رفتن به مطلب
Added by Amir

Added by Amir

Mozhgan

رازهای معبد سلیمان و هدف صهیونیسم از تسخیر آن

پست های پیشنهاد شده

 

سم الله الرحمن الرحیم

 

شیطان گفت: ای خدای من ، چون تو مرا گمراه کردی من نیز در زمین (باطل ) را در نظرشان زیبا جلوه میدهم وهمه را به سمت گمراهی میکشانم به جز بندگان پاک و (مخلص ) و برگزیده ی تورا . الحجر/ قرآن کریم / آیه ی 39

 

و پیروی کردن سخنانی را که (دیوان) و شیاطین در ملک سلیمان (به افسون و جادوگری) میخواندند ، و هرگز سلیمان (با به کار بردن سحر به خدا ) کافر نگشت و لکن شیاطین کافر شدند که سحر به مردم می آموختند و آنچه را که بر دو فرشته ی هاروت و ماروت در بابل نازل شده بود پیروی کردند. در صورتی که آن دو ملک به هیچ کس چیزی نمی آموختند مگر آنکه به او می گفتند که کار ما فتنه و امتحان است ، مبادا کافر شوی. اما مردم از ان دو ملک چیزی را که ما بین زن و شوهر جدایی افکند می اموختند . البته به کسی زیان نمی رساندند مگر انکه خدا بخواهد . و چیزی که می آموختند به خلق زیان میرسانید و سود نمی بخشید و محققا می دانستند که هر که چنین کند ، در عالم آخرت هرگز بهره ای نخواهد یافت و آنها به بهای بدی خود را فروختند ، اگر میدانستند.    سوره ی بقره / آیه ی 102

 

در این قسمت میخواهیم پایه های دروغی بزرگرا اندکی بیشتر توضیح دهیم تا  حقیقت مطالبی که قبلا گفته شده و سایر مطالب که در ادامه خواهید خواند راحت تر آشکار گردد.

 

آیا میدانید اهمیت آیه ی بالا در چیست؟! بیست سال پس از تسخیر اورشلیم ،   مسجد قبه السخره به تصرف گروهی از راهبان جنگجو در آمد یعنی گروه شوالیه های معبد. در اورشلیم آنها هر روز بیشتر از تعالیم مسیحیت منحرف میشدند و آموزه های مخفی کابالا را فرامی گرفتند ، کابالا همانطور که میدانید نوع قدیمی جادوی یهودی است. یهودیان این آموزه ها را از مشرکان مصر باستان در طول تاریخ برداه داری فراعنه اموخته بودند و آن را در زمان بخت النصر در بابل نیز توسعه دادند.

 

bohemian-grove-owl-ceremony-day-bw.jpgDamKade7.jpgajaaeb.jpg

 

 

به نظر شما چرا امروزه این همه تفاوت در میان ادیان می بینیم  ؟! چرا وحدت و یگانگی در میان ادیان خدا پرست وجود ندارد؟! اگرچه ادیان یکتا پرست توسط انسان به وجود نیامده اند اما همه ی آنها تحریف شده اند.

بیایید سفری به تاریخ ادیان یکتا پرست داشته باشیم تا بفهمیم آنها چگونه مورد تحریف قرار گرفته اند و ریشه ی این تفاوت ها در کجاست ! بیایید با دین یهود و کتاب مقدس تورات شروع کنیم .

 

پادشاهی یهودیان توسط بخت النصر "The Nebuchadrezzar" نابود شد. پادشاهی بابل آنها را در سرزمین مقدس شکست داد و حکومت پادشاهی آنها را متلاشی کرد و پادشاهی بابل بسیاری از آنها را به عراق و بابل برد از همان موقع بود که یهودیان واقعی از دین واقعی خدا جدا شدند. و تحت تاثیر حکومت دیکتاتوری و ستمگر بابل قرار گرفتند.

 bokht.jpg189199175215242204731524217915616815351198178.jpg

از آنجا بود که بسیاری از تحریفات در دین موسی (ع) به وقوع انجامید وهمه ی این اتفاقات در بابل (Babylon) رخ داد . کتاب تلمود در بابل نوشته شد . جالب است بدانید کتاب تلمود توسط 70 خاخام که در بابل بودند نوشته شد و اکنون این کتاب قانون و کانون مرکزی دین یهود است!!

ElTalmud.jpgtalmod04.gif

آنها تورات را ترک کردند و از تلمود پیروی کردند یعنی پیروی از کتابی که خاخام هایی ان را نوشتند که تحت تاثیر حکومت و محیط بابل بودند . بهتر است بدانید که هدف از تلمود طرحهایی برای احاطه بر اورشلیم و معبد سلیمان بود . هدف آنها به مقدار بسیار زیادی به اهداف و اساس انجمن های مخفی وابسته بود . در حالیکه سلیمان نبی از اعمال شیطانی انها مبرا است .

 

قابل توجه شما که اولین کسی که بنای مسجد و پایگاهی برای عبادت خدا برپا کرد یعقوب علیه السلام بود . یعقوب پیام آور خدا بود درست همانطوری که سلیمان نبی بود .بنای "معبد سلیمان " در واقع مسجد بود نه یک معبد . سلیمان نبی بنای مسجدی را گذاشت و آنجا را در طول دوران حکومتش توسعه داد .

با وجود اینکه تمامی پیامبران حقیقت آمدن پیامبران آینده و کتب مقدسشان را درزمان خویش به مردمشان معرفی و تایید کرده بودند ولی باز هم رهبرانی فاسد با حقیقت مبارزه کردند.

 

وهنگامی که فرستاده ای از سوی خدا به سراغشان آمد در حالی که با نشانه هایی که در نزد آنها بود مطابقت داشت جمعی از آنان که دارای کتاب بودند کتاب خدا را پشت سر انداختند گویی که اصلا از آن خبری ندارند.. آیه ی 1 / سوره ی بقره

 

وقتی رسول خدا آمد آنها نمیخواستند از او پیروی کنند . پس آنها از چه چیزی پیروی میکردند؟! قابل توجه دوستان ماجراجوی امروز آنها از آنچه شیاطین در عصر سلیمان بر مردم میخواندند پیروی می کردند. به این معنی که شیاطین در زمان حضرت سلیمان به مردم سحر و جادو می آموختند ، این امر مختص زمان حضرت سلیمان نیست قبل از آن نیز وجود داشت . درست مانند امروز یعنی قرن 21.

 السدی میگوید سلیمان نبی فهمید که شیاطین به مردم سحر وجادو می آموزند بنابراین تمامی دستورالعمل ها و کتابهایی که پیرامون ارتباط و آیین ها نوشته شده بود را جمع آوری کرد و آنها را از شیاطین و مردم گرفت و قانونی را میان مردم گذاشت که هرکسی که سحر وجادو بیاموزد، انجام دهد یا آموزش دهد. اعدام خواهد شد.

 

سلیمان نبی تمامی آن کتاب ها را جمع آوری کرد و مدفون نمود ، عده ای میگویند که او کتاب ها را در زیر تخت خود مدفون کرده است . به نظر شما جالب نیست که از طرح های اصلی انجمن های مخفی امروز که بسیاری از به اصطلاح حامیان دموکراسی در آن عضو هستند این است که معبد سلیمان را احیا کنند؟! بدانید که احیای معبد سلیمان و حفاری های نزدیک مسجد القصی برای دستیابی به گنج مدفون شده است . و آنها تا زمانی که به هدف خود نرسند به هیچ وجه دست نخواهند کشید.

 

فلسطین مهم ترین قسمت از توطئه ی جهانی است و آرام آرام برای ظهور دجال ضد مسیح آماده میشود . بسیاری از شما حتی مسجد الاقصی را نمیشناسید!!

 

دوستان عزیز این تصویر که در زیر میبینید مسجد الاقصی نیست ، این قبه الصخره است ولی همواره شما این تصویر را نماد مسجد الاقصی میدانید . غیر از این است؟! میدانید چرا ؟! چون ما تحت کنترل هستیم .این کنترل است که شما اینگونه فکر کنید به خاطر اینکه زمانی که مسجد خراب شد حتی متوجه هم نشویم .

مجموعه ی حرم قدسی شهر بیت المقدس، یکی از مبارک ترین و مقدس ترین مکان های دنیا می باشد و از نظر تقدس، در بین ادیان الهی (اسلام، مسیحیت و یهودیت) مقام والایی دارد. این مجموعه ی مبارک، از بخش های مختلفی تشکیل شده است که شناخت آن ها ما را در ادامه ی بحث، یاری می کند:

A) مسجد الاقصی   مسجد   مبارکی   است   که   قبله ی   اول   مسلمین می باشد. این مسجد مبارک، از ارزش بسیار والایی در دین اسلام برخوردار است و بسیاری از وقایع آخرالزمان، از جمله قضیه ی فتح قدس در زمان ظهور حضرت مهدی (عج)، به این مسجد مبارک مربوط می شود. گنبد این مسجد، سبز رنگ است.

B) مسجد قبة الصخرة نیز از اهمیت فراوانی در دین اسلام  برخوردار  است؛  زیرا مرحله ی دوم سفر پیامبر گرامی اسلام (ص) در شب معراج و عروج ملکوتی ایشان از زمین به آسمان، از این مسجد مبارک آغاز شده است. بدین ترتیب این مسجد نیز از دیدگاه مسلمانان بسیار مقدس است. گنبد این مسجد، طلایی رنگ می باشد.

2233111.jpgDollar-Masjid-03.jpg

 وظیفه ی ماست که این تفاوت ها را پیدا بدانیم. دوست عیز کسانی که جهان امروز را کنترل میکنند بسیاری از چیزهای دروغ را به شما زیبا جلوه میدهند که وقتی میخوانید یا میبینید چنان محو میشوید که وقتی کسی از شما سوالی کرد یا مخالفتان چیزی گفت محکم و با تمام قدرت سرکوبش میکنید. دوست من که تمامی مطالب وبلاگت مهندسی شده برای فریب جوانان ایرانیست ، شاید خود هم ندانی ولی چشمانت را باز کن.

البته علاوه بر این دو مسجد مبارک، قسمت های مقدس بسیاری در حرم قدسی وجود دارند که شامل سقاخانه ها، گلدسته ها و ... می شوند، اما هیچ کدام از آن ها، در نظر مسلمانان همانند دو مسجد یاد شده نیستند و این دو مسجد، ارزش بسیار بالاتری دارند.

در هر حال، مسجد اصلی منطقه ی حرم قدسی، مسجدالاقصی است و این مسجد است که قبله گاه اولیه ی مسلمین بوده و در آخرالزمان نیز توسط حضرت مهدی موعود (عج) و یارانش، آزاد می گردد. 

از دیدگاه اسلام، مسجدالاقصی  توسط حضرت آدم (ع) بنا نهاده شد. سپس حضرت ابراهیم (ع) و نیز حضرت سلیمان (ع) این معبد را بازسازی کردند. (در واقع بنای مقدسی  که  در  اورشلیم (بیت المقدس)  به  دست  حضرت سلیمان (ع) ساخته شد، مسجد الاقصی بود، نه معبد دروغین و کذایی سلیمان.)

بعد از فتح بیت المقدس به دست مسلمانان، مسجدالاقصی به دفعات توسط مسلمانان بازسازی، و مسجد مقدس قبة الصخرة نیز به مجموعه بناهای  حرم قدسی اضافه شد.اکنون در مجموعه ی حرم قدسی شهر بیت المقدس، دو مسجد مبارک قبة الصخره و مسجدالاقصی با فاصله ی بسیار کمی از یکدیگر واقع شده اند.

اما مجموعه ی حرم قدسی نیز، از تعرض فرهنگی فراماسونری و صهیونیسم در امان نمانده است. یکی از ترفند های بسیار کثیف سران فراماسونری در جهت تعرض فرهنگی به مجموعه ی حرم قدسی و انجام اهداف آخرالزمانی خود، معرفی مسجد قبة الصخرة به جای مسجدالاقصی است. مسجدی که امروزه تمام  مسلمانان  به  عنوان  مسجد الاقصی  می شناسند، در  واقع  مسجد قبة الصخرة است که  مسجدی  با  گنبد طلایی  می باشد.  حتی  همه ی شبکه های تلویزیونی هم همین  اشتباه  را  مرتکب  شده  و  تصویر  مسجد قبة الصخره را به جای مسجد الاقصی نشان می دهند. البته رادیو و تلویزیون کشور های اسلامی تا حد زیادی در این زمینه بی تقصیرند؛ زیرا رژیم صهیونیستی که کنترل شهر مقدس بیت المقدس را در دست دارد، به فیلمبرداران و عکاسان،  تنها اجازه ی تصویر برداری از مسجد  قبة الصخرة  را می دهد و از فیلم برداری و عکس برداری از مسجد الاقصی ممانعت می کند؛ به همین دلیل، عکس های کمی از مسجد الاقصی در دست می باشد. 

حال سوال اصلی این است که هدف واقعی ماسون ها و صهیونیست ها از معرفی مسجد قبة الصخره به جای مسجد الاقصی چیست؟

همان طور که  در  سطور  بالا  ذکر  شد،  بنای  مقدسی  که  در  اورشلیم (بیت المقدس) به دست حضرت سلیمان (ع) ساخته شد، مسجد الاقصی بود، نه معبد دروغین و کذایی سلیمان. حضرت سلیمان (ع) که بنا به گفته ی قرآن پیامبر خدا بودند، مسجدی که توسط پیامبران پیشین ساخته شده بود (مسجدالاقصی) را بازسازی نمودند. این دیدگاه مسلمانان دقیقاً بر خلاف دیدگاه  یهودیان و مسیحیانی است که معتقدند حضرت سلیمان (ع)، معبد سلیمان (نه مسجد الاقصی) را ساخته اند. (مطمئناً این ادعای یهودیان و مسیحیان را که  حضرت سلیمان (ع) معبد ساخته اند نمی توان پذیرفت؛ زیرا اجداد بزرگوار پیامبر خدا حضرت سلیمان (ع) از جمله  حضرت آدم (ع) و حضرت ابراهیم (ع) و ... که آن ها نیز پیامبر  بودند، مسجد ساخته اند. حال  چگونه می توان پذیرفت که حضرت سلیمان (ع) بر خلاف اجداد مبارکشان معبد ساخته اند؟ البته لازم به ذکر است که ما در اینجا قصد نداریم تا صرفاً بین لفظ مسجد و معبد تفاوت قایل شویم، بلکه تلاش می کنیم تا بین مفاهیمی که این نامگذاری ها به دنبال خود دارند، افتراق بگذاریم.)

همان طور  که  ذکر  کردیم،  بر خلاف  دیدگاه  مسلمانان  درباره ی  حضرت سلیمان (ع)، یهودیان و فراماسون ها که به حضرت سلیمان (ع) تهمت کفر زده  و او را جادوگر و بت پرست می دانند، ادعا می کنند که ایشان در شهر اورشلیم (بیت المقدس) یک معبد ساخته اند. به همین دلیل در دیدگاه آخرالزمانی ماسون ها و یهودیان و اوانجلیکال ها، تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان، یک عنصر کلیدی می باشد

در مورد دیدگاه ماسون ها درباره ی معبد سلیمان، باید گفت که دیدگاه آنان، به راحتی قابل پیش بینی است.  از دیدگاه آنان، سلیمان یک جادوگر و بت پرست  و ماسون اعظم بوده و  معبد  اورشلیم  را  برای  بت ها  ساخته  است.   آن ها  که  به شیطان پرستی (
Satanism) و عقاید جاهلی (Paganism) اعتقاد دارند، تلاش می کنند تا مسجد الاقصی را به عنوان یک پایگاه خداپرستی نابود نمایند، و معبد کذایی سلیمان را به عنوان نماد جهانی الحاد و کفر برپا کنند تا به خیال خام خود، مرگ ادیان را بدین وسیله جشن بگیرند.

اما دیدگاه سران یهودیان و اوانجلیکال ها درباره ی معبد سلیمان یک دیدگاه موذیانه  است؛  آن ها  ادعا  می کنند  که  قبل  از  بازگشت  مسیح (ع)  باید مسجد الاقصی تخریب، و معبد سلیمان ساخته شودطبق ادعای آنان، معبد دروغین سلیمان در نزد خدا بسیار مقدس است؛ اما این سخنان آنان ادعایی  بیش  نیست؛ زیرا  خود  یهودیان  و  نیز  حامیان  سرسخت  آنان (اوانجلیکال ها)، به حضرت سلیمان نبی (ع) تهمت کفر و الحاد می زنند و وی را جادوگر و بت پرست می دانند. موید این سخن، مطالبی است که در تورات تحریف شده درباره ی حضرت سلیمان (ع) گفته شده است. 

در تورات تحریف شده در باره ی حضرت سلیمان (ع) سخنان ناروایی ذکر شده است که قسمت هایی از آن را در تصویر زیر ملاحظه می فرمایید:

Dollar-Masjid-04.jpg

Dollar-Masjid-05.jpg

 

با این اوصاف، آنان که حضرت سلیمان (ع) را جادوگر و بت پرست می دانند، چگونه می توانند معبدی را که یک فرد بت پرست (البته از دید آنان) ساخته است، مقدس بدانند؟ چگونه ممکن است بنایی را که به دست یک کافر (البته از دید آنان) ساخته شده است، زمینه ساز ظهور منجی آخرالزمان بدانند؟


این مساله نشان می دهد که ادعای سران یهود و اوانجلیکال مبنی بر ساخت معبد سلیمان  برای  تسریع  بازگشت  حضرت مسیح (ع)،  ادعایی  بیش  نبوده  و آن ها قصد دارند تا معبد شیطانی و الحادی که قرن ها قبل، کاهنان و اشراف یهودی ساخته بودند و آن را  به  حضرت  سلیمان (ع)  نسبت  می دادند،  از  نو برپا کنند. در واقع باید گفت که هدف آنان نیز با هدف ماسون ها مشابهت داشته و به صورت موذیانه تلاش می کنند تا کفر و الحاد را جانشین ادیان الهی نمایند. 


همان طور  که  ملاحظه  فرمودید،  فراماسون ها،  سران  یهودیان  و  سران اوانجلیکال ها تلاش می کنند تا هرچه سریع تر مسجدالاقصی را تخریب نموده، و معبد دروغین سلیمان را به جای آن بازسازی کنند تا بدین وسیله بتوانند تحقق نیات پلیدشان را جشن بگیرند.

آن ها به منظور تسریع در امر تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان، تلاش کرده اند تا توجه جهانیان و بالاخص مسلمانان را از مسجد الاقصی دور کنند و دور از چشم جهانیان، به اعمال شیطانی شان بپردازند که متاسفانه در این امر بسیار موفق بوده اند. 

معرفی مسجد قبة الصخره به جای مسجد الاقصی نیز به این منظور صورت گرفته است تا نسل جوان مسلمان، مسجد الاقصی را به درستی نشناسند و فراماسون ها و صهیونیست ها  بتوانند  بدون  هیچ گونه  مزاحمی  و  به  دور  از هر گونه هیاهو، به تخریب مسجدالاقصی بپردازند.

یک مثال مهم در این رابطه، حفاری های اخیر (مطلب مربوط به 3 سال قبل می باشد) صهیونیست ها در محدوده ی حرم قدسی می باشد:

با آغاز سال 2007، فراماسون ها و صهیونیست ها که خود را در نزدیکی تحقق اهداف آخرالزمانیشان می دیدند، شروع به تخریب باب المغاربة نمودند تا با دستکاری این بخش از حرم قدسی، مسجدالاقصی را که در مجاورت آن واقع شده است تخریب نمایند که متاسفانه این کار آنان در حال حاضر نیز ادامه دارد. معرفی مسجد قبةالصخرة به جای مسجدالاقصی، کمک شایانی به صهیونیست ها در جهت اهداف پلیدشان نموده است؛ به نحوی که باعث شده است تا عده ای از جوانان مسلمان، ندانند که دستکاری باب المغاربة چه ارتباطی به مسجد الاقصی دارد.

برای بررسی بهتر این مساله، به تصویر ماهواره ای زیر که توسط برنامه ی (
Google Earth) از محدوده ی حرم قدسی تهیه شده است، توجه فرمایید:

 

 

Dollar-Masjid-06.jpg

اگر در تصویر فوق دقت نمایید، حتماً ملاحظه خواهید کرد که باب المغاربة دقیقاً در  مجاورت  مسجد الاقصی  بوده  و  حتی  به  آن  متصل  است،  اما  مسجد قبة الصخرة با باب المغاربة کم و بیش فاصله دارد.

اما  جوانان  مسلمانی  که  در   رسانه های   جمعی   همواره   تصویر   مسجد قبة الصخرة را به جای مسجد الاقصی ملاحظه می کنند، احتمالاً دچار اشتباه می شوند. بدین ترتیب که، جوانان مسلمان ممکن است با خود فکر کنند که دستکاری باب المغاربة، تاثیری در مسجد الاقصی ندارد؛ زیرا از دید آنان مسجدی که در وسط تصویر فوق است، مسجد الاقصی بوده و با باب المغاربة فاصله ی زیادی دارد! حال آن که این جوانان به دلیل مکر صهیونیست ها، اشتباهاً مسجد قبة الصخرة را به جای مسجدالاقصی می پندارند.

متاسفانه حیله ی صهیونیست ها تا حدودی موفق بوده و آنان توانسته اند توجه مسلمانان را  از  مسجد الاقصی  دور  کنند  و  بدین ترتیب،  در  سال  2007  به بهانه ی اکتشافات باستان شناسی در محدوده ی باب المغاربة، سعی در تخریب پایه های مسجد الاقصی نمودند. ان شاء الله که با مجاهدت مسلمانان آزاده، خداوند دست آنان را از این مسجد مبارک کوتاه کند.   

بنابراین همان طور که ملاحظه فرمودید، معرفی مسجد قبةالصخرة به جای مسجدالاقصی، توطئه ی فراماسون ها و صهیونیست ها بوده و آن ها از این حربه به منظور تخریب آسان تر مسجد الاقصی و اجرای اهداف پلیدشان در آخرالزمان بهره برده اند. پس وظیفه ی ما است که به اطلاع رسانی پرداخته و نقشه های پلیدشان را ناتمام بگذاریم. »

 995alaqsa_dome2.jpg

بدانید که ویرانی این مسجد یکی از نشانه های ظهور است .

 1_aqsa2.jpg

این عکس در در روزنامه ها و سایتهای رژیم صهیونیستی منتشر شده است . هیکل سلیمان نیز از سالها پیش توسط گروههای تندرو یهودی صهیونیست ساخته شده است و تنها منتظر تخریب مسجد الاقصی هستند تا ان را به مکان مسجدمنتقل نمایند. ماکتهای ساخته شده هیکل در موزه های مختلف در سرزمینهای اشغالی موجود است و در موزه ای در مقابل مسجد الاقصی نیز این ماکت وجود دارد و هیکل اصلی نیز ساخته شده و تنها انتقال آن به مکان مسجد الاقصی باقی مانده است.

 

06.jpg

 

 

به عبارت پشت کامیون توجه کنید: "سنگ بنای معبد سوم " The cornerstone of the thirdTemple"

images?q=tbn:ANd9GcQAgT0Ur7phxA0mh85j-H7KEgMQsbcncgeKHXQo-zlvufbI4eJR3Qimages?q=tbn:ANd9GcRorMrU8_U1MaqSnw-TPbnloQnySHwgSL0NHuZ_zSES-4hacUk9

 

یکی از کنیسه هایی که درست در زیر مسجد الاقصی ساخته شده . باور آن سخت است.

images?q=tbn:ANd9GcSczIuQK5o6_xvX5MFcbeTc8gSClCDaJqQCB3OhgBNWp1ERShnWhAimages?q=tbn:ANd9GcTgaaKHE-sfLo2uLr3tQj_wdSV6EBe7Rphg1NU9uH2n3vokMev7

کتابخانه های زیر مسجد الاقصی

 

images?q=tbn:ANd9GcR93UC6x1r1jGlE9VAVo2YvI6lQ41H1cUkCWGd0jP-1Rlr814tKpg

اولین شمعدان ساخته شده از طلا که در " معهد جبل هیکل" در چند متری مسجد الاقصی نگهداری می شود و روزانه هزاران یهودی از این موزه بازدید می کنند تا در جریان فعالیتهای انجام شده برای ساخت هیکل قرار بگیرند . بنابر ادعای صهیونیستها معبد هیکل در 2000 سال قبل برای بار دوم خراب شد و مکان آن را مسجد الاقصی می دانند و تلاش زیادی برای تخریب مسجد الاقصی و ساخت مجدد هیکل دارند

 

images?q=tbn:ANd9GcR-QzBJ2s6XOzlCR5_TDNWFemjhwYlImTDdG16VZMTx_O5xq9RUBQ

ظرفهای مخصوص اجرای مراسم تطهیر

 

images?q=tbn:ANd9GcRUnn3TYKntTQtnJOunn9o8aInHLrPh9ssN27M73P-moSIE0HM4aw

 

 

 

خنجر ساخته شده از طلا و نقره برای ذبح گاو سرخ رنگ بنام " ملودی"

 

 

 

 

 

 

images?q=tbn:ANd9GcSmBB8lDNQ0J_P84ShVycX5AZLFKlcAapTo3sQh0YnjuRQPhxiMXg

تصویر از مذبح " محل ذبح گاو سرخ رنگ " و بوقهای نقره که در مراسم مختلف از آن استفاده می شود.

 

images?q=tbn:ANd9GcTGOTGnZeGnzPvkjAKxsen8ycyNj-JZpdUcdOd4oB8I1BfjGRIZ6A

 

 

 

گاو سرخ رنگ ژنتیکی طبق مواصفات تورات که 5 سال قبل متولد شده نام آن " ملودی" است و پس از تخریب مسجد الاقصی ذبح و سوزانده و با خاکستر آن محل مسجد الاقصی تطهیر و معبد سوم سلیمان ساخته می شود.

 

images?q=tbn:ANd9GcTzHAl9MEHZBZltnMNY7k-KX8h9VvdWsB2nL0hKSNwfyGeWManrimages?q=tbn:ANd9GcRMPVHpx6M8NubJ0pxca9pl9khGLFi1VqDIxw3_lBYiC4GVRt_L

 

 

 

بخشی از تونلهای حفر شده در زیر مسجد الاقصی

 

 

 

images?q=tbn:ANd9GcQ-QYwoBDosZX1Scn0n_cx8UhFbkSs2j3QQzJzc9fwMlhwfoL0ymAimages?q=tbn:ANd9GcQ_86avRjWqSFG8ADbYYTdG0UbrX0Oc_OhO64C1RtOeeO1DVQf2

 

 

 

فرو رفتن بخشهایی از حیاط مسجد الاقصی

 

 

images?q=tbn:ANd9GcSG_NLgpO1MGUK2WCF-_1cskBKcfwKQXkpEQT9WX079njyganPYUQ

نمایی از معبد ( هیکل) سلیمان که در محل مسجد الاقصی ساخته می شود

images?q=tbn:ANd9GcQCBEJrlCVKVbBNdIC0jB9gijR3_S3ga7R-_yE93zPGnGi8DtC9

نقشه هیکل بر اساس تورات که در سال 1584 میلادی توسط کریستیان وان ادریشم رسم شده

  • تشکر 3

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسیارعالی بود و جای تأمل داشت.من به شخصه نمیدونستم مسجد الاقصی در اصل مسجد دیگه ای هست

  • تشکر 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وای چه باحال نمیدونستم....

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره نودهشتیا

نودهشتیا اولین کتابخانه مجازی دانلود رمان میباشد که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و حمایت از نویسندگان فارسی زبان آغاز به کار کرده است و بیش از یک دهه است در راستای این اهداف در حال فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان عزیز است.

امکانات اضافی

×