیلی شلوغ بود و همه فعال (حتی فصل مدرسه و دانشگاه). اما الان خیلی خیلی خلوت شده. چرا؟

• تشکر 10

لینک به ارسال

شکلک ها رو بیشتر کنید. واینکه بتونیم انداره متن رو بزرگ کنیم.

ممنون

• تشکر 9

لینک به ارسال

اصلا پیشنهاد ها و انتقاد هارو میخونید؟

توروخدا یخورده هم به کاربرا اهمیت بدید

همه دارند میگند تبلیغات آزار دهنده هستش حتی حاضر نیستید جواب ادم رو بدید

نویسنده هامون همه دارند میرند دقت کردید؟

• تشکر 11

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، amir__over گفته است :

اون زمان من میودم انجمن خیلی شلوغ بود. کلی نویسنده داشتیم. به نویسنده های تازه کار توجه میشد و کمک میکردن. اما الان....:(

• تشکر 11

لینک به ارسال

سلام ..

امیدوارم خوب باشید ..

نمی دونم این تاپیک تا چه اندازه دیده می شه چون چند صفحه ای که مطالعه کردم نشون می داد تنها تعدادی از انتقاد ها و پیشنهاد ها جواب داده می شن ، شاید خونده می شن ولی فرصتی برای پاسخ گویی به همه نیست ! ولی در هر حال کاربر تصور می کنه به نظرش توجه نشده .. 

پیشنهادی داشتم در ارتباط با تاپیک هایی که زده می شه .. معمولا کسی که مطلبی رو منتشر می کنه که همه می تونن توش متن بذارن ، شرایط و ویژگی های متن گذاشتن در اون تاپیک رو عنوان می کنه ولی وقتی تاپیک دارای صفحه های زیاد می شه دیگه ممکنه افراد حوصله نداشته باشن برگردن  صفحه اول تو متن اولی ببینن شرایط این تاپیک چی بوده برای همین ممکنه قوانین اون تاپیک زیر پا گذاشته بشه .. حتی غیر از اون خیلی وقت ها وارد تاپیکی شدم که مثلا ده صفحه هست و اصلا نمی فهمم منظور کاربرا از چیزایی که نوشتن چی هست یا اصلا موضوع اصلی چی بوده ، باید برگشت صفحه اول تا مشخص بشه .. اگر بشه متن اولی که نویسنده توی تاپیک قرار می ده و شروع کننده هست در بالای تمام صفحات اون تاپیک تکرار بشه ( این رو در انجمن های دیگه دیدم ) در این صورت این مشکل حل می شه .. ممنون ..:gol:

• تشکر 11

لینک به ارسال
در در 27 مرداد 1396 در 01:59، binamoneshoon گفته است :

سلام ..

امیدوارم خوب باشید ..

نمی دونم این تاپیک تا چه اندازه دیده می شه چون چند صفحه ای که مطالعه کردم نشون می داد تنها تعدادی از انتقاد ها و پیشنهاد ها جواب داده می شن ، شاید خونده می شن ولی فرصتی برای پاسخ گویی به همه نیست ! ولی در هر حال کاربر تصور می کنه به نظرش توجه نشده .. 

پیشنهادی داشتم در ارتباط با تاپیک هایی که زده می شه .. معمولا کسی که مطلبی رو منتشر می کنه که همه می تونن توش متن بذارن ، شرایط و ویژگی های متن گذاشتن در اون تاپیک رو عنوان می کنه ولی وقتی تاپیک دارای صفحه های زیاد می شه دیگه ممکنه افراد حوصله نداشته باشن برگردن  صفحه اول تو متن اولی ببینن شرایط این تاپیک چی بوده برای همین ممکنه قوانین اون تاپیک زیر پا گذاشته بشه .. حتی غیر از اون خیلی وقت ها وارد تاپیکی شدم که مثلا ده صفحه هست و اصلا نمی فهمم منظور کاربرا از چیزایی که نوشتن چی هست یا اصلا موضوع اصلی چی بوده ، باید برگشت صفحه اول تا مشخص بشه .. اگر بشه متن اولی که نویسنده توی تاپیک قرار می ده و شروع کننده هست در بالای تمام صفحات اون تاپیک تکرار بشه ( این رو در انجمن های دیگه دیدم ) در این صورت این مشکل حل می شه .. ممنون ..:gol:

سلام وقت بخیر 

قرار دادن این امکان یک مورد کاملا سلیقه ای هست و میشه این امکان رو اضافه کرد اما زمانبر هست 

سیستم انجمن طوری طراحی شده که شما اگر برای اولین بار به یک تاپیک سر بزنید پست اول رو مشاهده میکنید

از دفعات بعد اگر شما به اون تاپیک سر بزنید به صفحه ای ارجاع داده میشه که توش  اولین پستی هست که مطالعه نکردید 

یعنی اگر شما یک پست در صفحه 10 مطالعه کنید و بعد ها به این تاپیک مراجعه کنید که 20 صفحه شده باشه شمارو به مطالبی ارجاع میده سیستم که مطالعه نکردید 

در در 24 مرداد 1396 در 02:42، amir__over گفته است :

سلام وقت بخیر

تمام پیشنهادات خونده میشن ولی وقت کافی برای جواب به پیشنهاد یا انتقادات نیست

بقای انجمن و هزینه های نگهداری سرور با تبلیغات موجود تامین میشه که اگر نباشن ماهانه چند صد هزار تومان و سالانه میلیونی باید از جیب مدیران خرج بشه ,

با توجه به  اینکه انجمن منبع در امدی نیست و نبوده  برای مدیران و تمام این مدت هزینه ها از جیب و وقت ما خرج شده انجمن با تبلیغات فعلی  هزینه های خودش رو هم نمیتونه تامین کنه ! امیدوارم درک کنید که علاوه بر وقتی که ما رایگان برای نویسندگان و کاربران عزیز صرف می کنیم هزینه های بالای نگهداری از سایت و سرور باعث دردسر برای ما هست :gol:

شما و دوستان  میتونید با خرید اکانت VIP از انجمن حمایت کنید ( به علاوه دریافت امکانات ویژه ) تا بتونیم تبلیغات رو کم یا به کل حذف کنیم , که اگر توجه کرده باشید برای اینکه انجمن سریع لود بشه تبلیغات بنری هم قرار ندادیم

در حال حاضر تبلیغات از 4 صفحه به 3 صفحه در انجمن و سایت به خاطر نظرات و رفاه حال شما کاهش پیدا کرد , این تبلیغات هر 24 ساعت 1 بار باز میشن شما میتونید با 1 بار باز کردن تبلیغات در روز , برای 24 ساعت بدون تبلیغات به انجمن مراجعه کنید :gol:

در مورد اینکه شما می فرمایید نویسنده ها دارن میرن ! باید عرض کنم که چند نفر رفتن یا شما طبق چه اماری همچین صحبتی می کنید ؟

رفتن یا موندن دوستان به نظر خودشون هست ما تلاشمون رو می کنیم محیطی ایجاد کنیم برای فعالیت و دیده شدن کتاب های شما دوستان بدون چشم داشت و رایگان , افرادی هم که خانواده نودهشتیا رو ترک می کنن حتما جایی بهتر برای دیده شدن پیدا کردن که براشون ارزوی موفقیت می کنیم

در در 18 مرداد 1396 در 12:58، Outis گفته است :

شکلک ها رو بیشتر کنید. واینکه بتونیم انداره متن رو بزرگ کنیم.

ممنون

سلام وقت بخیر , امکان بزرگ کردن سایز نوشته ها برای یکدست شدن و نظم انجمن غیر فعال هست 

شکلک های جدید به انجمن اضافه شد :gol:

در در 17 مرداد 1396 در 21:33، Outis گفته است :

درود

لطفا تبلیغات پاپ آپ رو حذف کنید رو اعصابن!

من قبلا توی انجمن بودم خیلی شلوغ بود و همه فعال (حتی فصل مدرسه و دانشگاه). اما الان خیلی خیلی خلوت شده. چرا؟

سلام وقت بخیر

جوابی که به دوستان در بالا دادم رو می تونید در مورد سوالتون مشاهده کنید 

• تشکر 7

لینک به ارسال
در در 24 تیر 1396 در 11:38، Elena-night گفته است :

درود

خسته نباشيد

من چند تا انتقاد از انجمن داشتم:

١-در سر اغاز انجمن،دو جا زديد اطلاعيه هاي انجمن و اين تكراري!

٢-بخش مسابقات بايد در تالار سر اغاز باشه باشه!تا در ديد و دست رس كاربران باشه!

٣-اسامي مديران تالار ها و يا بخش ها يا در صفحه ي اصلي و در كنار بخش باشه و يا در خود بخش و بالا ي صفحه!

٤-بخش نقد يك بخش كاملا جداست و بايد همانند بخش تايپ  فقط خودش قرار داده بشه!

٥-براي بخش هايي مثل ويرايش ، نقد و گرافيك در بخشمربوط قسمت فراخوان در نظر گرفته بشه!

٦-در تالار كتاب دوبار تكرار شده (اصول نويسندگي ) و (اموزش نويسندگي) اين دوبخش يكي و بايد در بخش تايپ باشه!

٧-براي تالار هايي مثل كتاب و سرگرمي ناظر انتخاب بشه!(در بخش سرگرمي براي هر موضوعي تاپيك زده شده و اين مورد باعث ازار مي شه! در بخش كتاب هم  علاوه بر تيم نقد ناظر لازم تا اگر نكته ايي وجود داشت به نويسنده ياداور بشه!)

٨-براي بخش نقد تاپيك نقد كده در نظر گرفته بشه!

٩-تمامي مسابقات و فراخوان ها در كانال انجمن نيز اعلام 
بشه!
١٠-هر تاپيكي كه به روز شد مثل تاپيك هاي بخش سرگرمي  مشخص شه!
با تشكر!

سلام وقت بخیر

- برای اطلاعیه ها مشکلی نداره در 2 قسمت درج بشه

- سعی میکنیم اسامی مدیران هر تالار رو معرفی کنیم

- برای فرخوان عنوان ها باید با مدیران این قسمت ها هماهنگی انجام بشه که فراخوان ایجاد کنن

- بخش اصول نویسندگی و اموزش با هم تفاوت هایی دارن اما میشه ادغامشون کرد

- ایجاد گروه ناظر و دخالت در کار کاربران به نظر ما بیشتر باعث ازار و محدود کردن کاربران هست , در صورت نیاز کاربران میتونن تاپیک های تکراری یا موضوعاتی که فکر می کنن مشکل داره رو گزارش کنن تا حذف بشه و مدیران هر قسمت به بخش خودشون رسیدگی می کنن که نیاز به ناظر نیست

- برای بخش نقد باید با مدیر این بخش هماهنگی بشه

- فعلا کانال نودهشتیا غیر فعال هست که سعی می کنیم جریانات کانال رو به روز کنیم

- تاپیک بخش های سرگرمی رو می تونید با وارد شدن به این بخش مشاهده کنید نیاز به اطلاع در به روز رسانی ها نیست چون موضوع اصلی ما کتاب هست و این بخش اهمیت بیشتری داره

:gol:

در در 28 تیر 1396 در 23:48، mohammad13 گفته است :

با سلام و خسته نباشید

من چند تا انتقاد داشتم

1-تعداد پاپ آپ های سایت(تبلیغات)خیلی زیاد هست و وارد شدن از طریق گوشی به سایت به همین دلیل خیلی سخت هست

2-تعداد رمان های تکراری و خیلی کلیشه ای بسیار بسیار زیاد شده.پیشنهاد من اینه که برای کسانی که میخوان رمان بنویسن یک آزمون برگزار کنید تا فقط کسانی که توی آزمون قبول میشن بتونن رمان بنویسن اینطوری هم مخاطب رمان ها افزایش پیدا میکنه و هم خیلی ها الکی وقتشونو برای نوشتن متن های تکراری تلف نمیکنن.

سلام وقت بخیر

در پست قبلی در مورد تبلیغات توضیح ارسال کردیم :gol:

در مورد کتاب ها , هدف نودهشتیا دیده شدن نویسنده های تازه کار هست و طبیعتا این مسائل وجود داره و ما نمیتونید ایجاد رمان و کتاب رو محدود کنیم 

در در 30 تیر 1396 در 11:09، Reyhanehkh گفته است :

سلام خسته نباشید

انجمن خیلی کند شده !

صفحه رو بارگزاری نمی کنه !

مشکل از نت هم نیست چون وبسایت های دیگه رو براحتی باز می کنه

لطفا رسیدگی کنید ...

مرسی

سلام وقت بخیر

بررسی شد مشکلی وجود نداشت 

در در 31 تیر 1396 در 18:09، amir__over گفته است :

تبلیغات انجمن خیلی خیلی زیاده لطفا به فکر کاربرا باشید

هممون نا راضی هستیم

سلام وقت بخیر

در پست قبلی در مورد تبلیغات توضیح ارسال کردیم 

در در 7 مرداد 1396 در 01:04، neginibanoo گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت شما

یه پیشنهاد داشتم که امیدوارم حتما اجرایی بشه چون قطعا این سایت از سایت های خوب و

پر طرفدار  و معتبر رمان دوستان هست

میخواستم که رمان های نویسندگان معروف ایرانی مثل خانم فهیمه رحیمیء جلال ال احمد و ...رو داخل سایت قرار بدین تا کسایی مثل من که

پی گیر این کتاب ها هستن با سایتای تقلبی و لینکای تقلبی تردست و پنجه نرم نکنن  و از دانلود کتاب

منصرف نشن البته میدونم که در قسمت دانلود رمان این کار انجام شده اما قابلیت انتخاب کتاب نداره و اکثرا هم به توضیح کتاب 

پرداخته شده تا لینک  دانلود

امیدوارم که خونده بشه و اگه امکانش باشه حتما عملی بشه

ممنون 

سلام وقت بخیر

سعی می کنیم به زودی کتاب های مشهور و چاپی هم قرار بدیم

در در 8 مرداد 1396 در 17:16، mehrnusheshghi گفته است :

سلام. 

ببخشید ولی تبلیغات خیلی رو اعصابن.. 

با گوشی اگه بخواهیم وارد سایت بشیم خیلی اذیت میکنه .. 

تعداد pop up ها خیلی خیلی زیاده .. و گاهی به جای اینکه تو یه صفحه جدا وارد بشه از طریق همون صفحه اصلی که وارد کردیم میخواد بره تو سایت.. که محبوریم چندین و چند بار رفرش کنیم تا از شر تبلیغات راحت بشیم و تازه وارد سایت بشیم . 

درسته حق دارید . به هر حال سایت داری هم خرج داره .. ولی خب به نظرم یه زیاده روی شده توی تبلیغات . 

بازم ببخشید .

سلام وقت بخیر

در پست قبلی در مورد تبلیغات توضیح ارسال کردیم 

در در 8 مرداد 1396 در 17:39، asal.p گفته است :

من فقط دوتا پیشنهاد دارم...

۱-اگه میشه یه کاری کنین بشه کسایی که دنبال میکنیم رو لیستش رو داشته باشیم...

۲-اگه بشه پیام های چتروم رو فوروارد کرد خیلی خوب میشه...

سلام وقت بخیر

پیشنهاد های ارسالی عملی نیستند :gol:

در در 14 مرداد 1396 در 22:06، divergentluna گفته است :

سلام خدمت مدیرای عزیز

یه انتقاد کوچولو داشتم

سلام وقت بخیر

نظر شما به اطلاع مدیران بخش ها میرسه :gol:

• تشکر 11

لینک به ارسال

درود

ممنون بابت پاسختون

کاملا حق باشماست و میدونم نگهداری سایت هزینه داره. ولی میتونید با تبلیغات بنری اینکارو بکنید. تبلیغات پاپ آپ حتی برای ایندکس در گوگل خوب نیست! (طبق قوانین گوگل) البته شما خودتون استادید. به هرحال موفق باشید.

ویرایش شده در توسط Outis
  • تشکر 6

لینک به ارسال

سلام ..

امیدوارم خوب باشید .. 

به نظر می رسه نیاز هست اطلاعیه زیر 

دوباره جدی تر گرفته بشه چون این موارد داره گسترش پیدا می کنه تو داستان های سایت .. البته با توجه به اینکه در اطلاعیه نوشته بودین " با توجه به شرایط فعلی " نمی دونم هنوز هم این شرایط حاکم هست یا موضع سایت و مدیریت تغییر پیدا کرده .. :gol:

• تشکر 9

لینک به ارسال

غیر از مورد بالا یه پیشنهادم داشتم .. 

یک سری از مطالب مهم در انجمن مثل مسابقات ، کارگاه ها ، بحث و گفتگو و ارائه نظر های مهم و در کل مطالبی که نیاز هست تمامی کاربر ها ازش اطلاع داشته باشن و در صورت تمایل شرکت کنن ، بین مطالب دیگه گم هستن و زیاد دیده نمی شن و همین باعث شده خیلی از افراد خبردار نشن و شرکت نکنن و افرادی که تو این زمینه ها تلاش می کنن دلسرد بشن .. 

پیشنهادم اینه که در بالای سایت این نوع مطالب که در حال برگزاری هستن به صورت دستی نوشته شده و لینک دار بشن ، کاربردی ترش اینه که باکسی ساخته بشه و این نوع مطالب دارای برچسب مدیریتی متفاوت بشن مثل برچسب ویژه و مهم که مطالب دارن ، و هر کدوم از مطالب که این برچسب متفاوت رو داشته باشن در این باکس نمایش داده بشن تا همه کاربرا در بالای سایت اون رو ببینن و وقتی هم زمان مطلب تموم شده بود برچسب ازش برداشته بشه تا دیگه در باکس نمایش داده نشه .. :gol:

• تشکر 7

لینک به ارسال

سلام.

اطلاعیه ای در بخش کتاب منتشر شده. اطلاعیه ی جدیدی نیست من تازه چشمم بهش خورده.

موضوع اطلاعیه استفاده نکردن از یه سری کلمات و توصیف هاست.

اگه اشکالی نداشته باشه من یه چیزی رو بگم.

تقریبا با این اطلاعیه موافقم چراکه بعضی رمان ها واقعا اون شکل فرهنگیشون رو از دست میدن و خارج از عرف میشن. تا اینجای ماجرا درست و قابل قبول.

مشکل از اینجاست که تاکید میشه به هیچ وجه نباید از چنین کلمات و توصیف هایی استفاده کرد. من با این موافق نیستم و دلایل خودم رو دارم.

نه صرفا برای یه رمان عاشقانه بلکه برای رمانی مثل رمان من هم که ماجراجوییه باید گاه از این توصیفات، نه به شکل عاشقانه و غیر اخلاقی، بلکه به شکلی ادبی و زیبا استفاده بشه.

چنانچه استفاده نشه، رمان بی روح میشه و کیفیت خودش رو از دست میده.

به نظرم میشه طور دیگه ای برخورد کرد. یعنی برای مثال کلمات رو با فاصله بنویسیم که برای سایت مشکل ایجاد نشه.

اما اینکه در صورت استفاده از این ها، رمان اجازه ی انتشار پیدا نمی کنه، به دور از اعتداله. من نویسنده اگه حتی نتونم رابطه ی محبت آمیز بین پدر و دختر رو با این کلمات نشون بدم، دلیلی نداره دیگه بنویسم اصلا.

رمان به همین چیزهاست که زندس. چنانچه این قانون با همون تاکیدی که مدیریت گفتن، انجام بشه، متاسفانه باید بگم نه فقط من که خیلی از نویسنده های دیگه  به شکل ظالمانه ای، دست و بالشون بسته میشه.

من نوعی نه قصد تحریک مخاطب رو دارم، نه قصد از بین بردن اخلاقیات در رمان رو؛ بلکه فقط می خوام اجازه ی اینو داشته باشم، از توصیفی که ضروریه، جلوگیری نکنم همین.

امیدوارم تجدید نظری در این قانون بشه. رمان باید محتوایی بررسی بشه نه که بگیم اگه این کلمه رو داشت، غیر اخلاقی و تحریک آمیزه.

متشکرم که می خونید و توجه می کنید.

• تشکر 9

لینک به ارسال

منم با نظر آقای حیدری موافقم

اینکه واقعا حتی حق نداریم از هیچ نوع ارتباطی بین زن و مرد صحبت کنیم عین اینه شما بگید که کلا رمانو تفکیک جنسیتی کنید یا فقط آقا باشن یا فقط خانم 

این خیلی مضحکه و دور از واقعیت ..

کتابی مثل کوری که ترجمه شده هم هست خیلی خیلی باز تر از اون چیزی که شما میگید در حال حاضر در بازاره ...

اگه من نویسنده نتونم حتی کوچک ترین اشاره ای بکنم واقعا بهتره دیگه رمان عاشقانه ننویسم .. 

درسته کتاب یه اثر هنریه ولی اینم خیلی بی انصافیه که حتی گنگ و مبهمم نشه حرف زد ..

اینطوری خیلی از نویسنده ها ترجیح میدن دیگه ننویسن

بعلاوه من تا اینجا که رمانا رو میخوندم هیچ موردی ندیدم که تحریک آمیز باشه :/

اون خانومی که گفتن رعایت نمیشه گویی خیلی خیلی حساس تشریف دارن که با چیزای خیلی کوچیک و ساده و سطحی تحریک میشن :t(6):

این حجم از سخت گیری فقط باعث فراری دادن نویسنده ها میشه !!

درسته باید تابع قوانین باشیم اما حتی تو رمانای چاپی هم انقدر سخت گیری نمیشه :))

امیدوارم تو قوانین بازنگری بشه

ممنون  

• تشکر 8

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Ghazaaleh گفته است :

منم با نظر آقای حیدری موافقم

اینکه واقعا حتی حق نداریم از هیچ نوع ارتباطی بین زن و مرد صحبت کنیم عین اینه شما بگید که کلا رمانو تفکیک جنسیتی کنید یا فقط آقا باشن یا فقط خانم 

این خیلی مضحکه و دور از واقعیت ..

کتابی مثل کوری که ترجمه شده هم هست خیلی خیلی باز تر از اون چیزی که شما میگید در حال حاضر در بازاره ...

اگه من نویسنده نتونم حتی کوچک ترین اشاره ای بکنم واقعا بهتره دیگه رمان عاشقانه ننویسم .. 

درسته کتاب یه اثر هنریه ولی اینم خیلی بی انصافیه که حتی گنگ و مبهمم نشه حرف زد ..

اینطوری خیلی از نویسنده ها ترجیح میدن دیگه ننویسن

بعلاوه من تا اینجا که رمانا رو میخوندم هیچ موردی ندیدم که تحریک آمیز باشه :/

اون خانومی که گفتن رعایت نمیشه گویی خیلی خیلی حساس تشریف دارن که با چیزای خیلی کوچیک و ساده و سطحی تحریک میشن :t(6):

این حجم از سخت گیری فقط باعث فراری دادن نویسنده ها میشه !!

درسته باید تابع قوانین باشیم اما حتی تو رمانای چاپی هم انقدر سخت گیری نمیشه :))

امیدوارم تو قوانین بازنگری بشه

ممنون  

در 9 ساعت قبل، Ali.He گفته است :

سلام.

اطلاعیه ای در بخش کتاب منتشر شده. اطلاعیه ی جدیدی نیست من تازه چشمم بهش خورده.

موضوع اطلاعیه استفاده نکردن از یه سری کلمات و توصیف هاست.

اگه اشکالی نداشته باشه من یه چیزی رو بگم.

تقریبا با این اطلاعیه موافقم چراکه بعضی رمان ها واقعا اون شکل فرهنگیشون رو از دست میدن و خارج از عرف میشن. تا اینجای ماجرا درست و قابل قبول.

مشکل از اینجاست که تاکید میشه به هیچ وجه نباید از چنین کلمات و توصیف هایی استفاده کرد. من با این موافق نیستم و دلایل خودم رو دارم.

نه صرفا برای یه رمان عاشقانه بلکه برای رمانی مثل رمان من هم که ماجراجوییه باید گاه از این توصیفات، نه به شکل عاشقانه و غیر اخلاقی، بلکه به شکلی ادبی و زیبا استفاده بشه.

چنانچه استفاده نشه، رمان بی روح میشه و کیفیت خودش رو از دست میده.

به نظرم میشه طور دیگه ای برخورد کرد. یعنی برای مثال کلمات رو با فاصله بنویسیم که برای سایت مشکل ایجاد نشه.

اما اینکه در صورت استفاده از این ها، رمان اجازه ی انتشار پیدا نمی کنه، به دور از اعتداله. من نویسنده اگه حتی نتونم رابطه ی محبت آمیز بین پدر و دختر رو با این کلمات نشون بدم، دلیلی نداره دیگه بنویسم اصلا.

رمان به همین چیزهاست که زندس. چنانچه این قانون با همون تاکیدی که مدیریت گفتن، انجام بشه، متاسفانه باید بگم نه فقط من که خیلی از نویسنده های دیگه  به شکل ظالمانه ای، دست و بالشون بسته میشه.

من نوعی نه قصد تحریک مخاطب رو دارم، نه قصد از بین بردن اخلاقیات در رمان رو؛ بلکه فقط می خوام اجازه ی اینو داشته باشم، از توصیفی که ضروریه، جلوگیری نکنم همین.

امیدوارم تجدید نظری در این قانون بشه. رمان باید محتوایی بررسی بشه نه که بگیم اگه این کلمه رو داشت، غیر اخلاقی و تحریک آمیزه.

متشکرم که می خونید و توجه می کنید.

سلام وقت بخیر

با نظر شما دوستان موافقم و منظور بنده با اون اطلاعیه مثل اینکه اشتباه رسیده به مخاطب

قصد ما بستن دست نویسنده نیست , قصد ما جلوگیری از ایجاد کتاب هایی هست که باعث فی_لتر شدن سایت میشه 

در هیچ جای اطلاعیه ذکر نشده که روابط بین پدر و دختر شرح داده نشه یا توی این موضوعات استفاده نشه ازش !! 

مشکل ما هم اینجاست که متاسفانه توی کتاب های چاپی این موارد در نظر گرفته نمیشه ولی وقتی توی فضای مجازی همچین مواردی استفاده میشه 1000 نفر زوم میکنن روی این موضوع و باعث فی_لتر شدن کتاب شما می شن 

اگر کتابی مسدود بشه ما مجبور به حذف اون کتاب هستیم , این موارد برای جلوگیری از مسدود شدن کتاب شما ذکر شده 

ولی در نهایت خیلی کتاب هایی هست در حال حاضر که مشکلات اینچنینی دارن و ما حتی بهشون هشدار هم ندادیم ! ولی در نهایت اگر فی_لتر بشن ما هیچ کاری نمیتونیم براشون بکنیم :gol:

• تشکر 12

لینک به ارسال

سلام

میشه بخش دانلود سریال و مستند مجاز و دانلود انمیشن ادغام بشن ؟

ی بخش دانلود ها بزنید که زیر مجموعه هاش انمیشن و فیلم و سریال و مستند باشه ؟

• تشکر 6

لینک به ارسال

سَلام

گرز و شمشیرهاتون آماده هستن ؟ 

اومدم انتقاد شدیدی انجام بدم م م م :axesmileyf:

به نفعتونه عملیش کنید

این یه تهدیده :axesmileyf:

( خون جلوی چشمامو گرفته مثلا :laugh2: )

+ دور از شوخی ..

انتقاد اولم اینه چرا صفحه ی اشعاد شاعران مدیریت نمیشه ! چرا چندین پست یکسان در یک صفحه دیده میشه ؟!

مدرک خواستین ارائه بدم ..

نمونش تاپیک اشعار استاد فریدون مشیری 

+ انتقاد دوم من فعالت تو بخش مذهبی رو ددس دارم ولی پستی که من میخوام ارسال کنم به هیچ زیر مجموعه ای از اون مجموعه نمیخوره گویا ! اگر امکانش هست در این انجمن بخش سایر مطالب مذهبی هم اضافه بشه 

+ انتقاد دوم هم اینکه یکم انجمن عمومی نا به سامان هست اگه دقت کنید !

اگه امکانش هست موضوع تولد اعضاء رو زیر بخش خانواده نود هشتیا قرار بدید 

..

بازم انتقاد دارم :") ولی همین ها کافیس :))

یا علی ع

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید خدمت مدیران سایت

یه پیشنهاد، یا درخواستی داشتم. 

میدونم که تبلیغات برای انجمن لازمه. فقط یه چیزی. خیلی از سایت ها تبلیغاتشون رو به صورت بنر در بالای صفحه ی سایت یا در قسمت های دیگه قرار میدن. نمیشه شما هم همین کار رو بکنین؟! باور کنین اعصاب من سر کلیک کردن و بستن پنجره های تبلیغاتی داغون میشه! 

• تشکر 3

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی