رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

admin

انتقادات و پیشنهادات

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید امیدوارم نظراتم دیده بشه چون قبلا هم پیام دادم ولی هیچ جوابی ندیدم.

سایت برای اینکه پیشرفت کنه و بتونه با انجمن های دیگه رقابت کنه خیلی جا داره

و باید کاربراش زیاد بشه و مدریت قوی تر و فضای کاربریش هم قوی تر بشه

منظورم اینکه

۱-قالب انجمن باید تغییر کنه. به نظرمن اگه این کاربرا رنگ هاشون تو کادر نباشه و فقط خود اسم رنگی باشه خیلی بهتر و حالا اون کادر پایین باشه.صفحه های تاپیک ها یکم بی روحن اگه مثلا کادر ابی بالای هر پست باریک تر بشه و مشخصات کاربری به جای اینکه اینقدر دراز باشه یه گوشه نوشته بشه خوب بهتره.

نظارت بر رمان ها بالا تر بره و گروه های نقد به جز نقد موطف کنن که نویسنده رمانش رو طبق نقد ویرایش بزنه.

• تشکر 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

به نظر من یه بخشی برای تبلیع رمان ها ایجاد بشه خیلی خوب میشه

• تشکر 2

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۷/۱۹ در 12:13، niloo گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت مدیران سایت

یه پیشنهاد، یا درخواستی داشتم. 

میدونم که تبلیغات برای انجمن لازمه. فقط یه چیزی. خیلی از سایت ها تبلیغاتشون رو به صورت بنر در بالای صفحه ی سایت یا در قسمت های دیگه قرار میدن. نمیشه شما هم همین کار رو بکنین؟! باور کنین اعصاب من سر کلیک کردن و بستن پنجره های تبلیغاتی داغون میشه! 

سلام

این تبلیغات اعصاب من رو هم به هم میریزه اما به نظرم اینطور بهتره تا بنر بزاریم :)

• تشکر 1

لینک به ارسال
در در 1/13/2018 در 00:17، zahra.sh گفته است :

راستی میخواستم بگم که قالب انجمن خیلی بی روحه میدونید از رن شاد تر استفاده بشه قالب بهتر ودیزاین جالب تر خیلی بهتره 

سلام دوست عزیز

می تونید از قسمت بالا رنگ قالب رو عوض کنید.

موفق باشید.

در در 1/13/2018 در 10:17، rita.ros گفته است :

سلام میخواستم بگم که اگه میشه واسه تایپ کردن فونت های خوب اضافه کنید.

سلام گرامی.

فونت متفاوت تنها برای کاربران vip فعاله .

می تونید به مدیریت کل سایت پیام بدید و اکانت vip تهیه کنید

و یا در مسابقات شرکت کنید و اکانت یک ماهه ببرید.

موفق باشید.

• تشکر 3
  • عالی 1

لینک به ارسال

سلام ! بعد از بروز رسانی نودهشتیا یه سری مشکلاتی توی انجمن بوجود اومد که گویا از دستتون در رفته برای همین گفتم یاد آوریشون کنم ! 

اول از همه این که توی بخش عکس کاربری وقتی میای یه عکسی رو آپلود کنی عکسه کامل نمیاد و نصفه شده نشون داده می شه یه مدلی که انگار نصفه ی دیگه خارج از کادره . و معمولا خیلی سخته که بشه درست تنظیمش کرد که درست بشه :

knw4_picture1.png

بعدشم این که توی بخش تاریخ تولد و اینا سال اشتباه زده شده یا از کادر خارج شده این مدلی که مثلا 96 ، 16 خونده میشه :

4f49_picture2.png

و اینکه فکر می کنم تاریخ آخرین فعالیت ها اشتباهه . مثلا خودمو زده آخر فعالیتم توی اسفند 96 بوده . 

و یه سوالی هم که داشتم این بود که توی بخش جدیدی که زدید و تولد ها رو اعلام می کنید برای کاربران قدیمی چطوریه ؟ چون تا اونجایی که یادم میاد تاریخ تولدمون رو به دلخواه می نوشتیم مثلا یکی می تونست بنویسه همیشه و یکی می تونست بنویسه سه ی خرداد و یکی می تونست بنویسه مثلا 3/4/78 این برای ما کار نمی کنه می کنه ؟!

• تشکر 3
  • عالی 2
  • خوب 1

لینک به ارسال

الان ما بیشتر وقتمون رو تو تلگرام و اینایین کمتر پیش میاد که بیایم انجمن 
من میگم مگه اینهمه نمیگن ک رمان های چرت تو انجمن زیاد شده نباید به هرکسی اجازه نوشتن بدیم( این رو من خیلی وقت پیش از زبون یکی از نویسنده های انجمن شنیدم و خیلی ناراحت شدم تو بخش مصاحبه با نویسنده ها) 
ما میتونیم بیایم کانال های آموزش نویسندگی بزنیم ، بیایم گروه های تلگرامی برای رمان ها و نویسنده های تازه کار بزنیم که ادمینش از ویراستار و.منتقد های خوبی باشه 
بعد نویسنده ها میتونن پارت هایی که مینویسن رو تو اون گروه بفرستن بعد از نقد و ویرایش داخل انجمن قرار بگیره. تو اون گروه میتونن تمرین بدن. میتونن ویس ها و مطالب آموزشی قرار بدن مثل بقیه انجمن ها که این کار رو کردن

و خیلی هم خوب جواب داده

• تشکر 3

لینک به ارسال

درود

یه گزینه بزارید توی تنظیمات. که چتروم رو واسه خودمون غیر فعال کنه!

سپاس

• تشکر 3
  • بد 1

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، Outis گفته است :

درود

یه گزینه بزارید توی تنظیمات. که چتروم رو واسه خودمون غیر فعال کنه!

سپاس

با سلام.

هر کاربر طبق شناختی که از خودش داره میتونه توی چت روم شرکت کنه و اجباری نیست!

اگه علاقه ای به شرکت در فعالیت های چت روم ندارید نیازی نیست حتما گزینه ای وجود داشته باشه!

فقط کافیه صحبتی نداشته باشید.

• تشکر 5

لینک به ارسال

بخش فن فیکشن که خیلی وقت پیش درخواست دادم. و کاربری دیگه هم درخواست داده بود رو اضافه کنید.

یه بخش مشاوره روانشناسی هم بزارید. بیشتر کاربرای اینجا متاسفانه ناراحت، افسرده یا مشکلاتی دارن. اونجا بهشون کمکی بشه. سپاس

• تشکر 2
  • خوب 1

لینک به ارسال

من تازه فهمیدم میتونیم گروهم ایجاد کنیم

خیلی بهتر میشه همون گروه منتقدینو تو تلگرام اینجا هم بسازید

• تشکر 2
  • عالی 1

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، venoos گفته است :

من تازه فهمیدم میتونیم گروهم ایجاد کنیم

خیلی بهتر میشه همون گروه منتقدینو تو تلگرام اینجا هم بسازید

سلام عزیزم

به زودی برای همه ی گروه کاربری های انجمن گروه داخل انجمن ایجاد میشه:gol:

در 4 دقیقه قبل، Amirookbad گفته است :

بنظرم یه بخشی چیزی ک کاربرای تازه وارد زودتر اشنا شن با انجمن 

درود

این تایپیک برای آموزش کار با قسمت های مختلف انجمن به صورت تصویری هست که خیلی سریع میشه با این آموزش ها با سیستم انجمن آشنا شد!

آموزش کار با قسمت های مختلف انجمن

• تشکر 2
  • عالی 1

لینک به ارسال

من متقد آزمایشی هستم و فقط یه رمان رو خیلی وقت پیش نقد کردم

میتونم به عنوان خواننده ی یک رمان نقدمو بفرستم؟

• تشکر 3

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، venoos گفته است :

من متقد آزمایشی هستم و فقط یه رمان رو خیلی وقت پیش نقد کردم

میتونم به عنوان خواننده ی یک رمان نقدمو بفرستم؟

سلام عزیزم

میتونید، مشکلی نداره

این سوال رو باید توی تایپیک سوالات متداول مطرح میکردید نه اینجا:)

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام :gher:

میدونین من به امید گزاشتن آهنگ دارم رمان مینویسم که نویسنده بشم و قسمت اهنگ نمایه ام فعال بشه :gigglesmile:

ولی شما این امکان رو حذف کردین و من افسرده شدم ، دیگه دست و بالم به نوشتن نمیره:t(19):

میشه دوباره این قسمت رو فعال کنین؟؟؟؟:t(14):

• تشکر 3

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، paradice گفته است :

سلام :gher:

میدونین من به امید گزاشتن آهنگ دارم رمان مینویسم که نویسنده بشم و قسمت اهنگ نمایه ام فعال بشه :gigglesmile:

ولی شما این امکان رو حذف کردین و من افسرده شدم ، دیگه دست و بالم به نوشتن نمیره:t(19):

میشه دوباره این قسمت رو فعال کنین؟؟؟؟:t(14):

سلام عزیزم

مشخص نیست فعلا!

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام من خیلی دوست دارم تو قسمتی که مخصوص تایپ رمانم هست ویس آهنگ خوندن شخصیت هام رو بزارم نقاشی های شخصیت اصلی داستانم این اجازه رو دارم؟

• تشکر 4

لینک به ارسال

سلام عزیزم این امکان وجود نداره

درضمن این سوال رو باید تو قسمت سوالات متداول می پرسیدی.:)

• تشکر 3
  • عالی 1

لینک به ارسال

سلام

من الان چند ماهی هست برای جلدم درخواست دادم

لطفا زود درستش کنین

با تشکر :flowersmile:

• تشکر 3

لینک به ارسال

ای وای ببخشید مدیرای انجمن:worship:

من بهتون خیلی زحمت دادم:shy:

میگم من الان میخوام امضامو عوض کنم عکس بذارم نمیشه

اوندفعه هم یگانه جان شما خودت زحمتشو کشیدی:gol2:

میگم آخه من هر بار امضامو عوض کنم باید به یکی زحمت بدم:leh:

چاره چیه؟:hanghead:

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام. به نظرم این تاپیک "آموزش کار با قسمت های مختلف انجمن" رو هایلایت یه جایی بذارین که کاربرای تازه وارد سریع پیداش کنن. 

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام. امکانش هست یه کاری کنین که وقتی تاپیک می زنیم و تکراریه، همون موقع بفهمیم؟ مثلا سیو نشه؛ یا یه همچین چیزی.

• تشکر 2
  • عالی 1

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، parya گفته است :

سلام. امکانش هست یه کاری کنین که وقتی تاپیک می زنیم و تکراریه، همون موقع بفهمیم؟ مثلا سیو نشه؛ یا یه همچین چیزی.

در در 10 اسفند 1396 در 13:18، parya گفته است :

سلام. به نظرم این تاپیک "آموزش کار با قسمت های مختلف انجمن" رو هایلایت یه جایی بذارین که کاربرای تازه وارد سریع پیداش کنن. 

سلام وقت بخیر

بررسی میشه:gol:

• تشکر 1

لینک به ارسال
در در 10 اسفند 1396 در 09:29، venoos گفته است :

ای وای ببخشید مدیرای انجمن:worship:

من بهتون خیلی زحمت دادم:shy:

میگم من الان میخوام امضامو عوض کنم عکس بذارم نمیشه

اوندفعه هم یگانه جان شما خودت زحمتشو کشیدی:gol2:

میگم آخه من هر بار امضامو عوض کنم باید به یکی زحمت بدم:leh:

چاره چیه؟:hanghead:

سلام وقت بخیر

قوانین امضا رو مطالعه کنید

حداكثر سايز عكسی که میتونید بذارید، 200 پیکسل ارتفاع و 500 پیکسل عرض هستش

اگر عکستون اینجوری باشه راحت میتونید امضاتون رو عوض کنید

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام عزیزانم

یه خواهش داشتم،  یه جورایی انتقاد هم میشه:

چرا انجمن جایی نداره که بشه رمان ها رو تبلیغ کرد؟ اینجا محل نوشتن رمانه، اگه رمانی تبلیغ نشه پس کار انجمن چیه؟

رمان هایی هست که شاید بهترین باشن ولی چون جایی برای تبلیغ نیست همونجور از دست میرن، مگه امضا هم شد جا برای تبلیغ رمان؟ خب اولا تو موبایل هیچ امضایی دیده نمیشه، دوما اگه امضا دیده بشه هم همه فقط اسمش رو میتونن بنویسن، جایی باشه که یه رمان خلاصه اش معلوم باشه، درباره اش توضیح داده بشه، نقدش دیده بشه

قبلا یه جایی بود حداقل اسم و جلد رمانا نشون داده میشد و در واقع تبلیغ میشد، الان اونم نیست، لطفا به این مسئله رسیدگی کنین، من خودم دیدم، خیلی از رمان ها هستن که دیده نمیشن ولی فوق العاده هستن:daghon:، خواهش میکنم یکم به این مسئله توجه بشه-_-

خیلی ممنون

ممنون از زحماتتون 

• تشکر 3
  • عالی 1

لینک به ارسال

سلام خدمت مدیران عزیز انجمن. چند تا نکته وجود داره که دوستان هم اشاره کردند اما هنوز تصمیمی در رابطه با اون ها گرفته نشده! یا اگر هم گرفته شده؛ ما هنوز تاثیرش رو روی انجمن ندیدیم!

قالب صفحه ی اصلی سایت رو یه نگاهی بیندازید خواهشا! دسترسی به رمان ها بسیار سخته! فقط چند تا رمان روی صفحه اصلی هست و بقیه فضا و محتوای صفحه به کتاب های گویا اختصاص داده شده. چرا؟! قالب قبلی سایت، به نسبت، خیلی بهتر بود! رمان ها در دسترس کاربران بودن اما الان... مطمئنم خودتون هم می دونید کسی که از سایت بازدید می کنه به قالب رنگارنگ سایت اهمیت نمی ده! رمان هایی که روی صفحه قرار دارن براش مهمه!

از این گذشته، اصلا ما می گیم قالب سایت هم خیلی عالیه و هیچ مشکلی نداره! وقتی می رید تو دسته بندی رمان ها، از صفحه ی دوم به بعد، کاور یا جلد رمان ها نمایش داده نمی شه! من‌ چندین بار امتحان کردم و ربطی به اینترنت هم نداشت چون صفحه اول رمان ها کاور داشتن اما صفحه دوم نه!

بخش ارسال پست انجمن مشکل پیدا کرده! پست هایی که ارسال می کنیم؛ مثل قبل روی صفحه نمیان و صفحه رو رفرش نمی کنن و کاربران فکر می کنن پستشون ارسال نشده و چندین بار اون رو می فرستن! لطفا فکری در این رابطه بکنید. ما نمی تونیم به همه کاربران بگیم لطفا خودتون صفحه رو به صورت دستی رفرش کنید! مطمئنا هیچکسی از اطلاع دادن این مسئله به ده هزارو هشتصد تا کاربر، بر نمیاد!

می شه یه خبر هم از تیم گرافیست های عزیز بگیرید؟! تاپیک طراحی بنر که قفل شده! کاور هایی که در تاپیک تحویل کاور یا جلد رمان بودن که از روی سایت آپلود شده برداشته شدن و قابل مشاهده نیستن! خیلی از درخواست ها همچنان بی جواب مونده... و باز هم جا داره به نامردی خودمون اضافه کنیم و با نادیده گرفتن تمام زحمات شما، یه "چرا؟!" ی بزرگ بچسبونیم ته همه ی جملات!

انجمن اون همه گرافیست خوب داشت؛ پس کجان؟ باید به جایی برسیم که کاربران بیان و بگن انگیزه ای ندارن چون اهمیتی به رمان‌شون داده نمی شه؟!

مدیران عزیز بنده قصد ندارم تلاش های شما رو نادیده بگیرم. همه مون شاهد پیشرفت چشمگیر بخش کتاب و سطح کیفی رمان‌هامون در انجمن، بودیم و بار ها به این همه سخت کوشی افتخاره کردیم و به انجمن‌مون غره شدیم. اما خیلی جاها هم هنوز جا برای پیشرفت وجود داره و این انتقادات صرفا برای اینه که ما، همه‌مون، خودمون رو به انجمن مدیون می دونیم و می خوایم که همیشه بهترین باشه.

عذر می‌خوام اگر اهانت و یا بی احترامی کردم. موفق باشید و در پناه حق.

یا حق. 

@YeGaNeH

@Amir

@Negin

• تشکر 5
  • خوب 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی