رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

admin

انتقادات و پیشنهادات

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

چیزی نمی شه گفت چون هر چی بگیم اضافه گویی خطاب می شه و یه مهر نادیده گرفتن دوباره هم می خوره روی تمام اضافه گویی هامون... 

در آخر فقط می تونم لطفا یه نگاهی به نظرات قبل بیندازید! و کمی بیشتر به فکر نویسنده ها باشید... نویسنده هایی که تمام امیدشون به همین انجمنه...!

یا حق. 

@DrAlireza

@YeGaNeH

• تشکر 4
  • خوب 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. گروه منتقدین انجمن کجا رفتن؟ چرا صفحه ی نقد هیچ رمانی توسط منتقد ها آپدیت نمی شه؟ فقط کاربر عادی (سودای عزیز) که ایشونم تنها هستن، دارن فعالیت می کنن.

مدیرای ناظر عزیز، یه نگاهی به رمانا لازمه.

ویراستارا، خیلی از رمانا پر از اشتباه نگارشیه. (یا غلط املایی، یا علائم نگارشی، و ...)

انجمن خیلی خیلی خیلی خلوت شده. کاش یه خونه تکونی انجام بدیم. همین الان هم اگه همه منتقد ها و ویراستارا و مدیرای ناظر بیان شروع کنن، شاید حتی چند ماه طول بکشه

...

ریحانه سادات عزیزم هم حرفاش خیلی درسته. (دو تا پست بالاتر)

و این تایمر برای پست گذاشتن، خیلی بد و اعصاب خورد کنه. وقتی پرسیدم گفتن برای جلوگیری از پست اسپمه. که نفهمیدم چه ربطی داره. لطفا لطفا لطفا برش دارین. نمیذاره راحت فعالیت کنیم.

لطفا رسیدگی کنین.

"اینم بدونین، ما انجمنو دوست داریم و از زحمتای شما هم خیلی ممنونیم."

خدا قوت

• تشکر 1
  • عالی 1

لینک به ارسال

درود , با توجه به اینکه خیلی از مطالب و انتقادات قدیمی بود و در جای درستی مطرح نشده بود , پاسخی برای اونها ارسال نکردم ! 

سوالات خودتون رو در تاپیک سوالات متداول ارسال کنید و در این قسمت فقط انتقاد یا پیشنهاد ارسال کنید دوستان عزیزم

در 17 ساعت قبل، parya گفته است :

سلام. گروه منتقدین انجمن کجا رفتن؟ چرا صفحه ی نقد هیچ رمانی توسط منتقد ها آپدیت نمی شه؟ فقط کاربر عادی (سودای عزیز) که ایشونم تنها هستن، دارن فعالیت می کنن.

مدیرای ناظر عزیز، یه نگاهی به رمانا لازمه.

ویراستارا، خیلی از رمانا پر از اشتباه نگارشیه. (یا غلط املایی، یا علائم نگارشی، و ...)

انجمن خیلی خیلی خیلی خلوت شده. کاش یه خونه تکونی انجام بدیم. همین الان هم اگه همه منتقد ها و ویراستارا و مدیرای ناظر بیان شروع کنن، شاید حتی چند ماه طول بکشه

...

ریحانه سادات عزیزم هم حرفاش خیلی درسته. (دو تا پست بالاتر)

و این تایمر برای پست گذاشتن، خیلی بد و اعصاب خورد کنه. وقتی پرسیدم گفتن برای جلوگیری از پست اسپمه. که نفهمیدم چه ربطی داره. لطفا لطفا لطفا برش دارین. نمیذاره راحت فعالیت کنیم.

لطفا رسیدگی کنین.

"اینم بدونین، ما انجمنو دوست داریم و از زحمتای شما هم خیلی ممنونیم."

خدا قوت

قسمت منتقدین و مترجمین , به صورت خودجوش و از سمت کاربرا ایجاد شده , بعضی از دوستان زمانی میان فعالیت میکنن , بعد رها میکنن به امون خدا و کار دیگران رو میرن که متاسفانه کاری از دست ما برنمیاد و اگر بتونیم فعلا این قسمت رو غیرفعال میکنیم تا ساماندهی بشه 

برای تایمر پست , اگر حذف بشه ارسال اسپم زیاد میشه که نمیشه کنترلش کرد 

ممنونم که نظر خودتون رو ارسال کردید :rose:

در خال خونه تکونی و اضافه کردن امکانات جدید هستیم , مثل پرتال فروشگاه , معرفی نویسندگان , قسمت گویندگان و فروش کتاب که زودی ایشالا تکمیل میشه اگر بلایای طبیعی نازل نشه ! 

اگر عمری باقی بود قسمت های جدید اضافه میشه , قسمت های اضافی حذف , قسمت های جدید مثل انجمن شاعرین و گروه کاربری برای این عزیزان ایجاد خواهد شد به زودی ...

• تشکر 3

لینک به ارسال

آقای مدیر، ممنون که زحمت می کشید ها، ولی خب یه انتقادی هم داشتم اونم اینه که رمان های زیادی توی تایپیک ویرایش مونده که ویرایش هم شده.

چرا توی سایت نمیرن؟

شما و چندتا از مدیران هم یه مدتی کلا توی انجمن نبودین!

بعدش هم یه برخوردی با اون سایتی که از اسم انجمن سوء استفاده می کنه انجام بدین چون واقعا خیلیا که از اصالت اون سایت بی اطلاعن، به هوای اسم و رسم نودهشتیا میرن سمت اون سایت! این یکی از عوامل اینجوری شدن انجمن بوده.

به هرحال امیداوریم که تدبیر کنید و سایت رو برگردونید به اوج ^-^

• تشکر 3

لینک به ارسال
در در 13 مهر 1397 در 16:00، afsa گفته است :

آقای مدیر، ممنون که زحمت می کشید ها، ولی خب یه انتقادی هم داشتم اونم اینه که رمان های زیادی توی تایپیک ویرایش مونده که ویرایش هم شده.

چرا توی سایت نمیرن؟

بعدش هم یه برخوردی با اون سایتی که از اسم انجمن سوء استفاده می کنه انجام بدین چون واقعا خیلیا که از اصالت اون سایت بی اطلاعن، به هوای اسم و رسم نودهشتیا میرن سمت اون سایت! این یکی از عوامل اینجوری شدن انجمن بوده.

سلام وقت بخیر , ممنونم از نظر شما 

بله خود ما متوجه مشکلات هستیم و نبود وقت کافی باعث مشکلات ما شده 

در حال حاضر همه دوستانی که دسترسی دارن به انجمن مثل بنده مشغول ان , برای منتشر شدن کتاب ها , انشاا... یک قسمت جدید ایجاد میکنیم که کتاب هایی که تکمیل شد سریعتر بره روی سایت

برای اون عزیزی که میخواست اول سایت رو بخره بعد رفت مشابه ش رو ایجاد کرد حرفی نداریم :D شاید در آینده از طریق کیمته فیلترینگ وزارت فرهنگ و ارشاد اقدام کردیم , ولی فعلا وقتش نیست !

ممنونم که به فکر انجمن خودتون هستید امیدوارم بتونیم با کمک شما دوستان محیط بهتری رو برای فعالیت در این زمینه ایجاد کنیم

• تشکر 4

لینک به ارسال

اگه میشد قسمت ویرایش همیشه بود بهتر میشد

• تشکر 1

لینک به ارسال

سلام به مدیر محترم،

یدونه انتقادی دارم. با اینکه سایتتون والبته از همه مهمتر انجمنتون عالیه ولی دوستان گرامی تو بخش رمان نویسی نمیتونن عکس اشخاص توی رمان رو بزارن اگه میشد که بهتر میبود. خواهشا این قسمت رو تو بخش رمان نویسی ایجاد کنید.:smile:

باتشکر:t(26):

• تشکر 2

لینک به ارسال
در در 13 مهر 1397 در 16:00، afsa گفته است :

چرا توی سایت نمیرن؟

فاطمه خانم راستش منم میدونم که خیلی از رمان ها هنوز ویرایش نشده و تو صف انتظارن اما تاحالا کسی به ما ویراستار ها رمانی برای ویرایش نداده و ما بیکار هستیم

محدثه جان هم که فعلا درگیرن. 

و نمیتونن بیان سایت و کار ها را بهمون بگن.

از شما اقای مدیر تقاضا دارم یک نفر رو تا اومدن محدثه جایگزینشون کنید

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام ! یه سوال فنی ! 

چرا رمان های آپدیت شده ی بخش ترجمه توی بخش کتاب های بروز شده ی صفحه ی اصلی قرار نمی گیرن ؟ 

دلیلش به خاطر اینه که نوشته ی کاربران سایت نیستن یا دلیل دیگه ای داره؟ 

اگه دلیلی نداره می تونید درستش کنید این قضیه رو آیا ؟:ha:

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام به جامعه نودهشتیا.

یه سوال دارم...دوستان گرافیست‌‌مون خوابیدن آیا؟تا اونجایی که من میدونم شما دوستان داوطلبانه وازروی عشق به نودهشتیا قبول زحمت میکنیدو جلدرمان هارو طراحی میکنید، اما باید بگم چندین وچند جلد برای رمانای جدید درخواست شده وهیچ خبری هم از جلدا نیست؛ اگر سخته براتون، اگر مشغله دارید وبه هر دلیلی نمیتونید کار گرافیکی انجام بدید به مدیران اطلاع بدین تافراخوان جذب نیرو بدن. من واقعا نودهشتیا روکه یه محیط مجازی کاملا گرم وصمیمی ومودبانه داره رو دوست دارم وحسرت زمانی رو میخورم که بهترین رمانای مجازی سال، متعلق به نودهشتیا بود.الان که توهمین مرحله های ابتدایی هم به بن بست رسیدیم چه برسه به یه خروجیه عالی.

• تشکر 2
  • خوب 1

لینک به ارسال

سلام. من یه مدت پست جدیدی از رمانم نفرستادم حالا صفحه قفل شده. لطفا راهنمایی کنید

• تشکر 1

لینک به ارسال

سلام

من یکی دوتا جلد واسه رمانا درست کردم ولی تاپیکی که توش رمانا رو تحویل میدیم قفله..الان من تاپیک جدیدی باز کنم؟

لینک به ارسال

سلام

1)به نظر من بهتر هست که این ادیتور یا همون صفحه ای که مطالب داخلش نوشته میشه رو عوض کنید .

علاوه بر اینکه کار با این سخت هست(از نظر من البته ) خیلی از امکانات از جمله امکان تغییر رنگ متن ،سایز ، حذف قالب متن اگر که از جای دیگه ای کپی شده باشه  و همچنین بازگشت به اخرین تغییرات متنی قبلی رو نداره.

2)یه کادر جست و جو  به صورت جداگانه داخل بخش ها قرار بدید ، کادر جست و جو بالای صفحه فقط کلمات و اون هم کلمه ابتدایی رو جست و جو میکنه و کلی زمانبر هست تا بفهمی متن مورد نظرت قبلا ارسال شده یا نه.

خسته نباشید.:flowersmile:

لینک به ارسال
در در 5 آبان 1397 در 05:10، Sevda13 گفته است :

سلام به جامعه نودهشتیا.

یه سوال دارم...دوستان گرافیست‌‌مون خوابیدن آیا؟تا اونجایی که من میدونم شما دوستان داوطلبانه وازروی عشق به نودهشتیا قبول زحمت میکنیدو جلدرمان هارو طراحی میکنید، اما باید بگم چندین وچند جلد برای رمانای جدید درخواست شده وهیچ خبری هم از جلدا نیست؛ اگر سخته براتون، اگر مشغله دارید وبه هر دلیلی نمیتونید کار گرافیکی انجام بدید به مدیران اطلاع بدین تافراخوان جذب نیرو بدن. من واقعا نودهشتیا روکه یه محیط مجازی کاملا گرم وصمیمی ومودبانه داره رو دوست دارم وحسرت زمانی رو میخورم که بهترین رمانای مجازی سال، متعلق به نودهشتیا بود.الان که توهمین مرحله های ابتدایی هم به بن بست رسیدیم چه برسه به یه خروجیه عالی.

من واسه فراخوان تست دادم چند تا جلدم درست کردم ولی تاپیک تحویل قفله..سر دوراهی گیرکردم که تاپیک جدید باز کنم یا نه؟!

مدیرا هم که جواب نمیدن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی