رفتن به مطلب
Added by Amir

admin

انتقادات و پیشنهادات

پست های پیشنهاد شده

سلام جناب مدیر

نمی دونم اعلامیه های من فقط ایجوریه یا کلا اینطوری شده...اما این وضیعت فعلی اصلا قابل تحمل نیست

قبلا تا بیست اعلامیه رو داشتم اما الان فقط دوتاست...یعنی اگر دو روزآفلاین باشی متوجه نقل قول ها و اتفاقات نمی شی و این خیلی بدِ

لطفا به این مسئله هر چه زودتررسیدگی کنید :gol:

• تشکر 5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام جناب مدیر

نمی دونم اعلامیه های من فقط ایجوریه یا کلا اینطوری شده...اما این وضیعت فعلی اصلا قابل تحمل نیست

قبلا تا بیست اعلامیه رو داشتم اما الان فقط دوتاست...یعنی اگر دو روزآفلاین باشی متوجه نقل قول ها و اتفاقات نمی شی و این خیلی بدِ

سلام ببخشید یه مشکلی

نمیدونم فقط برا من اینطوره یا مال بقیه هم هست

اعلامیه های من دچار مشکل شده برای مثال چند روز نمیام وقتی میام اون بالا زده مثلا ده اعلامیه وقتی میزنم روش فقط یه اعلامیه اون روز رو میاره و بقیه رو نمیاره داخل تمام اعلامیه هامم که میرم یه صفحه بیشتر نیست و من نمیتونم صفحه قبلی رو بزنم که باخبر بشم چه چیزایی اتفاق افتاده

لطفا رسیدگی کنید ممنون میشم

دقیقا برای منم همینطوره ...

• تشکر 4

لینک به ارسال

دلیل اینکه انجمن کم فعالیته,اینکه مدیرای کل انجمن کمن!

من یه پیشنهاد دارم اونم اینکه همه مدیرای کل انجمن برای خودشون از بین مدیرای بازنشسته یا مدیرای دیگه انجمن ها معاون انتخاب کنن.

مثلا بخش تایید رمانا به شدت احتیاج به چندتا مدیر داره چون این حجم از رمان ها و تاییدشون واسه یه نفر خیلی زیاده

• تشکر 7

لینک به ارسال

سلام يه پيشنهادي داشتم.

نويسنده هاي رمان معمولاً وقت ويرايش رمانشونو ندارن و خيلي كم ميتونن غلط املايي هاشونو پيدا كنن و اين پيدا كردن غلط املايي كارو براي اونا سخت ميكنه.

از انجمن خواهش ميكنم كه چندين ويراستار براي اينكار جمع كنه و هركسي داوطلبه بياد بگه.

اينطوري خيلي براي نويسنده ها بهتره!

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام

چند روزه از گزینه پسندیدم که استفاده میکنم به 30 تا هم نمیرسه  اما  این پیامو نشون میده " تعداد نظر مثبتی که شما می توانید بدهید برای امروز به پایان رسیده است " چرا مشکل کار کجاست ؟

• تشکر 4

لینک به ارسال

سلام. ببخشید من نميدونم چرا توی تاپیک ها که هستم مثله چت روم پاسخ های بعدی بالافاصله وارد صفحه نميشه و باید صفحه رو پشت هم لود کنم، حداقل برای تاپیکی مثل چت روم باید این امكان باشه که وقتی توی صفحه حضور داری نقل و قول بچه ها بیاد بدون لود پی در پی.

ممنون میشم اگر رسيدگي کنید.

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام.ببخشید گفته بودین که این سایت توسط هوداران نودوهشتیا تاسیس شده و سایت نودوهشتیای قبلی نیست.خب اون قبلی چی شد؟یعنی این سایت الان کاملا معتبره؟

ویرایش شده در توسط yasna
  • تشکر 2

لینک به ارسال

کاش محدودیتِ پسندها رو بردارید ..

• تشکر 4

لینک به ارسال

سلام خسته نباشین =)

یه سری پستها هستن که وقتی آپ میشن توی آخرین ارسال های انجمن قرار نمیگیرن... از جمله مطالب بخش مذهبی و تاپیک به شدت مفید « من یک نویسنده هستم».... نمیدونم تاپیکای دیگه هم این مشکلو دارن یا نه ولی من توی این دوتا دیدم...

ممنون میشم برطرفش کنین :)

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام ببخشید یه مشکلی

نمیدونم فقط برا من اینطوره یا مال بقیه هم هست

اعلامیه های من دچار مشکل شده برای مثال چند روز نمیام وقتی میام اون بالا زده مثلا ده اعلامیه وقتی میزنم روش فقط یه اعلامیه اون روز رو میاره و بقیه رو نمیاره داخل تمام اعلامیه هامم که میرم یه صفحه بیشتر نیست و من نمیتونم صفحه قبلی رو بزنم که باخبر بشم چه چیزایی اتفاق افتاده

لطفا رسیدگی کنید ممنون میشم

تمام محدودیت های اطلاعیه , لایک , زمان ویرایش فعلا برداشته شد  :gol:

مال منم اینجوری شده

تمام محدودیت های اطلاعیه , لایک , زمان ویرایش فعلا برداشته شد  :gol:​ 

سلام جناب مدیر

دقیقا برای منم همینطوره ...

دلیل اینکه انجمن کم فعالیته,اینکه مدیرای کل انجمن کمن!

من یه پیشنهاد دارم اونم اینکه همه مدیرای کل انجمن برای خودشون از بین مدیرای بازنشسته یا مدیرای دیگه انجمن ها معاون انتخاب کنن.

مثلا بخش تایید رمانا به شدت احتیاج به چندتا مدیر داره چون این حجم از رمان ها و تاییدشون واسه یه نفر خیلی زیاده

بله حتما در روز های اینده به این موضوع رسیدگی میشه

سلام يه پيشنهادي داشتم.

نويسنده هاي رمان معمولاً وقت ويرايش رمانشونو ندارن و خيلي كم ميتونن غلط املايي هاشونو پيدا كنن و اين پيدا كردن غلط املايي كارو براي اونا سخت ميكنه.

از انجمن خواهش ميكنم كه چندين ويراستار براي اينكار جمع كنه و هركسي داوطلبه بياد بگه.

اينطوري خيلي براي نويسنده ها بهتره!

با توجه به مشکلاتی که پیش اومده حتما یک گروه ویراستار برای نظارت بر رمان کاربران ایجاد میشه ممنونم از نظر شما 

سلام. ببخشید من نميدونم چرا توی تاپیک ها که هستم مثله چت روم پاسخ های بعدی بالافاصله وارد صفحه نميشه و باید صفحه رو پشت هم لود کنم، حداقل برای تاپیکی مثل چت روم باید این امكان باشه که وقتی توی صفحه حضور داری نقل و قول بچه ها بیاد بدون لود پی در پی.

ممنون میشم اگر رسيدگي کنید.

ممنونم از نظر شما , سیستم انجمن این امکان رو به ما نمیده که تاپیک هارو مثل چت روم پشت سر هم رفرش کنیم یا قابلیتی قرار بدیم که خودش رفرش بشه 

درسته نام تاپیک چت روم هست ولی در واقع تفاوتی با تاپیک های عادی نداره و امکان اضافه کردن قابلیت خاصی در این مورد وجود نداره 

ولی قابلیت نمایش ارسال های جدید فعال هست , در صورتی که شما در حال ارسال یک مطلب باشید و مطالبی جدید در تاپیک ارسال بشه , یک اطلاعیه در صفحه ظاهر میشه و با کلیک بر روی این گزینه مطالب جدید بارگذاری میشه

سلام.ببخشید گفته بودین که این سایت توسط هوداران نودوهشتیا تاسیس شده و سایت نودوهشتیای قبلی نیست.خب اون قبلی چی شد؟یعنی این سایت الان کاملا معتبره؟

سلام , متاسفانه نودهشتیا قبلی بعد از فوت مرحوم جوشنی تعطیل شده 

متوجه منظور شما نشدم ! اگر منظور شما از معتبر یا غیر معتبر شایعه هایی هست که سایت هایی با موضوع مشابه ایجاد کردن 

باید خدمتتون عرض کنم که این کاربران هستن که به انجمن اعتبار میدن , این انجمن و سایت نه متعلق به بنده ست نه متعلق به شخص دیگه ای و سایت از هر نظر با وجود نویسنده های خوبی که در انجمن وجود داره معتبره 

کاش محدودیتِ پسندها رو بردارید ..

سلام خسته نباشین =)

یه سری پستها هستن که وقتی آپ میشن توی آخرین ارسال های انجمن قرار نمیگیرن... از جمله مطالب بخش مذهبی و تاپیک به شدت مفید « من یک نویسنده هستم».... نمیدونم تاپیکای دیگه هم این مشکلو دارن یا نه ولی من توی این دوتا دیدم...

ممنون میشم برطرفش کنین :)

سلام ممنونم از اطلاع رسانی شما این موضوع بررسی و حل شد  :gol:

• تشکر 7

لینک به ارسال

سلام.

من از نسخه ی موبایل انجمن استفاده میکنم

راستش زمان پاسخ و نقل و قول پست فرد ديگه پستم خیلی درهم ميشه و مثل دوستانی که با پی سی میان نمياد.

امکانش هست برطرف بشه؟؟

• تشکر 1

لینک به ارسال

سلام من یک انتقادی دارم داخل صفحه اصلی سایت بخش داستان بلند وجود داره چرا هیچ کتابی برای دانلود نیست ؟در صورتی که خیلی از کتاب ها که تعداد صفحات ورد کمتر ۷۰صفحه باشه جزو داستان قرار میگیره ؟ و یک مورد دیگه ۷۰صفحه ورد سایز ۱۲بلد خیلی زیاد خیلی از دوستان یک صحنه خیلی کش میدن یا از دلنوشته های زیاد استفاده میکنن تا تعداد صفحات بالا بره به نظر من کمتر بودن صفحات نشان کیفیت پایین قلم نیست.

• تشکر 2

لینک به ارسال

با سلام.

با توجه به اینکه آزادی ادیان در قانون اساسی ایران وجود دارد، میخواستم بدونم اگر امکانش هست بخشی برای مسیحیت ایجاد شود در قسمت مذهب، که مسیحیان هم بتوانند صحبت کنند و مطالب ارسال کنند.

• تشکر 4

لینک به ارسال

سلام خسته نباشین بابت همه ی زحمات : )

الان یه چیزی دیدم چشمام گرد شد رسما :D

این بخش رمانهای پر مبحث مگه فقط مربوط به رمانها نیست؟ الان چرا تاپیک جرئت یا حقیقتم اونجاست؟ بعد تا اونجایی که میدونم این تاپیک قفل هم شده!

ممنون میشم رفعش کنین :)

• تشکر 7

لینک به ارسال

درواقع اینجا مربوط به انتقادات و پیشنهاداته اما بهتر دونستم که همینجا مطرح کنم حرفمو...

خیلی خیلی خوشحال شدم دیدم تاپیک تالیف داستانک دوباره باز شده... ممنون از اهمیتتون به نظرات.. :)

• تشکر 3

لینک به ارسال

با سلامو خسته نباشید خدمت همه یک پیشنهاد و یک انتقاد :smile:

اول اینکه رمان هایی که تایید میشن (و انصافا از سایت قبلی زودتر تایید میشن)وقتی پستیو ارسال میکنی باید تایید شه و زود هم تایید نمیشه متاسفانه...از تایید خود رمان بیشتر طول میکشه... :(

توی نودو هشتیا قبلی این شکلی نبود و میشد راحت فرستاد...نمیشه دوباره مثل قبل کنینش؟؟ :worship:

و بنظرم اگه اپلیکیشن نودو هشتیا بسازین کاربراتون چندین برابر میشه...مطمینا تو انجمن برنامه نویسای زیادی هستن که دوست دارن همکاری کنن :ale:

• تشکر 4

لینک به ارسال

سلام

ببخشید امکانش هست ساعت سایت رو تنظیم کنید ؟؟انگاری ساعتش خرابه!!!

• تشکر 1

لینک به ارسال

سلام.

عذر میخوام یه انتقادی داشتم.

یکی از دوستان من که میخواست توی سایت شما عضو بشه میگفت به هیچ صورتی سایت باز نمیشه.از طریق گوگل،یاهو،اکسپلور و همه چیز امتحان کرده.اما سایت براش اصلا باز نمیشده.

تا همین امروز که بالاخره تونست سایت رو باز کنه.ایا این دلیلی داره یا مربوط به اینترنت میشه؟چون برای من هم اون اوایل سایت باز نمیشد.

ممنونم که به نظرات ما اهمیت میدین.

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر و شادی 

ممنون میشم از رمان های ایرانی ، صوتی هم بزارید من دو ساله طرفدار سایت شما هستم ولی دیگه امکان خوندن با کامپیوتر و گوشی و ندارم به خاطر چشمم 
ممنون میشم پیشنهادم و قبول کنید 

• تشکر 3

لینک به ارسال

سلام من یک انتقادی دارم داخل صفحه اصلی سایت بخش داستان بلند وجود داره چرا هیچ کتابی برای دانلود نیست ؟در صورتی که خیلی از کتاب ها که تعداد صفحات ورد کمتر ۷۰صفحه باشه جزو داستان قرار میگیره ؟ و یک مورد دیگه ۷۰صفحه ورد سایز ۱۲بلد خیلی زیاد خیلی از دوستان یک صحنه خیلی کش میدن یا از دلنوشته های زیاد استفاده میکنن تا تعداد صفحات بالا بره به نظر من کمتر بودن صفحات نشان کیفیت پایین قلم نیست.

با سلام و عرض ادب خدمت شما

ممنونم از اینکه دراین تاپیک نظر خودتون رو ارسال کردید

-------------------------------

باید خدمتتون عرض کنم که 70 صفحه یک کتاب به حساب نمیاد و جز داستانه کوتاهه و اینکه یک سوال از شما دوست عزیز ,  ایا مشکل از طرف سایت هست که نویسنده نمیتونه به داستان خودش شاخو برگ بده یا موضوعش رو جوری جذاب کنه که مثلا 200 صفحه ادامه داشته باشه بعد میاد از شعر و آهنگ ها توی کتابش استفاده میکنه ؟! 

اکثرا دوستان کتاب اولشون هست و برای بار اوله , وسط کتاب خودشون خسته میشن یا میخوان کتاب رو یه جوری تموم کنن به این مشکلات میخورن ! در آخر هم ما کتابشون رو منتشر میکنیم ولی بازخورد و بازدید مناسبی نداره و اکثرا نظرات منفی ارسال میشه 

سلام.

من از نسخه ی موبایل انجمن استفاده میکنم

راستش زمان پاسخ و نقل و قول پست فرد ديگه پستم خیلی درهم ميشه و مثل دوستانی که با پی سی میان نمياد.

امکانش هست برطرف بشه؟؟

فعلا امکان رفع این مشکل وجود نداره , در آینده انشاا.. برطرف میشه

با سلام.

با توجه به اینکه آزادی ادیان در قانون اساسی ایران وجود دارد، میخواستم بدونم اگر امکانش هست بخشی برای مسیحیت ایجاد شود در قسمت مذهب، که مسیحیان هم بتوانند صحبت کنند و مطالب ارسال کنند.

بله حتما یک موضوع برای ادیان دیگر در نظر گرفته میشه

سلام خسته نباشین بابت همه ی زحمات : )

الان یه چیزی دیدم چشمام گرد شد رسما :D

این بخش رمانهای پر مبحث مگه فقط مربوط به رمانها نیست؟ الان چرا تاپیک جرئت یا حقیقتم اونجاست؟ بعد تا اونجایی که میدونم این تاپیک قفل هم شده!

ممنون میشم رفعش کنین :)

این قسمت حذف شد 

با سلامو خسته نباشید خدمت همه یک پیشنهاد و یک انتقاد :smile:

اول اینکه رمان هایی که تایید میشن (و انصافا از سایت قبلی زودتر تایید میشن)وقتی پستیو ارسال میکنی باید تایید شه و زود هم تایید نمیشه متاسفانه...از تایید خود رمان بیشتر طول میکشه... :(

توی نودو هشتیا قبلی این شکلی نبود و میشد راحت فرستاد...نمیشه دوباره مثل قبل کنینش؟؟ :worship:

و بنظرم اگه اپلیکیشن نودو هشتیا بسازین کاربراتون چندین برابر میشه...مطمینا تو انجمن برنامه نویسای زیادی هستن که دوست دارن همکاری کنن :ale:

با توجه به نظرات این قسمت رو بدون تایید قرار دادیم تا دوستان راحت تر بتونن قسمت های جدید کتابشون رو ارسال کنن

برای برنامه نویسی نسخه موبایل فعلا مقدور نیست , سایت بازدید و در آمدی مناسبی نداره و 100% ازش استقبال نمیشه

در انجمن هم اگر دوستانی اشنا به برنامه نویسی اندروید باشن فکر نمیکنم رایگان بخوان کمک بکنن 

سلام

ببخشید امکانش هست ساعت سایت رو تنظیم کنید ؟؟انگاری ساعتش خرابه!!!

سلام در حال بررسی هست , 

برای بررسی ساعت صحیح انجمن , از اکانت خودتون خارج بشید و به صورت میهمان زمان انجمن رو مشاهده کنید , اگر صحیح بود , به اکانت خودتون برگردید و در تنظیمات شما > محدوده زمانی رو به تهران تغییر بدید

سلام.

عذر میخوام یه انتقادی داشتم.

یکی از دوستان من که میخواست توی سایت شما عضو بشه میگفت به هیچ صورتی سایت باز نمیشه.از طریق گوگل،یاهو،اکسپلور و همه چیز امتحان کرده.اما سایت براش اصلا باز نمیشده.

تا همین امروز که بالاخره تونست سایت رو باز کنه.ایا این دلیلی داره یا مربوط به اینترنت میشه؟چون برای من هم اون اوایل سایت باز نمیشد.

ممنونم که به نظرات ما اهمیت میدین.

در پیام خصوصی به پیامتون پاسخ دادم

سلام وقت بخیر و شادی 

ممنون میشم از رمان های ایرانی ، صوتی هم بزارید من دو ساله طرفدار سایت شما هستم ولی دیگه امکان خوندن با کامپیوتر و گوشی و ندارم به خاطر چشمم 

ممنون میشم پیشنهادم و قبول کنید 

قسمت کتاب صوتی به همین منظور ایجاد شده 

و در اینده سعی میکنیم با کسب اجازه از مدیران سایت های مشابه , کتاب های صوتی در سایت قرار بدیم 

• تشکر 6

لینک به ارسال

قسمت کتاب صوتی به همین منظور ایجاد شده 

و در اینده سعی میکنیم با کسب اجازه از مدیران سایت های مشابه , کتاب های صوتی در سایت قرار بدیم 

من در این خصوص شش ماه پیش با سایت های مشابه صحبت کردم حتی حاضر شدم خودم کتاب را به  کتاب صوتی تبدیل کنم اما استقبال نشد

• تشکر 1

لینک به ارسال

سلام ، خسته نباشید میخواستم بپرسم مدال ها بر چه اساسی داده میشه ؟

و این که چرا شخصی سازی از تنظیمات پروفایلمون حذف شده؟

• تشکر 2

لینک به ارسال

من در این خصوص شش ماه پیش با سایت های مشابه صحبت کردم حتی حاضر شدم خودم کتاب را به  کتاب صوتی تبدیل کنم اما استقبال نشد

سلام چرا برای تست صدا اقدام نمیکنید ؟ فکر میکنم یک قسمت از کتاب یا متن رو باید ضبط کنید و بفرستید برای مدیر , فکر میکنم توی تلگرام ام بشه 

اگر مناسب باشه میتونید کتاب خودتون یا دیگران رو تبدیل به کتاب صوتی کنید

سلام ، خسته نباشید میخواستم بپرسم مدال ها بر چه اساسی داده میشه ؟

و این که چرا شخصی سازی از تنظیمات پروفایلمون حذف شده؟

سلام paria عزیز 

تا جایی که بنده اطلاع دارم تا نسخه جدید انجمن و سایت فعلا مدال اهدا نمیشه

شخصی سازی هم برای من فعاله چطور شما میگید حذف شده ؟  :huh:

• تشکر 4

لینک به ارسال

سلام...

چه خوب میشد اطلاعاتی درمورد چگونگی درست کردن جلد و کار های خلاقی که به پیشرفت انجمن کمک می کنه و...در سایت قرار می دادید که دوستانی که به این کار علاقه مند هستند هم شرکت کنند ...

ممنون...♥

و اینکه خیلی بهتر هم می شد اینکه یک یادداشت روزانه برای هر فرد در پروفایل خاص خودش قرار داده می شد...برای نوشتن مطالب روزانه اش♥

• تشکر 2

لینک به ارسال

سلام...

چه خوب میشد اطلاعاتی درمورد چگونگی درست کردن جلد و کار های خلاقی که به پیشرفت انجمن کمک می کنه و...در سایت قرار می دادید که دوستانی که به این کار علاقه مند هستند هم شرکت کنند ...

ممنون...♥

و اینکه خیلی بهتر هم می شد اینکه یک یادداشت روزانه برای هر فرد در پروفایل خاص خودش قرار داده می شد...برای نوشتن مطالب روزانه اش♥

در نسخه فعلی انجمن امکان اضافه کردن امکانات جدید نیست , انشاا.. بعد از به روز رسانی سایت به نسخه جدید 

امکانات زیادی اضافه میشه 

در مورد طراحی جلد , دوستانی که در این زمینه فعالیت داشتن میتونن به گرافیست های انجمن کمک کنن

برای فعالیت های دیگه به زودی تاپیک من و کتاب ایجاد میشه  :gol:

• تشکر 5

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی