رفتن به مطلب
Added by Amir

admin

انتقادات و پیشنهادات

پست های پیشنهاد شده

لینک چت روم انجمن بفرمایید:

چت روم انجمن - 2

• تشکر 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظورم چت روم نواری بود که تو بعضی سایتا صفحه اولش هست

• تشکر 2

لینک به ارسال

اهان فعلا توی این قالب انجمن از اون باکس ها وجود نداره ولی حتما اگر مقدورباشه مدیران توی تغییرات انجمن پیشنهاد شمارو هم عملی میکنند :gol:

• تشکر 4

لینک به ارسال

اهان فعلا توی این قالب انجمن از اون باکس ها وجود نداره ولی حتما اگر مقدورباشه مدیران توی تغییرات انجمن پیشنهاد شمارو هم عملی میکنند :gol:

ممنون

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام 

به نظرم یه بخش مسابقه و چالش هم بذارید! جذابیت زیادی داره :)

مسابقه ی عکاسی... چالش آشپزی... و اینجور چیزا

در ضمن به نظرم بهتره برای بالا بردن انگیزه ی نویسنده وقتی رمانشون به نیمه رسید تگ نویسنده و اعتبار یا امتیاز و از اینجور چیزا بهشون بدید!

اگر سعی بشه تشکرهای انجمن رو بیشتر کنیم بهتره! خیلیا میان تاپیک رو می خونن ولی یه تشکر خشک و خالی نمی کنن!

ممنون 

• تشکر 6

لینک به ارسال

من الآن داشتم صفحه طراحی جلد رو می خوندم یکی از کاربرا پرسیده بودن چرا مدیرا میتونن از شروع رمانشون درخواست طراحی بدن آقا امیر هم گفته بودن چون زحمت میـکشن و تو انجمن ها فعالیت می کنن باید یه فرقی داشته باشن.

اینو میدونم که مدیریت تو فضای مجازی خیلی سخته.ولی خب فقط مدیرا فعالیت نمی کنن که.ما هم داریم همزمان فعالیت می کنیم ولی منی که الآن کاربر فعال شدم هیچ فرقی یعنی حتی کوچک ترین فرقی با کاربری که یه دقیقه هست تو سایت عضو شده ندارم و این موضوع واقعا عصاب خورد کنه.

• تشکر 6

لینک به ارسال

من الآن داشتم صفحه طراحی جلد رو می خوندم یکی از کاربرا پرسیده بودن چرا مدیرا میتونن از شروع رمانشون درخواست طراحی بدن آقا امیر هم گفته بودن چون زحمت میـکشن و تو انجمن ها فعالیت می کنن باید یه فرقی داشته باشن.

اینو میدونم که مدیریت تو فضای مجازی خیلی سخته.ولی خب فقط مدیرا فعالیت نمی کنن که.ما هم داریم همزمان فعالیت می کنیم ولی منی که الآن کاربر فعال شدم هیچ فرقی یعنی حتی کوچک ترین فرقی با کاربری که یه دقیقه هست تو سایت عضو شده ندارم و این موضوع واقعا عصاب خورد کنه.

نظر منم همینه

• تشکر 6

لینک به ارسال

من هم میخوام بگم کاش رمان ها یعنی پست های رمان ها زودتر تایید بشه برای خودم شخصا دو روز طول میکشه و آگه مثلا تو قسمت تایید یکی دو نفر دیگه هم کنار مدیر محترم امیر خان فعالیت کنند عالی میشه ، ولی در کل همه چی هم خوبه و اینا ...

• تشکر 5

لینک به ارسال
سلام

در ضمن به نظرم بهتره برای بالا بردن انگیزه ی نویسنده وقتی رمانشون به نیمه رسید تگ نویسنده و اعتبار یا امتیاز و از اینجور چیزا بهشون بدید!

اگر سعی بشه تشکرهای انجمن رو بیشتر کنیم بهتره! خیلیا میان تاپیک رو می خونن ولی یه تشکر خشک و خالی نمی کنن!

ممنون

درمورد پیشنهادتون خب نظری ندارم ولی اینکه یه عده ای میان پستها رو میخونن و لایک زیرشو نمیزنن خیلی طبیعیه. یعنی خب همه جا هست. واقعا نمیدونم چرا اینطوریه شاید حس اینو ندارن که یه نویسنده تو فضای مجازی فقط از روی لایک و نقد میتونه جایگاه واقعی رمانشو بفهمه؛ اما خب هرچی که هست، هست! یعنی نمی تونیم بیایم زوری زوری تشکرها رو بالا ببریم... مگر اینکه تعداد کاربرای مفید سایت (نه لزوما کاربر فعال) زیاد بشه که خب طبیعتا پسندهاهم بالا میره...

من هم میخوام بگم کاش رمان ها یعنی پست های رمان ها زودتر تایید بشه برای خودم شخصا دو روز طول میکشه و آگه مثلا تو قسمت تایید یکی دو نفر دیگه هم کنار مدیر محترم امیر خان فعالیت کنند عالی میشه ، ولی در کل همه چی هم خوبه و اینا ...

درمورد رمان شما اطلاعی ندارم دوست عزیز ولی تا اونجا که میدونم این اتفاق، یعنی طول کشیدن تاییدیه رمان تا دو روز، فقط یه بار اتفاق افتاد. البته اون اوایل که کاربرای سایت تازه ۳۰۰،۴۰۰ تا شده بود خب کلا همه دیر آن میشدن و پستام دیر تایید میشد ولی الان دیگه نه.

خب بخوایم فکرشو بکنیم خدایی سخته یه آدم یه نفری این همه پست رو میخونه تا خطا و اسپم نداشته باشن واقعا چشم نمیمونه واسه آدم!

ولی از اونجایی که رمانای انجمن روز به روز بیشتر میشن و به یه نفر آدم خیلی فشار میاد، بنظر منم خوبه مثل همین مدیران بخش یه مدیر بخش هم برای این کار باشه که در کنار amir عزیز به پستها رسیدگی کنه. چون مدتی بعد هم یه سری رمانا تموم میشن و برای رفتن به صفحه ی اصلی نیاز به بازبینی قبل از پی دی اف شدن دارن و باید کل رمان یه دور خونده شه که این دیگه نور علی نوره. ولی اینکه یه مدیر به مدیرای اصلی اضافه شه فکر نکنم دیگه الان امکانش باشه اصلا... این پیشنهادم صرفا بخاطر بازه زمانی تایید شدن رمانا نیست، بیشتر بخاطر اینه که واقعا به یه نفر آدم فشار میاد خب:|

خلاصه... با اینکه گفتی در کل همه چی هم خوبه و اینا... موافقم :)

• تشکر 5

لینک به ارسال

درمورد رمان شما اطلاعی ندارم دوست عزیز ولی تا اونجا که میدونم این اتفاق، یعنی طول کشیدن تاییدیه رمان تا دو روز، فقط یه بار اتفاق افتاد. البته اون اوایل که کاربرای سایت تازه ۳۰۰،۴۰۰ تا شده بود خب کلا همه دیر آن میشدن و پستام دیر تایید میشد ولی الان دیگه نه.

خب بخوایم فکرشو بکنیم خدایی سخته یه آدم یه نفری این همه پست رو میخونه تا خطا و اسپم نداشته باشن واقعا چشم نمیمونه واسه آدم!

ولی از اونجایی که رمانای انجمن روز به روز بیشتر میشن و به یه نفر آدم خیلی فشار میاد، بنظر منم خوبه مثل همین مدیران بخش یه مدیر بخش هم برای این کار باشه که در کنار amir عزیز به پستها رسیدگی کنه. چون مدتی بعد هم یه سری رمانا تموم میشن و برای رفتن به صفحه ی اصلی نیاز به بازبینی قبل از پی دی اف شدن دارن و باید کل رمان یه دور خونده شه که این دیگه نور علی نوره. ولی اینکه یه مدیر به مدیرای اصلی اضافه شه فکر نکنم دیگه الان امکانش باشه اصلا... این پیشنهادم صرفا بخاطر بازه زمانی تایید شدن رمانا نیست، بیشتر بخاطر اینه که واقعا به یه نفر آدم فشار میاد خب:|

خلاصه... با اینکه گفتی در کل همه چی هم خوبه و اینا... موافقم :)

خب شما به ی نوعی حرف بنده رو تایید کردی ، دقیقا باهاتون موافقم که یک نفر نمیتونه این همه حجم از کار رو به تنهایی انجام بده و فشار زیادی وارد میشه امیدوارم ترتیب اثر داده بشه و البته ناگفته نماند که امروز سومین روز شد که پست هام تایید نشدن

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام.يه انتقاد داشتم!

اينكه من ميخواستم يع تايپيك درست كنم تا همه بتونن عكس شخصيت هاي رمانشون رو بزارن ولي وقتي از يكي از مدريران پرسيدم گفتن ميتونن توي نقد رمانشون بزارن.

سوالم اينكه چرااا؟چه فرقي داره؟ هردوتاشون تايپيكن حالا چه فرقي ميكنه؟؟؟

دومين انتقادم اينكه چرا هر پستي كه ميزاريم بايد توسط مدير تاييد بشه؟ اگه كاربرا پست ميزان كه نميزارن ، خب چرا بايد بزارن؟اگرم گذاشتن ما گزارش ميزنيم تا برداشته شه!

حالا پيشنهادام:

1- اگه ميتونيد اجازه بيديد كاربران عكس شخصيت هاي رمانشون رو توي تايپيك عكس شخصيت هاي رمان بزارن.

2- بازم اگه ميشه يه كاري كنين گذاشتن پست توسط مديرا تاييد نشه، اينجوري هم براي مديرا راحت تره هم براي كاربران!

ببینید گذاشتن عکس شخصیت رمان در هر صورت ممنوعه

این فقط قوانین سایت نیست

به خاطر کمیته فیلترینگه که این اجازه رو نمیده

شما توی تاپیک نقدم نمیتونید عکس بزارید

درباره ی پستا هم فقط پستای رمانا توسط مدیر تایید میشن

که اونم خوب طبیعیه

پست باید چک بشه که یه وقت مشکلی نداشته باشه

• تشکر 7

لینک به ارسال

ببینید گذاشتن عکس شخصیت رمان در هر صورت ممنوعه

این فقط قوانین سایت نیست

به خاطر کمیته فیلترینگه که این اجازه رو نمیده

شما توی تاپیک نقدم نمیتونید عکس بزارید

درباره ی پستا هم فقط پستای رمانا توسط مدیر تایید میشن

که اونم خوب طبیعیه

پست باید چک بشه که یه وقت مشکلی نداشته باشه

من الآن سه روز میشه تاپیکم تایید نشده حداقل می تونن مدیرا رو زیادتر کنن.

• تشکر 6

لینک به ارسال

ببخشید من هی میام اینجا شما رو اذیت میـکنما.

یه پیشنهاد توی کانال تلگرام یه عکسی گذاشتین برای رمان های در حال تایپ.میشه بروز رسانیش کنین.الآن یه رمانی مثل من تو چادرم خیلی وقته آپ نشده و رمانای ما هم موندن. :smile: مگه ما دل نداریم؟؟؟ :cry:

:gol:

ممنونم نظرتون رو ارسال میکنید

حتما به زودی رمان های در حال تایپ در صفحه تلگرام و اینستاگرام معرفی میشه

سلام.يه انتقاد داشتم!

اينكه من ميخواستم يع تايپيك درست كنم تا همه بتونن عكس شخصيت هاي رمانشون رو بزارن ولي وقتي از يكي از مدريران پرسيدم گفتن ميتونن توي نقد رمانشون بزارن.

سوالم اينكه چرااا؟چه فرقي داره؟ هردوتاشون تايپيكن حالا چه فرقي ميكنه؟؟؟

دومين انتقادم اينكه چرا هر پستي كه ميزاريم بايد توسط مدير تاييد بشه؟ اگه كاربرا پست ميزان كه نميزارن ، خب چرا بايد بزارن؟اگرم گذاشتن ما گزارش ميزنيم تا برداشته شه!

حالا پيشنهادام:

1- اگه ميتونيد اجازه بيديد كاربران عكس شخصيت هاي رمانشون رو توي تايپيك عكس شخصيت هاي رمان بزارن.

2- بازم اگه ميشه يه كاري كنين گذاشتن پست توسط مديرا تاييد نشه، اينجوري هم براي مديرا راحت تره هم براي كاربران!

دوست عزیز از خود بنده سوال کردید گفتم میتونید توی تاپیک نقد رمانتون قرار بدید , به این دلیل گذاشتن عکس در تاپیک رمان ممنوعه که باید روی همه عکسا نظارت بشه توسط ما , که ممکنه ما نتونیم به همه تاپیک ها سر بزنیم , حتی کوچکترین مشکلی در عکسی که شما قرار بدید وجود داشته باشه , یه سری دوستان هستن وقت اضافی دارن دنبال همچین موضوع هایی میگردن که سایت مارو به کـمیته فیلتـرینگ گزارش بدن ! 

در نهایت اگر 1 روز مدیر سایت نباشه و ایمیل هارو چک نکنه لینک تاپیک شما فـــیلتر میشه و هرکاربری که به تاپیک رمان شما مراجعه کنه با صفحه فــیلترینگ مواجه میشه و حداقل 1 هفته طول میکشه که تاپیک رمان شما از فیلتر خارج بشه  :)

موضوع بعدی حجم عکس و سرعت بارگذاری صفحه تاپیک هاست , شاید برای عزیزانی که از رایانه شخصی استفاده میکنن بارگذاری صفحه مشکلی نداشته باشه ولی برای دوستانی که با گوشی به سایت مراجعه میکنن و از اینترنت های حجمی و کم سرعت استفاده میکنن , وجود عکس در هر تاپیک فاجعه س ! فکرشو بکنید هر عکس 1 مگ هم حجم داشته باشه , من به 100 تاپیک مراجعه کنم علاوه بر اینکه کلی صبر کردم صفحه بیاد بالا به خاطر وجود عکس , حجم اینترنت ام تموم شده , این اجحاف در حق کاربران دیگه س و به هیچ وجه قابل قبول نیست , قانون مشابه برای امضا های کاربران هم به همین علت گذاشته شده که قراردادن عکس ها با حجم های زیاد و سایز بزرگ در امضا کاربر ممنوع شده 

شما به فکرنظر شخصی خودتون هست من به فکر همه کاربرانی که به سایت مراجعه میکنن ! 

در مورد موضوع بعدی چندین نفر فکر کرده درباره این موضوع , جمعی از مدیران تصمیم گرفتن که تاپیک ها و پست ها نیاز به تایید داشته باشه 

چرا پست ها نیاز به تایید دارن ؟ 

اول اینکه جلوگیری بشه از ارسال پست کاربران در تاپیک دیگران  , چون الان پست های اسپم حذف میشه شما فکر میکنید کسی در تاپیک رمان دیگران پست ارسال نمیکنه ؟!

خیلی موضوع ها ممکنه ارسال بشه که شما بهش توجه نمیکنید

برای مثال یک کاربر با نویسنده مشکل شخصی داره ,, میاد یک نام کاربری جدید ایجاد میکنه در تاپیک رمانش 100 تا پست اسپم ارسال میکنه و ناسزا میگه

تا مدیران انلاین بشن این ناسزا و پست هارو حذف کنن , همه کاربران این پست رو میبنن و محیط انجمن خراب میشه 

موضوع مهم دیگه اینکه خیلی از دوستان نحوه ارسال رمان رو بلد نیستن , خیلی از عزیزان تاپیک قوانین رو مطالعه نمیکنن , اگر ارسال موضوع ازاد باشه , یکی نام رمان رو وارد نمیکنه , یکی دوست داره در پست اول بدون هیچ خلاصه و مقدمه ای شروع به نوشتن داستان کنه , اگر قوانین وجود نداشته باشه , 100 ها تاپیک اسپم و دارای مشکل ایجاد میشه که وقتی مخاطب به انجمن سر بزنه ببینه تاپیک ها به این صورت ایجاد شدن هیچ علاقه ای به خوندن رمان نخواهد داشت و شاید دیگه سر نزنه به سایت ! 

خیلی مواردی دیگه هست که امکان ارسال بدون تایید رو منتفی میکنه و به هیچ وجه امکان ارسال بدون تایید در حال حاضر و آینده وجود نخواهد داشت ! امیدوارم وقت و زمانی که برای توضیح دادن و پاسخ به شما گذاشته میشه برای شما ارزش داشته باشه :)

سلام میشه یه چت روم با عمومی به سایت اضافه کنید این کار باعث میشه سایت از این سوت و کوری در بیاد لطفا جواب بدید با تشکر

سلام , دوست عزیز فعلا امکانش وجود نداره , باعث کاهش سرعت بارگذاری انجمن میشه و اینکه نیاز به نظرات 24 ساعته داره که از توان مدیران خارجه 

ولی ممکنه در آینده قرار داده بشه , به هر حال ممنونم از نظر شما  :gol:

سلام 

ممنون 

فعلا از نظر من زوده , تعداد کاربران کمه و تعداد کمی در مسابقات و نظرسنجی ها شرکت میکنن 

عنوان نویسنده حتی به بعضی از دوستان که رمانشون رو کامل ارسال میکنن هم داده نخواهد شد !!

برای دریافت عنوان نویسنده کاربران باید قوانین بخش تایپ رمان رو رعایت کنن , غلط املائی یا نگارشی نداشته باشن در انتها که 1 رمان کامل در انجمن داشته باشن , عنوان نویسنده رو میگیرن 

شاید در اینده این قوانین تغییر کنه 

تشکر ها بستگی به کاربران داره نمیتونیم کاربران رو مجبور به استفاده از گزینه تشکر کنیم  :rolleyes:

دوست عزیز فعالیت همه در انجمن برای ما ارزش داره 

معلومه که بین کاربران قدیمی و جدید تفاوت وجود داره , 

برای مثال , کاربران تازه وارد نمیتونن از به روز رسانی وضعیت استفاده کنن , در هر 24 ساعت تنها 10 پیام با فاصله 5 دقیقه میتونن ارسال کنن یا یه سری محدودیت های دیگه

یک مقدار مطالعه و تایید رمان ها طول میکشه , امیدوارم مارو ببخشید به خاطر این موضوع  :gol:

من الآن سه روز میشه تاپیکم تایید نشده حداقل می تونن مدیرا رو زیادتر کنن.

معلومه ما هم دوست داریم پست ها هرچه سریعتر تایید بشن , ولی این بخش نیاز به شخصی داره که قبلا سابقه فعالیت داشته 

و دوستانی که درخواست همکاری میدن هیچکدوم سابقه فعالیت که نداشتن هیچ , نحوه مدیریت انجمن و کار با این انجمن ساز رو هم بلد نیستن 

• تشکر 13

لینک به ارسال

سلام ممنون از اینکه به سولاتمون جواب دادین.فقط میشه به صفحه طراحی جلد هم یه سر بزنین.ممنون.

• تشکر 5

لینک به ارسال

گرافیست ها خیلی وقته آن نشدن

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام ممنون از اینکه به سولاتمون جواب دادین.فقط میشه به صفحه طراحی جلد هم یه سر بزنین.ممنون.

گرافیست ها خیلی وقته آن نشدن

بررسی شد , ارسال پست پشت سر هم = اسپم  :gol:

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام خسته نباشین

ممکنه توی بخش اطلاعیه های انجمن یا هر بخشی که خودتون صلاح می دونین، تاپیکی درمورد اینکه چطور میشه عنوان کاربری رو حالا توی هر بخشی ترفیع داد ارسال کنید؟ یعنی مثلا برای کاربر فعال یا ویژه شدن باید چندتا پست ارسال شه (اگه به تعداد پست وابسته ست) یا مثلا در چه صورت به "اخراجی" تبدیل میشیم یا نویسنده شدن باید چه شرایطی داشته باشه؟ و کلا برای همه ی عنوانهای کاربری یه توضیحی بذارین...؟

ممنونم :)

• تشکر 6

لینک به ارسال

سلام خسته نباشین

ممکنه توی بخش اطلاعیه های انجمن یا هر بخشی که خودتون صلاح می دونین، تاپیکی درمورد اینکه چطور میشه عنوان کاربری رو حالا توی هر بخشی ترفیع داد ارسال کنید؟ یعنی مثلا برای کاربر فعال یا ویژه شدن باید چندتا پست ارسال شه (اگه به تعداد پست وابسته ست) یا مثلا در چه صورت به "اخراجی" تبدیل میشیم یا نویسنده شدن باید چه شرایطی داشته باشه؟ و کلا برای همه ی عنوانهای کاربری یه توضیحی بذارین...؟

ممنونم :)

بله حتما یک تاپیک با این موضوع ایجاد میشه 

• تشکر 8

لینک به ارسال

سلام

جواب سوال من داده نشد

امکان انتشار رمان ها به صورت فصل فصل هست؟

• تشکر 5

لینک به ارسال

واینکه نوشته های کاربر ها هم چاپ میشه؟

یعنی من میخوام یه رمان خیلی کوتاه پنجاه شصت صفحه ای بنویسم ولی نمیدونم چجوری میشه منتشرش کرد

• تشکر 4

لینک به ارسال

میگما…قضیه ی اون رمان هایی که تیره ترمشخص شده تو تاپینگاو رمانایی ک کمرنگ ترن چیه عایا؟؟؟:|

• تشکر 3

لینک به ارسال

نگین جون رمان هایی که ارسال شده و شما نخوندید و بازشون نکردید پر رنگ‌تر هستند البته این خصوصیت واسه تمام تاپیک ها در همه ی بخش های انجمن هست

• تشکر 4

لینک به ارسال

آها...متوجه شدم!مرسی که گفتی عزیزم

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام

جواب سوال من داده نشد

امکان انتشار رمان ها به صورت فصل فصل هست؟

واینکه نوشته های کاربر ها هم چاپ میشه؟

یعنی من میخوام یه رمان خیلی کوتاه پنجاه شصت صفحه ای بنویسم ولی نمیدونم چجوری میشه منتشرش کرد

سلام هر فصل حداقل باید 200 صفحه الی 400 صفحه باشه

نوشته کاربر ها چاپ میشه ؟ متوجه منظورتون نشدم ؟!

برای انتشار رمان ها , وقتی رمان شما به اتمام رسید , در قالب یک فایل ( text یا word ) برای بنده فایل رو ارسال میکنید تا برای انتشار اماده بشه

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام هر فصل حداقل باید 200 صفحه الی 400 صفحه باشه

نوشته کاربر ها چاپ میشه ؟ متوجه منظورتون نشدم ؟!

برای انتشار رمان ها , وقتی رمان شما به اتمام رسید , در قالب یک فایل ( text یا word ) برای بنده فایل رو ارسال میکنید تا برای انتشار اماده بشه

ببخشید آقا امیر شما گفتین که رمانایی که کم تر از هفتاد صفحه باشن در بخش فرهنگ و هنر داستان ها قرار می گیرن.انگاری متینا هم می خواد یه رمان شصت صفحه ای بنویسه،ایرادی نداره؟یعنی تو همین بخش رمان ها قرار می گیره؟

• تشکر 4

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی