رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

admin

انتقادات و پیشنهادات

پست های پیشنهاد شده

به خاطر اینکه اینجور تاپیک ها بیشتر جنبه ی سرگرمی داره و توی انجمن ما که تخصصی برای نویسنده ها ایجاد شده خیلی خوب نیست که بیشتر کاربرا فقط در این تاپیک ها شرکت کنن... 

در کل هدف از این اقدام این بوده که اقبال کاربر ها به سمت بخش های دیگه بیشتر بشه  :gol:

حرفتون کاملا درست گیسو جون ولی ببینید یک سرگرمی قطعا برای انجمن نیاز هست هرکسی که نمیاد مطلبی درمورد کتاب و...بگذاره چون اطلاع کافی نداره اینکار رو دوستان مدیر باید انجام بدن♥

• تشکر 8

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حرفتون کاملا درست گیسو جون ولی ببینید یک سرگرمی قطعا برای انجمن نیاز هست هرکسی که نمیاد مطلبی درمورد کتاب و...بگذاره چون اطلاع کافی نداره اینکار رو دوستان مدیر باید انجام بدن♥

کاملا درسته ولی نیازی نیست شمارش پست های سرگرمی انجام بشه... اینجوری خیلی از کاربرا فقط با یه پست یه کلمه ای شمارش پست هاشون می ره بالا! و این به نظر بنده به هیچ وجه قابل قبول نیست ... من به شخصه خیلی از دوستان رو دیدم که چه تاپیک های مفید و پرکاربردی می زنن ولی هنوز حتی کاربر فعال هم نیستن! و این خیلی تبعیضه که با ده تا کلمه 10 تا پست داشته باشی و با 20 خط مفید بیشتر از یه پست نداشته باشی!  :gol:

• تشکر 10

لینک به ارسال

با سلام 

نگاه کنید منم حرف شمارو تا حدی فبول دارم سرگرمی باید باشه ولی هرچیزی از حد خودش زیاد تر انجام بشه بده و افراط میشه الان تقریبا 90 درصد تایپیک های قبلی و بعدی هیچ سرگرمی ندارن جزء اینکه همه تعداد پست هاشون رو ببرن بالا و پست و مقام بگیرن .

وقتی کسی پست کاربر فعال رو باید بگیره که به معنی واقعی فعال باشه نه اینکه با فرستادن اسم افراد - یا غذا - یا شماره - پست هاش بره بالا شما میگین فعالیت در قسمت های دیگه اطلاعات می خواد و بعضیا ندارن که این یه حرف کاملا اشتباه هست من اوایل که به انجمن امده بودم تقریبا مثل بقیه از طریق همین پست های قبلی و بعدی پست های خودم رو بالا می بردم و به عنوان کاربر فعال رسیدم و وقتی رسیدم متوجه شدم که این مقام هیچ ارزشی برای من نمیتونه داشته باشه جزء تغییر رنگ اسمم چون براش زحمت نکشیده بودم و از اون موقع سعی کردم توی هر انجمنی فعالیت کنم مثلا من از شروع کردن یه رمان خیلی میترسیدم و در همین جهت امدم یه تحقیق کردم توی اینترنت و به نتایج خوبی رسیدم و اون رو توی انجمن به اشتراک گذاشتم برای بقیه بخش های دیگه هم همین طور اگه ما زمانی رو که کاملا به این تایپیک های قبلی و بعدی اختصاص می دیم نصفش رو هم صرف تحقیق درباره مباحث دیگه که ازشون اطلاع نداریم کنیم هم مقام و تعداد پست های که می گیریم بارزش میشه چون براش وقت گذاشتیم وهم اینکه همون اطلاعاتی که شما میگفتیم نداریم رو به بدست میاریم و به بقیه هم انتقالشون می دیم .

مخاطب من شما نیستین مخاطب من همه کسانی هستن که با این کار مخالف هستن و منم امیدوارم که تونسته باشم با منطق قانعشون بکنم .

من نمی گم اصلا پست توی تایپیک های قبلی و بعدی نزارین من می گم باید مثل چت روم که پست های داخلش چون جهت سرگرمی هستن حساب نمی شن تایپیک های قبلی و بعدی هم حساب نشن چون فقط باید جنبه سرگرمی داشته باشن

امیدوارم همه قانع شده باشن  :gol:

• تشکر 13

لینک به ارسال

سلام حرف شما درسته ولی بنظر من تایپیک های قبلی و بعدی رو حساب کنید و ب هر کسی ک بالا تر از 350 تایپیک ارسال کرده عنوان کاربرد فعال رو بدین و ب کسایی ک بالای 200 پست مفید ارسال کرده عنوان کاربرد حرفه ای رو بدین.

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام حرف شما درسته ولی بنظر من تایپیک های قبلی و بعدی رو حساب کنید و ب هر کسی ک بالا تر از 350 تایپیک ارسال کرده عنوان کاربرد فعال رو بدین و ب کسایی ک بالای 200 پست مفید ارسال کرده عنوان کاربرد حرفه ای رو بدین.

خب عزیزم از کجا می خواد معلوم شه اون شخص200پست مفید ارسال کرده؟؟؟؟مگر از طریق تایمی که داخل انجمن هست بر اساس حضورشون ارتقا درجه پیدا کننن

• تشکر 5

لینک به ارسال

خب عزیزم از کجا می خواد معلوم شه اون شخص200پست مفید ارسال کرده؟؟؟؟مگر از طریق تایمی که داخل انجمن هست بر اساس حضورشون ارتقا درجه پیدا کننن

سلام، نمیدونم درسته که اینجا نظر بدم یا نه ! اما حرفم رو میزنم ..

بر اساسِ تایم باشه طرف میتونه کامپیوتر یا لپ تاپ یا حالا گوشیش رو،

در صفحه ـی انجمن قرار بده و هیـچ کاری هم نکنه هر از چند گاهی یه رفرش کنه !

که فقط ساعت حضورش بره بالا ! 

تاپیک های قبلی و بعدی هم واقعا نیازی به شمارش نیست !

طرف میاد میگه من دوست ندارم بچه داشته باشم "خودم مثلا" این باید جز پستاش به حساب بیاد؟!

این حرف چه چیزِ مفیدی برای سایر کاربران داشته که بخوان بگن مفیدِ ؟!

و اینکه تو پستِ بالاتر گفتین ،

این کار و باید مدیران انجام بدن "پست در بخش های تخصصی"

اگه اینطور باشه که انجمن باید راکت شه..

یا هم باید خیلی هارو مدیر کرد !

انجمن تخصصی کتاب مثلا !

کسی که اطلاع نداشته باشه، اما اگه دلش بخواد پست بذاره

میتونه بره یکم تحقیق کنه ..

بیشتر کشش پیدا میکنه به دونستن که بتونه پست ارسال کنه !

همه ـی استعدادها در وجودِ همه هست!

این خود انسان هست که باید بره دنبالِ علاقش تا اون استعداد و نسبت به بقیه ـی استعدادهاش بیاره بالاتر ..

پ.ن : قصد توهین به کسی نداشتم ، و صرفا نظرم رو اعلام کردم .. 53.gif

• تشکر 12

لینک به ارسال

سلام، نمیدونم درسته که اینجا نظر بدم یا نه ! اما حرفم رو میزنم ..

بر اساسِ تایم باشه طرف میتونه کامپیوتر یا لپ تاپ یا حالا گوشیش رو،

در صفحه ـی انجمن قرار بده و هیـچ کاری هم نکنه هر از چند گاهی یه رفرش کنه !

که فقط ساعت حضورش بره بالا ! 

تاپیک های قبلی و بعدی هم واقعا نیازی به شمارش نیست !

طرف میاد میگه من دوست ندارم بچه داشته باشم "خودم مثلا" این باید جز پستاش به حساب بیاد؟!

این حرف چه چیزِ مفیدی برای سایر کاربران داشته که بخوان بگن مفیدِ ؟!

و اینکه تو پستِ بالاتر گفتین ،

این کار و باید مدیران انجام بدن "پست در بخش های تخصصی"

اگه اینطور باشه که انجمن باید راکت شه..

یا هم باید خیلی هارو مدیر کرد !

انجمن تخصصی کتاب مثلا !

کسی که اطلاع نداشته باشه، اما اگه دلش بخواد پست بذاره

میتونه بره یکم تحقیق کنه ..

بیشتر کشش پیدا میکنه به دونستن که بتونه پست ارسال کنه !

همه ـی استعدادها در وجودِ همه هست!

این خود انسان هست که باید بره دنبالِ علاقش تا اون استعداد و نسبت به بقیه ـی استعدادهاش بیاره بالاتر ..

پ.ن : قصد توهین به کسی نداشتم ، و صرفا نظرم رو اعلام کردم .. 53.gif

اونو که من همینطور گفتم برای حرف توسکا خانم ولی خب قطعا نمی شه همچین کاری کرد با توجه به حرفت عزیزم...

منظورم اینه که مدیر اون بخش باید یک فعالیتی انجام بده که بچه ها جذب بشن

"چقد خوب میشه واقعا اگه با همفکری همدیگه بخش های دیگر رونق بدیم"

• تشکر 7

لینک به ارسال

احساس نمیکنید این نامردیه در حق کسایی ک تازه واردشدن وقتی کسایی ک خیلی وقته عضو شدن پستایی ک توی بخش سرگرمی حساب میشد ولی برای کاربرای جدید حساب نمیشه و حقشون ضایع میشه

• تشکر 6

لینک به ارسال

با سلام خدمت تمامی شما مدیران زحمتکش :gol:

ببخشید.یه سوال داشتم ازتون.

چرا کلیه ی پست ها در قسمت عمومی شمارش نمیشن؟

اگه بشه فقط در قسمت بحث و گفت و گو پست ها شمارش نشن خیلی بهتر میشه.

اینطوری در دو قسمت دیگه یعنی ورزش و سرگرمی فعالیت ها کم میشه.درصورتی که این دو قسمت هم مثل بقیه ی قسمت ها مهم هستند.

اما پست ها در این دو قسمت شمارش نمیشن.خب اینطوری انگیزه برای گذاشتن مطالب مفید کم میشه.

ممنون از توجهاتتون به نظرات ما :gol:

• تشکر 7

لینک به ارسال

ببخشید.یه انتقاد دیگه هم داشتم.

اگه بشه نام کاربری رو تغییر داد عالی میشه.

اینطوری که ما نمی تونیم نام کاربریمون رو تغییر بدیم.

و این واقعا بده.

لطفا اگه بشه قسمتی رو توی تنظیمات شخصی به این موضوع اختصاص بدید ممنون میشم. :gol:

• تشکر 7

لینک به ارسال
ببخشید.یه انتقاد دیگه هم داشتم.

اگه بشه نام کاربری رو تغییر داد عالی میشه.

اینطوری که ما نمی تونیم نام کاربریمون رو تغییر بدیم.

و این واقعا بده.

لطفا اگه بشه قسمتی رو توی تنظیمات شخصی به این موضوع اختصاص بدید ممنون میشم. :gol:

منم موافقم، عالی میشه.

• تشکر 6

لینک به ارسال

من برخلاف بقیه موافقم پست های قبلی بعدی شمارش نشه....ببینین من هنوز خودم فعال هم نشدم...پس مسلمه بخوام ارتقا پیدا  کنم...اما خب نه فقط با بله یا نه یا یک اسم...انجمن روز به روز داره گسترده میشه...یعنی دوستان تو هیچ زمینه ای مثل

گویندگی

نویسندگی

نکات جذاب روز

اشپزی

و هزارو یک چیز دیگه نمیتونن فعالیت داشته باشن؟؟

جواب اینه...میتونن...اما فرصت و وقت و شاید هم حوصله کافی ندارند...

پس کسی که نه فرصت داره نه حوصله گرفتن عنوان های فعالو حرفه ای اشتباهه واقعا...

چند وقت بود میخواستم این انتقادو بکنم که خوشبختانه اشاره شد..

• تشکر 10

لینک به ارسال

من هم نظرم اینه که پشت ها در قبلی و بعدی شمارش نشن.

اما فقط در قسمت بحث و گفت و گو.در قسمت ورزش و سرگرمی شمارش نشدن پست ها واقعا ظلمه.

• تشکر 8

لینک به ارسال

راستی توی انجمن شدیدا جای یک تایپیک با موضوع ازاد وجود داره

خیلی خوب میشد اگه تو این تاپیک هرکس سوال خودشو میپرسید

سوالاتی درمورد شخصیتش

گاها مشکلاتی که تو خونوادش پیش میاد

مشکلات اشپزی

مشکلات اعتقادی

درسی و غیره..

واقعا جای همچین چیزی خیلی خالیه

• تشکر 9

لینک به ارسال

بله.حق با شماست.

اگه چنین تاپیکی به وجود بیاد خوب میشه.

به نظر من انجمن کمبود های زیادی داره،که اگه بتونیم با همفکری هم برطرفشون کنیم خیلی عالی میشه.

هرکس ایده ی مختلفی داره.

اگه این ایده هارو کنارهم جمع کنیم می تونیم یه انجمن محبوب رو بسازیم

• تشکر 7

لینک به ارسال

سلام

یه خسته نباشیدِ واقعی و به دور از کلیشه ی صرفا با احترام صحبت کردن، بابت تغییرات مثبت انجمن =)

یه تعداد زیادی از دوستان اومدن خصوصی و ازم پرسیدن که لیست رمانای توصیه شده ی مدیرا کجاست پس؟ چرا هرچی میگردیم پیداش نمی کنیم؟ ... چیزی بود که مدت طولانی میخواستم ازتون درخواست کنم، خوب میشه اگه رمانای کامل شده ای که روی صفحه ی اصلی هستن یا یه سری از رمانای در حال تایپ رو منتخب کنیم، اینطوری دوستایی که رماناشون منتخب نشده هم انگیزه ی بیشتری میگیرن برای بهتر نوشتن که رمانشون وارد اون لیست بشه...

یادتونه قبلا پیشنهاد داده بودم رمانایی که تموم میشنو قوی تر اطلاع رسانی کنیم؟... البته نسبت به اون موقع اطلاع رسانیش قوی شده ولی به نظرم هنوزم جا داره =)

بعد یه چیزی یکم جزئی تر، عکسایی که توی آواتار میذاریم باید تا۲۰۰ پیکسل باشن، من الان هر عکسی انتخاب میکنم میگه بزرگ تر از مقدار کافیه، خب واقعا خیلی زمان گیره اگه من بخوام هر عکسی رو با فتوشاپ یا پینت سایزشو تغییر بدم فقط بخاطر اینکه آواتارمو میخوام عوض کنم! ممکنه اگه برای لود شدن سایت حجم گیر نمیشه و سنگینش نمیکنه لطفا این محدودیتو کمتر کنین یا کلا لغوش کنین؟ و یه سری وقتا هم میشه عکسی که قبلا آواتارم بوده و مشکلی توی تایید شدنش نداشته رو بعدا که دوباره میذارم بخاطر سایزش تایید نمی کنه!...

قبلا ممنون از راهنماییاتون =)

• تشکر 12

لینک به ارسال

با سلام و عرض ادب خدمت شما مدیران محترم و زحمت کش

ببخشید.....انتقادی ازتون داشتم.حالا که تاپیک چت روم رو حذف کردید و چت روم اصلی رو به وجود  آوردید،بهتره این چت روم کمی بازسازی بشه.

به نظر من باکسی که برای چت روم در نظر گرفتید خیلی کوچیک هست و اگه امکان فرستادن اعلامیه هم وجود داشته باشه خیلی خوب میشه.

ممنون که به نظرات ما اهمیت میدین. :gol:

• تشکر 5

لینک به ارسال

با سلام به همگی ...........

لطفا بخش اموزش متفرقه رو گسترشش بدید که بشه موضوع های جدیدی داخلش بزاریم...و اینکه شما که کلا بخش گفت وگو و عمومی رو برداشتید و پست های انجمن مطاب خواندنی شمارش نمیشه  پس پست های مفیدی که می خوایم اونجا بگذاریم مثل اطلاعات جالب روزانه ای که دریافت کردیم شمارش نمیشه لطفا حداقل بخش های دیگر رو افزایش بدید...یا بخش عمومی که پست هاش شمارش می شن رو اضافه کنید 

• تشکر 4

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

راستش دو تا پیشنهاد داشتم...

امیدوارم پیشنهاد خوبی باشه...

1.برای هر رمانی که واسه دانلود میزارید یه قسمتی هم برای لایک یا امتیاز دهی بزارید تا هر کسی ک میخواد رمان انتخاب کنه این امتیازها براش کمکی باشه.

2.در قسمتی شرح حال رمان بنویسید آخر رومان خوب تموم میشه یا بد یا انتهای باز داره...اینجوری راحت تر میشه انتخاب کرد.

با تشکر

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام.

چنتا ایده دارم واسه ارتقای سایت.

اول لین که اگه میشه روانشناسی از زیر مجموعه ی انجمن علم و دانش بیرون بیاد و مستقل بشه که بتونیم کسی مشکلی تو هر زمینه ای داشت، در رابطه با مشکلات خانوادگی و یا ازدواج و نحوه ی رفتار با کودکان و... داشت و مشاوره میخواست بپرسه و راحت هم پیدا کنه و بشه کتابای مفید تو این زمینه رو معرفی کنیم.

دوم این که، یه انجمن واسه حقوق زده بشه تا کسی سوالی در رابطه با مسایل حقوقی داشت بپرسه.

بخش تاریخ هم جداگانه ایجاد بشه تا بتونیم تاریخ اقوام و ایران از قدیم تا حالا و شخصیتای تاریخی و زمان های مختلف رو کامل شرح داد.

همینطور این که پستها در قسمت سرگرمی شمارش بشن چون میشه مطالب مفید زیادی رو در اون قسمتها گذاشت و فقط پستای بحث و گفتگو و بازی شمارش نشه. یا این که این بخش از بخش عمومی مستقل بشه.

به نظرم اینطوری نظم بیشتری پیدا میکنه و پیدا کردن مطالب دلخواه مورد نظر هم راحت تر میشه.

ممنون از سایت خوبتون

• تشکر 5

لینک به ارسال

با سلام

ببخشید یه مشکل اساسی که خیلی منو اذیت میکنه! من با گوشی میام و فقط برای پست گذاشتن میشه تایپ کرد اصلا نوار ابزار نمیاد بالای پاسخمون که اگه خواستیم عکسی بزاریم یا امضامون رو درست کنیم و این واقعا ناراحت کنندس!

من خودم میخواستم تو قسمت عکس چندتا تاپیک ایجاد کنم ولی به همین دلیل که نمیشه عکس گذاشت به دلیل نبودن نوار ابزار نتونستم!

نمیخوام با سایتای دیگه مقایسه کنم ولی اونا وقتی با گوشی هم می ری و پوسته اصلی سایت رو میزنی برای پست گذاشتن نوار ابزار هست.

لطفا یه فکری به حالش بکنید با تشکر.

• تشکر 5

لینک به ارسال

سلام☻

چقدر خوب میشد که داخل انجمن گروه هایی می شد تشکیل داد و افراد فعالیت هایی داشته باشند

• تشکر 1

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید...

اول یه خسته نباشید تپل جانانه بگم...سایت محشر شده دست مریزاد

اما یه مشکلی هست...چرا حد اکثر سایز مجازو برای انتخاب عکس اوردین پایین؟؟من حی عکس قبلیمو نتونستم بزارم...یه ساعته تو فتوشاپ ریسایز میکنم شد اندازه مورچه واقعا اما باز گفت بزرگه:mellow:

و موضوع دیگه اینکه جای گروه واقعااا خالیه...لطفا این امکانو بزارین لطفا

و اهان یه موضوع دیگم هست...توی صفحه هرکس مثل نودوهشتیای قبلی یه صفحه باز کردین که میشه توش حرف بزنیم عالی شده...ولی کاش فعالیت های اخیر افراد اونجا نبود...خیلی شلوغ شده..

ممنونم از توجه و زحماتتون:gol:

ویرایش شده در توسط joody
  • تشکر 3

لینک به ارسال

سلام ممنون تشکر عالی شده...

فقط یه مشکل فونت انجمن به شدت بده یه کاریش بکنید سایزشم که بدتر

و حداکثر سایز عکس ها هم خیلی کمه♥

• تشکر 4

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، NEVISANDEH28 گفته است :

سلام ممنون تشکر عالی شده...

فقط یه مشکل فونت انجمن به شدت بده یه کاریش بکنید سایزشم که بدتر

و حداکثر سایز عکس ها هم خیلی کمه♥

منم موافقم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی